atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Vassula
-Jona-
Iesūtīts: 2009.05.08 14:55:18
Nu ko lai saka - tas vienkārši ir jāredz:

http://www.tligvideo.org/latvia.html

Dziļa, silta un bezgala bezgala uzrunājoša Dieva Mīlestības Vēstule cilvēcei!

Izlasīju abas grāmatas, paspēju noskatīties šo un vēl vienu, krietni garāku videomateriālu. Patiesi skaista liecība, kādas bieži vis negadās.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.05.11 15:56:00
Klau, te kāds jautrais dzejdaru pulciņš? Kurā vietā Vassula mūs sauc par lohiem, kurā vietā Jēzus cenšas Vassulu iebiedēt?

Mārtiņš

Tā kā nu esmu izlasījusi abas grāmatas, kur viss aprakstīts secīgi, no pašas pirmās dienas, tad skaidroju - šo iebiedēšanu, pie tam sistemātisku, cenšoties pierunāt vēstījumus pat sadedzināt, pamatā veica viens priesteris, sakot, ka šādas atklāsmes saņemot tikai svētie! (kas, protams, nav ne pareizi ne bibliski)
Tāpēc arī Jēzus vienā laidā uzmundrina un aicina nezaudēt drosmi.

Šim garam nav sākotnējas varas pār Vassulu, viņš šo varu cenšas iegūt.

Jā, nav gan Jēzum sākumā varas, tāpat kā nav pār citiem neticīgiem/mazticīgiem. Bet iegūst Viņš to beigu beigās gan un iegūst tikai vienīgi šādi - viņas sirdi savaldzinot , t.i. - izlejot caur šiem vēstījumiem Savu Mieru un Mīlestību pārpilnībā... Un ja cilvēks nav gluži truls vai nepieskaitāms, tad galu galā iemācās atšķirt nimbu no ragiem. Proti, pēc augļiem, pēc visu apsolījumu precīzas piepildīšanās, pēc ticības pieauguma pats sevī.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.11 15:58:30
Ehh es tad labaak palieku truls un nepieskaitaams!
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.05.11 16:02:49
Ctulhu

Nu, Mārtiņam, domājams, pierādīs ātri, jo - viņa mācītājam jau ir to pierādījis.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.05.11 16:09:50
Ctulhu

Nē, nedomāju, bet J.Rubenis Mārtiņam noteikti ir autoritāte un - šīs aktivitātes Vassulas (un vispār ekumenisma) sakarā iziet pamatā tieši no Lutera draudzes:

http://www.kasmusvieno.lv/Nr1-2006(3).html
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.05.11 16:39:10
-Jona-
Nu, Mārtiņam, domājams, pierādīs ātri, jo - viņa mācītājam jau ir to pierādījis.

Luterismā forši ir tas, ka, ja tā var teikt, laji un garīdznieki ir vienlīdzīgi. Un mēs neesam atmetuši patiesību, ka Dieva darbs ir neatkarīgs no cilvēku maldiem. Pat ja tas cilvēks esmu es vai mans mācītājs, vai bīskaps, vai karalis, vai ...
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.05.11 16:52:24
Hmm, a prieksj kam tad jums maaciitaaji?

Mācītājs - teoloģisko izglītību ieguvis bīskapa ordinēts draudzes garīgās dzīves vadītājs un visas draudzes darbības pārraudzītājs.
(citāts no http://www.lelb.lv/lv/?ct=lelb_garidznieki).

Mācīt Dieva vārdu (VD, JD), svētdarbības, dvēseļu kopšana, garīgās dzīves vadība, padomdošana u.tml.

Ja jautājums ir vienlīdzības kontekstā, tad tas nozīmē - Dieva priekšā, mācības priekšā. T.i., mācītājs nepasludina neko jaunu, mācītājs māca jau esošu. Tā kā katrs cilvēks nevar izstudēt senās valodas, vēsturi, jūdu un grieķu tradīcijas, Rakstu komentētājus utt. - tad mācītājs ir tas, kurš to dara par visiem. Ne jau tikai to, protams.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.05.11 17:07:29
Ctulhu
Nu bet ja visi vienliidziigi - tad njem attieciigo literatuuru ( biibeli, citus kristiesu rakstus) un maacies pats.
Var katrs, kam tas interesee. Ja kaadam kristietiiba interesee - vinjs to visu izstudees.


Nē, nevar. Kādam arī maize jācep, bērni jāaudzina, mašīnas jāskrūvē un viss cits jādara. Arī augstskolā students iet uz lekcijām, bet nevis visu apgūst pats. Mācītājs ir Dieva iekārtots racionāls risinājums sniegt informāciju par Sevi (Dievu) un attiiecībām ar mums (cilvēkiem).

Bet vispār tas atkal ir oftopiks.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.11 17:22:44
Ctulhu, nu un tie, kas briivajaa laikaa arii to dara (skat Mulderu) tie tad var uz visai vienliidziigiem termiem runaaties ar maaciitaajiem un saakt arii vinju ljapusus izkjert... Bet kaa jau Maartinjsh teica, offtopiks, vari atveert teemu par Maaciiitaaju lomu un laju vienliidziibu!
Arii tu esi vienliidziigs ar saviem darba deveejiem vai skolotaajiem, tachu neviens iisti nejautaa - kaapeec vajadziigi kjiimijas skolotaaji!
Mirga
# Iesūtīts: 2009.05.11 18:08:13
Ctulhu
Bet savukaart apjaat ateistu, tb likt uzskatiit konstruktiivu lietu par destruktiivu un otraadi, sjitaadam Lucim jau buutu daudz gruutaak, ibo muusu sisteema nav balstiita uz autoritaateem un taas standarti ir iekseeji.

Ka Lucis ir gudrs, te labi parādās, jo viņš neiebilst, ja tie, kas viņam kalpo, sevi uzskata gudrākus par viņu pašu, kamēr vien tas noder dvēseļu novēršanai no Dieva.
Papucs
# Iesūtīts: 2009.05.11 19:53:22
-Jona-
atduras prāta kristieši , proti, absolūti nemākot ar Kungu kontaktēties
Es pilnīgi noteikti neesmu prāta kristietis, bet redzi, arī man ir divreiz sanācis sarunāties ar Dievu Tēvu un vienreiz ar kādu eņģeli, vai varbūt pat Jēzu Kristu, tāpēc ir ar ko salīdzināt.

Mulders
Ehh es tad labaak palieku truls un nepieskaitaams!
Vot šito nostāju es principā atbalstu, jo noteiktās krīzes situācijās tā mūs pasargā no iekāpšanas vēl lielākos sūdos nekā jau atrodamies.
danar
# Iesūtīts: 2009.05.11 21:22:21
Vot es laikam busu neprata kristietis,jo galigi nesaprotu kāpēc tik daudz jaraksta(es to tulkoto tekstu izlasiju),ka to var pateikt dažos Bībeles pantos.Un butiba jau tas nekas jauns nav,ka mums vienam otru jamīl,ka jābūt vienotiem,jalūdz..utt.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.05.11 22:08:59
Mārtiņš
Luterismā forši ir tas, ka, ja tā var teikt, laji un garīdznieki ir vienlīdzīgi. Un mēs neesam atmetuši patiesību, ka Dieva darbs ir neatkarīgs no cilvēku maldiem. Pat ja tas cilvēks esmu es vai mans mācītājs, vai bīskaps, vai karalis, vai ...

Protams protams, vai to kāds noliedz... bet tomēr parunā par to visu ar Rubeni, ok? Par ļaunu nenāks, un ka tik tev neiznāk tāpat kā ar viņa grāmatu (citādi ilgi vēl mocīsies un mētāsies neziņā, labāk jau ātrāk visu noskaidrot). Vienmēr tak vēl pastāv iespēja nepiekrist un palikt pie savām domām.


Papucs
Es pilnīgi noteikti neesmu prāta kristietis, bet redzi, arī man ir divreiz sanācis sarunāties ar Dievu Tēvu un vienreiz ar kādu eņģeli, vai varbūt pat Jēzu Kristu, tāpēc ir ar ko salīdzināt.

Salīdzini, jā, un neslēp savus secinājumus (darbus tikai neaizmirsti, lai tavai liecībai būtu līdzvērtīgs svars).


danar
Vot es laikam busu neprata kristietis,jo galigi nesaprotu kāpēc tik daudz jaraksta(es to tulkoto tekstu izlasiju),ka to var pateikt dažos Bībeles pantos.Un butiba jau tas nekas jauns nav,ka mums vienam otru jamīl,ka jābūt vienotiem,jalūdz..utt.

Patiešām, Vassulai nav nekas īpaši jauns, tad kāpēc tomēr jāatkārto zināmās patiesības? Nu laikam jau tieši tāpēc, kā šeit arī redzam, - jo laika gaitā cilvēki tik ļoti attālinājušies no pašiem pamatiem, ka Tēvam nekas cits neatliek, kā atkārtoti mācīt mums to pašu ābeci . Un mācīt atkal un atkal , kamēr Mīlestības Dieva un Sirds Ceļa vietā nav neatgriezeniski ieperināts kaut kāds Aukstā Prāta Monstrs ... Bezpersonisks Intelekts ... Dizaineris bez sirds un, protams, arī bez mātes (priekš kam gan tāda gluži lieka, apgrūtinoša persona, vai ne..).
Papucs
# Labojis Papucs: 2009.05.11 22:49:58
-Jona-
darbus tikai neaizmirsti
Kādus darbus? Vai, piem., to, ka Dievs mani izglāba no drošas nāves?

Bet, ja domā manējos, tad tāds ir viens, vienkāršs un primitīvs - esmu pieņēmis lēmumu (un to arī pildu) palikt uzticīgs līdz nāvei tam Garam, Kurš mani izglāba un nosauca Sevi par Dievu Tēvu. Neatkarīgi no baznīcām, pāvestiem, luteriem, mulderiem, jonām un vassulām, lai vai cik ļoti es tiem visiem kaut kādās robežās gribētu uzticēties.
danar
# Iesūtīts: 2009.05.12 10:01:09
-Jona-
Noskatijos,bet...kad cilvēks stāsta par saviem piedzivojumiem ar Dievu,viņa acis mirdz un tur ir smaids līdz ausīm,šis cilveks pat var neko neteikt,bet viņs staro.Tas ir notikums,kurs izraisa cilveka pozitīvas emocijas.Kāpēc šī sieviete baidās smaidīt?Kapēc baidās priecaties,ja ar vinu tadas lietas notikusas?Šķiet viņai ir tik ļoti bail pateikt ko nepareizu,ka visu laiku ir koncentrejusies uz to,ko saka.
Papucs
# Labojis Papucs: 2009.05.12 10:10:58
danar
kad cilvēks stāsta par saviem piedzivojumiem ar Dievu,viņa acis mirdz un tur ir smaids līdz ausīm
Ir varianti Piemēram, miers. Nē, nu labi, var jau būt arī mierīgs smaids līdz ausīm, bet var arī nebūt līdz ausīm. Man nav, kad es stāstu.
danar
# Iesūtīts: 2009.05.12 10:51:22
PapucsProtams arī miers.Zini,bet tu ,iespejams, smaidi ar acīm
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.05.12 11:45:34
danar

Ak, tas tevi samulsināja? Tak viņa burtiski lidojusi pa istabu pēc iepazīšanās ar savu sargeņģeli - tas tad nu arī bija tas periods kad mirdzošām acīm un smaidā līdz ausīm.
Neaizmirsti, ka tagad jau tā ir viņas misija daudzus gadus, tā ir dalīšanās krusta smagumā ar Jēzu un tā nav viena vienīga izprieca. Īpaši kad apkārt ne jau tikai savējie, bet arī paļātāji, apmelotāji, nodevēji...
Starp citu, viņai ir ļoti jauks, sirsnīgs smaids, šajā sarunā gan tikai pašās beigās, bet citās (kad priekšā dzīva auditorija nevis kamera) viņa arī smaida biežāk.
bitukas
# Iesūtīts: 2009.05.12 12:52:47
Dalīšanās krusta smagumā ar Jēzu................... `???????
vai tad ne? [84.237.204.198]
# Iesūtīts: 2009.05.12 17:43:18
Janis Diekonts

Kad salauž degunu, salauž skrimsli nevis kaulu.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.05.12 19:38:44
bitukas
Dalīšanās krusta smagumā ar Jēzu................... `???????

Jā gan, ja nezināji. Mūsu krusti ir daļa no Jēzus Krusta - līdzcilvēku pestīšana ir tieši atkarīga no kristiešu kristīguma. Lai gan Pestīšana ir noticis fakts, palicis vēl tāds sīkums , ka šī pestīšana, šis Jēzus ir jāpieņem... - baznīcas un kristiešu piemērs var to veicināt, var tikpat labi arī atgrūst.
Ne velti mācītāji nāks grūtākā tiesā.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 168 , pavisam kopa bijuši: 2384