atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Velna spēju robeža?
Mulders
Iesūtīts: 2007.10.24 11:40:06
Kristus runā, ka daudzi nāks un teiks, ka viņi ir Kristus vārdā velnus izdzinuši, brīnumus darījuši un pravietojuši, un tomēr Kristus viņus noraidīs kā ļauna darītājus? Tātad vai šis labu darošais spēks bij Sātanisks, vai vienkārši te ir runa par Al Kaponi, kas bērnu namiem ziedo? Cik daudz Velns prot simulēt Dieva darbus?

Šitādu tēmiņu, lūdz kristiešus izteikties. Ateisti atkal nav mērķauditorija, lai gan aizliegt jau nevaru. Incē kristiešu viedokļi!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Andis Atvars [81.198.177.90]
# Iesūtīts: 2007.10.24 19:21:06
Meliem īsas kājas- liekas tā skan paruna? Viens otrs sākumā baigi neitrālais uzdevās- neticot ne Dievam ne velnam..., bet skat, nu jau atklāti ir nostājušies velna pusē- visuvarenais velns inspirējis Kristus augšāmcelšanos, Rakstus un nezin, ko vēl... kungi, jūs galīgās auzās esat iebraukuši- nu stumjat velna idejas, tik tas ceļa gals ir elle un mūžīgā pazušana.
Apustuļus zīlnieces "patiesība" nesamulsināja un tiem pat nevajadzēja nopūlēties to atmaskot un šodien ir tāpat- cilvēks atver muti un viss skaidrs kāds gars to vada... Nu nav trešās realitātes starp Debesīm un zemi!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.25 12:05:17
a_masiks, Sātans ir parazīts. Pats par sevi bez "hosta" viņš neko nevar. Tāpat kā lepra, tā pati par sevi neko nevar, tā tikai parādās, kad parazitē veselā ķermenī... Tas ir slimības paradox, tā gan nevar iztikt bez vesela organisma, bet tās existence ir vērsta uz šī organisma nonāvēšanu! Tas arī ir Velna "spēks"! Viņa vārds ir "Diabolos", kas ir pretējs vārdam "Symbolos". Pazīstamais vārds "simbols" tā izcelsme ir "savākt kopā". Savukārt "Diabolos" ir pretējs - izkaisīt/jaukt!

Savukārt Svēto Rakstu patiesums apstiprinās atkal ar Jēzus Kristus augšāmcelšanos. Dievs ir radītājs un dzīvības devējs un ķēniņš. Velns no miroņiem nevar piecelt, tamdēļ ja visa pasaule zūd un mēs šaubāmies pat par savu realitāti, tad viens mums ir kā klintī cirsts... tas kurš teica "Lai Top" ir arī apstiprinājis Kristus Vārdus ar viņa augšāmcelšanos. Tas ri Dievs un līdz ar to ticība, ka Kristus Vārdi ir īsti un Dieva Vārdi ir vēl stbilāks un īstāks nekā pati existence un Visums. Līdz ar to Velns paliek aiz borta... Velns nav Dievs, tamdēļ ir lietas, ko Velns pat nosimulēt nevar... viņš nespēj Radīt Visumu, viņš nespēj dot dzīvību, viņš nespēj miroņus augšāmcelt dzīvībai!

KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.10.25 13:14:27
Mulders
nevienā vietā neviens nav teicis, ka Velns var Dievu imitēt!
Vai ir teikts, ka Velns to nevar?

Daži kristieši uzskata, ka Allahs, Krišna u.c. kuri uzdodoties par Dievu, esot patiesībā Velns.

Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.25 13:19:27
KarotesNav, bet mēs tak atšķiram, tātad visai labi zinām, ka tas nav Dievs.
Redz, lai iemācītos atsķirt viltotu naudu, pietiek, ka iepazīst īsto naudu. Nav jāiepazīsas ar visām falšajām.
Analoģiski, Velns var imitēt daudzus Dieva aspektus, izlikties labs kādu laiku, izlikties gādīgs, izlikties taisnīgs etc. etc. etc. tak tamdēļ ir tas teiciens "Tā āža kāja izlien". Velns nevar bezalīgi izlikties, agri vai vēlu pats Dievs ar savu Vārdu un caur cilvēkiem šo velnu atmasko. Velns nav radošs, bet destruktīvs, agri vai vēlu šī destruktīvā sēkla manifestējas visai redzamā un skaidrā formā... piemēram Bībeles Dieva nosaukšana par ļaunu tirānu, bet Velnu saucot par revolucionāru Če Gevaru, labo tēlu! Velna kalsika -visu apgāzt kājām gaisā, melnu par baltu un baltu par melnu zīmēt!
TIe, kas Dievu nepazīst, tie ir pakļauti šitam karuselim, bet tie, kas zin unturās pie nemainīgā mūžīgā dzīvā Dieva, tiem Velna vipendrjoži ir nekas vairāk kā cirks un āxtīšanās, ja vien nebūtu tik bēdīga!
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.10.25 13:19:59
Ctulhu, a es neticu katrs, es šoreiz runāju tikai par taviem textiem. Pietam es nesaku, ka tu esi no velna uzreiz... bet texti gan ir viņa rokraksts perfekts. Viņam nav problēmu izmantot neticīgos kā savu instrumentu...
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2007.10.25 13:29:49
Mulders
Naudu jūs atšķirt nevarat, jo ar to vēl ne reizi nav maksāts. Maksāšana notiks tikai pēc tam. Līdz tam ir tikai cerības, ka šī nauda, ko katrs krāj, derēs.
Tas ir mūžīgais loterijas moments.

Nu bezmaz ar Ctulhu vārdiem varu atbildēt, ka JHVH kāja izlien daudzās vietās VD. Otru tik nežēlīgu un destruktīvu vēl jāpameklē.

Jā, starp citu, par Velna destruktivitāti ir tikai viens gadījums - pašā sākumā VD. Ījaba grāmatā visas destrukcijas veic pats JHVH.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.25 13:35:05
>Naudu jūs atšķirt nevarat, jo ar to vēl ne reizi nav maksāts. Maksāšana
>notiks tikai pēc tam. Līdz tam ir tikai cerības, ka šī nauda, ko katrs krāj,
>derēs.

Tas ir tikai tavs viedoklis. Baidos, ka ikviens Kristietis tev iebildīs, jo ne jau no zila gaisa kristieši tic, tam kam tic, bet piedzīvo un subjektīvi pieredz to, kam tic. Visa Kristiešu dzīve ir dzīve ar šo naudu, norēķini šajā jaunajā ekonomiskajā sistēmā. Tev no ārpuses, protams, tas nav nedz redzams nedz saprotams. Tu nevari ieborēt Kristietim, ka tas tā nav, ja viņš labi zin, ka tas tā ir.
Tas izskatās kā daltoniķa mēģinājums ieborēt redzīgajam, ka viņš neredz sarkano un zaļo krāsu, ka tā ir ilūzija, apmāns un pašsuģestija. Skaidrs, ka daltoniķim tā liksies, jo viņam nav nekādu iespēju pārliecināties, ka viņš maldās... īpaši, ja viņš pats atsakās no ārstēšanas... (un šī ir alegorija un līdzība, nevis precīzs kristietības izpratnes atspoguļojums)
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.25 13:37:27
Ctulhu, lieku priekšā salīdzināt Kristus Vārdus ar VD "evanģēliju" Tādējādi, ja viduslaiku RKB Rakstu interpetāciju tu skaidri identificē ar Velna darbu, tad tomēr mēs esam uz vienas lapaspuses, jo arī M. Luters Pāvestu un visu viņa "baznīcu" sauca par Velna darbu un Antikristu, arī es un daudzi citi luterāņi piekrīt Lutera Rakstu interpretācijai, kura savukārt balstījās pirmo baznīctēvu Rakstu interpretācijā, kā arī ikviens var pārliecināties un izlasīt Kristus vārdus un mācību un to salīdzināt ar Viduslaiku Pāvesta vārdiem, darbiem (vpročem arī ar šodienas Pāvestu)... un tad jau viss kedās
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.25 14:19:52
KarotesNav, tamdēļ ir subjektīvi kritēriji!
Un Kristus augšāmcelšanās man ir kritērijs, kas pārsit Budistu "apskaidrīabs" sajūtu, Hinduistu spēju uz naglām gulēt vai levitēt un Islama stabilitātes sajūtu!!!
Es subjektīvi pakļaujos, ieklausos un turos pie tā, kurš valda pār dzīvību un nāvi!
Tur tā problēma, ka tu NETICI šim Biļetes pievienotajam demonstrējumam. Tu to uzskati par čītošanu, par mārketinga triku, ka Kristieši pirmie uz savas biļetes uzkabinājuši kaut ko tik kārdinošu kā Mūžīgo dzīvību ar Fruktu, kas jakobi ir demonstrējis nāves/dzīvības tehnoloģiju empīriski.
Ja tā, tad arī visas Budistu, Hinduistu un ISlāma "apslījumus" var norakstīt par mārketinga trikiem. Tad atkal... esam sākumā, es pakļaujos un pieslienos labākajiem mārketinga menedžeriem, ir cerība, ka viņi arī pārējo ekonomiku labāk par konkurentiem cērt!
Tā kā grozies kā gribi, tici vai netici Kristus Augšāmcelšanai, tā ir ši lieta, kas izceļ Kristietību pār konkurentiem un tā kā tam tic visi kristieši, tas ir tas, pie kā viņi turās...
Bet nu tu zini visus šos manus argumentus, zini visus savus argumentus, ka tu tam netici, jo pats empīriski klāt nebiji 2000 gadus veciem notikumiem, bet aculiecinieku liecībām tu neuzticies...
Tādējādi... pat ja tas būtu noticis, tava aizspriedumu dēļ tu to nekad neuzzināsi. Tobiš, ja patiesi Vēsturē kādā vietā kāds būtu cēlies pats no miroņiem, tu to nekad nespētu izvērtēt kā rēalu notikumu, jo tev to traucē tieši tevis paša uzstādītie bloki!
Tamdēļ arī ir ticība, jo empīriski tu to nevari piedīvot šodien... tev tam ir vai nu jātic, vai jānoraida. Tu to noraidi... un nekas tevi nepārliecinās, jo tavs mērķis ir noraidīt, tu principā ne pie kādiem apstākļiem nedrīxti pieļaut kaut 0.00001% iespēju, ka Kristietībā tas ir noticies... jo līdzko Kristus kā persona kļūst kaut mikroskopiski reāls, tā šī mikroskopiskā varbūtība mūžībā var pārvērsties par tavu elli, ja tu to neizvērtē un nenoved šo varbūtību līzd drošai 0 vai drošam 1. Ateistam un Nekristietim der vienīgi un tikai pilnīga 100% 0 kā Kristietības īstenības varbūtība, jebkurš cits cipars ir nāvīgs risks... jo ja Kristus ir kaut nedaudz reāls, tad tas attiecas uz visu, ko viņš ir teicis un darījis... Kristu nevar paņemt "daļēji" viņš ir jāņem komplektā gan ar viņa kategoriskajiem apgalvojumiem gan ar augšāmcelšanos!

Tādējādi... te nu mēs esam... Es ticu Kristietības notikumam, tieši tā tas sākās... "a ja nu tur kaut kas ir, ja nu viņam ir taisnība"... un izvērtējot, pārliecinājos, ka man nav pamata to apšaubīt. Tas, ka es šodien neredzu miroņus staigājam... nu un, es šodien daudz ko nevaru piedzīvot no tā, kas Vēsturē ir noticis, un Vēsturē ir daudz neticamu lietu bijis, kurām es neticētu, ja neviens par to neko nerunātu...
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.25 14:21:55
>Mulders
>Kādu tieši iemaksu viņi saņem?

Svēto Garu, Svēttapšanu, Grēkatziņu, Jaunu Redzi uz pasauli, dziļāku un skaidrāku. Dievišķu Viedumu un gudrību, kas, protams, pasaulei šķiet muļķība, Sirdsmieru un pārliecību, ka Dievs vairs uz viņiem nedusmojas, Izlīgumu ar Radītāju! Visu to, pēc kā Budisti tiecās... tikai bez pašu pūlēm... kā dāvanu! Sirds Nirvānu! Jau tagad!
Nu ij klāt protams, visi materiālie labumi, kas ir apsolīti... bet tie jau arī neticīgajiem tiek doti, ja viņi sekojot sirdsapziņai izpilda Dieva Bauslību!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.10.25 14:31:09
Mulders
Citās reliģijās arī saņem visu ko līdzīgu, galveno solot pēc tam. Precīzi tas pats, kas kristiešiem.

Neticu gan. Vai pareizāk - ticu tikpat lielā mērā kā tam, kas teikts Korānā vai BhagavadGītā vai kur citur. Tātad man ir neliela ticība, ko tu sauc par mikroskopisku. Tikai es neredzu, kāpēc kristiešu piedāvātajam lai es ticētu lielākā mērā kā citu reliģiju.
Korānā teikts, ka Kristus nav sists krustā. Tā priekš manis ir vienas lielas reliģijas liecība pret citas lielas reliģijas liecību, ar nezināmām varbūtībām.

Dīvaini, ka mūsdienās, kur ir labāk attīstīti fiksēšanas un analīzes instrumenti kā videokameras, pārbaudāmi eksperimenti, u.c., neticamās lietas nez kāpēc vairs nenotiek.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.25 14:37:21
KarotesNav, nu ja tu tici Korānam, kas rakstīits 600 gadi pēc jebkuru notikumu aculiecinieku liecībām... tava darīšana. Es ticu vairāk tiem, kam bij reālas iespējas arī būt par notikuma aculieciniekiem!

Redz, bet es 100% neticu Gītām, Korāniem utt utjp, man pat sirdsapziņās līmenī nav jākonsidero viņu varbūtība!

Savukārt, ja tu pieļauj kaut vai par kripatiņu, ka Kristietības liecība ir pareiza un Kristus ir augšāmcēlies no miroņiem, tad mani izbrīna tavs pofigisms pret potenciālu faktu, ka ir iespējams iemantot mūžīgo dzīvošanu!
Nezinu cilvēki ir skrējuši pēc "svētajām grālām" ar daudz mazākām liecībām... un vēl tagad gan jau ka visādi Klondaikas zelta meklētāji ir pa pilnam... kuri balstās uz kaut kādām mikroskopiskām druskām!

A te... veseli Raksti, aculiecinieku apraksti, vesela Reliģija par Vēsturiskiem notikumiem un nevis par apslēptu zeltu, bet par Mūžīgās Dzīvības avotu... ij ABEm tas tā... "nu moš ar bij, kas man no tā"

Nē nu labi labi... nevaru es uzspiest tev savu vērtību skalu, tak manuprāt mūžīgā dzīvība ir viss, ko vajag, lai sasniegtu visu pārējo, to pat Ctulhu atzīst, ka laiks ir galvenais resurss, kas mums pietrūxt kārtīgam dziļam ZTP!
Šeit tev risinājums... a tu to noraidi... nu tad noraidi 100% un esi 100% ateists, citādi tu mēģini sēdēt uz 15 krēsliem vienlaicīgi... Nu arī tāds scenārijs der - taisi savu reliģiju - daudzi to ir darījuši... kur viņi ir?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.25 14:43:26
Ctulhu, nu a kamdēļ tad pārmet citiem, kuriem nav tāda lepnība!

Incanti, tak dzīvē es novēroju, ka tu pakļaujies pat dēļ daudz sīkākām lietām... un pakļaujies visai apšaubāmām autoritātēm...
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.25 14:45:54
Ctulhu, neuzstāda noteikumus... Dāvana man iedota... Viss noteikums ir "Še Ņem". Un Dāvanas blakusefekts ir, ka es kļūstu labāks cilvēks... tas ko tu uzskati par kristiešu pakļaušanos un Dieva gribas pildīšanu ir šīs dāvanas blakusefekts... Kristieši grib darīt labu no sirds... kā nu sanāk, tā cita lieta, galu galā dāvana vairāk salīdzināma ar mega zālēm nekā ar kosmosa kuģi.
Tas tāpat kā, ja tu visu mūžu guli uz gultas, bet tad tev iedod zāles, ka tu spēj piecelties, tad ir tikai normāli, ka tu gribi skriet un staigāt un varbūt palīdzēt citiem, kas nevar staigāt... Tā nav pakļaušanās ārsta pavēlei "Ņem zāles un ej", tā ir zāļu normālās sekas!
Andis Atvars [84.237.188.13]
# Iesūtīts: 2007.10.25 22:36:10
Kur es lasīju, ka pērles nevajag cūkām priekšā kaisīt ... varbūt kāds arī ir lasījis?
Sieviete
# Iesūtīts: 2007.10.27 14:31:58
Mulders " Šitādu tēmiņu, lūdz kristiešus izteikties. Ateisti atkal nav mērķauditorija, lai gan aizliegt jau nevaru. Incē kristiešu viedokļi!"
A ko jus, ateisti, atkal aizberat teemu?! Kaartejo reizi esat aizbraukushi lidz fizmatiem!
Sieviete
# Iesūtīts: 2007.10.31 09:31:56
Mulders Lūdzu, izsakies pats par šo tevis doto oriģinālo tēmu - man tiešām interesē jau sen.
Balss
# Iesūtīts: 2007.11.06 09:02:42
Mulders Gaidām tevis paša domas!
rainars
# Iesūtīts: 2008.01.27 19:31:26
Svaidītie ,Dieva Vārda svaidītie ,vai maz maz svaidītie un mazticīgie.Vai tad ir ar dzirdēts ka velns ir mušu pavēlnieks.Dievs tak ir rdījis mūs kā brīvus un drošus uz Dieva Vārdu.Vai tad velnam nav bail no TĒVA ,DĒLA UN SVĒTĀ GARA ?VAI NE KA IR ?MĒS KRISTIEŠI VARAM PAVĒLĒT UN MUMS IR JĀPAVĒL velnam lai viņs NO MUMS ATSTĀJAS TĒVA ,DĒLA UN SVĒTĀ GARA VĀRDĀ .
Sludinātāja vārdu patiesību, kurus mēs tam piesienam ,varam tak pārliecināties lasot BĪBELI .
vilks
# Labojis vilks: 2008.01.29 15:40:39
Man diez vai izdosies ļoti loģiski savu domu pateikt, bet man šķiet, ka visi labie darbi (kas tādi ir) ir no Dieva, t.i., neviens nevar darīt labu kā vien no Dieva žēlastības . Un tad var sagadīties, ka arī kāds cilvēks, kas parasti dara lielas ļaunas lietas, izdara ko labu. Bet pestīšanu jau neviens neiegūst ar darbiem, ne labie, ne ļaunie, līdz ar to nozīme tam ir tikai sekundāra, proti - ja izdarītais labais darbs (vai, precīzāk, tā sekas) aizkustinās pašu cilvēku un pavirzīs viņu tuvāk Kristum, tad tam būs bijusi jēga viņa paša dzīvē. Ja ne - tad Kristum nāksies viņu noraidīt, jo šis cilvēks gan centās viskautko darīt, bet pats savā dzīvē nekādi necentās iepazīt To, no Kura nāk visas labās lietas.
(te gan es nerunāju par tiem, kuriem Kristus nekad nav ticis pasludināts un kuriem dzīves laikā nebija iesējas Viņu iepazīt. par tiem, kā zināms, rakstīts, ka viņu nākotne mūžībā ir atkarīga no pašu sirdsapziņas)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 17 , pavisam kopa bijuši: 26807