atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Mk.9:38-41
dafne
Iesūtīts: 2012.03.19 10:13:34
38 Jānis Viņam sacīja: "Mācītāj, mēs kādu redzējām Tavā Vārdā izdzenam ļaunus garus.Tas neturas pie mums, un mēs tam to esam lieguši, tāpēc ka tas neturas pie mums."
39 Bet Jēzus sacīja: "Neliedziet viņam, jo neviens nedara brīnumu Manā Vārdā, kas tūdaļ par Mani varētu runāt ļaunu.
40 Jo, kas nav pret mums, tas ir ar mums.
41 Jo, ja kāds jūs dzirdinās ar kausu ūdens tāpēc, ka jūs Kristum piederat, patiesi Es jums saku: tam viņa alga nezudīs.


Balstoties uz šiem pantiem,ka arī Lūk.9:49-50, kāds izbijis luterānis man centās iestāstīt,ka viņam draudze nav vajadzīga.Kā jūs saprotat šīs Rakstu vietas?
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
vilks
# Iesūtīts: 2012.03.21 23:49:02
vienkāršas patikšanas vai nepatikšanas, simpātijas vai antipātijas var pārvērsties par lielāko šķērsli veselīgam Evaņģēlijam
mani īstenībā tas bieži vien atkal un atkal izbrīna, kā parastu komunikācijas neprasmi un personību nesaskaņas (pat) kristieši ir spējīgi eskalēt līdz neatrisināmiem konfliktiem un naidu uz mūžu. reizēm pievelkot tam arī teoloģisku pamatojumu.

bet ko es varu runāt, pati esmu savulaik līdzīgi rīkojusies.
bitukas
# Iesūtīts: 2012.03.22 08:07:18
Atminjaa palikusi Bono fraaze: "man nav probleemu ar Kristu, ar kristieshiem gan". Protams, mees neesam ideaali, tacju ticiibai buutu jaabuut mazliet vairaak, un moralizeeshanai mazliet mazaak. Man piemeeram ljoti kauns gan par savas konfesijas, gan juusu maaciitajiem Ogree, kuri taa censhas administratiiviem liidzekljiem izjaukt jehovieshu nama celtnieciibu. Pie tam no viena juuseejaa argumentaacija vispaar bija.... nedriikst celt, jo neatziist Triisvieniibu!!!
Vienkaarsh cilveeks shito redz un smejas par mums, a mees gribam, lai vinjsh naak draudzee. Tas taada liriska atkaape, bet par konkreeto Rakstu vietu..liela uzmaniiba jaapieveersh 41 pantam, kaa arii 39b. Ja jau mees esm Kristus miesa, kaa gan ticiigs cilveeks vareetu ljaunu par mums(Vinju) runaat, kaa pamatot draudzes(Vinja) nevajadziigumu?
teoblogeris [78.84.192.10]
# Iesūtīts: 2012.03.22 08:38:54
bitukas
http://www.tvnet.lv/zinas/regionos/414799-nevelas_pielaut_jehovas_liecinieku_nama_.. buvesanu_ogre/video
tas ir modē TV - rādīt cietējus: Lingitas, jehoviešus u.tml. Cik tā ir pašu sižeta autoru vēlme parādīt daža laba tumsonību, izvēloties skaļākos saucējus, tomēr man kā parastam skatītājam jehovieši izskatījās korektāki, cenšoties apelēt pie valsts likumiem un to ievērošanu.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.03.22 09:21:35
bitukas
no otras puses... vai tiem ogres kristiešiem kameru priekšā vajadzēja liekuļot, ka fakts pieņemams, un pēc tam savās draudzēs čukstēt, ka patiesībā jau jehovieši ir drūma sekta un zaimotāji? Sabiedriskās aptaujas jau ir pie jebkuru objektu celtniecības. Tad kristiešiem tajās piedalīties vai nepiedalīties? Pieņemu tikai, ka jehoviešu tēma žurnālistiem ir interesantāka nekā viedoklis par kazino vai bordeli.
dafne
# Labojis dafne: 2012.03.22 09:40:22
bitukas
Labs jautājums...tikai cilveks neredz to,ka draudze ir Kristus miesa...pie tam,tas ir klupsanas akmenis daudziem..ja draudze kkadas arejas lietas nav kartiba,vai tur kkas par daudz vai par maz..tad sada draudze automatiski tiek uzskatita par "ne Kristus miesu" un tas loceklji par"nekristiešiem".un tad cilvēks dodas uz nākamo draudzi vai pat nomaina konfesiju...lidz beigas nonak pie secinajuma,ka neviena draudze nav Kristus miesa..bet gan religiskas sektas...
Un tagad ari "atkodu"kapec vins par visu varu velas but eksorcists,jo tad drosi vares paslepties aiz si "kads,kurs ļaunos garus izdzen"...lai neviens nevaretu teikt,ka viņs nepieder Kristum...jo redz bija "kādi"kuri nebija ar macekļiem.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.03.22 09:54:58
dafne
Tu gribi teikt, ka tas cilvēks tiešām uzstāj uz to, ka viņš izdzen ļaunos garus?
dafne
# Iesūtīts: 2012.03.22 10:00:56
Aivars
nu,istam kristietim esot jaizdzen ljaunie gari,jadziedina..(par mēlēm gan viņs neka neteica)...tas esot lidzejosas zimes,kuras luterāniem neesot...
jā vins palenam to praktizejot,jo vinjam spejas garu pasauli redzet..
Aivars
# Iesūtīts: 2012.03.22 10:18:37
dafne
Oi, tad tas ir smagāks gadījums, kur ar eksegēzi vien nepietiks. Aizlūdz, un lai staigā pats uz savu atbildību purvā indīgas čūskas cilāt un nāvīgas zāles dzert
dafne
# Iesūtīts: 2012.03.22 11:08:21
Aivars
jā,protams...un jacer,ka būs ok..citadi var gadīties,ka būsu viens no pirmajiem kandidatiem,kuram,pec vinja domam, vajadzētu tos garus izdzīt


bitukas
# Labojis bitukas: 2012.03.22 12:00:28
Aivars
Man personīgi, kā LR pilsonim, šķiet pieņemams(mūsu valstī ir reliģijas brīvība) fakts, ka jehovieši vai mormoņi ceļ savus midzeņus... nepieņemami ir izmantojot administratīvas metodes aizliegt. Lai, kas no Dieva, uzvar. Un vēl. Ja sadomās celt klubu, vai koncertzāli, mēģināsim aizliegt arī tos, ja ir aizdomas, ka cēlāji netic Trīsvienībai?
dafne
Sveika! Ielūdzu uz gospeļkora koncertu Ciānā, sestdien 19.00.
A par to "izdzinēju" neķer kreņķi, aizlūdz, un lai viņš vārās savā sulā.

Aivars
# Iesūtīts: 2012.03.22 12:01:18
dafne
Cilvēks nav kaut kādus stacijas tuneļa ezotēriķus pārlasījies?
bitukas
# Iesūtīts: 2012.03.22 12:02:01
Precīzāk nevis pieņemami, bet atzīstu draudžu vājumu.
bitukas
# Iesūtīts: 2012.03.22 12:03:27
Aivars
Vajag šitā ar jehoviešiem? http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3990332
Aivars
# Iesūtīts: 2012.03.22 12:11:14
bitukas
Redzi, šveicē šie negrib, lai ceļ mošejas ... nīderlandē tādas ir saceltas, ij vēl pagāšnedēļ viena nodega ar visu imamu, sunītiem ar šītiem villojoties... Vai Tu piekristu, ka Tev kaimiņos būvē mošeju vai kādu sātanistu templi vai kaut vai banālu meitu namu (arī taču cilvēku tiesības uz brīvībām)? Nu ogrēniešiem nepatīk ka būvē jehoviešu templi... ko es vai Tu viņiem varam pārmest? Nu nepatīk, un izsaka savu viedokli kā brīvi cilvēki.
Skaidrs, ka tas var kaut kādā veidā pavērsties pret viņiem pašiem, bet nu savā veidā pat šis strīds ir bezmaksas raidlaiks televīzijā, kas skaidro sabiedrībai, ka ir būtiska atšķirība starp kristietību un jehovas liecinieku mācību.
bitukas
# Iesūtīts: 2012.03.22 12:19:24
Aivars
Man jau daudz kas nepatīk, es pirmkārt, aizliegtu horoskopus Man motivācija uztrauc - aizliegt celt, tāpēc, ka nepareizi vai savādāk tic. Davai izvirzīt citus motīvus - nepatīk, ka uzmācas, cita kultūra, utt...
Tad jau drīz nonāksim pie tā. ka jāaizliedz baptisti, jo neticīgus nekristī; luterāņi, jo pāvestam neklausa; katoļi, jo par šķīstītavu runā.
Un Aivar nemāni sevi, ka kāds pie televīzora ekrāniem iedziļinās teoloģijā.
bitukas
# Iesūtīts: 2012.03.22 12:20:50
Nyarlathoteps [216.75.62.2]
Kāpēc man pamest savu "draudzi"?
Aivars
# Iesūtīts: 2012.03.22 12:26:01
bitukas
Iedziļinās vai nē, bet piefiksē, ka kristieši kaut kā no šiem norobežojas.
Lai gan, man liekas, ka Tu drusku pārspīlē, iebildumu izteikšanu interpretēdams kā administratīvu līdzekļu izmantošanu cīņā pret citādi ticošajiem.
bitukas
# Iesūtīts: 2012.03.22 12:33:55
Aivars
Kā tad to lai nosauc? Nevis pārliecināt, ka Kristus IR Cilvēks un Dievs, bet gan panākt, ka valsts aizliedz celt midzeni...
Pavasara Briinums
# Iesūtīts: 2012.03.22 12:35:12
bitukas
vai tik tu pats neesi Ciānas draudzes mācītājs?
Aivars
# Iesūtīts: 2012.03.22 12:36:03
bitukas
Nu pie skaidrošanas, protams, ka ir jāstrādā. Bet vai domā, ka to nedara?
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 54 , pavisam kopa bijuši: 32926