atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Jautājums RKB adeptiem
Mulders
Iesūtīts: 2009.05.20 11:43:07
Jūs to varat uzdot arī paši saviem mācītājiem, pacentīšos to noformulēt tā, lai varat izveikt diskusiju ar savu priesteri un noskaidrot. Man tas patiešām interesē!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 15:53:27
S.R. Shaadi "extreemi" jautaajumi testee ideju konsekvenci... tieshi shie robezhgadiijumi!

Manis uzstaadiitie divi jautaajumi izgaismo to, ka RKB uztraucas nevis par to, ka Cilveeki pretojas Dieva gribai, jo Dievs, ja patieshaam GRIB radiit dziiviibu, tad pat guleeshana atsevishkjaas gultaas, sievietes neaugliiba, un 100gadiigs vecums nav shkjeerslis... kur nu veel kaut kaada gumijinja!

Vairaak izskataas peec kaarteejaa RKB iebuuveeta kontroles mehaanisma! Kaarteejais veids kaa Dieva daavaato sexu nonivileet liidz vairoshanaas rituaalam!
Ok, protams, ak aborti un spiraales taa ir cita lieta, taa ir tieshaam apzinaata nogalinaashana, kad dziiviiba jau de-facto saakusies. Bet pasludinaat par noziegumu cilveeku neveeleeshanos saakt dziiviibu, kaut vai tevis pashas teikto iemeslu deelj - nevarees pabarot - ir kaut kaa stulbi!

Rezultaataa mums ir pilna aafrika ar AIDS slimniekiem... Slimi un mirst, un inficee gan savus beernus gan savus partnerus, bet lepni Katolji...

Kaa tad taa RKB izskataas, ja mees saaksim uz vinju maaciibas augljiem skatiities... Nu Viduslaikos nokaava ar zobenu, shodien nokauj ar AIDS Tik jociigi... Viduslaikos kaava pretiniekus, shodien apkauj pashi saveejos!
sicilia
# Iesūtīts: 2009.05.21 15:55:55
masiks [212.93.96.72]
nu bāc... ejiet un vairojaties, nenozīmē, ka jādzemdē katru gadu.....
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 15:55:58
nai nai tas ir grēks. ja 2 salaulājas un ar seksu nenodarbojas, viņi nepilda Dieva pavēli - ejiet un vairojaties

Bet ja vairojas un nevar pabarot to varzu ar beerneljiem, tad atkal greecinieks? Uhh... jums tas Dievs kaut kaads diivains sanaak!
sicilia
# Iesūtīts: 2009.05.21 15:56:31
Mulders
kamon.... cilvēks taču nav *****s. nu ja kāds ir tad tā ir viņa problēma
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 15:57:22
nu bāc... ejiet un vairojaties, nenozīmē, ka jādzemdē katru gadu.....

Taatad, cilveekam ir tiesiibas izlemt KAD pildiit sho paveeli? Taatad kaapeec ir pretenzijas pret prezhiem. Ar ko tie atshkjiraas no Kalendaaraas metodes? Abas divas ir kaareiz veerstas uz to, lai nevairotos katru gadu, bet tikai tad kad VECAAKI to nolemj!

Juus kaut kaa pamanaaties braukt ar bremzeem un gaazi reizee nospiestu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 15:59:40
sica, nuja... tad kaapeec tu domaa, ka Dievs ir *****s... un nespeej Appbeernot un iesaakt dziiviibu, neskatoties uz visaadiem prezhiem etc... Pati tak teici... cilveeks domaa Dievs dara.

Jo redz... lietu jau var pagriezt mazliet savaadaak... cilvekes shtancee beebi katru gadu, un sak - Dievs tu paveeleeji - vot tad vinjus arii uzturi! Tas saucaas Dieva Kaardinaashana

Taapeec jau tajaa sarakstaa "MIiliet Dievu ar visu savu..." ir ar`i "praats", taadeejaadi tas ir tik forshi, ka dziiviibas iesaakums var buut gan cilveeka gan Dieva kopeejais leemums... Nevis kaa pie jums, kursh kuru labaak apchakarees... vai Cilveeks Dievu ar kalendaaro metodi, jeb Dievs cilveeku ar visiem prezhiem vai bez tiem!
sicilia
# Iesūtīts: 2009.05.21 16:01:22
Mulders

nu kāpēc...
1. nevis kalendārā metode (to neviens vairs neiesaka), bet auglības atpazīšanas (un tā nav tīra kalendārā metode) nav 100 % drošība...līdz ar to grūtniecība var arī iestāties, ja tāda ir DIEva griba....
nu karoče es nezino nu kāpēc nevar izmantot prezervatīvus... es jau teicu, ka es to NEKLAUSĪJOS.... es darīju ko citu....
ja tevi interesē paprasi speciālistie kāpēc tos [prezervatīvus nevar lietot.....
un jebkurā gadījumā nu lieto prezervatīvu cik gribi... uz tevi tas neattiecas... vai tev nav vienalga kā kurā ģimenē dara
sicilia
# Labojis sicilia: 2009.05.21 16:01:53
Mulders
es to neteicu . cilveeks domaa Dievs dara.

a pēc ta principa, ka ;štancē katyru gadu dz`;ivojuši mūsu senči visu mūžu....i neko..
nea nu protams nomira viņi, bet liekas no vecuma
sicilia
# Iesūtīts: 2009.05.21 16:09:14
masiks [212.93.96.72]
nea nav viss. ieej gōoglē atrod un izlasi....
S.R...
# Iesūtīts: 2009.05.21 16:10:13
Mulders
es jau te kaut kur rakstīju - ja Āfrikā sekotu katoļu ieteikumiem par ģimenes plānošanu un laulības svētumu, neaizskaramību tad nezvai kāds tur mirtu badā vai no AIDS. drīzāk tā ir bezatbildīga, neizglītota attieksme pret sevi un saviem pēcnācējiem.
bet interesanti , kā tu itvisur saskati katoļu melno roku. paskaties vēl vai kāds katoļu kaitnieks nav tavā pagultē.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 16:10:58
un jebkurā gadījumā nu lieto prezervatīvu cik gribi... uz tevi tas neattiecas... vai tev nav vienalga kā kurā ģimenē dara

Principaa jau ir...
Tach atkal... abida ir par aafrikas AIDS slimiibaas mirstoshajiem beerniem, kuru maates un teevi atteikushies lietot prezervatiivus, jo RKB to aizliedz, taadeejaadi inficeejushies un beerninjus caur pienu inficeeja, vai piedzemdeeja jau inficeetus!
Cilveeku zheel, ka shiis maaciibas deelj RKB naavee nolemj daudzus cilveekus, laigan tik viegli vareetu izvairiities! Un atkal... ikviens katolis sitiis roku pie kruuts un teiks, ka vinjsh ir paarliecinaats, ka taa ir Dieva Griba...
sicilia
# Iesūtīts: 2009.05.21 16:11:54
vel te biedrs Mulders ta iestajas par prezervatīviem,. bet afrikā problēma ir tāda, ka vietējie čučmeki negrib tos prezervatīvus lietot un nevis tāpēc ka RKB aizliedz, bet tāpēc, ka viņi tos negrib lietot, jo viņiem negribas lietot vai vietējā cilts aizliedz... vo dzimst bērni un izplatas slimības....
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.21 16:13:04
masiks, oi taa metode ir afigenna kruta! Iziet uz kaut kaadu vielu kristalizaaciju... Kad Sievishkjim naak virsuu ovulaacija, tad attieciigajos izdaliijumos, vai pat siekalaas ir vielas, kuras kristalizeejas... taas var ieraudziit un zinaat, ka sievishkjis ir augliigs! Precizitaate tiiri taa neko... Devaisu ar kuru to konstatee var nopirkt imo aptiekaas - pacmit lashus maxaa!

Veel tajaas augliigajaas dienaas sievishkji ir gribeliigi ka nu vai aciis ceertaas... Taakaa ja sievishkjis murraa un raapjaas virsuu, zini - ir iistaas dienas, un ja beebis nav plaanots... krati vinju fixi nost... a to breekulis buus!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 16:16:05
Trilo, zinot, ka tu esi holeerikje... tev cik aatri dusmas uznaak, tik aatri paariet... un tad tu atkal esi miilja un puukaina!

Mulders iedala Trilobiitei mazu draudziigu puukainu baltu apalju miixtu piepuushamo begemotinju!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 16:17:15
Nu tad nodarbojies ar orālo vai anālo seksu.

Naa... prezhi labaak der!
S.R...
# Iesūtīts: 2009.05.21 16:19:21
Трилобите
kaut kāds uzskrūvējies šodien dikti. varbūt aizsūti viņu vēlreiz no.....
bet par to apsēstību es arī padomāju, čtoto pavisam slikti.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 16:20:42
S.R. Jaaiet pie juuseejiem, lai exorcee
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 16:21:39
Trilo, tu shitaa turpinaasi man radiisies iespaids, ka tu projicee...
S.R...
# Iesūtīts: 2009.05.21 16:27:05
Mulders
vajag sarunāt?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 16:29:43
bet, ja tu šitā turpināsi, man liksies, ka tu jau gadu neesi dabūjis.

Ij man ir pamatotas aizdomas, ka tad mees abi kljuudiismies!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 2 , pavisam kopa bijuši: 33156