atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Iesvētes mācību kvalitāte LELBā u.c.
Mulders
Iesūtīts: 2009.07.31 10:04:05
Šo tēmu rosināja vilxa vārdi pie Bankrota tēmas... ka iesvētes mācības kvalitāte uzlabojās LELB...

Tad nu būtu interesanti, lai cilvēki izsaka savas domas par šo kvalitāti!
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Briinums no baznica.lv
# Iesūtīts: 2009.07.31 13:08:29
sicilia
citur nekur nav tik aktivitāšu , nu varbūt J. kat, bet tur es nejūtos ērti
sicilia
# Iesūtīts: 2009.07.31 13:11:20
Briinums no baznica.lv
diez vai šīs aktivitātes, lai kādas būtu tevi vedīs tuvāk Dievam.. labāk aizej uz Francisku katahēzi vienreiz vai pie diakona Gunāra uz svētdienas skolu...
Briinums no baznica.lv
# Iesūtīts: 2009.07.31 13:12:02
sicilia
es iešu RARZI un dogmatiku, ceru, ka kļūšu labāks!
sicilia
# Iesūtīts: 2009.07.31 13:12:51
Briinums no baznica.lv

ooo kāds malacis.. cerams iztur;ēsi visus gadus. tu šogad stājies?
sicilia
# Iesūtīts: 2009.07.31 13:14:38
Трилобите
aaaaaaa šausmas... nu tad lai iet uz Francisku peiaugušo katahēzi vai ar mums (tb mani un sauli) brauc ar Beāti no jēkabiem sv;ētceļojumā....
Svilpaste
# Iesūtīts: 2009.08.02 14:40:23
Vai LELB praktizē iesvētes mācību ar interneta palīdzību? Nu, piemēram, izsūta lekciju materiālus un jaaizpilda testi. Daudziem darba aizņemtības dēļ ir grūti regulāri apmeklēt mācības darba dienu vakaros.
nekogudrunepateikšu
# Iesūtīts: 2009.09.15 19:16:50
Iekopēšu te savas domas no citas diskusijas (lai aizņemtības dēļ ietaupītu laiku un maziet piekoriģēšu kontekstam:

Draudze ir ĢIMENE!!!
Vispirms par draudzi - Draudzei būtu jabūt vietai, kur DZĪVOJU ne tikai šad tad apmeklēju, kad man kaut ko vajag, vai arī kur strādāju (kalpoju). Un draudzei vajag atgrieztus Dieva bērnus! Tā būtu jāsaņem jaunie draudzes locekļi - kā jauni adoptēti bērni savā paša ģimenē!
Par iesvētāmajiem - kāpēc ir iesvētes mācības? Ja uztveram jaunos par saviem brāļiem un māsām, tad mēs viņiem parādam, kāds ir mūsu Tēvs un kā mēs Viņa ģimenē dzīvojam, vai ne? Svarīgākais ģimenē ir ATTIECĪBAS! Tāpēc iesvētes mācībām, manuprāt, būtu jābūtu nevis nosacījumam, lai iesvētītos draudzē, bet gan draudzē faktiski jau esošiem jaunajiem brāļiem un māsām dotai iespējai uzzināt vairāk par Tēvu un to, kā jaunajā Ģimenē dzīvot. Tehniski tas, iespējams, vienkāršāk izdarāms pirms Iesvētības, bet tiem, kas uzņemas atbildību par jaunajiem, turklāt Iesvētību laikā apsola Dievam lūgt un visādi atbalstīt jaunos, būtu vispirms jāparūpējas un pēc tam jāpārliecinās par to, ka jaunie šajā ģimenē grib dzīvot!!!
Vai mēs savā ģimenē adoptētu bērnu, kurš neizrāda ne mazāko interesi būt mūsu ģimenē, kurš vazātos apkārt un apciemotu mūs reizi, divas gadā?
Tātad - iesvētes mācības nav teorija, bet aicinājums uz dzīvi.
Man šķiet - KĀ IESVĒTES MĀCĪBU VADĪTĀJS PATS UZTVER DRAUDZI, TĀDA ARĪ IR MĀCĪBU KVALITĀTE.
Kristofers
# Iesūtīts: 2009.09.15 22:58:19
Manuprāt, iesvētes mācību kvalitāte LELB ļoti uzlabotos, ja to programmas un materiālus izstrādātu attiecīga LELB darba grupa centralizēti. Pašreiz katras draudzes mācītājs (vai iesvētes mācības vadītājs) izstrādā savu programmu un materiālus individuāli.
koments [78.84.206.242]
# Iesūtīts: 2009.09.16 23:56:24
Kristofers Jā, varētu apkopot mācītāju bagātīgo pieredzi un būt dikti labs materiāls.
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 94 , pavisam kopa bijuši: 5075