atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Vai Jūda bij pie galda vakarēdiena iestādīšanas laikā!
Mulders
Iesūtīts: 2007.04.03 10:27:49
Šī tēma reiz pacēlās un atbilde esot, ka nē nebija, un tas tiek secināts no Jāņa Evaņģēlija. Tomēr, es skatos uz pārējiem četriem evaņģēlijiem un bilde savādāk rādās.
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.04.03 10:28:52
Luk 22:
17 Un, biķeri ņēmis, Viņš pateicās un sacīja: "Ņemiet un dalait to savā starpā!
18 Jo Es jums saku: Es nedzeršu no vīna koka augļiem, tiekāms Dieva valstība būs nākusi."
19 Un, maizi ņēmis, Viņš pateicās, pārlauza to un tiem to deva, sacīdams: "Tā ir Mana miesa, kas par jums top dota. To darait Mani pieminēdami!"
20 Tāpat arī biķeri pēc vakarēdiena, sacīdams: "Šis biķeris ir jaunā derība Manās asinīs, kas par jums top izlietas.
21 Bet, redzi, Mana nodevēja roka ir ar Mani pie galda.
22 Jo Cilvēka Dēls gan tā aiziet, kā tas nolikts, tomēr vai tam cilvēkam, kas Viņu nodod!"
23 Un tie sāka apjautāties savā starpā, kurš gan no viņiem tas esot, kas to darīšot.


Jūsu domas? Jāņem vērā arī, ka Jānis ne pārāk ar pareizu vēsturisku hronoloģiju nodarbojas. Viņa evaņģēlijs ir skats uz labo vēsti citā griezumā, tamdēļ šaubos, vai to var likt par pamatu spriedumam, vai Jūda bij vai nebij pie galda. Aplūkojiet arī Marku un Mateju, arī tur Kristus liek saprast, ka iestādīšanas brīdī Jūdas ir pie galda.
moritz :) [213.21.215.97]
# Iesūtīts: 2007.04.03 11:36:00
attieciibaa uz tevis izcelto textu... ps.41:10...
moritz :) [213.21.215.97]
# Iesūtīts: 2007.04.03 11:42:12
mt.10:2 Un šie ir divpadsmit apustuļu vārdi: pirmais ir Sīmanis, saukts Pēteris, un viņa brālis Andrejs; Jēkabs, Cebedeja dēls, un viņa brālis Jānis;
3 Filips un Bartolomejs; Toms un Matejs, muitnieks; Jēkabs, Alfeja dēls, un Tadejs;
4 Sīmanis Kānaānietis un Jūda Iskariots, kas Viņu arī nodeva.
***
luk.22:14 Un, kad tā stunda pienāca, tad Viņš apsēdās pie galda un apustuļi līdz ar Viņu.
***
sanaak, ka bija... kaadam par to shaubas? sakramentu pareizaas paarvaldiishanas apologjeetiem?
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 46 , pavisam kopa bijuši: 33200