atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Extrēmisms
Mulders
Iesūtīts: 2008.05.19 17:19:32
Šitāda atziņa filosofiskā!

Normālā robežas uzstāda extrēmisti!
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.05.20 10:17:36
Donachka
oficiāli, protams, un ja tie mērķi ir vieni, bet vai reāli nav tā, ka šmadzenes JP sekotājiem ir diezgan pamatīgi izskalota ar nepareizu mācību n labklājības teoloģiju ... tad kā var runā par vienu un to pašu galamērķi pēc būtības, ja viņi nepazīst to, ko sludina kā viņi tur nonāks. Ja jau šķiet, ka galamērķis ir viens kāpēc neesat JP ... vai ne tāpēc, ka neticat, ka ar tādu mācību dzīvojot, debesīs nonāksiet
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.20 10:22:54
Rausītis
Es savos spriedumos neesmu tik barga UN DOMAAJU, ka TIEM, KURIEM JAABUTU DEBESIIS, TUR BUUS ARII NO jp.
Mani neapmierina JP a) skaljums b) lielais uzsvars uz lietam, kuras kristietiibaa nav primaraas. Tomeer neesmu nekadaa zinjaa tik kategoriska, lai teiktu, ka JP iet nekristiiga sekta, kura 100% ved uz pazushanu.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.20 10:24:29
problēma ir tāda, ka vidusmēra jeb "puskoka lēcēji" ļoti vāji spēj argumentēt pret extrēmistiem.

a_masiks, es tad tagad nesapratu par ko es kvalificējos?

p.s. šodien darbos, diez vai varēšu atbildēt...
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.05.20 10:34:10
UN DOMAAJU, ka TIEM, KURIEM JAABUTU DEBESIIS, TUR BUUS ARII NO jp un nekristiiga sekta, kura 100% ved uz pazushanu
1) nu paga tas jau būtu nenormāli, ja es apgalvotu ka es visu zinu, kur kurš nonāks un to es arī nedarīju.2) vai tad JP nav sekta?
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.20 10:38:54
Rausītis
Ja jau šķiet, ka galamērķis ir viens kāpēc neesat JP ... vai ne tāpēc, ka neticat, ka ar tādu mācību dzīvojot, debesīs nonāksiet
Apgalvojusm tas nebija, bet no saciitaa var izdariit secinaajumu, ka tieshi tu doma, ka ejot kopaa ar JP nevar nonaakt Debesiis
Es teiktu taa - JP ir kristiiga sekta. J
nūķis [80.233.156.204]
# Iesūtīts: 2008.05.20 10:42:28
Rausītis, Donochka! Nu kasiko? Mēģinām ieraudzīt Una Sancta?
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.20 11:50:22
Ekstrēmists - tas ir cilvēks, kas ēd sliekas un/vai aizdedzina sevi un tad no tiltiņa ar atmugurisku salto ielec upītē.
Kristofers
# Iesūtīts: 2008.05.20 11:53:13
Es nekad neesmu pievienojies "fanātiķu" un "ekstrēmistu" nosodītājiem, jo no viņu uzstādījumiem izriet, ka OK ir vienīgi mietpilsoniski remdena reliģiozitāte. Kaut tas tā tieši netiek teikts, top skaidrs, un tas ir arī cilvēcīgi saprotams, ka par pareizības kritēriju top paša nosodītāja personiskie uzskati un dievbijības prakse: Kas ir dedzīgāks un aktīvāks par mani, tas ir fanātiķis. Kas netik dedzīgs un ticībā pārliecināts kā es - tas ir remdenais, formāli Baznīcai piederošs, vai pat neticīgais.Patiesība ir tāda, ka vienmēr būs kādi, kas tevi pašu uzskatīs par fanātiķi, un vienmēr būs kādi citi, kas tevi uzskatīs par remdeno, "religiozņiku".
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.20 12:04:23
nu, es esmu ar mieru darīt ekstrēmas lietas, tikai saprāta robežās! un tas laikam vairs neskaitās ekstrēmi.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.05.22 10:12:59
Vārds "ekstrēms" šķiet no grieķu vai latīņu valodas. Matemātikā piemēram ar to saprot kā pārspīlējumu, kaut kāds galējais lūzuma punkts vai kā tamlīdzīgi.
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 29 , pavisam kopa bijuši: 5392