atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību evaņģēlija pasludināšana.
S.R...
Iesūtīts: 2008.04.24 12:02:36
sen nav organizēti masu evaņģelizācijas pasākumi, vismaz sen nekas tāds nav dzirdēts.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Magdalēna [87.110.65.67]
# Iesūtīts: 2008.04.24 13:09:50
S.R.
Lasot Tavu atbildi, atcerējos , ka tieši šādas uzrunas mani tieši "atgrūda"...var jau būt, ka tieši šīm uzrunām bija saistība tālāko, bet pagaidām to nespēju sasaistīt
Kundali
# Iesūtīts: 2008.04.24 13:10:34
Man liekās, ka Latvijā cilvēki jau sapratuši, kas ir tie "masu evanģelizācijas" pasākumi, Mārcis Jencītis jau tos nostādījis uz "konveijera" un cerams arī nauda ienāk - kā pa konveijeru, pat šajos, krīzes laikos.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.24 13:10:38
Ir labas lietas un ir sliktas lietas juusu rakstos. Es taas atskiru, labajaam piekriitu, sliktaas kritizeeju.

Vēl vajag par labajām domāt daudz un dikti... un tad dažkārt, kas pirms tam šķitis slikts, paverās citā gaismā, kad iraugi to grand-bildē un saproti, ka tas ir labs un pareizs, jeb vismaz neitrāls - bet vajadzīgs!

Tā teikt nepopulārs, bet vajadzīgs lēmums lielāka labuma vārdā! Jā Dievs pac ir ierobežots ar sevis radītās pasaules kārtību (kuru varbūt mēs pat nezinām) tamdēļ viņam dažkārt nākas pašam paciest vai ļaut ciest citiem, lai atvairītu lielāku nelaimi vai iedarbinātu mehānismu, kas noved pie daudz daudz lielāka labuma!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.24 13:10:46
Ctulhu, atceries, ko pats tikko uzrakstīji - dot un pretī neko negaidīt
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.24 13:11:04
Magdalēna, vai tad tu neiri kristiete?
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.24 13:11:51
Magdalēna [87.110.65.67]`
visam, mīļā, savs laiks. galvenais - Tu tiki uzrunāta.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.24 13:15:29
Mulders
Un šai gadījumā pac Karalis maxā par savu bērnu nodarījumiem maxādams no savas kabatas - jā pats sev - iziedams PAZEMOJOŠU soda procedūru!

Bet tad paceļās jautājums, kāpēc Karalis ir izdevis tādu likumu, ka par šo te pārkāpumu ir jāmaksā cena, kuru pārkāpējs nevar samaksāt?
Kāpēc nevarēja iztikt bez tās pazemojošās procedūras? Tas liek zem jautājuma zīmes Karaļa viszinību un visvarēšanu.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.24 13:15:53
Magdalēna [87.110.65.67]
Varbūt labāk uzrunā mīlestības izpausme, pašuzupurēšanās tevis labā, nekā tikai vārdi?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.24 13:16:28
Ctulhu
un tā arī Dievs rīkojas, bet vai tu pats zini, kas tev nāk par labu?
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.04.24 13:21:05
``Jā Dievs pac ir ierobežots ar sevis radītās pasaules kārtību ``

Kaapeec?


Dieva konsekvences dēļ! Ja viņš ir pateicis A, viņš vairs nevar teikt NE-A tajā pašā "kvantu stāvoklī".

Bēda ir tāda, ka mēs nezinām šo visu bildi, tamdēļ faktiski nevaram jau izvērtēt, kad Dievs rīkojas saskaņā ar dabas likumiem, kurus mēs nezinām, un kad viņš rīkojs tā, jo savādāk nevar, neradot pretrunu realitātē!

Tas par to akmens radīšanu kuru nevar pacelt!

Prosto, par "brīnumu" jau sauc neko citu kā kaut kādu fenomenu, kas ir ārpus mums zināmā... Bet esmu pārliecināts, ka tas ir pilnīgā saskaņā ar Dieva iestādīto pasaules kārtību - par kuru mēs nezinām ne tik cik melns aiz naga! Mūsu zinātne knapi realitātes virskārtiņu ir paskrubinājusi... kas tur "apakšā" vēl slēpjās...

Kā teica Artūrs Klarks (ja nemaldos) - īsteni augsta tehnoloģija neatšķiras no maģijas! Šeit, protams, "maģija" tiek kāreiz domāts - kaut kāds fenomens, ko nespējam izskaidrot ar esošo metodi!

Nebaidies, zinātniskā metodoloģija mainīsies... kad tā lāpsta dziļāk realitātē ieraksies!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.24 13:21:17
Tajā dienā, kad ctulhu kļūs par kristieti, vajadzētu sarīkot lielas svinības

3 Tad Viņš tiem stāstīja šādu līdzību:
4 "Kurš no jūsu vidus, kam ir simts avis un kas vienu no tām ir pazaudējis, neatstāj visas deviņdesmit deviņas tuksnesī, lai ietu pakaļ pazudušajai, līdz kamēr tas to atradīs?
5 Un, to atradis, tas prieka pilns to ceļ uz saviem pleciem
6 un, mājās nācis, sasauc savus draugus un kaimiņus un tiem saka: priecājieties ar mani, jo es savu pazudušo avi esmu atradis.
7 Es jums saku, tāpat būs lielāks prieks debesīs par vienu grēcinieku, kas atgriežas, nekā par deviņdesmit deviņiem taisniem, kam atgriešanās nav vajadzīga.
8 Vai arī - kura sieva, ja tai ir desmit graši un tā vienu no tiem ir pazaudējusi, neaizdedzina sveci un neizmēž māju, rūpīgi meklēdama, līdz kamēr tā to atrod?
9 Un, atradusi to, tā sasauc savas draudzenes un kaimiņienes un saka: priecājieties ar mani, jo es savu grasi esmu atradusi, kuru biju pazaudējusi.
10 Gluži tāpat, Es jums saku, ir prieks Dieva eņģeļiem par vienu grēcinieku, kas atgriežas."
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.24 13:22:10
Artos
Bet kā ir ar tevi? Ko tu saki, kas Kristus ir?
Es saku, ka nezinu. :-(
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.24 13:23:06
Tajā dienā, kad ctulhu kļūs par kristieti, vajadzētu sarīkot lielas svinības

Es jau to reiz teicu, viņš solījās pastkartīti atsūtīt! Tas vēl no VB laikiem!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.24 13:24:32
Interesanti, ja Ctulhu kļūtu par kristieti, tad kā viņš atbildētu pats uz saviem patreizējiem jautājumiem?
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.24 13:24:50
nuu, Tu to (svinības) būsi godam pelnījis - cik gadus jau evaņģelizē Ctulhu? un vēl neesi atmetis cerību
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.24 13:26:16
Jauki, bet ja konsekveces deelj kautkas iet skjeersaam, tad konsekvence ir jaatmet.

Nu mūsu ticība ir tāda, ka Dievam nekas neiet šķērsām un ir tomēr konsekvents... tas mēs ar savu nekonsekvenci un stūrgalvību ar galvu sienā skrienam!

BTW... neticīgie, piemēram, vēl savā ziņā ir Geocentristi... viņi tic, ka viņi un viņu uzskats ir nekustīgais pasaules centrs, un ja mēs novērojam kustību Dievā (saule lec un riet) tad tas nozīmē, ka Dievs ir mainīgs un kustās!

Taču Kristietība ir šis Heliocentriskais skatījums - Dievs ir nekustīgais visas realitātes centrs, un visas "kustības ilūzijas" rodas no tā, ka mēs paši kustamies ap Dievu... Dieva "reakcija" uz mums ir mūsu pašu inicēts faktors!
Tad kad Rakstos, piemēram, Dievs "maina domas" tas nenozīmē, ka Dievs mainījies, tas nozīmē, ka mūsu "orbīta" ir mainījusies....

Tas ka saule lec austrumos un iet uz Rietumiem pa labo plecu bet tad tas mainās un iet pa kreiso plecu, nenozīmē, ka Saule mainījusies, tas nozīmē, ka tu Austrālijā esi aizkūlies!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.24 13:27:36
Ctulhu
tā nenotiks, tici man

S.R...ne es, bet Dievs. Un cerība ir tikmēr, kamēr cilvēks dzīvs
Magdalēna [87.110.65.67]
# Iesūtīts: 2008.04.24 13:27:51
Mulders
Esmu kristiete - reāliste(reāliste varbūt pārāk liela, jo nācās diezgan spēcīgi "apsvilināties"
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.24 13:28:49
Interesanti, ja Ctulhu kļūtu par kristieti, tad kā viņš atbildētu pats uz saviem patreizējiem jautājumiem?

Tas jau būs tas prikols... kad viņš uz to atbildēs, vai atskārtīs ka jautājumi nav būtiski Kristietības pieņemšanai/noraidīšanai, tad arī būs tas... hmmm... tukšums... kuru sastop visi krsitieši, kas apzinīgā vecumā top ticīgi - tas ir tas sauktais ticības lēciens... kad tu tici nevis tamdēļ, ka redzi, bet sāc redzēt tamdēļ ka notici!

Arī man bij visas šīs pašas jautājumi kā Ctulhu... un es atradu atbildes vai sapratu ka tās nav būtiskas... Tik man nebij ticības lēciens... es līgani un mierīgi atgriezos tur kur biju jau kopš zīdaiņa vecuma... jo Krsitīts esmu kad maziņš biju... Taču šīs "atkalatgriešanās Tēva mājās" ir adekvātas tam ticības lēcienam!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.24 13:29:26
Magdalēna, ā nu lab... a to sabijos, ka neticīga A tur predikāti pie "kristiete" tas jau nacionālās īpatnības!

A tu smuka? (ampelējos)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 20 , pavisam kopa bijuši: 5642