atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu PRAVIEŠI
Arturs
Iesūtīts: 2007.04.25 18:09:45
``Kad nu mums, pēc mums piešķirtās žēlastības, ir dažādas dāvanas, tad lai tās, ja tās ir pravieša spējas, izpaužas saskaņā ar ticības mēru``
-
Vai LELBā ir pravieši?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .
AutorsZiņas teksts
rainars
# Iesūtīts: 2008.02.27 21:15:33
nav jau viss jāpieņem ,var jau izsijāt.Jūs ja kas uz farizejiem tēmējat vai kā?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.02.29 14:08:01
un sijājam jau ar
rainars
# Iesūtīts: 2008.03.01 09:03:57
..skabargas no brāļu acīm..........
Ingars
# Iesūtīts: 2008.03.01 22:03:50
nu ja tev aizliegums ļaist bērniņus pie Jēzus ir skabarga brāļa acī, tad patiešām skumji skumji. Turklāt šī rakstu vieta nerunā par maldu mācību atspēkošanu, ko arī nozīmē manis pieminētā sijāšana, bet gan kļūdu meklēšana brālī, kas nav saistīts ar Dieva vārda izkropļošanu

Kā jau Pāvils pārmeta vienai draudzei, ka viņi pacieši viltus mācītājus, gluži kā tu rainar šobrīd - piedod, tā vismaz izskatās, ka tu aizstāvi ikvienu, vienalga tā vai šitā groza Dieva vārdu, kaut pašu antikristu ceļ Dieva tronī, bet nē - pasarg Dievs, ka tik tādam neaizrāda, jo nedrīkst taču tiesāt

Katrā gadījumā Mārtiņš Luters bij šausmīgs briesmonis, nabaga mazu skaidiņu velkot ārā no Pāvesta acs
rainars
# Iesūtīts: 2008.03.02 09:47:18
Klau laikam te nedaudz nesapratāmies kontekstu.Ja par bērna kristību runā tad mans vecākais dēls(6) ir kristīts 2-vos gados Jāņabaznīcā.Jaunāko divgadīgo ar ir padomā kristīt vasarsvētkos.Esi nu mierīgs neviens te netaisās sagrozīt Bībeles patiesību,ja nu vienīgi ko nesaprazdams ,bet mēs tak visā pilnveidojamies un arī Dieva vārdos.
Lasu es arī pats Bībeli iepriekš prasīdams Tēvam debesīs lai dod man atklāsmes un vārda patiesību .Turklāt Man ir Bībele ar atsauces vietām .
Ingars
# Iesūtīts: 2008.03.04 09:04:51
rainar tu no Jāņa draudzes? moš es tevi zinu.
rainars
# Iesūtīts: 2008.03.04 21:51:14
Nu diemžēl Ingar esmu tur tik laulājies un vecāko dēlu kristījis.Par cik dzīvoju ne-Rīgā tad ......... ,šad tad uz Ziemassvētkiem sākumā kad salaulājāmies ,bet tad bez Dieva slavēšanas un pielūgšanas un tad garīgā atmošanās vasarassvētku kristiešu sapūlcēs kā arī pastarpam vietējā kristiešu evanģēliski luteriskajā baznīcā.
SLAVA DIEVAM !ĀMEN !
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 121 , pavisam kopa bijuši: 1143