atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Nāves grēks
dafne
Iesūtīts: 2015.04.27 16:14:35
Kas ir nāves grēks 1.Jņ.5:16-17
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
aivars lapsans [78.28.194.103]
# Iesūtīts: 2015.06.08 02:05:33
Dafne.
Vēlreiz. Ja Tu saskati manu stāstu kā tiesu, tad , Tev ir problēmas ar komunikāciju starp cilvēkiem Tiesās Dievs. Es pievedu piemēru par nāves grēku, kuru ir pieļāvuši kristieši, ja , protams, viņus vispār var saukt par kristiešiem
Aivars
# Iesūtīts: 2015.06.12 20:40:27
aivars lapsans [78.28.194.103]
Tev pašam nav problēmas ar komunikāciju (ne tikai ar citiem cilvēkiem bet arī pašam ar sevi)?
Jau šobrīd Tu esi pārāk iekarsis noniecinot Dieva radītos un mīlētos, kuru glābšanas vārdā Kristus upurējies, lai Dieva Gars mājotu apžēlotajos grēciniekos, kas piepulcēti Kristus Baznīcai. Kā tu vari būt drošs, ka noliedzot iespēju, ka Kristus ir atpestījis Korāli, Vanagu u.c., tu neesi jau nicinājis Kristus Garu?
sabio
# Iesūtīts: 2015.06.24 19:51:22
man kaut kā šaubas rada tas, ka var sajukt prātā kāda dēļ... O.k. var jau visādi cilvēku terorizēt, bet nu, ja cilvēkam ir ievirze uz garīgām problēmām, tad agrāk vai vēlāk kaut kas tāds nāks laukā, dzīvē jau nav kā siltumnīcā. Garīgas problēmas iedzimt arī var ut.m, nevajag vienmēr tāpēc kādu vainot.
Es ne par konkrēto gadījumu, bet par citu pamatotu/ nepamatotu apvainošanu vispār.
dafne
# Iesūtīts: 2015.06.25 07:29:38
sabio
Cik novērots gan pie sevis,gan citiem otra nolikšana gandrīz vienmēr saistās ar sevis pacelšanu.Un tā garīgā problēma ir tik veca kā pasaule.
aivars lapsans [78.28.194.103]
# Iesūtīts: 2015.06.26 19:36:26
Aivars
Domāju , ka Tev ir problēmas ar asarām. Tās izskatās kā čūskas aste
Vēlreiz uzsveru. Baznīcā mācītājs piedraudēja Guntai ar bērnu nogalināšanu. Viņai sākās psihiskas slimības. Viņa ar saviem bērniem gāja uz baznīcu pēc mierinājuma nabadzības brīdī. Laikus tika lūgts novērst šādu cinismu baznīcā. Tas netika izdarīts.
Gunta ir izdarījusi pašnāvību. Tas ir uz to rēķina , kuri to veicināja un arī uz to, kuri te tagad ņirgājas par to visu. Ja Tev nepielec, tad , tas ir nākamais stāsts par cietsirdīgu cilvēku. Tevi, Aivar. Es pietiekami dzīvē esmu pieredzējis un kaķlāsti mani neskar. Esmu pietiekami daudz arī nostrādājis skolās, lai zinātu kā jāizsver laba rīcība no sliktas. Es nepakļaujos netaisnībai. Mani Dievs no tāda grēka attur. Dzīve nav teorija, bet reāli cilvēki.
Aivars
# Iesūtīts: 2015.06.28 21:07:40
aivars lapsans [78.28.194.103]
oi, oi...
Vai maz zini, ka ir tāds aparāts kā spogulis?
Tu te paspēj nolādēt visus pēc kārtas, bet... kur tad tu, draņķi, biji, kad tevis piesauktā persona meklēja palīdzību?
Es nezinu šī notikuma nianses, bet neticu tavai melīgajai basņai. Viss ko varu secināt, ir tas, ka tā pilnīgi neatbilst psihiska rakstura slimību dinamikai.
Bet tevi jau `tas neskar`. Tu paņirgāsies par visiem un visu. Un vēl ieliksi `smailiju` savā liekulībā. Čalīt, padomā gan, kādam garam tu īsti piederi!
dafne
# Iesūtīts: 2015.06.30 19:22:13
aivars lapsans [78.28.194.103]
Tu kāds Kristus baznīcas ienaidnieks?
Zini pēc ka izklausās Tavi komentāri?Divos vārdos var pateikt"Baznīcai Nē"
aivars lapsans [78.28.194.103]
# Iesūtīts: 2015.07.27 01:03:23
Aivars
Neapmelo. Nevienu nenolādu. Nav manā rakstītajā nekas tāds, kā vien Kristus asaras par Baznīcas nodevējiem. Un beidz demagoģēt, brīdī, kad jāraud. Šiet, ka Tu runā kā sātana aģents. Pilnīgi iespējams, ka tā arī ir. Vismaz , lasot, Tavus apvainojumus.
Ansis
# Iesūtīts: 2015.09.30 11:46:07
Alandeko - interjera lietas
<< . 1 . 2 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 120 , pavisam kopa bijuši: 33144