atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu PRAVIEŠI
Arturs
Iesūtīts: 2007.04.25 18:09:45
``Kad nu mums, pēc mums piešķirtās žēlastības, ir dažādas dāvanas, tad lai tās, ja tās ir pravieša spējas, izpaužas saskaņā ar ticības mēru``
-
Vai LELBā ir pravieši?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2008.02.18 18:46:37
Pārlieku dedzīga sludināšana var aizbaidīt klausītājus, jo sludinātāji mēdz aizrauties un pazaudē mīlestību. Var paiet gadi, līdz cilvēks ir gatavs tiešā veidā satvert evaņģēliju, varbūt vispirms viņam vajag šo to saprast, šo to piedzīvot. Nevajag sludināšanu uztvert kā karagājienu pasaulīgā izpratnē. Tas protams ir karagājiens, taču ne ar saukļiem, ne ar bravūru - mēs svētie kristiešu misionāri tagad jums tumšajai tautai pasludinām prieka vēsti......domāju, ka cilvēki no tādiem vairīsies
Misionāri tā neuzvedas. Ja nevienu nepazīsti , tad esi pieklājīgs pret viņiem , jo viņi ir ierakumu priekšgalā. Misionāri ir mierīgi , pārāk nopietni, lai šitā uzvestos kā Tu raksti. Dievs viņue ir apmācījis ar visperfektāko stratēģiju . Katrā zemē viņi uzvedas savādāk. Ūn kā , ko runāt , to vada Jēzus, jo tas ir Viņa darbs , ne cilvēku....
Balss
# Labojis Balss: 2008.02.18 19:00:32
Aivars Lapšāns
Te es Tev iekopēju viena ticīga brāļa pareizu kalpošanu šajā forumā - ,, Brāl,SLAVA DIEVAM ka viņš tevi tik brīnišķīgā veidā lieto.Lai tevī neizsīkst Dieva vārds ,Jēzus gaisma un Svētā gara svaidījums .,,

Mjā, labi gan, ka tu nemokies ar mazvērtības kompleksiem... un ka medus maize tev garšo.
Piedod manu skepsi, bet man ir bažas, ka tevī ir milzīgi liels ES. (Ne Eiropas Savienība...)
rainars
# Iesūtīts: 2008.02.18 21:09:28
Jā brāļi un māsas valda mums te latviešu piesardzība un baiļošanās pareizi un nepareizi pravietot .Jāsēj un jāsēj ne jau visa sēkla būs derīga ,bet kāda izaugs.Laikam jau labāk ir būt ar kādu tiešā Dieva vārda sadraudzē un stiprināt un tikt stiprinātam pašam. .....jūs jutīsiet dieva gara vadību.
Aivars Lapšānscerams mums atkal izdosies kopā kādu ceturtdienu slavēt un dalīties Dieva vārdā.
rainars
# Iesūtīts: 2008.02.18 22:24:34
Aivars Lapšāns
.... vai ne .
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.18 22:26:54
Nja, kad pietiekoši ilgi purina harizmātus, tad tas īlens izlien... nu nenoslēpsi to maisā!

Ehh... otrā kursa sindroms! Aceros jaunību!
Kundali
# Iesūtīts: 2008.02.19 08:17:41
"harizmāti"patiesībā ir diezgan nelāga parādība
Balss
# Iesūtīts: 2008.02.19 10:33:29
Ak, cik BAISMI gudri ir agresīvie... Tādu klātbūtne liecina nevis par Dieva mīlestību, bet gan ko citu. Negribējās ticēt agrāk dzirdētajam, bet nu jau viņš atklājas pats... Pašpaaugstināšanās ir Sātana lielais trumpis, ar ko viņš cenšas pievilt izredzētos. Diemžēl, bieži vien veiksmīgi...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.19 10:42:38
Aivārs Lapšāns, a ko Jēkaba Vēstule ir vienīgais norādījums kā kalpot?
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2008.02.19 15:09:40
Tev es ieteiktu sākt ar bausli - Mīli savu tuvāko kā sevi pašu. Gaidu skaidrojumu - kā Tu šo bausli saproti?!
Sāpīgi dažām labam Jēkaba vēstule griež. Vai ne? ...kaut kā pagadījusies Bībelē! Eh...
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.02.19 15:30:44
Aivars Lapšāns skaidroju!

Tas nozīmē darīt tā kā es pats vēlētos sev vislabāk!

Piemēram... ja es kļūdos un muldu tuftu, kas varbūt pat apdraud manu dzīvību, tad ja es sevi mīlētu es sev vēlētu vislabāko Psihoterapeitu, vai stingru skolotāju, kas ar mani necimperlējas bet parāda kas un kā!

Tātad... extrapolējot uz citiem... Ja es kristīgā mīlestībā attiekšos neiecietīgi pret maldu mācībām un maldu "čubināšanās", tad es rīkošos kristīgi un pareizi!

Savu reizi paslavēt vajag un samīļot, bet ir reizes, kad jāsāk texts ar "Jūs odžu dzimums, kā jūs domājat izbēgt Dieva sodu"

Man Jēkaba vēstule patīk un ir ļoti laba... Kudī vairāk cilvēkiem kož tas, ka Mīlestībā Dievs var arī bargi nopērt un pateikt kādu biezu Vārdu... Cilvēkiem nepatīk, ka Dievs, kas ir Mīlestība, šo mīlestību nepārvērš par visatļautību un "lai jau viņš ņemās, ja viņam tā patīk", bet nekad nepaliek bezdarbīgs Maldu tuvumā. Dievs ir ļoti stingrs un strikts pret maldiem un sava Vārda izkropļošanas!

Tādējādi, ja es redzu, ka kāds sludina ko pretēji tam, ko sludināja Kristus un Apustuļi, to pisedzot ar visādiem skaistiem vārdiem... Uzdodot savu pašizdomāto dievkalpošanu ar ļoti augstu garīgumu, tad es neklusēju!

Žēl, man pagaidām pietrūxt drosmes un ticības iet templī idzenāt naudas mijējus... bet ceru arī līdz tam augt!

Kad Dieva Bauslību cilvēki pārvērš par Evanģēliju, bet Evanģēliju padara par Bauslību, tad Luterāņi neklusē!

Aivars, tagad jautājums tev!

Vai TU gribi saņemt Dieva pārmācību, gadījumā, ja tu esi maldos? Es šeit nepretendēju uz Dieva autoritāti, bet vai tu gribi tapt sarāts, ja esi maldos... vai labāk lai Dievs paklusē un ņem vērā tikai to kas tev izdodas?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.02.19 19:49:40
Aivar Aivar, tu takš neesi labāks par mani. Es esmu lepns un iedomīgs pūslis, iestidzis materiālismā un miesīgumā, es te cepos ne tik daudz lai kādu paceltu vai brālīgi pamācītu, bet gan lai pierādītu savu tasinību un pats izceltos citus notiesājot. (pārdomājot savu trakošanu nonācu pie tāda secinājuma) Bet kāpēc tad tu rīkojies tāpat? kāpēc nenorāj mani ar mīlestību pēc Dieva vārda, bet balstie uz agresīvām egoistiskām emocijām?
Balss
# Iesūtīts: 2008.02.19 21:08:18
Ingars
Tāpēc, ka tevī ir pietiekami Kristus pazemības, lai ielūkotos Viņa spogulī, saskatītu savas vainas un tās atzītu, bet kādam citam spogulis laikam šķietas no velna, un tie, kas mēģina viņam to parādīt - kā velna kalpi...
Piebildīšu, ka es pati sevi redzu tai spogulī blakus tev... jo arī man parasti ir taisnība...
Ingars
# Labojis Ingars: 2008.02.19 21:11:51
katru reizi, kad Dievs man to atklāj, mani pārņem izmisums un paniskas bailes, briesmīga sajūta. Ir tā, ka šķiet, ka esmu tik netīrs, ka nedrīkst pat galvu pacelt

bet var jau būt, ka Aivaram taisnība....es nezinu, man vienkārši apriebušies šitie kari. Neko vairs nevar saprast, miljons sektu, konfesiju, kustību, visiem sava taisnība, katrs ir tā vienīgā un pareizā baznīca, zin es pat sāku saprast kā jutās mormoņu pravietis Džozefs Smits jaunībā, kad nekā nevarēja saprast
Balss
# Iesūtīts: 2008.02.19 21:18:42
Ingars
Nekrīti panikā - mums, tev ir Kristus, pie kā glābties, kurš visu tavu necienību un netīrību un kļūdas ņem uz sevi.
Nāciet visi pie manis, kas esat bēdīgi un grūtsirdīgi, Es jūs gribu atvieglināt! saka Jēzus.
Gan Viņš tevi vadīs un uzturēs tajā vietā, kur tev jābūt.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.02.19 21:25:51
un ko tad, ja tā nejūtos, jūtos vienkārši draņķīgi, ja nu nevaru kalpot, kamēr neesmu izdarījis... pat nezinu ko varētu izdarīt, lai labotos
Balss
# Iesūtīts: 2008.02.19 21:31:20
Runā ar Dievu, Atzīsti Viņam savas vainas un lūdz pēc vadības un padoma. Un noliec Dieva rokās to, ko nespēj labot pats. Ko spēj, tur ej un izlīgsti, lūdz piedošanu (ai, cik tas ir grūti aci pret aci...). Dievs dos tev savu mieru...
rainars
# Iesūtīts: 2008.02.19 22:34:56
Jā laikam jau daudz netrūkst līdz asinspirtij.Brāļi un māsas kādu golgātas ceļu mēs te esam sarīkojuši viens pret otru.Liekas ka mums azmirsies ko Dievs mums teicis .Prātā nāk par vārda tempļa celšanu un ka mēs esam tempļi,otrs ka katra dzīvēDievam savs plāns un ka katru savādāk uzrunā Dievs caur Svēto garu.Katram ar savādāka atklāsme no Dieva vārda un vai ta pa gaumi mums vajag strīdiņu vest.Redziet ir ar tāds psiholoģisks triks ka otrā mēs atrodam savu problēmu.Brāļa acī skabargu redzat ,bet savā baļķi nespējat saskatīt.
Brāļi un māsas gribētos lai jūsos tāds Dieva vārds, tāda Jesus gaisma un tā stāvēt klāt Svētajam garam lai nesot pie altāra savu pateicību mums nevajadzētu meklēt brāli ar kuru izskaidroties,lai mums pret savu brāli nekas nebūtu nenokārtots.
Balss un Ingars kas tad tas ir kas vadīs ?
Gan Viņš tevi vadīs un uzturēs tajā vietā, kur tev jābūt.
Ingars
# Labojis Ingars: 2008.02.20 01:24:38
Aivar tiešām jauka vēstule, slava DIevam. Es pat reizēm tā pie sevis nodomāju - ir gan labi tām večiņām un vecīšiem ar sirmām galvām un ticīgām sirdīm, viņi taču laimīgāki nekāmēs jaunie, veselie un stiprie, visas ciešanas aiz muguras atliek tik kā Pāvils saka - saņemt taisnības vainagu.


Aivar tikai par to vien tev nepiekrītu, ka luterāņi ierobežo Svēto Garu. Misijās piedalās arī daudz luterāņu un vispār no ikvienas konfesijas, tāpēc nevar pierakstīt visus laurus kādam vienam grupējumam, jo patiesībā visu to paveic Svētais Gars un Viņš nešķiro pēc konfesionālas piederības, bet gan uzlūko cilvēka sirdi. Vai Viņš tajā meklē pilnīgu pazemību un ticību? nē Viņš tajā meklē bezpalīdzīgu savu nožēlojamību atzīstošu cilvēku, kurš atzīst, ka nespēj būt pazemīgs, ticīgs, mīlošs kā pienākas, bet ir nožēlojams kroplis, jo grēks ir kroplība. Tādi mēs esam patiesībā un tikai tad, kad pieņemam šo patiesību, mēs būsim uzņēmīgi pret Viņa žēlastību, tikai tad mēs patiesi tiekam dziedināti, taču kamēr uzskatām sevi par veseliem, tikmēr uz mums Kristus saka - veseliem ārsta nevajag.

Kristus nenāk pie "taisnajiem" un "svētajiem", "gara pilniem" un "pazemīgiem", bet Viņš nāk pie netaisniem, nešķīstiem, ļaunuma pilniem, kropļiem, izvirtuļiem, liekuļiem, pašlepniem un iedomīgiem.
Kādam vabūt gribēsies iebilst, tad atklāšu, ka es šeit nerunāju par objektīvām īpašībām, bet par to, ko mēs no sevis iedomājamies, kādu patiesību mēs atzīstam, jo protams, ka DIevs lepniem pretojas, bet es šeit runāju par tiem lepnajiem, kuri savu lepnības grēku atzīst un nožēlo, bet ar nožēlu jau neko mainīt nevar, ir vajadzīga dziedināšana un atbrīvošana.

Vai Dievam prieks par liekuļa nāvi? Protams nē, bet gan ka liekulis atzīst to, ka ir liekulis, nevis taisns un svēts. Ja tu pateiksi Jēzum - ar mani viss ir kārtībā, padod tik dāvanas kalpošanai, tad iespējams Jēzus atbildētu - Man nav tev ko piedāvāt, jo pašu galveno - pestīšanu un dziedināšanu - tu nepieņem.

Tātad vispirms - dziedināšana un pēc tam dāvanas. Ko līdz dāvanas niķīgam bērnam. Viņam vispirms vajag veselīgu audzināšanu saņemt. Vispirms mums jābūt Jēzū Kristū, to dara Dievs. vispirms mums jāmīl Jēzus un savi tuvākie, arī to mūsos dara Dievs. Kas Jēzu mīl, tas tur un praktizē Viņa vārdus, un arī to mūsos dara Dievs. Kā var sacīt - mani vada Svētais Gars, ja mīlam Jēzu tikai ar vārdiem, bet mīlestība taču ir dzīva un kas tā par mīlestību, ja sāpinam Viņu bradājot kājām Viņa vārdus un Viņa mācību. Kāda jēga pievērst ļaužu barus ticībai un pēc tam indēt viņu prātus ar izkropļotu evaņģēliju tādējādi padarot viņus ļaunākus par neticīgajiem.

Neaizmirsīsim, ka mīlestību un augstsirdību var lieliski notēlot, pat pašam to neapzinoties. Tomēr ir liela atšķirība - būt piemēram Cēzaram vai aktierim, kurš tēlo Cēzaru filmā. Sātans ir atkodis pieeju kristiešiem un arī viņš prot darīt labus darbus, arī Als Kapone, Hitlers, Staļins pamanījās tautai aizmālēt acis ar spožiem labestības izpaudumiem. Ticiet - tas mušu ķēniņš ir daudz gudrāks par ikvienu no mums un viņam ir tik vienkārši apmānīt mūsu naivos prātiņus, kā atņemt bērnam konfekti.

Kas ir mīlestība? Dievs ir mīlestība un kā tā izpaužas, to varam lasīt piemēram 1.korint. 13. nod.
Bet jebkurā gadījumā patiesā mīlestība, pēs kuras pazīst patiesus kristīgus sludinātājus nāk no Dieva nevis no cilvēkiem un cilvēka dumjajam prātam ir viegli sajaukt, jo pēc ārējā izskata tās ir vienādas, tomēr būtībā atšķirība ir kā elle pret debesīm.

Mīļie nav runa par baznīcpolitiku, konfesionālām atšķirībām, tradīcijām, ierobežotu liturģiju vai brīvu Gara vadītu dievkalpojumu, bet gan par šo lietu radītāju un autoru - Dievu. Mēs ar saviem prātiem nespējam izšķirt ienaidnieku, bet pēc kritērija "tikai Dievs" var viegli atmaskot pat visviltīgākos patiesības izkropļojumus. Velns labi zina, ka nespēs pilnībā novērst ticīgo prātus no lietām, kas saistās ar kristietību, lai arī cik varens viņš būtu, jo tā ir DIevs iekārtojis mūs sargājot. Tomēr viņš spēj kādas kristīgas lietas, pat mūsu izpratni par Dievu padarīt par elku. Kādā veidā? izkropļojot patiesību par Dievu, jo tad tā mācība vairs nemāca par īsto Dievu, bet par kādu citu dievu un kristieši savā inertumā var pat nepamanīt, ka no īstā Dieva pievērsušies ārēji līdzīgajam maldu dievam. Un tad jau sātans ieguvis atbalsta punktu kristiešu prātos var puslīdz brīvi manipulēt ar tiem.

ar to visu gribēju pateikt - lai ar kā kādam nepatiktu dogmas un stingri konservatīva bibliskās mācības ievērošana, tomēr tam ir izšķiroša nozīme, pēc kā Dievs vērtē. Un mūsu attiecību dziļums ar Dievu būs atkarīgs no tā, cik mūsos dzīvo patiesība un cik meli - no šīs proporcijas. Un tur var būt pravietošanas, dziedināšanas, mēlēs runāšanas un vēl nez kas, taču tam visam ir nulles vērtība, ja nav dzīvas mīlestības un dzīvu mīlestību mūsos rada Dievs vienmēr kopā ar patiesību, jo kā saka Pāvils - mīlestība preicājas par patiesību, bet nepriecājas par netaisnību un meliem.
rainars
# Iesūtīts: 2008.02.20 08:27:10
Ingars
Un tur var būt pravietošanas, dziedināšanas, mēlēs runāšanas un vēl nez kas, taču tam visam ir nulles vērtība, ja nav dzīvas mīlestības un dzīvu mīlestību mūsos rada Dievs vienmēr kopā ar patiesību, jo kā saka Pāvils - mīlestība preicājas par patiesību, bet nepriecājas par netaisnību un meliem.
Brāl varētu jau tavus pretrunīgos textus izrakstīt vēl,bet pietiks ar šo/
saki kā tas viss rtevis pieminētais un noliegtais var darboties ja tādā veidā Dievs lieto kādu kristieti ar svēto garu .Tās tavas noliegtās lietas Dieva svētais gars lieto caur cilvēku.Bībelē aprakstītiem notikumiem nav noilguma.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.20 10:17:46
rainars, atbildu:

Mat 7:22
Daudzi uz Mani sacīs tanī dienā: Kungs! Kungs! Vai mēs Tavā Vārdā neesam nākošas lietas sludinājuši, vai mēs Tavā Vārdā neesam velnus izdzinuši, vai mēs Tavā Vārdā neesam daudz brīnumu darījuši?
23 Un tad Es tiem apliecināšu: Es jūs nekad neesmu pazinis; eita nost no Manis, jūs ļauna darītāji.

Pastāsti kā šie cilvēki var darīt brīnumus Kristus Vārdā un tomēr Kristus viņus pat nepazīst?

Kā tu praktiski atšķirsi šādu brīnumu darītāju un velnu izdzinēju no tā, kurā ir Dieva Gars un kuru Kristus pazīst?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 40 , pavisam kopa bijuši: 35336