atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Vassula
-Jona-
Iesūtīts: 2009.05.08 14:55:18
Nu ko lai saka - tas vienkārši ir jāredz:

http://www.tligvideo.org/latvia.html

Dziļa, silta un bezgala bezgala uzrunājoša Dieva Mīlestības Vēstule cilvēcei!

Izlasīju abas grāmatas, paspēju noskatīties šo un vēl vienu, krietni garāku videomateriālu. Patiesi skaista liecība, kādas bieži vis negadās.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Papucs
# Iesūtīts: 2009.05.12 20:16:30
vai tad ne? [84.237.204.198]
Kad salauž degunu, salauž skrimsli nevis kaulu .
Ilgi par šito domāju. Tad Tomam Jēzus parādījās ne tikai ar caurumu sānos, bet arī ar salauztu degunu.
Un arī kaut kur pāris tūkstošus gadu ilgajā ikonogrāfijā vajadzētu parādīties gleznām, kur Jēzus redzams ar salauztu degunu.
Janis Diekonts
# Iesūtīts: 2009.05.12 22:02:54
-Jona- šīs aktivitātes Vassulas (un vispār ekumenisma) sakarā iziet pamatā tieši no Lutera draudzes:

Vai Jūs velaties teikt, ka Rubenis atzīst Vassulas vēstījumus?

Starp citu, Jūsu norādītajā saitē minēts, ka Vassula ir no Grieķu pareizticīgo baznīcas...kaut gan viņa ir ekskomunicēta.
Janis Diekonts
# Labojis Janis Diekonts: 2009.05.12 22:33:18
bitukas Dalīšanās krusta smagumā ar Jēzu................... `???????

Jā...Vassulas Jēzus sūdzas viņai, ka ir piekusis un vēlas atpūsties, tāpēc viņai jānes viņa smagais krusts.
Piemēram daži viņa izteikumi:
”Allow Me to leave My Cross on you. Courage, daughter! My Cross is heavy and weighing on you but I know that you will be willing to carry It till the end.”
”Remember, the Lord has rested you, but now, would you not want to rest Him too? Vassula, satisfy Him then and allow Him to crush you with sufferings.”

”Be happy that I have chosen you to share My sufferings. My Cross, ever so precious, rests on you, I need to rest… ” (starp citu- viņa paša pasvītrojums)
”Carry My Cross when I am weary and console My Heart that aches for lack of Love.”


Jo Mans jūgs ir patīkams un Mana nasta viegla. Mat.11:30

Un lūk viens labs jautājums: Kas jādara, lai iemantotu mūžīgu dzīvību?
U atbilde ir:
”If you ask me: ”What must we do then to gain eternal Life?” I tell you: repent! Follow My Commandments, produce the appropriate fruits, and I, in the presence of My angels I shall offer you the room I have reserved for you.”

Tātad jānožēlo grēki, jāseko viņa pavēlēm, jānes pienācīgi augļi un tad tiks skatīts Debesu valstības jautājums. Nav šaubu, ka mums jāatgriežas, jānes augļi un jāseko Kristum.. Tomēr jāsaka, ka arī man šķiet ka kaut kas ir apgriezts otrādi... Debesu valstību mēs neiemantojam tāpēc, ka dzīvojam labu dzīvi, bet gan ticībā uz Jēzu Kristu. Taisna dzīve un labie augļi nāk tāpēc, ka esam saņēmuši pestīšanu ticībā Kristus apsolījumam un pilnīgajam upurim. Un kur gan palika:
Viņš devis Savu vienpiedzimušo Dēlu, lai neviens, kas Viņam tic , nepazustu, bet dabūtu mūžīgo dzīvību. Jņ.3:16

Tad vēl viens izteiciens:
”…I too rejoice for this Day when Satan’s head will be crushed by My
Mother`s heel.”

Vassulas Jēzus saka, ka viņa māte saminusi sātana galvu... tomēr 1.Jāņa 3:8 saka:
Tamdēļ Dieva Dēls atnācis, lai Viņš iznīcinātu velna darbus
Un Romiešiem 16:20 Bet miera Dievs drīzumā samīs sātanu apakš jūsu kājām!
Šis uzdevums ir Kristum, nevis mātei.

Un tad izteicieni, ka viņš ir izslāpis pēc dvēselēm un vēlas tās aprīt, patērēt, iznīcināt:
”Bring souls to Me that I may consume them in My Sacred Heart. I am
thirsty for souls.”

”You are destined to honour Me and lead souls to Me so that I may consume them.”

Un vēl ir lietas, kas mani dara daudz uzmanīgāku lasot šos vēstījumus, kas pretendē uz pievienošanu Svēto Rakstu kanonam. Tomer Dievs nav neko mainījis sava apsolījumā un Viņš nav atcēlis Savu Vārdu. Vassulas vestījumi nolād mūžīgā pazušanā katru, kas tos neatzīst un netic, ka tie ir no Kristus. Tas rada pavisam savādu situāciju. Pestīšana ir atkarīga no tā vai tiek pieņemti šie vēstījumi, vai nē. Un Svētie Raksti tiek atbīdīti otrā plānā.
Tomēr man nešķiet, ka šādi piedraudējumi ir saistoši kādam, kas tic Svētajiem Rakstiem un paļaujas uz Kristu. Viņš nemaina savu apsolījumu. Ja Viņš ir zvērēdams solījis, tad tas nemainās. Tāpēc skriešana pakaļ dažādām privatām atklāsmēm ir bīstams pasākums. Tas ir kā staigāt pa ledu pavasarī. Var jau staigāt un neielūst. Var arī ielūst un noslīkt. Dieva Vārds ir klints, kas nekustās un nešķobās. Tāpēc tīri praktiski ir drošāk stāvēt uz klints pat tad, ja ledus varētu būt un iespējams ka ir pietiekoši biezs
bitukas
# Iesūtīts: 2009.05.13 00:55:51
Un atkal, āmen, Jāni! Man arī būtu daudz, ko teikt, bet man grūti rakstīt, tāpēc tās īsās replikas, prieks, ka kāds arī saprot!
Papucs
# Iesūtīts: 2009.05.13 09:34:47
Janis Diekonts
Vassulas Jēzus saka, ka viņa māte saminusi sātana galvu... tomēr..
Esi piemirsis par 1. Moz. 3:15.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.13 09:57:36
Jaanis Diekonts!

Paldies par sho textu... Es arvien saaku paarliecinaaties, ka -Jonas- kundze ir labs filtrs, ja vinja par kaut ko ieseec... tad ir visai droshi, ka tur var savu gariigo laiku neteereet, izraadiisies kaarteejais juusmotaajs un viltus pravietis!

Kaa jau daudzkaart esmu teicis... Velnu viegli atpaziit peec vinja veests... aareeji vinjsh tieshaam naak kaa jeers, kaa gaismas engjelis... bet kad paver muti, tad taa bilde kljuust skaidra! Un vinjsh, kaa redzams, pievilj arii ticiigos un dara tos par savas veests ruporiem.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.05.13 11:17:06
Papucs
Tad Tomam Jēzus parādījās ne tikai ar caurumu sānos, bet arī ar salauztu degunu.

Jēzus atrādījās jau Savā pārviedotajā, garīgotajā miesā, ar naglu brūcēm - tik, lai arī mazticīgie noticētu. Bet ne jau kā no tikko krusta noņemts, bez nevienas veselas vietiņas. Tad taču MMagdalēna Viņu nenoturētu par dārznieku.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.05.13 11:24:29
Janis Diekonts
Vai Jūs velaties teikt, ka Rubenis atzīst Vassulas vēstījumus?

Un Jūs varbūt vēlaties domāt, ka viņas pierakstītie vēstījumi ir akceptēti (sk. linku) bez pienācīgas pārbaudes? Tā teikt, ņemam tik pirmo, kas pa rokai un speram iekšā?

Un kur gan palika:
Viņš devis Savu vienpiedzimušo Dēlu, lai neviens, kas Viņam tic , nepazustu, bet dabūtu mūžīgo dzīvību. Jņ.3:16

Kā kur palika, nekur nepalika, nepzudīs kas TIC (nevis maztic, mūžīgi šaubās vai pat zaimo). Visiem pārējiem - TTiesa.

Un tad izteicieni, ka viņš ir izslāpis pēc dvēselēm un vēlas tās aprīt, patērēt, iznīcināt:
”Bring souls to Me that I may consume them in My Sacred Heart. I am
thirsty for souls.”


Ak šausmas, šausmas... nupat atcerējos, ka Viņš mūs aicina arī mūsu grēcīgās rokas nocirst un acis izraut...

... pretendē uz pievienošanu Svēto Rakstu kanonam. ... Un Svētie Raksti tiek atbīdīti otrā plānā .

Ja? Bet varbūt vnk pretendē uz to, ka Dieva Balss ir viena un tā pati visos laikos, un, kas atpazinis Viņu Rakstos, tas viegli atpazīs arī ārpus Tiem..? Savukārt, kas neatpazīst šodien, nav pa īstam atpazinis arī Bībelē , vien vicojis pakaļ meinstrīmam. Neviens nevienu tur mūžīgā pazušanā nolādējis nav, ticība nu reiz ir tā lieta, kas mēdz augt , tāpēc varbūt lieki nefantazēsim un nelipināsim bubuļus, kur to nav.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.13 11:24:57
-Jona-

Taatad tavupraat Kristus taa teikt "pieteeloja" lai citi ticeetu!
Zin, un ja mans draugs pieceltos no mironjiem un pa daarzu shivereetu, tici man... peedeejais ko es gaidiitu tur shivereejam ir mans mirushais draugs... Cilveeki parasti nemeedz celties no kapiem, taapeec tas ir tikai normaali, ka Marija notureeja Kristu par kaadu citu...

Ai cik paziistams Gars no tevis runaa... arii Jehovas Liecinieki netic, ka Kristus ceelaas augsaa tajaa pashaa miesaa, kura tika sista krustaa. Arii vinji maaca, ka Kristus reetas bij taads "sveetais chiitings" lai mazticiigos tomus paarliecinaatu... Viduslaikos arii viiri taisiija visadus trikus ar pashsvilstoshaam sveceem, citiem optiskiem trikiem... taa teikt... lai mazticiigie ticeetu!

Dokeetismu jau prahadilji... Un Luteraanji tic un maaca, ka Kristus ceelaas augshaa tajaa pashaa miesaa, kuraa tika sists krustaa... Ar taam pashaam brucueem un reetaam, kuras vinjaa paliks muuzhiigi!

Vinjsh bij iists materiaals kjermenis, iists patiess civleeks un ir veel arii shodien!

Ja tu tam netici, es ieteiktu tev labaak par savu paarlieciibu informeet arii Savu maaciitaaju, lai var saakt Exkomunikaacijas proceduuru, jo tu jau kriiti aaraa pat no Ekumeeniskajaam Ticiibas Aplieciibaam... Apustulju, Niikajas, Atanaasija, Halcedonas!

Bet... ceru ka tevi paarpratu!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.13 11:28:14
Kā kur palika, nekur nepalika, nepzudīs kas TIC (nevis maztic, mūžīgi šaubās vai pat zaimo).

Rakstos anv izceelums... Tur ir vaardinjsh "tic". Vienkaarshi... tic... daduz vai maz, nav svariigi... svariigi ka tic! Tie kas Zaimo Sv. Garu tie netic un Kristus upura daavanu noraida... un veel sludian citiem, ka daavnas ir jaanopelna! Zimi tiiraa formaa!

Ak šausmas, šausmas... nupat atcerējos, ka Viņš mūs aicina arī mūsu grēcīgās rokas nocirst un acis izraut...
Jaa lai izglaabtu dveeseli. Tava Vassula kaareiz otraadi sludina... apriit un izniicinaat dveeseli!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.13 11:31:14
Ja? Bet varbūt vnk pretendē uz to, ka Dieva Balss ir viena un tā pati visos laikos, un, kas atpazinis Viņu Rakstos, tas viegli atpazīs arī ārpus Tiem..?

Tieshi taa... taapeec visaadus viltus pravieshus visai viegli atkost. Bet tie, kas netic Rakstiem, tos tad arii var viegli apchakareet ar visaadaam jaunaam atklaasmeem... ij Muhamedu apchakareeja ij Heleenu Waitu ij Dzhozefu Smitu... Visiem vinjiem extrabibliskas atklaasmes Engjelji nesa!

Savukārt, kas neatpazīst šodien, nav pa īstam atpazinis arī Bībelē , vien vicojis pakaļ meinstrīmam.
Vienmeer briinos, kaa tu ar shitaadu logjiku vispaar no veikala iznaac un tevi neapchakaree visaas malaas...
Tieshi otraadi... tie, kas atpaziits Biibeles balsi, tie arii shodien var buut pasargaati no viltus pravieshiem... Tie kas tic Rakstiem, tos nepiekaasiis visaadi smuku textu biidiitaaji un saldas meeles un liekuliigi pravieshi, ko Dievs nav suutiijis! Pietiek paziit no iesaakuma sludinaato Vaardu, un ar to var atpaziit visus garus... vai tie no Dieva vai no Velna!

Bet tu, kas shodienas atklaasmes liec par Kristus Balss pamatu, tu arii Rakstos neko neredzeesi... tie tev raadiisies izkropljoti un samaitaati... ko tu arvien esi pieraadiijusi un paraadiijusi...
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.05.13 11:33:50
Ekskomunicētājs , johaidī....

Bet varbūt varam visu vienkāršāk un ātrāk - vnk uzrādīt policijai vienu šenes jaukā foruma fruktu, kurš sakās būt gatavs galināt cilvēkus, ja tik izdzirdēs galvā "dieva" balsi..?
Kamēr vēl savā samaitātībā nav to reāli izveicis (pārāk daudz reālu piemēru jau ir bijuši, lai tik bīstamus simptomus laistu gar ausīm..)...??
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.13 11:35:14
# Iesūtīts: 2009.05.13 11:33:50
Ekskomunicētājs , johaidī....

Bet varbūt varam visu vienkāršāk un ātrāk - vnk uzrādīt policijai vienu šenes jaukā foruma fruktu, kurš sakās būt gatavs galināt cilvēkus, ja tik izdzirdēs galvā sava "dieva" balsi..?


Droshi! Karogs tev rokaa!

Ne tu pirmaa, ne peedeejaa... kas ar Valsts varas roku gribeetu apklusinaat Dieva Vaarda sludinaataajus Iipashi tos, kas traucee tieshi apsuudziibas ceelaajiem!
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.05.13 11:47:10
>>Vai Jūs velaties teikt, ka Rubenis atzīst Vassulas vēstījumus?
>Un Jūs varbūt vēlaties domāt, ka viņas pierakstītie vēstījumi ir akceptēti (sk. linku) bez pienācīgas pārbaudes? Tā teikt, ņemam tik pirmo, kas pa rokai un speram iekšā?


No J.Rubeņa var mācīties necelt apsūdzības, pat ja tas pašam šķiet pamatoti. Cik esmu ievērojis, mācītājs Rubenis izteikti orientējas uz Kristus pasludināšanu un garīgās dzīves pilnveidošanu, un nenododas visādu pretinieku, nepareizu mācību utt. apkarošanai, sekojot Kristus piemēram, kurš pacietīgi nesa savu krustu un sludināja Dieva valstību līdz pēdējam.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.13 12:01:47
Ctulhu, tak tas tikai man priecee, ka tu simpatizee -Jonai- vismaz kaut kaads devums manai paarlieciibai, ka mana diagnoze par -Jonu- ir visai pareiza! Pasaule saveejos miil un atziist!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.13 12:02:30
Maartinjsh, jautaajums ir vai Rubenis lieto arii atsleegu varas to nepatiikamo atsleegu? Jo maaciitaaja amata aprakstaa imo ir arii ciinja pret maldiem! Kristus gan nereti vien savus oponentus nesmukos vaardos no panckaam izlamaaja... naizmirstot pateikt "Staav rakstiits"
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.05.14 08:24:42
Mulders
jautaajums ir vai Rubenis lieto arii atsleegu varas to nepatiikamo atsleegu? Jo maaciitaaja amata aprakstaa imo ir arii ciinja pret maldiem! Kristus gan nereti vien savus oponentus nesmukos vaardos no panckaam izlamaaja... naizmirstot pateikt "Staav rakstiits"

Nedomāju, ka mācītāja pienākums no kanceles vai citādi publiski būtu uzstāties pret visām šķībmācībām, ja vien kāda konkrēta nav kļuvusi par nopietnu šīs draudzes problēmu.

Starp citu, paanalizē Jēzus zemes dzīves darbību - cik daudz Viņš sludina PAR un cik PRET.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.14 09:31:10
Maartinjsh, protams ka no kanceles tas uzreiz nav jaadara... Jautaajums ir vai vispaar tiek dariits. Jo, piemeeram, skatoties, kaadu sviestu te dzen -Jona- jaasecina, ka Rubenis vai nu par to nezina, vai ignoree, vai piekriit... Peedejaa gadiijumaa ir jautaajums par pasha Rubenja atbilstiibu maaciibai! Jo es neticu, ka pat Rubenis ko taadu maaciitu, piemeeram, kateheezee... Un redzot tavus textus un saprotot, ka tu, shkjiet, esi vinja adepts, es redzu... ka viss ir kedaas...
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.05.14 11:24:41
Mārtiņš

Starp citu, Vassula sludina PAR.
Vispirms, lai uz līdzenas vietas neizblamētos, papūlies noskatīties vismaz šo video līdz galam un, ja tava paša ticība nevelk , ņem tad palīgos prātu , tātad šeit:
- pirmajā vietā dzīvē - Trīsvienīgais Dievs.
- obligātā literatūra - Bībele;
- jāatgriežas baznīcā, ja tā pamesta;
- jāpieņem sakramenti;
- jāatjauno lūgšanu dzīve;

novērtē darbus (Jēzum/baznīcai atgrieztie 63 pasaules valstīs). Ja tas viss vēl nepalīdz atpazīt Garu, vērsies droši pie mācītāja, galu galā priekš tam viņi mums ir.
Ja tavuprāt, nopietnā luterāņu izdevumā iesprukusi lasītājus maldinoša šķībmācība (?), tad tavs kristieša pienākums ir vērst uz to uzmanību, jo šajā un līdzīgos gadījumos, vai zini, ir vai nu - vai nu. Ja kāds pretendē uz pravieša lomu, tad - vai nu tā ir absolūta patiesība, vai - šis cilvēks ir vispēdējais melis, nekrietnelis un patiesībā sātanists!
vidusceļa NAV.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.14 11:32:29
-Jona- A veel var buut, ka cilveeks ir maldinaats... pats tic savaam pasakaam... Bik saputrojies, kaut ko pareizu pasaka un kaut ko nepareizu... Pat saluuzis pulxtenis 2x dienaa raada pareizu laiku! Pasaulee ir kudii vairaak pievilto, ka to kas meerkjtieciigi piemaana!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 58 , pavisam kopa bijuši: 33556