atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Lūdzu padomu!
Mekletajs
Iesūtīts: 2011.01.10 22:21:26
Sveiciens visiem!

Nesen viens man tuvs cilvēks, par kuru esmu lūdzis, lai viņš atgrieztos, ir sācis interesēties par Dievu, pats labprātīgi spēris soli- doties uz baznīcu!

Ko jūs ieteiktu- kā palīdzēt šim cilvēkam!? Visvairāk mani interesē, kādu grāmatu varētu iedot, kur vienkāršā un uzrunājošā veidā rakstīts par Dievu, par dzīves jēgu un pamatjautājumiem.

Ko vēl var darīt, lai palīdzētu cilvēkam sākt ticības ceļu! Lūgšanas, kopīga došanās uz dievkalpojumu, pārrunas... kas vēl?
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2011.01.11 16:10:46
Aivars

Pirmkārt izlasi visus manus komentārus.
2. Neesmu teicis , ka sistemātiskas Dieva vārda studijas nepiedienas Dieva žēlastībā nonākušajam. Gluži pretēji, pirmajā vīru vakarā šis cilvēks pirmo sistemātisko ,,studiju, saņems. Ir lietu kārtība. Un netaisi putru. Vēlāk arī rakstu , ka jāiet uz draudzes Bībeles stundām (sistemātiskas Bībeles studijas). Un nesaku , ka vīru vakari ir noteicošie. Ja nav tādas tradīcijas , tad der Bībeles studijas utt....Pēc via de cristo sistēma LELBiešiem ir mazās grupas pa visu Latviju..uttt
3. Par Francu Moru un viņa grāmatu. Šī grāmata ir kristieša liecības grāmata. Un es , Aivar, rakstīju savādāk kā piemēru, ja piemēram cilvēks ir mūziķis, tad viņam derētu uzdāvināt grāmatu,, Lielie pianisti manā mūžā,, . Vai tiešām ir jāizmaina tik absurdi otra cilvēka rakstītais? Kā vārdā Tu manu rakstīto tā izpurgā?Varbūt Tev , kuram intersē ģitāru skaņu noņēmēji ,būtu laiks izlasīt par Dieva vīru, kurš skaņu pārvalda fenomenālā veidā un to , kā viņš raksta , bez sadraudzības ar Jēzu nebūtu iespējams. Frans Mors ir brīnums. Dieva brīnums. Izlasi šo grāmatu, tad analizē. Aivar, es esmu šokā par Tavu netaktiskumu !
Aivars
# Iesūtīts: 2011.01.11 16:21:49
Aivars Lapšāns
Es neko neizpurgāju. Tikai atbildēju, ko nozīmē luterisma pamati, jo tavs izbrīns par to, kāpēc jaunam kristietim gan vajadzētu kaut no tiem, maigi sakot, šķita savāds. Nav jau ne vainas tavam ierosinājumam par autobiogrāfijām, tikai izskatījās, ka mēģini to kaut kā pretnostatīt tiem, kam vairāk par to, kā gājis citiem kristiešiem, interesē, kas tad ir pats Kristus. Jauki, ja mans aizrādījums tev palīdzēja skaidrāk noformulēt savu ideju.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2011.01.11 16:36:13
Aivars
Izlasi visus komentārus, sakārto visu pa plauktiņiem. Tas ko Tu raksti ir demagoģija. Es tā tās lietas neesmu pasniedzis. Neesmu arī Tev jautājis kas ir luterisma pamati. Pietiekami esmu tos studējis.
Arī , cik saprotu, Tev diemžēl nav īsta skaidrība - kas ir kristiešu dzīvesstāstu literatūra. Tas ir Jēzus. Īstais Jēzus.
Piedod, Tu neesi šodien formā....
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.01.11 16:46:41
Es ieteiktu iedot palasiit "Vienkaarshi Kristietiiba" Ljoti labs iesaaceeja gabals...
danar
# Iesūtīts: 2011.01.12 11:39:07
Aivars Lapšāns

Arī , cik saprotu, Tev diemžēl nav īsta skaidrība - kas ir kristiešu dzīvesstāstu literatūra. Tas ir Jēzus. Īstais Jēzus.
Kur tu sito ravi..ka kristiesu dzivesstasti(literatura)ir istais Jezus?
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.01.12 17:33:25
Ctulhu
TIEŠĀM???
Aivars
# Iesūtīts: 2011.01.12 17:54:50
Ctulhu
Bībele ir kristieša ticības avots, bet tev to tāpat nesaprast. Savukārt Tavs komentārs nebija nekāds draudzīgs padoms, bet bezdievja ieņirgšana. Un kā tāds, neatbilstošs diskusijas raksturam.
skolniece [84.237.185.207]
# Iesūtīts: 2011.01.12 18:04:50
Par literatūtu, nezinu, bet domāju, varbūt derētu iesācējam arī šo diskusiju parādīt? Kas notiek ar cilvēku tad, ja viņš atsakās pakļauties Dievam (paklausīt Veselajam Saprātam). Ticu, ka tas iesācējs nekad negribēs to piedzīvot, bet meklēs Kristus mieru, svētību, gaismu, prieku u.tml. aizvien dedzīgāk.
Ko arī Chulhu svētīgi novēlu.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.01.12 18:05:46
Ctulhu
Labāk jau nu nemelo!
skolniece [84.237.185.207]
# Iesūtīts: 2011.01.12 18:23:21
Ja Ctulhu sevi redzētu no malas, visās nozīmēs, saprastu, ko. Priekšā neteikšu. Bībelē par to arī ir rakstīts.
skolniece [84.237.185.207]
# Iesūtīts: 2011.01.12 18:31:14
Varbūt šī Rakstu vieta derēs:
Bībele, Mateja evaņģēlijs 8:29-31
biča
# Labojis biča: 2011.01.12 20:36:30
Aivars Lapšāns
nu, iedomājies, cilvēks loterijā vinnē mašīnu, bet viņš neprot ar to braukt. kas viņam būs lietderīgāk - lasīt par citiem, kas loterijā vinnējuši mašīnu un kur ar to aizbraukuši, vai arī autoskolas materiālus, lai iemācītos braukt?
Kristofers
# Iesūtīts: 2011.01.15 17:13:29
Ctulhu Kristietības primārais teksts ir Jaunā Derība.
incognito
# Iesūtīts: 2020.10.05 20:29:50
Ceru, Aivars izdzēsīs šīs galēji neatbilstošās maģisko pakalpojumu reklāmas, kas kādam nejaušam viesim (kādu te, ak vai, laikam vairs nav) varētu radīt aplam greizu priekšstatu par tēmām, kas te ir aktuālas.
Aivars
# Iesūtīts: 2020.10.12 23:40:18
incognito
Ik pa brīdim jau cenšos šos Augeja staļļus izmēzt.
Ir acīmredzams, ka pēc gana urķu masīvā uzbrukuma Svētdienas Rīta un vēl dažām Baznīcas lapām, daži beidzot ir sapratuši, ka kiberoptimisms nav bijis neko pamatots, un nu šīs lapas ir atstātas aizmirstības ziņā.
Taču līdzīgi kā reiz šeit ienācu pēc tam, kad kad man par pārsteigumu kāds cilvēks ar miesu un asinīm stāstīja, kā šeit izpaudies, tā arī šobrīd šad un tad mēdzu te aci iemest, jo nekad jau nevar zināt, vai tiešām te neiemaldās kāds nejaušs Dieva meklētājs.
Neapvainošos, ja reizums caur epastu padosi ziņu, kad ar e-dēmonu eksorcismu būšu aizgulējies
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 66 , pavisam kopa bijuši: 33090