atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kas ir ticība kristīgajā izpratnē?
Ingars
Iesūtīts: 2008.09.15 15:38:47
Prāta un gribas intelektuāla darbība vai kaut kas vairāk? Jēzus teica - kas netic tas tpas pazudināts. Vai zīdaiņi spēj ticēt?
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2008.09.15 15:40:09
Man uzdeva tādus jautājumus - kāda jēga kristīt zīdaini, ja viņš nespēj ticēt? Vai tad bez kristības viņš nokļūs ellē? Ja nē, tad kāda jēga kristībai viņa vecumā?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.15 15:46:52
Now faith is the substance of things hoped for, the evidence of things not seen. (KJV)

Now faith is being sure of what we hope for and certain of what we do not see. (NIV)

Now faith is the assurance of things hoped for, the conviction of things not seen. (NASB)

Now faith is the assurance of things hoped for, the conviction of things not seen. (ESV)

Now faith is the substance of things hoped for, the evidence of things not seen. (NKJV)

Tas viss no Ebreju 11:1

Ticība tātad ir paļāvība, uzticība Dieva apsolījumiem!
Tādējādi uz jautājumu, vai Bērni var ticēt, var atbildēt ar Dieva Vārdu - No bērnu un zīdaiņu mutes tu esi sagādājis sev slavu. Bērnim un Zīdaiņiem tu esi atklājis to, kas apslēpts gudrajiem. Ja kāds apgrēcina vienu no šiem mazākajiem kas uz mani tic tam labāk, ja to noslicina jūrā!

Nu tā... Tā kā... kārtējais jautājums, vai tam jautātājam ir ticība un uzticība šiem Dieva Vārdiem. Ko viņš par tiem saka, vai viņš var pateikt - jā es tam ticu, jeb viņš teiks - nē es tam neticu?
Viņš zin, ka viņš nedrīxt noliegt Dieva Vārdu, tamdēļ viņš mēģinās to atspēkot - neļauj, piespied runāt par šīm Rakstu Vietām, ja viņš pats sakās, ka tic Dievam, tad lai pierāda to ar mutes liecību konfrontēts ar Dieva Vārdu!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.09.15 16:16:22
Mulders

Tātad var ticēt pat neizprotot, mjā, tas tiešām tad ir Svētā GAra dabs, citādi nekā. galu galā tie ir paša Jēzus vārdi, vai ne

vasara
# Iesūtīts: 2008.09.15 16:23:45
Ingars, protams, ka var ticēt neizprotot. Vai tādi paši bērni mēs neesam Dieva acīs, kas daudzām lietām tic, tās neizprotot līdz galam?!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.09.15 16:30:00
vasara

domā šitā?

9 Jo nepilnīga ir mūsu atziņa un nepilnīga mūsu pravietošana.
10 Bet, kad nāks pilnība, tad beigsies, kas bija nepilnīgs.
11 Kad biju bērns, es runāju kā bērns, man bija bērna tieksmes un bērna prāts, bet, kad kļuvu vīrs, tad atmetu bērna dabu.
12 Mēs tagad visu redzam mīklaini, kā spogulī, bet tad vaigu vaigā; tagad es atzīstu tik pa daļai, bet tad atzīšu pilnīgi, kā es pats esmu atzīts.


2 Ja kas domā ko atzinis, tas nav vēl tā atzinis, kā pienākas.

Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.15 16:50:13
Ingars, nu skaties... tas tāpat kā ar mīlestību, var mīlēta un tomēr neviens īsti nav noformulējis, kas tas ir "mīlēt", bet visi par to runā! Un pavēro kā mazi bērniņi mīl... no viņiem tik mācīties!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.09.15 16:53:26
Mulders

šķiet harizmāti to noformulē tā - kad cilvēks izdara lēmumu un vēl pēc tam parakstās kaut kur - kad un cikos pieņēmu Jēzu. Vispār dīvaina šķiet tā viņu metode - punktuāli izdalīt kādus etapus, kas patiesībā ir viens un tas pats no dažādiem rakursiem, nevis hronolōģiska secība
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.15 17:02:33
Hariki ir jocīgi!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.09.15 17:34:03
Mulders

bet tomēr kaut kā arī nešķiet man pareizi, ka mēs šitā aprunājam
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.15 17:41:19
Ingars, nu tātad arī mēs esam jocīgi
Ingars
# Iesūtīts: 2008.09.15 18:00:30
Mulders

nuja
never [212.70.163.101]
# Iesūtīts: 2008.09.15 18:51:19
Ingars


Lūk. 1

39 Un Marija cēlās tanīs pašās dienās un steigšus gāja kalnos uz pilsētu Jūdas novadā.
40 Iegājusi Caharijas namā, viņa sveicināja Elizabeti.
41 Un notika, kad Elizabete Marijas sveicinājumu dzirdēja, tad bērniņš viņas miesās sāka lēkt, un Elizabete tapa Svētā Gara pilna,
42 un viņa stiprā balsī sauca un sacīja: "Tu esi augsti teicama starp sievām, un augsti teicams ir tavas miesas auglis.
43 No kurienes man tas, ka mana Kunga māte nāk pie manis?
44 Redzi, tikko tavas sveicināšanas balss atskanēja manās ausīs, tad bērniņš manās miesās ar līksmību sāka lēkt.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.09.16 20:07:58
never [212.70.163.101]

nujā, te varētu pateikt - tas taču ir Jēzus, Viņš ir Dievs, Viņš tā var. Bet patiesībā te var piemetināt arī to, ka Jānis kristītājs gan bij tikai cilvēks un viņš bij pildīts ar Svēto Garu no mātes miesām
rainars
# Iesūtīts: 2008.09.16 22:33:05
37 Šie vārdi sāpīgi ķēra viņu sirdis, un tie sacīja uz Pēteri un citiem apustuļiem: "Brāļi, ko lai mēs darām?"
38 Bet Pēteris tiem atbildēja: "Atgriezieties no grēkiem un liecieties kristīties ikviens Jēzus Kristus Vārdā, lai jūs dabūtu grēku piedošanu un saņemtu Svētā Gara dāvanu.
39 Jo šis solījums dots jums un jūsu bērniem un visiem, kas vēl ir tālu, ko Tas Kungs, mūsu Dievs, pieaicinās."
15 Arī mazos bērnus Viņam pienesa, lai Viņš tiem pieskartos. Bet mācekļi, to pamanījuši, tos norāja.
16 Jēzus turpretim tos pieaicināja un sacīja: "Laidiet bērniņus pie Manis un neliedziet tiem, jo tādiem pieder Dieva valstība.
16 tad Jānis visiem atbildēdams sacīja: "Es kristīju jūs ar ūdeni, bet pēc manis nāks viens spēcīgāks, nekā es esmu, kam es neesmu cienīgs atraisīt kurpju siksnas. Tas jūs kristīs ar Svēto Garu un uguni.
Manī saslēdzās šādas lietas pie šīs diskusijas.
incognito
# Iesūtīts: 2008.09.30 23:23:24
Bet Viņš sacīja: "Ja jums būtu ticība kā sinepju graudiņš un jūs sacītu uz šo vīģes koku: izraujies ar savām saknēm un dēsties jūrā,- viņš jūs paklausītu.

Tas liekas ir praktisks tests kā katrs kristietis var pārbaudīt, vai viņam vispār ir ticība.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 34 , pavisam kopa bijuši: 39095