atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu LELB arhibīskaps Jānis Vanags un RKB Latvijā priesteris Zbigņevs Stankevičs raidījumā „100.pants”
vienkāršais gunča
Iesūtīts: 2009.04.15 12:50:07
Šovakar, 15. aprīlī, plkst. 20:00 raidījuma „100.pants” studijā viesosies Latvijas Luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags un Romas katoļu baznīcas Latvijā priesteris Zbigņevs Stankevičs
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.23 15:46:49
naivais. Tur jau ir tas āķis, ka saista.

Tikai tavā galvaa! Te arii ir shii visa bazara sakne!
Tu uzskati, ka paraksts uz papiira izmaina Kristus mistisko miesu!
Ka vakar es sanjeemu Kristus miesu, bet ja LELB, pienjemsim, parakstiitu kaut kaadu papiiru ar Baptistiem, tad nezkamdeelj no riitdienas Kristus miesa paarstaaj buut manaa drauzdee... laigan tas pats Vaards un tas pats Sakraments tiek izdaliits un TA nav mainiijusies!

Kaameer tas nemainaas... tikmeer nemainaas arii Kristus apsoliijumi, kas tiem pielikti klaat!

Citaadi tu ieguusti Donaatismu, kas apgalvo, ja vakar Priesteris izsniedza vakareedienu un tas bij darbiigs, tad, ja vinjsh shodien paraksta papiiru, tad Vakareediens paarstaaj buut darbiigs shii Priestera maldu deelj!

Tieshi tas pats ko tu apgalvo par LELB... ja vakar LELB bij patiesa Bazniica un tur vareeja sanjemt Vaardu un Sakramentus un tie bij iedarbiigi, tad shodien parakstot papiiru ar PLF bet neko nemainot TA, LELB sniegtais Vaards un Sarkamenti vairs nav iedarbiigi... Tas tu implicee, ka parakstiiti papiiri ir ekvivaleejami ar TA, kas iet shkjeersaam ar to, ko tu pats teici, kas veido Bazniicu!

Tad tu izlem... vai paraskts ar PLF izmaina Bazniicu vai neizmaina? Vai papiiri definee Bazniicu vai Kristus no Dieva puses un TA no cilveeku puses? Jeb satversmes, likumi, liigumi u.c. shnjaga?


Mulders
# Labojis Mulders: 2009.04.23 15:50:49
Ctulhu, aha! Shito Bazniica izstriideejaas baigi sen jau... saucaas Donaatisma hereeze. Taa noziimee to, ka Dieva Darbu nebojaa cilveeka "kvaltiaate` - tas ko dara Dievs, tas nav atkariigs no cilveeka "labuma". Protams tas ir ticiigo sirdsapzinjas jautaajums un ir visai diivaini, ja cilveeks pats netic tam, ko sludina un dara... bet principaa, Dieva darbu nespeej atcelt cilveeka neticiiba!

Taapat kaa tas, ka tu netici akmenim, akmeni no existences neizrauj!
Jautājums [159.148.21.167]
# Iesūtīts: 2009.04.23 15:54:11
Mulder,
Nepatiesas liecības došana pret KLB Tev ir pārvērtusies par sportu. Ja Tu esi maldināts un ``svēti`` tici sacītajam, tad ko nu tur daudz. Ja jezuītiski attaisno mērķa sasniegšanu jebkuriem līdzekļiem, tad gan nav labi. Pat tie, kas tic komunismam vai sapuvušas zivs galvai, pelna lielāku respektu nekā intelektuāli negodīgi ļaudis.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.23 15:59:35
Jautājums:

Uldis
[Offline]
# Iesūtīts: 2009.04.23 15:40:03
Mulders

Mana attiexme pret PLF nenosaka to vai es varu vai nevaru sanjemt vakareedienu Bikjeros! Jo tas viens otru nesaista - naivais. Tur jau ir tas āķis, ka saista.


Tad ja shie ir maldi, tad nu pasakiet tak... Ja tas ir tas, ko Uldis domaa un KLB apliecina, tad pagaidaam es palieku pie savaam "apsūdzībām"
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.23 16:00:45
Tb es tagad vakaraa iedosju dazjiem bulcinjas un viinu , un pirms tam es buusju izlasiijis, kas tur ir jaasaka un vinjiem arii pateiksju un vinji buus tipa sanjeemusi to vakareediena sakramentu?

Nē... vismaz ne pēc Luterāņu teoloģijas. Pēc Ortodoxu teoloģijas iespējams ka jā... laigan tur ir ordinācijas harizma, kuras tev nav

A ja tas taa ir - tad nafig vajadziigi maaciitaaji - pat no kristietiibas un ticiigo viedoklja?
Shob nebuutu graamatinjaa jaaskataas kaa to dariit
Uldis
# Iesūtīts: 2009.04.23 16:00:48
Mulders

Tu uzskati, ka paraksts uz papiira izmaina Kristus mistisko miesu! - tā neesu teicis. Tie ir tavi vārdi. Tas, ko es eicu, ka šie paīriņi izdara spiedienu uz tavu ticības apliecību. Ko tu darīsi iepriekš aprasktītajā situācijā. Tas, kas luteriskajās TA ir teikts par baznīcu VII un VIII ATA artikulā, RKB ir pāvests. Vanags arī grib ieņemt šo vietu. Romiešiem ticība ir deleģēta pāvestam. Arī Vanas grib panākt to pašu.

Tieshi tas pats ko tu apgalvo par LELB... ja vakar LELB bij patiesa Bazniica un tur vareeja sanjemt Vaardu un Sakramentus un tie bij iedarbiigi, tad shodien parakstot papiiru ar PLF bet neko nemainot TA, LELB sniegtais Vaards un Sarkamenti vairs nav iedarbiigi... Tas tu implicee, ka parakstiiti papiiri ir ekvivaleejami ar TA, kas iet shkjeersaam ar to, ko tu pats teici, kas veido Bazniicu!

Arī to es neesmu teicis, jo ir VIII artikuls, aks saka, ka sakramenti ir iedarbīgi, ja tos izsniedz pat, kā saka Ctulhu, ateists.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.23 16:08:56
tā neesu teicis. Tie ir tavi vārdi. Tas, ko es eicu, ka šie paīriņi izdara spiedienu uz tavu ticības apliecību.

Tā neesmu teicis, tie ir tavi vārdi! Nekādu spiedienu šādi papīriņi uz manīm neizraisa. Kāmēr tiešām netiek mainīta TA un tas, kas apmēram rakstīts zem "Mēs ticām", tikmēr man ir dziļi pa kāju ko tur kāds kaut kur paraksta un ko kāds Uldis apgalvo, ko es ticu vai apliecinu... Kā jau teicu, par to, ko tavs prāts tev zīmē kā realitāti, neesmu atbildīgs!

Ko tu darīsi iepriekš aprasktītajā situācijā.
Kurā? Kad kāds gejpriesteris gribē skancelē kāpt... Da neko nedarīšu, jo visai labi zinu, ko darīs mācītājs... tāpēc... mmm... apmēram, ko tu darīsi, ja tev zaglis klups virsū... Da neko nedarīšu, ja blakus būs policists! Ne man ir kaut kas jādara... ja ir kādi, kas to jau dara!

Vanags arī grib ieņemt šo vietu
Kā teica kāds klasiķis - Lūdz dokumentālus pierādījumus A to pagaidām tie ir tavi vārdi... Ij... kā jau teicu... Vanags var gribēt ko grib, ATA viņš nevar izmianīt! Tā kā tas ka es gribu uz Mēnesi lidot, tas nevienu nešūpo!

Romiešiem ticība ir deleģēta pāvestam. Arī Vanas grib panākt to pašu.
Nu man prieks, ka jūs tik labi zināt ko Vanags grib Baidos, ka es tev neticu... jo izņemot tevi un De Facto neviens cits to neapliecina un nespēj pierādīt. Nevajag (ne)vēlamo uzdot par esošo! Izbeidz reiz ar telepātiju nodarboties... un mazāk tici "informētiem cilvēkiem" Esmu tādus informētos redzējis nākam un ejam... katram gribās kādu savu muižiņu

Arī to es neesmu teicis, jo ir VIII artikuls, aks saka, ka sakramenti ir iedarbīgi, ja tos izsniedz pat, kā saka Ctulhu, ateists.

Nu tad viss kedās... es katru 7dienu esmu Baznīcā un vienots ar Kristu miesā un asinīs un Vārdā, no kā saņemu pestīsānu... neatkarīgi no tā ko KLB domā par PLF parakstiem

Kāpēc tev PLF paraksti traucē tieši tāpat būt vienkārši Baznīcā... nevis nodarboties ar politiku un spēlēt šīs pasaules spēles... kurās tu iepīts pazaudē Krustu... bet maisies un pinies tajā, ko Pāvils rekomendē nomest un vērst skatu uz augšu!

Kā tev šķiet... ja Stefans savu skatienu savā pēdējā minūtē būtu vērsis nevis debesīs, bet uz cilvēkiem, ko viņš redzētu... un ko mēs redzētu viņa acīm, ja viņš skatītos uz tiem, kas meta akmeņus... nevis uz to, kas dod Dzīvību?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.04.23 16:09:40
Ctulhu
Khmm.... bet interesantāk ir, ja kāds neticīgais uzdodas par ticīgo un nokristī kādu cilvēku.
Vai tad tas arī neskaitās? Tipa, paradīzē viņu neielaiž?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.23 16:13:27
Pag, nupat tak noskaidrojaam, ka tie sakramenti darbosies taapat.
Kur tad probleema?

Pasludinājumā...
Ja tajā vietā nav Vārda pasludinājuma un mērķa... Tā teikt, ja draudze nesanāk "Ap Dieva Vārdu un Kristus Miesu un Asinīm" tad loģiski, tās tur nebūs!
Kristus apsolīja būt tur un tur... Ja neizpildās šīs prasības, tad nav pamats uzskat`ti, ka Kristus tur ir... tb varbūt ir, bet apsolījuma nav!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.04.23 16:14:01
Khmm.... bet interesantāk ir, ja kāds neticīgais uzdodas par ticīgo un nokristī kādu cilvēku.
Vai tad tas arī neskaitās? Tipa, paradīzē viņu neielaiž?


Ja ir pareizie vārdi un ja mērķis bij nokristīt, tad darbojas Kristī Dievs... nevis cilvēks! Tādējādi... jautājums ir par to, vai Dievs dara, to ko apsolīja vai nē!
Uldis
# Iesūtīts: 2009.04.23 16:15:07
Mulders

Tad ja shie ir maldi, tad nu pasakiet tak... Ja tas ir tas, ko Uldis domaa un KLB apliecina, tad pagaidaam es palieku pie savaam "apsūdzībām"

Kādas tad ir tavas sūdības? Tu mani apsūdzi lietās, kuras es neesmu teicis. Tu pats izdomā kaut ko, un tad mani apsūdzi.

Tu jau esi aizmirsis, par ko mēs runājām. Tu teici: "KLB parakstus uz papiiriem interpretee kaa Ekleziaali saistoshu un Teologjisku argumentu. Jeb citiem vaardiem... Bikjeru Draudzes paraksts kaut kaados LELB papiiros un LELB paarksts kaut kaados PLF papiiros tiek interpreteets kaa Bikjeru draudzes atbalsts un piekrishana PLF teologjijai! Taa ir pasaules organizaaciju un struktuuru prakse."

Ja LELB negrib atbalstīt PFL teoloģiju, tad vislabākais veids, kā to izdarīt, ir izstāties notās. VAi tad ne tā?
Uldis
# Iesūtīts: 2009.04.23 16:20:13
Mulders

Būšu vēl konkrētāks: vai tu ietu ar šādu gejpriesteris kopā pie altāra, lai baudītu Sakramentu?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.23 16:22:58
Kādas tad ir tavas sūdības? Tu mani apsūdzi lietās, kuras es neesmu teicis. Tu pats izdomā kaut ko, un tad mani apsūdzi.

Es tak iepeistoju... to tu nerakstiij? Rakstiiji tak... ka no taa ka PLF un LELB ko paraksta, mainaas LELB TA! Nu... tu rakstīji! Vai nē?

Ja LELB negrib atbalstīt PFL teoloģiju, tad vislabākais veids, kā to izdarīt, ir izstāties notās. VAi tad ne tā?
Nē... Vislabākais veids ir to neatbalstīt un celt balsi no iekšienes un protestēt un pretoties tam no iekšienes, nevis stāvēt ārā ar krāsainiem stenciliem... tas gan rada svarīgumu stāvētāja acīs

Neatbalstīt var pasīvi - bēgt, aiziet, norobežoties. Un neatbalstīv var aktīvi - esot iekšpusē, ieliekot savu balsi lēmumos, virzot to stūri pareizā virzienā...

Iedomājies... ja tu esi uz kuģa, un tu zini, ka tas iet uz sēkļa, un tu neabtalsti Kuģa Kapteiņa rīcību un uz kuģa ir daudz cilvēku, kuriem pat nav nedz jausmas nedz iespējas tikt stūres kabīnē, bet tev ir iespēja... tad tas ko tu saki ir... vislabākais veids, kā neatbalstīt - ir iekāpt drošības laiviņā un airēties prom.
Jā tas ir drošākais veids lai savu pakaļu nesamērcētu... Un protams, ka var apsūdzēt tos, kas sēž Kuģa bārā, kā baigos maitas, kas kopā ar Kapteini grib visus noslīcināt... Tak manuprāt viskonstruktīvākā un labākā rīcība ir visiem spēkiem censties tikt pie stūres, vai ietekmēt kapteini, stūrmani lai viņi maina kursu! To ir ļoti grūti izdarīt no plosta aiz kuģa borta!
Uldis
# Iesūtīts: 2009.04.23 16:23:56
Ctulhu

Tu precīzi aprasktīji Muldera kļūdu.
Rausītis
# Iesūtīts: 2009.04.23 16:24:34
Uldis]
Būšu vēl konkrētāks: vai tu ietu ar šādu gejpriesteris kopā pie altāra, lai baudītu Sakramentu?
Jūs to nopietni? Jūs patiešām atteiktos no Sakramenta?!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.04.23 16:24:35
Būšu vēl konkrētāks: vai tu ietu ar šādu gejpriesteris kopā pie altāra, lai baudītu Sakramentu?

Oi... es katru svētdienu eju pie Sakramenta kopā ar grēciniekiem, kuru grēki manuprāt ne tādi vien ir... es gan neesmu telepāts, bet man nav ne mazāko šaubu, ka ap manas draudzes altāri ir vesels lērums grēcinieku un gan jau arī kādi, kuri kaut ko nesaprot, kaut ko netic vai tic nepareizi! Jūsu padevīgais kalps nav nebūt nekāds svētulis... mani grēki ir ne mazāki kā kādiem Gejpraidistiem... tik varbūt no cita "plauktiņa"
Tā kā... hmmm... ja no kanceles skan Dieva Vārds un ja Sakramenti Tiek pareizi pārvaldīti, tad miljons gejpraidisti pie altāra neatturēs mani no Kristus Miesa un Asins saņemšanas!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.23 16:25:05
2) Abet kaa kristaamais var zinaat, kaads tagad ir kristiitaaja meerkjis - tiesaam nokristiit, sanjemt naudu par kristiisanu, vnk prikoljiities vai kaads cits?

Parasti par to informē!

Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.23 16:26:29
Nu, informee vienu, domaa citu.

Nu bet apsolījums attiecas uz Vārdu nevis Domām Tieši par to jau bazars, viņa domas, nemaina Dieva Vārdu, kas ir neatkarīgi darbīgs!
Uldis
# Iesūtīts: 2009.04.23 16:33:50
Mulders

Nē... Vislabākais veids ir to neatbalstīt un celt balsi no iekšienes un protestēt un pretoties tam no iekšienes, nevis stāvēt ārā ar krāsainiem stenciliem... tas gan rada svarīgumu stāvētāja acīs - Nu, jā! Patiesība nāk no iekšām. Robertam Feldmanim bija tāds sakāmais: lai zinātu,kāds ir sūds, tas nav obligāti jānogaršo.

Kas tev ir devis tādu pārliecību, ka tu mainīsi pasauli? Īsi sakot, tavs ieskats nav Bībelē pamatots. Protams, var darīt, kā tu iesaki. Bet parādi man kaut vienu pozitīvu piemēru? Ir noticis drīzāk tieši pretējais.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.04.23 16:38:37
Nu, jā! Patiesība nāk no iekšām. Robertam Feldmanim bija tāds sakāmais: lai zinātu,kāds ir sūds, tas nav obligāti jānogaršo.

Bet lai istabā izdeldētu sūda smaku, nāksies rokas noķēpāt! Bet var arī dzīvokli mainīt, vai dzīvot pastāvīgā dezodorantu atmosfērā, tā sevi pārliecinot, ka tu esi tīrs un balts... ne tā kā tas muitnieks! Un tad tas, kas ***** čupiņas visur saliek, tas tik staigā un piesūdo pasauli... a tu tāds vārgs būdams tik bēdz un bēdz un dzezotorantus tērē... Ij no malas izskatas... ka visur no kurienes tu aizbēdz, paliek sūdi! Neviens nesavāc...a tu tik aizej un tad tiem, kas tur varbūt tomēr iet un vāc un sasmērējas... tiem saki - fui fui fui... kādi jūs smirdīgi

Kas tev ir devis tādu pārliecību, ka tu mainīsi pasauli?
A man ko tāda pārliecība ir? Hmmm a es to nemaz nezināju!

Īsi sakot, tavs ieskats nav Bībelē pamatots.
Tas tu par to jocīgo Jūdu, kas kopā ar muitniekiem un maukām pie viena galda sēdēja!

Protams, var darīt, kā tu iesaki. Bet parādi man kaut vienu pozitīvu piemēru?
Mmmm... Kristietība? Pagānisms un Jūdaisms ir minoritāte nu jau! Kāpēc tad tu domā ka no kristiešiem Islāma pasaule vairās un viņus vajā un izdzen, bet Mekā vispār neielaiž.
Tieši tā iemesla dēļ - ka nu pārāk jau uzskatāms tas pozitīvais piemērs, kuru tu nespēj ieraudzīt pat tad, kad tajā iekāpis esi
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 180 , pavisam kopa bijuši: 4800