atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Vassula
-Jona-
Iesūtīts: 2009.05.08 14:55:18
Nu ko lai saka - tas vienkārši ir jāredz:

http://www.tligvideo.org/latvia.html

Dziļa, silta un bezgala bezgala uzrunājoša Dieva Mīlestības Vēstule cilvēcei!

Izlasīju abas grāmatas, paspēju noskatīties šo un vēl vienu, krietni garāku videomateriālu. Patiesi skaista liecība, kādas bieži vis negadās.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.14 12:57:48
Ctulhu, no kaa izriet, ka Vassulveidiigu fruktu zajavu nepiecieshamiiba samazinaas! Tb ja cilvis neko deriigu nevar izpiipeet no Rakstiem, tad no Vassulas arii neizpiipees!
bitukas
# Labojis bitukas: 2009.05.14 18:07:36
Mārtiņam!
Kā tad ir, par vai pret? Pats esi analizējis? Pret ir ļoooti daudz... Un par bieži iesākas paskaidrojot ar pret... Neveikli sanāca, bet, cerams, mana doma saprotama.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.05.14 19:13:51
bitukas
Kā tad ir, par vai pret? Pats esi analizējis? Pret ir ļoooti daudz... Un par bieži iesākas paskaidrojot ar pret... Neveikli sanāca, bet, cerams, mana doma saprotama.

Jā, Tev taisnība. Atzīšos, skaitījis neesmu.
Bet ir izveidojies spēcīgs priekšstats, ka Jēzus, nostādīts problēmu vai grēku priekšā, pirmkārt rod risinājumu (sludina debesu valstību, oizdzen ļaunos garus, dziedina, arī saka "ej un negrēko vairs" utt.), pat aprāšana no Viņa mutes skan kā pozitīvs risinājums.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.07.02 13:53:59
Ingars

Un to tātad tu sauc par ticību ? Pirms pāra mēnešiem tev Vassulas vēstījums vēl bija no Dieva:
http://www.tlig.lv/content/view/106/82/
, un tagad jau...! kāpeēc nepapūlējies pat tik daudz, lai iepazītos ar visiem ? Tev kaut kur ļoti jāsteidzas?
Kas tā par ticību, ja vienu dienu Tēvam atnākot mājās mazliet agrāk vai uzsākot sarunu par kaut ko citu, tu prasi viņam pasi/pirkstu nospeidumus (vai tik tas nav kaimiņonkuls)?

Bez izcilajiem darbiem Sv.Garā /kas Man tic, tas arī tos darbus darīs, ko Es daru, un vēl lielākus par tiem/ Vassulai nāk līdzi viņas misiju apstiprinošas nešaubīgas zīmes, pati spēcīgākā - Jēzus un JMarijas statuju asiņošana/asaras - visur kur vien viņa brauc. Zīmes, kā zinām, ir neticīgajiem, darbi jeb augļi priekš ticīgajiem... tu tagad tā viegli roku noraidi to visu kopā ?? apbrīnojami, pat nezinu kā lai to nosauc...

te nu mēs arī atšķiramies. Es esmu devusi Jēzum beznosacījumu piekrišanu, kas nozīmē arī bezierunu pakļaušanos visām Viņa prasībām un ieteikumiem. Ja skaidrā tekstā būtu pavēle piem., šolaiku sievietēm nesluidināt, es pakļautos uzreiz ( kaut arī man personīgi tā lieta izskatās citādi). Tu, tikko Jēzus aizskar tavu paštaisnumu, jau `uzmet`...

un tādi vēl spriež par misionēšanas darbu cit-ticīgo vidū , ak vai...
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.07.02 13:58:45
Ctulhu

Es pakļauju savu gribu Viņam pilnīgi brīvprātīgi. Jo - mīlu Viņu, gribu paklausīt un - arvien vairāk saprotu cik maza esmu , lai viena pati par kaut ko pareizi izspriestu.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.02 14:03:10
Es pakļauju savu gribu Viņam pilnīgi brīvprātīgi. Jo - mīlu Viņu, gribu paklausīt un - arvien vairāk saprotu cik maza esmu , lai viena pati par kaut ko pareizi izspriestu.

Nu tad beidzot... a es cik reizes tev to Jaanja 15:5 atgaadinaaju? Kaapeec ir tik gruuti ticeet bez pirxtu likshanas Kristus saanos? Aiztaupiisies laiks un energjija!

Un tad tie mani vaardi, par savu personiigo staavokli neshkjitiis tik riebiigi - jo kaa shkjiet, tu arii beidzot saac saprast, ka esi - vismaz muljkje - jo taa sauc tos, kas neprot pareizi izspriest lietas, kaa tu pati par sevi liecini. Tik shkjiet, tu veel pagaidaam kautreejies no cilveekiem, jo baidies vinjiem skalji atziit to, ko jau sirdii esi atzinusi Kristum - ka esi taads pats melis, liekulis, slepkava, zaimotaajs un skaugjis, kaa visi mees!

Tavs celjsh uz Evangjeeljiu nu ir saacies, tikai tad, kad nonaaksi tajaa dziljaakajaa bedree, kad sapratiisi ka tu ne tikai kaut ko nevari bez Kristus izsspriest, bet VISPAAr pat domaat labu nespeej bez Dieva paliidziibas, un kad sapratiisi shii slazda tumsho celja galu - elli - tu speesi saprast, ko noziimee - Beznosaciijuma Piedoshana un atjaunoshanaas caur ticiibu, ko noziimee "Es esmu juus pirmais miileejis" ko nozimiee vaardi "JO bez manis juus nenieka nespeejat dariti" un ko galu galaa noziimee buut Dieva Beernam, kas nevar greekot... un kaapeec pestiishana un Paradiize saakaas sheit tagad un ka Kristuu tu vari buut Sveeta jau shodien!
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.02 16:58:58
-Jona-
, un tagad jau...! kāpeēc nepapūlējies pat tik daudz, lai iepazītos ar visiem ? Tev kaut kur ļoti jāsteidzas?
Kas tā par ticību, ja vienu dienu Tēvam atnākot mājās mazliet agrāk vai uzsākot sarunu par kaut ko citu, tu prasi viņam pasi/pirkstu nospeidumus (vai tik tas nav kaimiņonkuls)?


Zin, man pietiek ar mazumiņu, lai saprastu, ka tas nav īsti no Dieva, jo nu nav tās saskaņas ar bībeli, jeb vai tu nosodīsi šos cilvēkus

Ap. d. 17:11 Tie bija labvēlīgāki par Tesalonīkes jūdiem un vārdu labprāt uzņēma, meklēdami ik dienas rakstos, vai tas tā esot.

Es meklēju un atradu, ka tas tā nav, kā raksta Vassula

Bez izcilajiem darbiem Sv.Garā /kas Man tic, tas arī tos darbus darīs, ko Es daru, un vēl lielākus par tiem/ Vassulai nāk līdzi viņas misiju apstiprinošas nešaubīgas zīmes, pati spēcīgākā - Jēzus un JMarijas statuju asiņošana/asaras - visur kur vien viņa brauc. Zīmes, kā zinām, ir neticīgajiem, darbi jeb augļi priekš ticīgajiem... tu tagad tā viegli roku noraidi to visu kopā ?? apbrīnojami, pat nezinu kā lai to nosauc...

Mat. 24:24 Jo uzstāsies viltus kristi un viltus pravieši un darīs lielas zīmes un brīnumus , lai pieviltu, ja iespējams, arī izredzētos.


Marka 13:22 Jo viltus kristi un viltus pravieši celsies un darīs zīmes un brīnumus , lai pieviltu, ja tas varētu notikt, arī izredzētos.


Atkl. 19:20 Bet zvēru sagūstīja un līdz ar viņu arī viltus pravieti, kas viņa priekšā bija darījis brīnuma zīmes un ar tām pievīlis tos, kas pieņēmuši zvēra zīmi un pielūdza viņa tēlu. Tos abus iemeta dzīvus degošā sēra un uguns jūrā.

Kā redzi, ar brīnumiem un zīmēm vien nepietiek

te nu mēs arī atšķiramies. Es esmu devusi Jēzum beznosacījumu piekrišanu, kas nozīmē arī bezierunu pakļaušanos visām Viņa prasībām un ieteikumiem. Ja skaidrā tekstā būtu pavēle piem., šolaiku sievietēm nesluidināt, es pakļautos uzreiz ( kaut arī man personīgi tā lieta izskatās citādi). Tu, tikko Jēzus aizskar tavu paštaisnumu, jau `uzmet`...

un tādi vēl spriež par misionēšanas darbu cit-ticīgo vidū , ak vai...


Jona, Jona, kura pašlepnums ir aizskarts? Vienkārši tu kaut kam ļoti ticēji, bet tas izrādās ir maldi un meli, tāpēc var saprast tavu sarūgtinājumu. Bet kāpēc tu kā mazs spītīgs bērnelis turies pie neīstiem spīguļiem? Te priekšā tiek likts Dieva Vārds, bet kaut kādi neskaidri vēstījumi tev ir lielāka autoritāte par paša Jēzus Vārdiem.

ATTOPIES JEL QUO VADIS JONA???
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.07.02 17:08:23
Ingars

Nu pārlasi vēlreiz par to Gara zaimošanu, pirms meties atpakaļ Muldera kamanās... būtu vismaz paklusējis...

(ar brīnumiem vien skaidrs, ka nepietiek, tāpēc skaties uz darbiem!) !
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.02 17:11:52
Eee, pag, tad biedram JHVH veel nav izdevies uztaisiit nevienu briivas gribas agentu ar pozitivu izveeli?

Ir ir... tikai tie, kas labu domaa, to domaa pateicoties Dievam

Dievs ir cilveeku existences un briiviibas " degviela" Dizains taads! Tieshi TAAPEC mees varam buut briivi, jo muusos ir dalja no vieniigaa origjinaali briivaa agjenta - Dieva!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.02 17:18:58
A taadi, kas lbu domaa/dara pasi par sevi, ko, nesanaak?

Tak ja vinji labu domaa, tad vinju softs sakriit ar Dievishkjo... forshi! Tak copyrights Dievam pieder

Tachu bez Dieva, tu vari simuleet, bet ne buut
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.02 17:24:32
Kaads tur vispaar copyrights? Tb es nedrikstu dariit/domaat labu, kameer neesmu `pieteicies` dievam un jams nav to akcepteejis? Absurds...

Tas taapat offtopiks...

Jona uzdodaas par kristieti, taapec vinjai 2 Korintieshu veestule ir saistosha... tik vinja ir iedomaajusies, ka bez Dieva var labu domaat Ka visprims ir vinjas darbs, un tad Dieva akcepts! Taapat kaa tu A bet Raksti akuraat preteejo saka, ka bez Dieva pirmaas iniciatiivas, skuju mirusi dublju chupinja par dziivu cilvi taps!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.07.02 17:38:22
Ctulhu, diez vai - vinja kaut kur chubinaatos savaa nodabaa, lasot zaaliites un ticot savam popam - jo liidz vinjai Vassulas netiktu Tas taa... shodienas I-neta pasaulee... nevar jau paarmest cilveekam, pie shitaadas informaacijas guuzmas izfiltreet infu, nu tur vajag bik discipliinu, trenninju un pareizo smadzeni... Vieni saliek filtrus un filmee, nelaizh cauri. Citi laizh cauri visu, un tad nu atkariibaa no trubas konfiguraacijas veidojas ieksheejais kaljkja noseedumi, jo vairaak noseezhas jo vairaak tajaa vietaa saak uzkraaties sabiezeejums...

Taadam toch ieteiktu aizbraukt un Fudzi paseedeet, attiiriities - a to nu baigais bardaks galvaa!

A taa ideja - Ctulhu melnais ljaunais burvis - labaa Toch tiiri interesanti, vai speetu izdziivot raganu vajaashanu laikos... tie vajaataaji jau ar nebij ar pirxtu taisiiti!

Ij ir pamatotas aizdomas, ka Mulderu arii aatri pie zvana pakaartu... lecu par daudz popiem aciis!
Rausītis
# Iesūtīts: 2009.07.02 17:41:01
Ctulhu neidzīvotu gan, jo viņam sveša pazemības ideja, savukārt, tajos laikos autoritāšu priekšā klanījās un bučoja kājas pat ja tās runāja pilnīga muļķības.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.02 17:43:23
Rausiits, ar shaadu taadu natjagu... Ctulhu vareetu iekorteeleties par autoritaati. Vinjsh gan nav tik cuucisks un nelietiigs, lai izbiidiitu "galma intrigas" bet tiiri kaa praata experiments - Ctulhu Viduislaikos - buutu itneresanti! Ij neba nu tur neviens gudrs ateists toreiz nebij, gan jau bij! Tik par vinjiem veesture klusee
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.02 17:44:13
-Jona-
Par Svētā Gara zaimošanu jau noskaidrojām, ka tu kļūdies un garu pārbaudīšana nebūt nav zaimošana. Kāpēc tu tā gribi uzspiest, lai citi pieņem par biblisku to, kam bībele acīmredzami runā pretī?

Galatiešiem 1. nodaļa
6 Es brīnos, ka jūs tik drīz novēršaties no tā, kas jūs aicinājis Kristus žēlastībā, un piegriežaties citam evaņģēlijam.
7 Un tomēr cita nav. Ir tikai kādi, kas jūs sajauc un grib pārgrozīt Kristus evaņģēliju.
8 Bet, ja arī mēs vai kāds eņģelis no debesīm jums sludinātu citu evaņģēliju nekā to, ko esam jums pasludinājuši, lāsts pār to!
9 Kā jums jau agrāk esam sacījuši, tā arī tagad vēlreiz saku: ja kāds jums sludina citu evaņģēliju nekā to, ko jūs esat saņēmuši, lāsts pār to!

Ja Vassula sludina pestīšanu ārpus Kristus - lāsts pār viņu

Kolosiešiem 2. nodaļa
18 Nevienam nav tiesības atņemt jums jūsu balvu, kaut arī tas atrod patiku pazemīgā kalpošanā eņģeļiem un kaut arī tas lepojas ar parādībām, ko viņš redzējis. Tāds bez pamata kļūst iedomīgs savā miesas prātā

Jona, Jona vai pašai nevajadzētu pieklust un apkaunēties runāt pretī Dieva Vārdam?

(ar brīnumiem vien skaidrs, ka nepietiek, tāpēc skaties uz darbiem!) !

Un darbi jau arī top redzami, arī augļi

Mateja evaņģēlijs 7. nodaļa
15 Sargaities no viltus praviešiem, kas pie jums nāk avju drēbēs, bet no iekšpuses tie ir plēsīgi vilki.
16 No viņu augļiem jums tos būs pazīt. Vai gan var lasīt vīnogas no ērkšķiem vai vīģes no dadžiem?

Šādu mācību un vēstījumu piekritēju darbi un augļi mums visiem labi zināmi - krustnešu laupīšanas, izvarošanas un slepkavošanas, garīdznieku mantrausība, netiklība, pedofīlija, nevainīgu cilvēku sadedzināšana, Dieva zaimošana, Kristus evaņģēlija aptumšošana
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.02 17:49:24
Ctulhu, imo kaareiz vislabaakaa tehnika tad buutu tieshaam - vieteejo aizspriedumu izmantoshana! Dziivot mezhaa toch butuu visdroshaak... iipashi naktiis!

bet zini kur prikols, prosto ticiigie, apkraavushies ar krustiem un Dieva Vaardu buutu necaursitami taviem "aizspriedumu kultiveesahnas" metodeem!

Buutu labi jaapaarzin cilveeku sleeptaakie prikoli!

Ctulhu visbiistamaakais buutu taads Mulders, kursh arii skeptikjis, bet "ticiigo skeptikjis" Bet es apsolos tevi nevajaat... buusi bubulis ar ko muljkjus paklausiibaa tureet
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.02 17:51:53
Ctulhu, luuk shii imaginaaraa situaacija paraada, ka psiho-tehnikas arii var izraadiities laba tehnologjija!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.02 18:05:28
Ctulhu, jaafilmee bazars... noteikti buutu visaadi "diivainji" kas labpraat tevi pashu uzvaariitu un apeestu!

Svariigi ir psihe... izfiltreet uz ko shie panesaas... var jau njemt uz rupjiem Shamanju gaajieniem... nu no seerijas "BU..." un shis atmet kjeseli!

Ehhh...

Bet nu redzi muusdienaas pret taadiem ir napalms, toreiz... nu uzsuutiitu tev reaalu armiju krustneshu, kas ir pietiekoshi iedolbiiti nebaidiities no tavaam burvestiibaam! Noteikti vinjiem kabataa buutu Mulderveidiigi racionaalisti/ticiigie, ar gana noturiigu psihi!

Taakaa dazhreiz tev naaktos arii sleepties... iefiltreet savas netiiraas rokjeles vieteejo kardinaalu galmos! Vaakt kompromatus!
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.07.02 19:05:39
Ingars
Ja Vassula sludina pestīšanu ārpus Kristus - lāsts pār viņu

To viņa nekādā gadījumā nesludina, varbūt vispirms izlasi?

Šādu mācību un vēstījumu piekritēju darbi un augļi mums visiem labi zināmi - krustnešu laupīšanas, izvarošanas un slepkavošanas, garīdznieku mantrausība, netiklība, pedofīlija, nevainīgu cilvēku sadedzināšana, Dieva zaimošana, Kristus evaņģēlija aptumšošana


Tēma ir par Vassulu, tagad ņem un uzrādi viņai visu šo tevis piesaukto, citādi pamatoti uzskatīšu tevi par meli.
bitukas
# Labojis bitukas: 2009.07.02 21:26:51
Ja jau Jēzus statujas raud visur, kur parādās Vassula, varbūt ir slikti?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 82 , pavisam kopa bijuši: 35954