atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību miesas augšāmcelšanās
meitene
Iesūtīts: 2011.05.09 23:00:12
Tad nu tā, aizdomājos un sapratu, ka man nav īsti skaidrs, kas īsti pēc kristiešu domām notiek pēc nāves, it īpaši par miesas augšāmcelšanos.

Kad cilvēks, nomirs ir tā saucamā tiesa, un pieņemsim, ka viņš nonāk debesīs.
Kas notiek tālāk?
Kāpēc ir vajadzīga Jēzus otrā atnākšana?
Kāpēc ir miesas augšāmcelšanās?
Kas debesīs notiek ar to cilvēku līdz tam laikam?
Kāpēc ir vajadzīga jauna miesa?
Vai arī pats Jēzus paliks miesā?
Vai tad miesa nesagādā tikai vienas vienīgas problēmas?
Vai ir kādas atšķirības šajos jautājumos konfesiju starpā?

Nezinu kā jums, bet mani ne pārāk iepriecina doma, ka arī pēc nāves būs jāturpina dzīvot miesā, Vai tad jums nekad nav likusies daudz pievilcīgāka doma, ko jūs darītu tad, ja nebūtu jāraizējās par miesīgajām lietām. Cik saprotu, tā miesa nebūs tāda, kādu to saprotam tagad, bet vienalga kāpēc tad ir vajadzīga miesa?

Šie ir kristietības pamatjautājumi, tāpēc lūdzu iecietību no tiem, kuriem jau sen viss ir skaidrs
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
meitene
# Iesūtīts: 2011.05.09 23:00:44
Papucs
# Iesūtīts: 2011.05.09 23:12:26
Un kāpēc gan ne?
Viena no būtiskākajām miesas nozīmēm arī pēc nāves, manuprāt, ir dzimuma identificēšana. Jo garam grūti piešķirt dzimumu, kaut gan tāds ir. Pat kristiešiem ar to ir problēmas.
Taču Jēzus apskaidrotā augšāmceltā miesa norāda uz Viņa vīrietību un Dievmātes miesa uz viņas sievietību.
Cilvēka dzimumam būs nopietna nozīme Debesu Valstībā.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.05.09 23:16:43
Kad cilvēks, nomirs ir tā saucamā tiesa, un pieņemsim, ka viņš nonāk debesīs.
Jemot veeraa, ka jaunajaa pasaulee "laika nav" ir gruuti spriest par temporaalo dimensiju te.

Kas notiek tālāk?
Jauna dziive jaunaa pasaulee. Jeb teixm taa - iistaa dziive, iistajaa pasaulee.

Kāpēc ir vajadzīga Jēzus otrā atnākšana?
A kaapeec ne?

Kāpēc ir miesas augšāmcelšanās?
Ibo Cilveks taads tika radiits, un taadam vinjam ir paredzeeta pilniigaa existence.

Kas debesīs notiek ar to cilvēku līdz tam laikam?
Nezinu.

Kāpēc ir vajadzīga jauna miesa?
Jo vecaa buus viegli iepuvusi.

Vai arī pats Jēzus paliks miesā?
Jā!

Vai tad miesa nesagādā tikai vienas vienīgas problēmas?
Nē. Daudz vairāk problēmu būtu bez miesas... nevarētu aliņu atkorķēt un TV pultī nospiest podziņas.

Vai ir kādas atšķirības šajos jautājumos konfesiju starpā?
Atkarībā, cik smalki iedziļinās un cik lieliem griezieniem tu nodali Konfesijas. Bet laikam ir, taču diez vai primāros un ar ticību un pestīšanu saistītos jautājumos.
Trilo [66.23.238.228]
# Iesūtīts: 2011.05.09 23:21:49
Man liekas interesantākais jautājums šis: Vai arī pats Jēzus paliks miesā?

Jā, bet vnk interesanti, kā . Es esmu izlasījusi atbildi, kas daļēji apmierina jautājumu, bet interesē citu skaidrojumi, piemēram, Muldera.
Papucs
# Iesūtīts: 2011.05.10 07:19:08
Jā, un vēl apskaidrotā miesa būs arī katra cilvēka ideālā miesa.
Jēzum gan pēc augšāmcelšanās bija caurums sānos, bet tam laikam ir teoloģiska nozīme.
Cilvēki Debesīs vairs nebūs ne pumpaini, ne neglīti, ne bez vienas kājas u.t.t. (ja nu gadījumā viņi uz Zemes tādi bijuši). Tā man šķiet.
sāls
# Iesūtīts: 2011.05.10 08:09:06
cilvēki uzreiz nenonāk debesīs, bet aizmieg miegā. tāpat kā miegā mēdz rādīties dažādi sapņi - vairāk vai mazāk patīkami, tāpat arī cilvēks atkarībā no sastrādātā ar lielāku vai mazāku sirdsmieru guļot gaida otro atnākšanu, kas ietvers miesas augšāmcelšanu, tiesu un nākamo dzīvi atjaunotā šķīstītā miesā. reāla existence ir miesā un ārpus miesas dvēsele atrodās hibernizācijas stāvoklī.
Jēzus ir miesā arī tagad - tā bija viņa funkcija uznest cilvēcisko dabu debesīs.
sāls
# Iesūtīts: 2011.05.10 08:12:11
kautgan ir arī gadījumi, kad cilvēki nonāk debesīs un arī tajā otrā vietā pa taisno, bet uz mēreni grēcīgiem civilajiem tas laikam neattiecās
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.05.10 09:15:42
Tā ir pavisam cita miesa, garīga miesa. Bet kas tāds īsti ir, nav zināms. Tāpēc varam tikai domāt, kā varētu būt.

Par dzimumu - ja jau nav precēšanās, tad - kam būtu vajadzīgas dzimumu atšķirības? Drīzāk jau tajā miesā dzimumorgānu nebūs, kaut gan varētu izpausties vairāk vīrišķas vai sievišķas īpašības, vairāk kā rakstura īpašības, nevis fiziskās.
Kāds pareizticīgais man stāstīja, ka miesa būšot tāda pati, ar visiem orgāniem, bezmaz vai par piemiņu no agrākās dzīves. Citas funkcijas tai nav. Tai skaitā arī gremošanas orgāni, zarnas u.c.

Gars, būtība, var iztikt arī bez tās miesas. Atklāsmes grāmatā mirušie runājas, un viņi ir spējīgi pārdzīvot, just. Ir vēl fragments par nabago Lācaru un slikto bagātnieku - mocīt var bez miesas (vai arī tam bagātniekam iedeva jaunu miesu).

Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.10 09:18:04
Par jauno miesu ir dažas pazīmes.

Tā varēs ēst, transformēties( pārvērsties citā veidolā), pārvietoties caur materiālās pasaules priekšmetiem ( ja tādi pastāvēs)
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.05.10 09:19:48
Jošs Mulders
Nē. Daudz vairāk problēmu būtu bez miesas... nevarētu aliņu atkorķēt un TV pultī nospiest podziņas.
Nuja, un pohas salāpīt nevarētu, un ko visu vēl ne ļoti "vērtīgu" nevarētu. Vai tu domā, ka paradīzē būs alus un TV? Tas jau velk uz musulmaņu paradīzi vairāk.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.05.10 09:20:50
Svētais
Kur par to ir rakstīts?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.10 09:21:44
EzītisMiglā
Bībelē. Reiz jau visas tās vietas ievietoju.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.05.10 09:24:52
Acīmredzami, ka miesa ir pakārtota, sekundāra, palīglīdzeklis, pēc savas nozīmes ir apmēram kā apģērbs cilvēkam - jo Būtība ir ārpus miesas, pēc Atklāsmes grāmatas.

Tāpēc, loģiski būtu, ka Būtība, gars, iztiek bez miesas, un miesu izmanto tikai tad, ja pats to grib. Ļoti līdzīgi kā cilvēks, kas izmanto apģērbu. Dažādi apģērbi dažādām vajadzībām. Te vēl atšķirība, ka cilvēkam bieži apģērbs ir nepieciešamība - pret aukstumu, piemēram, bet Garam visdrīzāk tas būtu vairāk kā izklaide.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.05.10 09:26:11
Svētais
Kurās vietās rakstīts? Šajā tēmā tu neievietoji.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.10 09:27:17
EzītisMiglā
Klau, te cilvēks vaicāja par kristietības izpratni, nevis par gnostiķiem vai ko citu. Pietiks arī citu sarakstītas muļķības, lai neticīgajiem te nebūtu daudz jāizrakstās.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.05.10 09:30:58
sāls
Jēzus ir miesā arī tagad - tā bija viņa funkcija uznest cilvēcisko dabu debesīs.

Kā to saprast, par to cilvēciskās dabas uznešanu debesīs. Kas ir tā cilvēciskā daba, ko vajag debesīs (kam? - Dievam Tēvam, enģeļiem, ...), par kuru pie kam kāds tur nezinātu?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.10 09:36:34
Jā, bet vnk interesanti, kā . Es esmu izlasījusi atbildi, kas daļēji apmierina jautājumu, bet interesē citu skaidrojumi, piemēram, Muldera.

Ja godiigi, es pat nevaru pateikt... kaa ES esmu miesaa

Tobish man shis jautaajums peec buutiibas "does not compute"... Tobish kaa kaut kas ir tajaa formaa, kaa tas ir? Nezinu... Mosh paarfraazee jautaajumu, a to man pac jautaajums nav saprotams, par ko tas ir?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.10 09:37:34
Nuja, un pohas salāpīt nevarētu, un ko visu vēl ne ļoti "vērtīgu" nevarētu. Vai tu domā, ka paradīzē būs alus un TV? Tas jau velk uz musulmaņu paradīzi vairāk.

Par TV nezinu - fufels tas, man pietiktu ar Inetu... a vot alus tur toch buus.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.05.10 09:38:07
Acīmredzami, ka miesa ir pakārtota, sekundāra, palīglīdzeklis, pēc savas nozīmes ir apmēram kā apģērbs cilvēkam - jo Būtība ir ārpus miesas, pēc Atklāsmes grāmatas.

Nope... Miesa ir integraala "cilveeks" dalja... Nevajag Kristietiibaa meegjinaat ietuuciit kaut kaadu pagaanismu vai hvz no kurienes tev shiis idejas.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.05.10 09:48:19
Aivars
Es mēģinu izfunktierēt tikai pēc tā, kas Rakstos.

Bet nu ja ļoti nepatīk, vari taču, kā parasti, ezīša komentārijus izdzēst.

Mulders jau nu gan par alu drīkst visādi izrunāties, vai ne? Tas taču kristietis.

. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 144 , pavisam kopa bijuši: 33016