atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Par Baznīcas un sekulārajiem svētkiem
Vahtangs (misionārs)
Iesūtīts: 2009.03.23 19:02:47
25.martā ar baznīcu zvanu skaņām aicina pieminēt Komunistiskā genocīda upurus. Tāds ir viens no virsrakstiem šajā mājaslapā! Nevis -
25.martā ar baznīcu zvanu skaņām aicina svinēt Marijas pasludināšanas dienu!
Es negribu pretstatīt šos svētkus, bet kā tas sanāk ka pagājušajā nedēļā viena kurzemes luterāņu draudzes aktīva draudzes locekle man jautāja, kas šie par baznīcas svētkiem? Domāju, ka nelaimei, kas pieminama šajā dienā ar īpašu aizlūgumu Dieva priekšā jāveltī īpašs dievkalpojums. Taču kā var būt tā, ka vispārēji baznīcas svētki netiek vietvietām svinēti, bet šī lokālā piemiņas diena ir vienīgais iemesls dievkalpojumam baznīcā. Nu nav kaut kas kārtībā... Ne?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
Cibricis
# Labojis Cibricis: 2009.04.12 20:16:40
Bet par svētkiem - ceru, ka visās LELB draudzēs Kristus Augšāmcelšanās svētkus svin! Un svin arī Otrās Lieldienas un priecājas visu Lieldienu oktāvu.
Un ka draudžu gani ir gan paši iemācījušies draudzi apsveikt ar līksmo "Kristus ir augšāmcēlies!" , gan draudzi iedīdījuši (ir reizes, kad tas tiešām IR jadara!), ka uz to jāatbild: " Patiesi, augšāmcēlies ! "

Pie tam arī sejas izteiksmei vajadzētu refleksēt uz vārdu saturu Un kamēr vēl visiem nerefleksē - nu tad ganiem vēl ir ko art un art līdz nākamajām Lieldienām
Saulespuķe
# Labojis Saulespuķe: 2009.04.16 21:19:11
Apsveicot ar "Kristus ir augšāmcēlies!" kādu savu paziņu, teol.fak.absolventu, teoloģijas maģistru, pretī saņēmu apmulsušu: "Jā, paldies..."

Smejies vai raudi par mūsdienu ticības dzīves praktisko realitāti...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 89 , pavisam kopa bijuši: 33655