atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Man liekas - Dievs mani nedzird :(
Putnins
Iesūtīts: 2008.09.22 16:44:16
Es nezinu kur ir mana kļūda - bet man šķiet, ka Dievs man neatbild. Es lūdzos no visas sirds - Dievs izmaini manu dzīvi, es to atdodu pilnībā tavās rokās. Bet mana dzīve nemainās- tā paliek ar vien mokošāka. Esmu dziļā bedrē - bet nesaprotu ko man darīt. Es jautāju Dievam - bet nesaskatu atbildi
Ko es daru nepareizi? . . . Vai Jums arī tā ir?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
vilks
# Iesūtīts: 2008.09.22 22:54:45
Putnins
šodien tieši runājos par to ar kādu jaunieti - vai un kā Dievs runā. Nezin, man ir dažādi, Reizēm šķiet, ka Viņš nerunā, reizēm atkal ir sajūta, ka pavisam konkrēti dzirdu klusu balsi. Bet vispār ar balsīm jāuzmanās, jo tās ir no Dieva tikai tad, ja saskan ar Bībeli.

man ir vairākas reizes gadījies - par tādām lielākām lietām - ka Dievs ir tās paklausījis un lietas ir notikušas tā, kā es lūdzu, vairākus gadus vēlāk. Parasti es tad jau esmu pat aizmirsusi par to, ka to tik centīgi lūdzu, un te pēkšņi atjēdzos, ka šis taču ir tieši tas, ko es tik ļoti vēlējos.

Pēdējais gadījums bija ar darbu - es pirms kādiem 3-4 gadiem vēlējos, kaut varētu strādāt nenormētu darba laiku un šovasar pēkšņi sapratu,ka ir noticis tieši tā, kā vēlējos. Lai gan pa vidu bija visādi nepriecīgi brīži, caur kuriem nonācu līdz pašreizējiem darbiem.

Bet līdzīgi bija ar dzīvokli un vēl dažām lietām.
Putnins
# Iesūtīts: 2008.09.22 22:55:05
Paldies tev.
Merlins
# Iesūtīts: 2008.09.22 22:55:20
vilks
"Vispār Leia es esmu, kopš aizpildīju šo testu"
Oho! Izrādās es arī esmu Leila!

vilks
# Iesūtīts: 2008.09.22 22:55:45
Balss
Gatis Līdums ir Lutera akadēmijas mācībspēku sarakstā, viņš nav mācītājs.
http://www.lutaka.lv/?ct=darbin
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.22 22:56:13
Vai, Dievs atbild... Pamatīgi! Gan, sprediķi klausoties - blaukš, kā pa pieri - tas tieši man domāts! Vai arī, Bībeli lasot, pēkšņi kāda vieta īpaši uzrunā.
Kādreiz tās Dieva atbildes nu nemaz nepatīk - gribētos kādu citu dzirdēt, bet...

Ja ir kāda konkrēta vajadzība, bieži uzdrošinos lūgt arī par to. Un Dievs atbild un kārto lietas, un pat - ir gadījies, ka aiztur vilcienu uz pāris minūtēm, jo kādam ļoti noteikti jāpaspēj. (Dieva darbā dodoties...) It kā smiekligi, bet patiesi - pati esmu lūgusi un pati piedzīvojusi.

vilks
# Iesūtīts: 2008.09.22 22:56:14
Merlins
Stilīgi
Putnins
# Iesūtīts: 2008.09.22 22:59:40
Vilks - Bet man reizēm ir tādas lietas par kurām būtu kauns lūgt Dievu - par laicīgām lietām, par finansēm, par darbu - bet ja es nevienam citam vairs nevaru palūgt - vai es drīkstu lūgt Dievu par to?
Kaut gan zinu kā jālūdz no sākuma pavisam kas cits, un Dievs pārējo piemetīs.
Bet tās problēmas tik ļoti aizēno vsiu ka nav citam spēka - liekas ka nelabais velk savā pusē.
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.22 22:59:58
vilks
Man pāris reizes ir gadījies tā - domāju par kādu lietu - būt/nebūt, un it kā dzirdu klusu balsi sevī, pilnīgi ne no manis.
Kad paklausu, ir labi, kad nepaklausu (jo negribas...) vēlāk redzu, ka vajadzēja tomēr klausīt...
vilks
# Iesūtīts: 2008.09.22 23:02:48
Putnins
Ak, lūgt var par pilnīgi visu, kamŗ atceras piebilst (un ne tikai vārdos, bet no sirds) - "Tavs, ne mans prāts lai notiek".
Principā man vissvētīgākās ir lūgšanas, kad spēju būt vispatiesākā un runāt ar Dievu par visu, kas man patiešām svarīgs. Jo kāda jēga lūgt par mieru pasaulē ar vārdiem, ja man īstenībā jau rīt izmisīgi vajadzīgs darbs un es ne par ko citu padomāt nevaru?
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.22 23:04:07
Putnins
Esmu tikusi iedrošināta lūgt arī par laicīgajām vajadzībām, jo Dievam mēs esam svarīgi visos mūsu dzīves aspektos.

Tas - par to neraizēšanos un par piemešanu - domāju, ka tas ir prioritāšu jautājums. Lai laicīgās vajadzības mums nebūtu pirmajā vietā.

Bet mēs varam un drīkstam griezties pie Dieva VISĀS mūsu vajadzībās. Viņš, mūsu mīlošais Tēvs, to gaida un priecājas, ka mēs, Viņa bērni, nākam pie Viņa, sava Radītāja un Uzturētāja!

Putnins
# Iesūtīts: 2008.09.22 23:23:42
Merlin - Leia (angliski - Lea)
vilks
# Iesūtīts: 2008.09.22 23:24:53
Putnins
Nix, angliski viņi šito meiteni arī raksta kā Leia.. pameklē netā.
Putnins
# Iesūtīts: 2008.09.22 23:29:02
ak tā? skaidrs manam draugam meitiņa Lea - tāpēc es tā biju pārliecināts par to rakstību
Putnins
# Iesūtīts: 2008.09.22 23:30:14
Esmu tagad iedrošinājies lūgt Viņu par visu, tikai kā lai iemācos saklausīt Viņa atbildes?
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.22 23:30:55
vilks
Arī es iekritu un aizpildīju to Šeksnas doto testu - tā kā svārstījos starp diviem variantiem, aizpildīju divreiz - pirmo reizi iznāca tas Jar Jar Dingsda, otro - Leia.
Domāju, ka īsti neatbilstu ne vienam, ne otram.
Leia esot bossy - nu tas vēl varētu būt, bet snobs gan neesmu.
Man par snobiem smiekli nāk!
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.22 23:33:19
Putnins
Tu vienkārši tās saņemsi - gan gluži praktiski - kad redzēsi, kā lietas it kā pašas no sevis kārtojas un notiek.
Gan iekšēji - kad sajutīsi iekšēju pamudinājumu - kā rīkoties, domāt, reaģēt.
Putnins
# Iesūtīts: 2008.09.22 23:43:12
Paldies. Šodien jau došos pie miera.
Ceru Jūs atkal visus satikt rītdien
Miers ar Jums, un ar Dievpalīgu.
Harry
# Iesūtīts: 2008.09.22 23:57:09
Putnin,
es tā īsti neesmu 100% kristietis.

Bet vai Tu neesi mēģinājis arī pats kaut ko darīt lietas labā?
Tas ir-mainīt kaut ko uz labo pusi.

Un tad jau arī Dievs pieslēgsies.Runā biežāk ar Dievu.
varbuut aizej uz baznīcu.
Skan banāli-bet mēģini padarīt Jēzu par savu draugu.
Vismaz par sarunu biedru.

Harry
# Iesūtīts: 2008.09.22 23:59:03
No otras puses.

tas viss var būt arī pārbaudījums.
Ticībai un spēkam un un un un....

Katrā gadījumā
Bosa plānus neviens nezin.
Putnins
# Iesūtīts: 2008.09.23 00:52:36
Harry
Esmu darījis tik daudz, bet esmu nonācis ar vien dziļākos mēslos.
uz baznīcu es eju gandrīz katru reizi kad mūsu baznīcā ir dievkalpojums. Esmu arī draudzē. Es nelielos. Zinu ka neesmu priekšzīmīgs kristietis. Es vienkārši daru laikam visu nepareizi.
Tad nu es lūdzos To Kungu lai viņš man pamāca un pasaka ko darīt, bet nedzirdu atbildi. varbūt tas dēļ mana "kurluma"?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 29 , pavisam kopa bijuši: 39907