atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Ko darīt?
T-Rex
Iesūtīts: 2011.03.07 15:22:41
Mums visiem ir labi zināma rakstu vieta no Jāņa Atklāsmes grāmatas 3. nodaļas: ``Redzi, es stāvu durvju priekšā un klaudzinu. Ja kas manu balsi dzird un durvis atdara, es ieiešu pie viņa un turēšu ar viņu mielastu, un viņš ar mani.``

Ko darīt situācijā, ja cilvēks neprot atvērt savas sirds durvis Kristum? Nevar atrast durvju kliņķi pats savai sirdij. Ir sajūta, ka viss, kas notiek sasniedz prātu, bet nesasniedz sirdi. Cilvēks vēlas uzticēties Kristum, taču reizē saprot, ka lūgšana nenāk no sirds, bet no prāta. Vārdu sakot, dzīve ar Kristu nebūs patiesa un dzīva, jo sirds aizvien ir noslēgta.
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
T-Rex
# Iesūtīts: 2011.03.07 16:14:55
Protams, pastāvēšana lūgšanā un Dieva Vārda lasīšanā ir viens moments, taču dēļ šīs nastas cilvēks sāk iegrimt depresijā un, baidos teikt, sāk zust arī ticība...
dafne
# Iesūtīts: 2011.03.07 16:33:40
T-Rex
kapec ir jaatdala sirds no prata?
T-Rex
# Iesūtīts: 2011.03.07 16:35:22
dafne

Prāts ir saistīts ar cilvēka dvēseli, taču sirds - ar garu...
Džonijs
# Iesūtīts: 2011.03.07 16:37:58
T-RexNu man arī bija kaut kas līdzīgs. Aizgāju no JL un depresija pamazām pārgāja. Bet ticība...laikam iekapsulējās. Vai tagad sevi uzskatu par ticīgo?...pat nezinu
T-Rex
# Iesūtīts: 2011.03.07 16:38:25
kas ir JL?
Džonijs
# Iesūtīts: 2011.03.07 16:39:28
T-RexJehovas liecinieki
T-Rex
# Iesūtīts: 2011.03.07 16:44:11
Džonijs Tad jau labi, ka aizgāji, JL taču Jēzu uzskata tikai par pravieti nevis par Dieva Dēlu...

Taču tā ir novirzīšanās no tēmas... Vajadzētu pieturēties pei sākotnējās problemātikas... Cilvēkā par kuru runāju, sēkla ir sēta, taču kaut kas to apēno... nesaprotu, kur vaina - augsnē vai ērkšķos (līdzība par sējēju)...
armilo
# Iesūtīts: 2011.03.07 16:50:43
T-Rex

Vai viņš ir bijis uz priv. grēksūdzi? Vai sakramentus saņem?
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.03.07 16:53:40
Neesmu spečuks, taču kādreiz bloks var būt pagātnē. Varbūt derētu personīga, dziļāka saruna ar kādu labu mācītāju.
Nesauksim to par bikti, taču esmu dzirdējusi, ka dažādas niekošanās ar okultām lietām mēdzot tādu bloku veidot. Tad šis grēks ir skaidri Dieva priekšā jāatzīst un jānožēlo, jālūdz dziedināšana.
Jo garu pasaule visdažādākajos veidos cenšas atturēt cilvēku no uzticēšanās Dievam.
Var būt, ka tie ir kādi ievainojumi agrā bērnībā, kas liedz vispār uzticēties kādam - un tas tiek vērsts arī uz Dievu.
T-Rex
# Iesūtīts: 2011.03.07 16:57:18
armilo

Nav man informācijas par tieši privātu grēksūdzi. Zinu, ka cilvēks ir iesvētīts luterānis un kalpo draudzē. Kalpoja arī Cerības Festivālā, dziedot kopkorī.
armilo
# Iesūtīts: 2011.03.07 16:59:45
Ctulhu

a davai nelien te
T-Rex
# Iesūtīts: 2011.03.07 17:00:52
Vienkārši balss

Man arī bija doma par konsultēšanos ar mācītāju.

Jā, arī argumentam par bērnību varu piekrist. Ir šādas tādas epizodes, kuras mani personīgi nedaudz satrauc, piemēram, cilvēks kopš bērnības ir mācījies kopā ar garīgi atpalikušiem bērniem, pats tads nebūdams... Grūti pateikt, kādu iespaidu tas var atstāt...
armilo
# Iesūtīts: 2011.03.07 17:01:22
T-Rex

aprunājies ar viņu par šo lietu, un sameklējiet labu biktstēvu, un būs labi!
T-Rex
# Iesūtīts: 2011.03.07 17:19:10
armilo Vienkārši balss

Paldies Jums par atsaucību!
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.03.07 17:32:15
T-Rex
Domāju, ka personīga lūgšana kopā ar kādu stipru kristieti, ar mācītāju, absolūcija pēc privātās bikts varētu būt tas veids, kā iesākt dziedināšanas procesu.
Ar Dievpalīgu!
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.03.07 18:01:00
T-Rex
Krīze vai nonākt krīzes situācijā, patiesībā ir ļoti normāls cilvēka tsk.garīgās dzīves attīstības stāvoklis. Tas vien liecina, ka notiek augšana, jo pa vecam vairs negribam, bet pa jaunam vēl nemākam. Līdzīgi kā aug bērni, viņi visi grib ļoti ātri būt pieauguši, bet kamēr mēs neizejam cauri visiem vecuma posmiem, tādi īsti pieauguši laikam nekļūstam, bet katrs vecuma posms ir ar savu prieku un svētību.
Par ticības šaubām, var iepriecināt, Dievs ir lielāks un Viņa žēlastība ir lielāka nekā mūsu sirds un pat ticība.
Draudze, dievkalpojums, Bībeles stundas, iesvētes mācība, saruna ar mācītāju. Solīti pa solītim. Un svarīgākais: Dievs mūs pirmais meklē, mums tikai ir jābūt iekšēji gataviem un atvērtiem pārmaiņām.
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.07 18:10:45
Viedoklis:
Ja tu zini, kas ir grēks.
Tad nedari grēku!
Grēks -tātad visa veida netaisnība Dieva priekšā.
Par to, kas Dievam ir NE TAISNĪBA, ntās vietās pausts piemēram arī Vecā Derībā. Piemēram tie paši 10 baušļi un bauslībā.
Var būt, ka ja cilvēks neapzinās grēku, nevar to nodefinēt, nevar attiecīgi tieši no tā izvairīties, tāpēc tipa klūp, klūp, klūp......
A ja dara un nesanāk, tātad kaut ko ne tā dara! Tātad sanāk, ka jau ir signāls!
Tātad......ja arī neatpazīst grēku, bet nepadodas kas labs, tad Dievam kad lūdz, tu taču JAU saki: Lūkas 11:4 -...un piedodi mums mūsu grēkus....(nu piem. Mateja 6:12 minēts, ka ir ok teikt: piedod mums mūsu parādus!....bet nu nianse....laikam tad jau abus var lietot)
Tātad....ja tu JAU Dievam lūdz tādu lūgumu. Un tu tici tam, ko lūdz, tad visam jābūt ok! Tikai tava neticība (varbūt grēks -prātuļošana varbūt) traucē darboties Dieva vārdam ne tikai ticībā, bet arī darbībā izpausties!.....
Tā, ka priekšlīkums "parakt" šajā virzienā.....
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.07 18:18:53
viedoklis:
...varbūt vēl traucē.....nevēlēšanās, slinkums meklēt iekš Dieva vārda risinājumu problēmai.....jo cilvēkiem ...ticīgajiem var būt dažāds viedoklis un kas zin varbūt arī gadās trāpīt desmitniekā un atkost kas par problēmu, lai ieteiktu ko darīt.....
Taču īsti sirdi zin tik Dievs. Un ja meklē atbildes iekš Dieva -Dieva vārda un pie tam tic, tad atradīs tieši to, ko vajag tev.
Domājams, ka cilvēks pat dažreiz nevar citam cilvēkam precīzi noformulēt visu kas sirdī, tā nianses, tāpēc cits cilvēks saskaņā ar uztveri kāda tā ir, dod kādu padomu, kas iespējams neder tā īsti. Nu dažādi gadījumi. Citriez tieši kāds, kādi cilvēki baigi ok pasaka kādu Dieva vārdu attiecībā uz situāciju. Bet nu. Kas tad primārais? tu un Dievs, vai tu un cilvēki un Dieva vārds.....
dafne
# Iesūtīts: 2011.03.07 19:03:49
T-Rex
Dievs jau neuzliek mums vairak neka spejam panest
Raimonds labi atbildeja
Adonika
# Iesūtīts: 2011.03.09 22:25:29
Ko darīt situācijā, ja cilvēks neprot atvērt savas sirds durvis Kristum? Nevar atrast durvju kliņķi pats savai sirdij. Ir sajūta, ka viss, kas notiek sasniedz prātu, bet nesasniedz sirdi.
varbūt nevajag tā ieciklēties uz domu par to, kā visam ir jābūt, un vnk jābūt patiesam Dieva priekšā, sakot visu, kā ir, nevis skaitot pareizas lūgšanas un cenšoties sajusties garīgi.
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 105 , pavisam kopa bijuši: 2707