atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Man liekas - Dievs mani nedzird :(
Putnins
Iesūtīts: 2008.09.22 16:44:16
Es nezinu kur ir mana kļūda - bet man šķiet, ka Dievs man neatbild. Es lūdzos no visas sirds - Dievs izmaini manu dzīvi, es to atdodu pilnībā tavās rokās. Bet mana dzīve nemainās- tā paliek ar vien mokošāka. Esmu dziļā bedrē - bet nesaprotu ko man darīt. Es jautāju Dievam - bet nesaskatu atbildi
Ko es daru nepareizi? . . . Vai Jums arī tā ir?
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Putnins
# Iesūtīts: 2008.09.22 21:10:04
Lūdzu parunājiet kāds ar mani!!!
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.22 21:12:43
Putnins
Tu droši vien gribi, lai Dievs izmaina tavu dzīvi tā, kā to gribētos tev...
bet - tas nenotiek...
Skaidru atbildi uz savām mokām, to nozīmi un jēgu mēs droši vien saņemsim tikai tur...
Putnins
# Iesūtīts: 2008.09.22 21:18:07
Jā es esmu par to domājis - ka noteikti nelūdzu to ko Dievs vēlas.
Bet es lūdzu arī jebko - lai Dievs dara ko viņš iedomājis manā dzīvē. Es tikai vēlos lai mana dzīve pārvēršas uz labo pusi. Mana situācija ir tāda ka es ar to nodaru sliktu arī citiem. Tādēļ`lūdzu Dievu mainīt kautko lai es ar savu stāvokli nenodaru sliktu citiem
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.22 21:26:43
Bet varbūt tev jālūdz Dievs, lai viņš pilnībā ņem tavu dzīvi savās rokās? Nevis lai izmaina to tā, kā gribētos tev?

Kādreiz Dievs dara un maina lietas ne gluži tā, kā to esam iztēlojušies mēs, bet beigās izrādās, ka tas ir bijis priekš mums tas labākais.
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.09.22 21:27:08
galīgi nezinu tavu situāciju...
bet vai nav tā ka Tu pats neko nedari un gribi, lai Dievs visu izdara?
ja nodari citiem ļaunu, tad ko citi saka, kā Tu viņiem nodari ļaunu?
un ko Tu pats domā, ko vajadzētu mainīt?
Merlins
# Iesūtīts: 2008.09.22 21:32:32
Reizēm vēlamies, lai Dievs izdara arī to, kas jādara mums. Lai mums pašiem nebūtu jāizdara mokošā atteikšanās. Bet to Dievs laikam nedarīs, jo tā ir daļa no iekšējā izaugsmes ceļa, kas jānoiet pašam. To Dievs mums nenolaupīs. Kādreiz mūsu lūgšanas ir apgrūtinātas un puspatiesas, jo baidāmies, ka Dievs prasīs to, ko esam apņēmušies neatdot. Sirdsapziņā paliek baltie plankumi, kam sarunā ar Dievu stūrējam apkārt, lai nebūtu jātop gataviem atdot to, ko atdot prasa draudzība ar Kristu. Baidāmies, kāda būs dzīve pēc tam. Tomēr pieredze rāda, ka Dievs neatstāj kaunā un paklausība Kristum dāvā dzīvei īstu prieku. Nezinu, Putniņ, vai tas, ko teicu, kaut kā attiecas arī uz Tevi.
vilks
# Labojis vilks: 2008.09.22 21:37:24
Putnins
Parunāties varam.. Tu jau prom?
Es gan varēšu atkal parunāt trešdienas vakarā, bet drīksti rakstīt arī epastu.
(ja esi ielogojies, vari uzklikšķināt uz tā lietotāja bildes, kam vēlies ko rakstīt un "ieiet" viņa profilā. Tur arī ir iespēja nosūtīt personīgu ziņu, kuru attiecīgais lietotājs saņems kā epastu.. un varēs atbildēt Tev uz epastu, kas norādīts pie reģistrēšanās.)

Bet vispār grūti pateikt, kāpēc lūdz un nekas nemainās un neuzlabojas. Nav saprotams, kas tā par situāciju. manā pieredzē tāda bijusi tikai vienreiz - kad man bija depresija (reāla, nevis nomākts garastāvoklis, kuru daži sauc par depresiju). Šāda depresija jāarstē ar zālēm un psihoterapeitu. Bet Tev varbūt ir kas pavisam cits?

Merlinam arī ļoti piekrītu.
Balss
# Labojis Balss: 2008.09.22 21:43:23
Sirdsapziņā paliek baltie plankumi, kam sarunā ar Dievu stūrējam apkārt, lai nebūtu jātop gataviem atdot to, ko atdot prasa draudzība ar Kristu. Baidāmies, kāda būs dzīve pēc tam. Tomēr pieredze rāda, ka Dievs neatstāj kaunā un paklausība Kristum dāvā dzīvei īstu prieku.

Vai esi to pieredzējis?
Jeb runā no teorijas?
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.09.22 21:52:53
Putnins
Es lūdzos no visas sirds - Dievs izmaini manu dzīvi, es to atdodu pilnībā tavās rokās. Bet mana dzīve nemainās- tā paliek ar vien mokošāka.
Es pavisam noteikti nepretendēju uz iejutīgākā un sirsnīgākā šī foruma iedzīvnieka titulu - bet,ja gribi mainīt savu dzīvi, varbūt to vajadzētu pamēģināt darīt PAŠAM, ar saviem LĒMUMIEM (un to izpildi)? Varbūt tieši tas ir tas, ko dievs grib, lai Tu darītu?
vilks
# Iesūtīts: 2008.09.22 21:53:04
Balss
Nezinu, kā Merlins, bet es esmu to pieredzējusi. Paklausība Dievam dod prieku. Kaut vai no brīvības sajūtas vien (manā gadījumā tā bija cīņa ar atkarību).
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.22 21:57:56
vilks
Nu, ja Dievs tev deva spēku atbrīvoties no tā, no kā tu pati jau gribēji atbrīvoties... tad, protams, bija prieks!
Putnins
# Iesūtīts: 2008.09.22 21:59:45
Jūs man visi atdarāt acis.... šķiet ka gaidu ka manā vietā viss tiks izdarīts
Man ir maza ticība maniem spēkiem.
Vai man jālūdz Dievam spēks un ticība saviem spēkiem? Man tiešām nav spēka - man vairs negribas ēst, negribas nevienu redzēt.
Man ir bail...
Vai man lūgt spēku, izturību, apņemšanos?
Putnins
# Iesūtīts: 2008.09.22 22:02:31
Vilks - Tava profila bilde man lika pasmaidīt
Putnins
# Iesūtīts: 2008.09.22 22:03:01
tā man radīja patīkamu sajūtu un patīkamas atmiņas un asociācijas
Balss
# Labojis Balss: 2008.09.22 22:03:39
Mūsu spēks ir vājš... tev laikam jāgrib gribēt piepildīt Dieva prātu savā dzīvē, ne savējo...
Mums ar savu spēku un savu apņemšanos laikam ir par maz... tavai gribai gan jābūt, bet tik tiešām tev laikam jālūdz Dievs, lai Viņš tev dod spēku darīt to, ko tu esi apņēmies - sekot Viņa prātam tavā dzīvē...

Esmu dzirdējusi par tuksneša periodiem ticīgo dzīvē... Tikai tad, kad esam savārījuši ziepes, ka nezinām, kā tikt ārā, kad jūtam, ka esam nomaldījušies tuksnesī, tikai tad esam pa īstam gatavi Dievam paklausīt...
Putnins
# Iesūtīts: 2008.09.22 22:05:16
Merlin - tas viss attiecas uz mani
vilks
# Labojis vilks: 2008.09.22 22:06:37
Putnins
Man tiešām nav spēka - man vairs negribas ēst, negribas nevienu redzēt.

Hmm.. tās ir sekas vai iemesls?

par to bildi - he he, tādi nu mēs te dažādi esam

tas viss attiecas uz mani
tas nav iemesls noskumt. katra bedre ir laba ar to, ka, sēžot dibenā, ir tikai viens ceļš - augšup. Pie tam skumjas par kādu nepareizu situāciju dzīvē bieži vien norāda, ka Dievs (Svētais Gars) jau strādā cilvēka dzīvē. Ilgas pēc ticības norāda, ka ticības dāvana jau ir saņemta. Ilgas pēc pārmaiņām - uz to, ka kādas paŗmaiņas jau sākas. Tikai ir vērts tām sekot.
Putnins
# Iesūtīts: 2008.09.22 22:08:34
Balss - es esmu jau apmaldījies visā informācijas gūzmā. Vai tad mums nav pilnībā jāpaļaujas uz Dievu un jāvadās dzīvē no Viņa gribas? Bet kā lai pareizi uztver Viņa gribu? Vai arī man jādara un jāiet tik tālu kamēr Dievs mani aptur kad nedaru pareizi? Bet ja daru pareizi tad Dievs mani neaptur? Bet vai tādos meklējumos neletderīgi nepaietu visa dzīve?
Putnins
# Iesūtīts: 2008.09.22 22:09:48
Vilks - man tā bilde mīļa, jo ļoti patīk tā filma no kuras bilde ņemta, ja tu saproti par ko es runāju
vilks
# Iesūtīts: 2008.09.22 22:11:37
Putnins
filma ir smalka es šogad Jāņos biju pa pusei slima, tad nu sēdēju mājās un visu nakti skatījos cauri visas sērijas (labi, laikam vienu izlaidu). Tajās filmās, starp citu, diezgan adekvāti var noprast kā darbojas labais un ļaunais.

(bet te, lelb forumā, Tu atradīsi arī Dārtu Veideru, Jodu un vēl dažu labu)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 11 , pavisam kopa bijuši: 40406