atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Bībele vai tās izskaidrojums
elina222
Iesūtīts: 2008.07.23 22:00:37
Kāda jums bija pirmā iepazīšanās ar Dievu? Vai papriekšu izlasījāt Bībeli un tad dzirdējāt (piemēram, baznīcā) rakstu izskaidrojumus, vai otrādi? Tāds jautājums, jo ir taču tādas - visbiežāk pārprastās rakstu vietas. Ne par velti daudzi, kas lasījuši Bībeli, to vērtē kā pretrunu pilnu un tā arī nepaliek ticībā.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . >>
AutorsZiņas teksts
Sandis
# Iesūtīts: 2008.07.26 00:33:16
Ctulhu
Tu turi rokās ķiegeli,kas ir materiāls-matērija.Ķiegelim ir savs mērs-apkārmērs,platums,dziļums,augstums,ķiegelim ir sava krāsa,svars,smarža.
Kad tu sāc ar mērlenti mērīt ķiegeļa apkārtmēru tev atklājas objektīva informācija.kad tu sāc skaldīt ķiedeli ķīmiskos elementos-tev atklājas informācija utm
Matērija-mērs-informācija
Sandis
# Iesūtīts: 2008.07.26 00:33:59
Ctulhu
Nevis,kas no tā seko,bet tā bija atbilde uz tavu piebildi:"Nesanaak 3vieniigi, jo meers arii ir informaacija."
Sandis
# Iesūtīts: 2008.07.26 00:36:40
Mērs nav informācija.Tu turi rokās ķiegeļi ir redzi,ka ķiegelim ir apkārtmērs,augstums,dziļums,platums,krāsa,smarža un svars utm.
Tas ir mērs.Informācija atklājas tikai tad,kad tu nosver ķiegeli,kas sver,piemēram:3 kg
Lūk,kad seko informācija.Tas pats par ķiegeļa krāsu.
Tu elementāri redzi,ka ķiegelim ir krāsa.Tad,kad tu sāc analizēt,kāpēc ķiegelim ir tieši tāda krāsa,kāda tā ir,nevis citāda,tu atklāj informāciju

Dumat nada,Vasja!
Sandis
# Iesūtīts: 2008.07.26 00:40:27
Ctulhu
Kas no tā seko lasi augstāk par Ēgiptes dievu Amun,par Sefirot un par trīsvienīgo dievs-dēls un svētais gars.
Simbolisms.tik pat lielā mērā,cik lielā mērā simbolisms ir Ābela un Kaina gadījumā.Simbolisms,jedritvai sērkociņ.
Tās ir elementāras lietas,kas ir jāzin.Nedzīvojam tak viduslaikos
Sandis
# Iesūtīts: 2008.07.26 01:22:11
Ctulhu
Ko,es saprotu ar garīgumu.
Redz,mēs ar a_masiks spriedām par Kristus metodi domu modelēt līdzībās-tēlos.Tā ir pieņemts uzskatīt,ka apziņa strādā ar tēliem,bet intelekts ar zīmēm.Intelekts,protams ceņšas racionalizēt apziņas virsmā iznirušus tēlus,un tāds arī ir intelekta uzdevums.Apstrādāt informāciju.Bet apziņas virsmā izniris tēls,vienlaicīgi satur apjomīgu informācijs kodolu,ko tad pēcak intelekts arī analizē un iztirzā.Kur ir funktieris?Funktieris ir tur,ka Kristus līdzībās izsakoties,ar tēlu palīdzību īsi un kodolīgi pasaka to,ko intelektuāli pāris vārdos,vai teikumos atklāt nav iespējams.Te arī funktieris,ka līdzības burtiskā nozīmē ir salīdzināms ar apjomīgu,saspiestu vai sapresētu failu.Līdzības,ir informācijas nesējs,kas iznirst apziņas virsmā un vienlaicīgi satur apjomīgu informatīvu nozīmi.

Iepriekš sacītais uzskatāmi izpaudies Marka evangēlijā 4.nodaļā.

3 "Klausaities: raugi, sējējs izgāja sēt.
4 Un notika, sējot cita sēkla krita ceļmalā, un putni nāca un to apēda.
5 Un cita krita uz akmenāju, kur tai nebija daudz zemes, un tā uzdīga tūdaļ, tāpēc ka tai nebija dziļas zemes.
6 Bet, kad saule bija uzlēkusi, tad tā savīta un nokalta, tāpēc ka tai nebija saknes.
7 Un cita krita starp ērkšķiem, un ērkšķi uzauga un to nomāca, un tā nenesa augļus.
8 Un cita krita labā zemē un nesa augļus, kas uzdīga un augtin auga, un cita nesa trīsdesmitkārtīgi, cita sešdesmitkārtīgi un cita simtkārtīgi."

Tālāk seko ļoti interesanta rakstu vieta,kas pilnība apstiprina manis iepriekš sacīto.

10 Un, kad Viņš bija viens pats, tad tie, kas līdz ar tiem divpadsmit bija pie Viņa, Viņam vaicāja par līdzībām.
11 Un Viņš uz tiem sacīja: "Jums ir dots Dieva valstības noslēpums; bet tiem, kas ārā, viss tas notiek līdzībās,
12 ka tie redzēdami redz un nenomana un dzirdēdami dzird un nesaprot, ka tie neatgriežas un neiegūst piedošanu."
13 Un Viņš uz tiem saka: "Jūs šo līdzību nesaprotat, kā tad jūs sapratīsit visas citas līdzības?

14 Sējējs sēj vārdu.
15 Bet šie ir tie, kas ceļmalā, kur vārds top sēts, pie kuriem, kad tie to ir dzirdējuši, tūdaļ nāk sātans un noņem viņu sirdīs sēto vārdu.
16 Un tāpat tie, kas uz akmenāju sēti, ir tie, kas, vārdu dzirdējuši, tūdaļ to uzņem ar prieku.
17 Bet tiem nav saknes sevī, un tikai kādu laiku tie ir ticīgi. Kad bēdas un vajāšanas uziet vārda dēļ, tad viņi tūdaļ apgrēkojas.
18 Un, kas starp ērkšķiem sēti, ir tie, kas vārdu dzird,
19 un šīs pasaules rūpes un bagātības viltība un citas kārības iemetas un noslāpē vārdu, un tas kļūst neauglīgs.
20 Un labā zemē sētie ir tie, kas vārdu dzird un pieņem un augļus nes, trīsdesmitkārtīgus, sešdesmitkārtīgus, simtkārtīgus."
21 Un Viņš uz tiem sacīja: "Vai sveci iededzina, lai to liktu apakš pūra vai zem gultas? Vai ne tāpēc, lai to liek lukturī?
22 Jo nekas nav apslēpts, kas nenāktu gaismā; un nekas nenotiek slepeni, kas netaptu zināms.
23 Ja kam ausis ir dzirdēt, tas lai dzird."
24 Un Viņš tiem sacīja: "Ievērojiet, ko jūs dzirdat. Ar kādu mēru jūs mērojat, mēros jums un pieliks jums vēl klāt.
25 Jo, kam ir, tam dos; un, kam nav, tam atņems arī to, kas tam ir."
26 Un Viņš sacīja: "Tāpat ir ar Dieva valstību, kā kad kāds cilvēks sēklu iemet zemē
27 un guļ un ceļas, nakti un dienu; un sēkla uzdīgst un uzaug, tā ka viņš pats to nenomana.
28 Zeme pati no sevis nes augļus, papriekš stiebru, tad vārpu, tad briedušus graudus vārpā.
29 Un, kad augļi ienākušies, tad viņš tūdaļ sūta sirpi, jo pļaujamais laiks ir klāt."
30 Un Viņš sacīja: "Kam mēs Dieva valstību pielīdzināsim? Jeb kādā līdzībā mēs to tēlosim?
31 Kā sinepju graudiņš, kas zemē sēts, ir mazākais no visām sēklām virs zemes,
32 un, kad tas ir sēts, tad tas augtin aug un top lielāks par visiem dārza augiem un dabū lielus zarus, tā ka putni apakš debess viņa pavēnī var ligzdas taisīt."
33 Un daudzās tādās līdzībās Viņš uz tiem vārdu runāja, tā ka tie to varēja klausīties.
34 Bet bez līdzībām Viņš uz tiem neko nerunāja; bet Saviem mācekļiem Viņš visu īpaši izskaidroja.
35 Un Viņš tiem saka tanī dienā, vakaram metoties: "Pārcelsimies uz viņu malu."
36 Un, ļaudis atlaiduši, tie Viņu ņēma līdzi, tā ka Viņš laivā bija, un citas laivas bija pie Viņa.
37 Un liela vētra cēlās, un viļņi gāzās laivā, tā ka ūdens jau piepildīja laivu.
38 Un Viņš gulēja stūres galā uz spilvena; un tie Viņu modina un saka Viņam: "Mācītāj, vai Tu nebēdā, ka ejam bojā?"
39 Un uzmodies Viņš apsauca vēju un sacīja uz jūru: "Klusu, mierā!" Un vējš nostājās, un iestājās pilnīgs klusums.
40 Un Viņš uz tiem sacīja: "Kam jūs esat tik bailīgi? Kā jums nav ticības?"
41 Un tie ļoti izbijās un sacīja savā starpā: "Kas Tas tāds, ka pat vējš un jūra Viņam paklausa?"

Sandis
# Labojis Sandis: 2008.07.26 02:06:56
Tad nu lūk,ar garīgumu es saprotu apziņas stāvokli,kas intelektuāli ir saprotams simbolu un tēlu valodā.Lai labāk saprastu,ko es ar sacīto biju domājis atcerēsimies sākumizglītības periodu un pirmskolas periodu,kad mazs cilvēciņš savu iekšējo pasauli atklāj simbolos un tēlos-zīmējumos,vai skulptūrās,jo intelektuāli cilvēciņa prāts vēl neprot atklāt un izpaust savu iekšējo būtību-garīgo pasauli.VIņš izpauž līdzībās,kas iznirst apziņas virsmā.Garīgums,ir mūsu būtības stāvoklis no kura apziņas virsmā iznirst līdzības,tēli un simboli,kas objektīvi atklāj mūsu būtības noskaņu-garīgās būtības noskaņu.
Tātad,kad es saku garīgi,es domāju sākotnēji nozīmīgo,to,kas ir pirms līdzībām"Jums ir dots dieva valstības noslēpums;bet tiem,kas ir ārā,viss tas notiek līdzībās"
Līdzības tikai izceļs sākotnējo un piešķir tam nozīmi tēlos un simbolos.

Lai to saprastu,atkārtoti nāksies nocitēt Ekhartu Tolle:"Esamība.....Taču necentieties to uztvert ar prātu.Nemēginiet to saprast.To ir iespējams iepazīt tikai tad,kad prāts klusē"
Analogija sacītajam,ir Kristus sacītais"Tēvs redz slepenībā"
Protams,iet runa par garīgumu,par mūsu sākotnēji un pirmatnējo būtību no kuras apziņas virspusē iznirst tēli,simboli un līdzības.
Tāpēc Kristus saka"Tiem,kas ārā,viss notiek līdzībās"
Tas nozīmē,ka Kristus izsakās no bezprāta zonas,jeb bezpersoniski un veikli artikulē ar līdzībām,kas satur apjomīgu saspiestu,sapresētu informācijas klāstu.
To ir ļoti svarīgi saprast,lai saprastu,ka Kristus par Es izsakās bezpersoniski,tik cik Es priekš Kristus ir mentāla karikatūra.
Tāpēc,bezpersoniski izsakoties Kristum Es ir durvis uz dieva valstību uz bezpersonisku apziņu,vienotu apziņu ar tēvu un ar visu pastāvošo,aiz mentālām karikatūrām Es,Tu,Mēs,Jūs.Kristus nojauca individuālisma robežas un ieskatījās dziļāk savā būtībā-pirmatnējā sākotnējā Esamībā,kur mentāla karikatūra Es neeksistē,jo tā paliek prāta līmenī.
Šeit atkāroti nāksies izlasīt Ehkarta Tolles,vismaz vienu no grāmatām.Iesaku sākt ar pirmo"Tagadnes spēks",lai saprastu psihologiskā laika bezjēdzīgumu un ego prāta nozīmi un lomu cilvēka dzīvē.
Lūk,ko es saucu par garīgumu.Runāt par lietām ne tikai prāta līmenī,bet runāt par lietam,kas ar prātu nemaz nav tveramas,jo atrodas aiz intelektuāli tverama sliekšņa,aiz domām-bezpersoniskā apziņā.
Neba budisti meditē,lai iekristu dziļā miegā,jeb zaudētu skaidrumu apziņā un iekristu bezapziņā,jeb miegā.Budisti meditējot meklē dziļāku savas būtības punktu,aiz domas modeļiem,aiz necaurredzamas apzīmējumu,tēlu,vārdu,spriedumu un definīciju sienas,kas stāv priekšā patiesām attiecībām.Attiecībām ar sevi pašu,ar citiem cilvekiem,ar dabu un dievu.
Šeit tad arī izceļas sākotnējs uzdevums pārtraukt identificēties ar domāšanu,kas nozīmē,ka apziņa par savu "es`veidojas pēc prāta satura un aktivitātes.
Lūk,kad ir svarīgi saprast,kas ar tālāk sacīto tiek atklāts:
Filosofs Dekarts ticēja,ka ir atradis visnozīmīgāko patiesību,teikdams:"Es domāju-tātad esmu."
Īstenībā viņš formulēja visnozīmīgāko kļūdu-domāšanas vienādošanu ar Esamību(dievs) un personības vienādošanu ar domu.
Īsti vietā ir Kristus sacītās līdzības ar putniem un augiem,kad Kristus saka"Vai tad jūs neesat daudz labāki nekā viņi"
bet labāki tikai tad,kad sākotnēji mēs atklājam kopīgo un vienoto ar puķēm un augiem.Kad mēs esam atklājuši kopīgo un vienoto ar puķēm un augiem,tikai tad mēs apziņas līmenī varam iet tālāk.
Bet,kas tad mums ar puķēm un augiem var būt kopīgs un vienots,lai Kristum rastos iemesls sacīt"Vai jūs neesat labāki?"

Atbildi uz šo jautājumu nāksies piedzīvot katram personīgi,jo bez tā iet tālāk nebūs iespējams.
Tā nu tas ir.
Lūk,ko es saucu par garīgumu.
danar
# Iesūtīts: 2008.07.26 10:52:15
Lai tiktu uz kādu kristīgu nometni,apņēmos izlasīt Bībeli.Aizņēmos no kādas skolotājas un talāk par 1.Mozus gramatu netikuNebiju vel kristīta.Tad vel mēginaju lasīt,pec kadiem 5 gadiem,vienalga neko nesapratu,tad pagāja vel kādi 5 gadi mums ar vīru uzdāvinaja Bībeli,saku lasīt+vel apmeklēju iesvētes macības,tad sekoja kristības un iesvetības.Un tikai pēc tam sāku ko saprast,pat to,kāpēc kristība man bija vajadzīgaTa saprasana nāk lēnām...ir lietas,kuras ir jāizdzīvo savā dzīvē,lai saprastu.
Pat ja nonāku pretrunā,zinu to ka Dievs nemelo un ja ko nesaprotu,tad vel nav pienacis laiks to saprast.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.28 10:06:59
Ingars
Un tas par to ka no nezagšanas gūst baudu - tā ir liekuļošana, jo tas atkarīgs no sirdsapziņas atrofācijas pakāpes.
No nezagšanas var gūt lielāku baudu nekā no zagšanas.
Protams, es nesaku, ka visi to ir sapratuši.

Taču tāds pesimisms - "visi ir ļauni, visi slikti un viss sabojāts", nozīmē praktiski to, ka nekāda noziedzības profilakse nav iespējama - tāpat taču nekas nesanāks? Atliek tikai ķert rokā jau esošos noziedzniekus un spundēt cietumos.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.28 10:08:11
Sandis
Kāpēc lai kristieši uzticētos tiem rakstu avotiem, kurus tu citē? Kas tie par rakstiem, no kurienes, kas rakstījis, un cik tie uzticami?
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.07.28 11:05:54
Tu netici tam,kas nav oficiāli atzīts.Bet ne jau Kristus oficiāli atzina,vai neoficiāli neatzina,bet gan vilki avju ādās.
Tava logika ir neapskaužamā stāvoklī.,


Nu man ir Sanda vārds pret daudz daudz daudz gudrāku Vīru vārdiem, pietam kas ir Sandis un kas ir Justīns Moceklis, Irenejs, Augustīns, Tertuliāns, Origēns... Sorry puiss, tavi vārdi vienkārši ir tukši un augstprātīgi!

Tas ka tu kaut ko apgalvo, tas to nepadara par patiesību!

Un tieši iet runa par oficāli atzītiem Kristus Vārdiem, jo pa pasauli ir daudz visādi "Kristus Sludinātāji" izgājuši!

Kā mēs zinām, ka tas, ko tu te propogandē vispār ir kādā sakarā ar Apustuļiem un Kristu? Reiz jau jautāju, kurš bez tevis vēl Vēsturiski ir jelkad ticējis šo textu autentiskumam kā īstenajai Kristus Mācībai? Vari uzskaitīt un uzrādīt to Baznīcu ķēdi, kura šos textus ir vēsturē mācījusi, ticējusi. Tā teikt, kur ir tie īstenticīgie Vēsturē un tagad, kas šos tavus vārdus uzskatījuši par īstiem

Loģiski ka es netaisos parakstīties zem visādām neoficiālām basņām!
Tas ka tu man te mēģini ieskapēt Zimbabves naudaszzīmes un saki, ka tā ir īstā nauda, lai es eju tagad USA nekustamo īpašumu tirgū un ar to maxāju! Ij lai es neticu oficiālajai USA naudiņai, bet lai nezkamdēļ ticu Zimbabves naudiņām!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.28 11:15:46
Lai to saprastu,atkārtoti nāksies nocitēt Ekhartu Tolle:"Esamība..... Taču necentieties to uztvert ar prātu.Nemēginiet to saprast. To ir iespējams iepazīt tikai tad,kad prāts klusē"

Bet Kristus māca:

Luk 10:
27 Un tas atbildēja un sacīja: "Tev būs Dievu, savu Kungu, mīlēt no visas savas sirds, ar visu savu dvēseli, ar visu savu spēku un ar visu savu prātu un savu tuvāko kā sevi pašu."
28 Viņš tam sacīja: "Tu pareizi esi atbildējis; dari to un tu dzīvosi."

Zinām mēs to fruktu kurš kāreiz mēģina ieborēt, lai cilvēki atsakās no Dieva dāvātā prāta, jo tas ir tas, kurš pirmais satver Dieva Vārdu... Nav briesmīgāka aicinājuma, kā šis aicinājums - atteikties no prāta! Jo ne par velti Sālamans māca

Gudrs visu dara ar prātu, bet bezprātis izklāsta visiem tikai savu smieklīgo nesapratību. (Sal 13:16)

Kur cilvēks nerīkojas ar prātu, tur neiet labi, un, kas ir pārmērīgi ašs ar savām kājām, tas rada sev zaudējumus. Cilvēka bezprātība sajauc viņa ceļus, tā ka viņa sirds ir nemiera pilna pret To Kungu. (Sal 19:2-3)

Un jā tas ir rakstīts tajā tev tik derdzīgajā "Oficiālajā Mācībā" kura liecina pret tevi un pret Dieva Vārda sagrozīšanu. Ne tu pirmais ne pēdējais, ko Velns izmanto, lai mēģinātu mazticīgos un ticībā vājos novirzīt un ieskapēt kaut kādas blēņas par Dieva Vārdu. Arī Džozefs Smits teica, ka Raksti ir nepilnīgi, izrkopļoti un viņš tagad Mormoņu Grāmatu dos kā īsto gaismu. Arī Jehovas Liecinieki nepaļaujas uz Rakstiem, bet saviem adeptiem baro iekšā Sargtorņa publikācijas kā "Garīgo Barību", arī Musulmaņi sakās, ka Raksti ir izkropļoti, bet Korāns ir īstā manta etc. etc. etc.
Nekas nav jauns uz šīs pasaules - visi kaut ko čubinās un kā teicu ne tu pirmais ne pēdējais kas mēģina Dieva Vārdam ko pielikt klāt vai atņemt nost! Bet Dieva Vārds arī brīdina pret to, ja kas ko pieliek vai atņem tam, kas sludināts, tam pa ausīm būs!

Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.28 11:21:59
Mulders vienkārši mazliet pārsteigts ir ka vecais Gnostiķu Gars atkal paceļ savu ķēmīgo galvu un aiz "garīgas" un "noslēpumainas" un šķietami "dziļas" valodas paslēpj pilnīgākos murgus un sviestu, kuru nevar atspēkot tāpatās kā nevar atspēot apgalvojumu "Konrālie Nāpšļi parasti imido sufālos Kurbuļātoros"
Un to nosauc par "Dieva Vārdu" un ja tu jautā ko tas nozīmē, tad noslēpumaini smaidot saka - tu vēl esi par jaunu lai to saprastu, tu esi no pasaules, bet mēs no debesīm - mums tas ir atklāts un tā ir patiesība! Un tu nabga cilvēciņš domādams, ka tur ir ūber noslēpumi - padodies... Tas tāpat kā klasiskais spams, par to, ka jūs miljonu vinnējuši, tik jums jāsamaxā visi taxes, visi dokumentu formēšanas naudiņas etc. etc. un galu beigās skaties, tu esi viņu ķetnās un pats nemaz to neapzinies!

Sandi, ja tu tur vēl esi spējīgs jelko dzirdēt, met pie malas to māžošanos, atgriezies pie patiesās Kristus Vēsts kāda tā ir sludināta visos laikos un visās vietās, un tapsi pestīts!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.29 09:00:23
Mulders
ja tu jautā ko tas nozīmē, tad noslēpumaini smaidot saka - tu vēl esi par jaunu lai to saprastu, tu esi no pasaules, bet mēs no debesīm - mums tas ir atklāts un tā ir patiesība!
Pa, pa - šito pašu Mulders saka, kad viņam prasa par Trīsvienību! :-)
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.29 09:33:01
KN, runājot par trīsvienību reti kurš Kristietis var teikt, ka to saprot, un ka vot tamdēļ viņš šķelmīgi smaida un draudzīgi sit pa plecu citiem neticīgajiem vai mazticīgajiem.

Savu 3vienības izpratni esmu skaidrojis... labāk es to neprotu un nedomāju, ka tamdēļ pats esmu baigi sapratis! Es neslēpju savu izpratni... pavisam kas cits ir, ka es neprotu to tev iedot... nevis ka es tev to nedodu vispār, jo uzskatu tevi par nespējīgu to saprast!
elina222
# Labojis elina222: 2008.08.01 22:56:32
Muldera Bībele ir pieķēpāta tā, ka domājams, neviens cits to īsti vairs nevar lasīt, lai nenojuktu
Nu man ir skaidrs, kā Mulders tik ātri atrod atbildes (ar visiem piemēriem) uz katru jautājumu. Paldies par diskusiju. Laikam jau jums ir taisnība - atzīmējot un marķējot tekstus, sanāk labāk studēt, savādāk man vienmēr aizmirstās, kur bija konkrētā rakstu vieta un tad nekas cits neatliek, kā šķirt visu cauri un meklēt. Man tikai žēl to Bībeli ķēpāt. Iegādāšos vēlvienu Bībeli un ar to strādāšu.
Mods-1
# Iesūtīts: 2008.08.06 00:27:43
Lūdzu runāt par tēmu arī šajā (un visās pārējās) diskusijā. Mod.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.06 09:28:31
elina222 vispār es ātrumā meklēju tāpēc ka apmēram atceros frāzes, un tad es izmantoju online bībeles, lai meklētu... www.bibele.lv, www.ebaznica.lv
Merylin [87.110.4.80]
# Iesūtīts: 2008.12.08 18:59:40
кто создал мир? Бог или это физическое явление?
(рефират по латышскому языку)
пожалуйсто скажите
baltais tehws [87.110.32.23]
# Iesūtīts: 2008.12.09 02:18:39
Sandis kur esi pazudis, muhsu draugs??????
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.09 09:10:15
praktiski ar Baznīcu(Dievu) iepazinos agrā bērnībā. bija labi krustvecāki, tie tad arī ievadija ticības noslēpumos.
personīgi Dievs mani uzrunāja laikā, kad vēl nemaz nedomāju īpaši cieši ar Vi;nu sasaistīties tas bija Rakstos, par maizi, ko mēs kā ļauni būdabi mākam saviem bērniem dot. un ja mēs ļauni būdami mākam labas lietas darīt, cik gan vēl vairāk to dara mūsu Debesu Tēvs, kas ir labs.
ceļš pie Dieva bija ilgs... un arī pašlaik atrodos šajā ceļojumā.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 146 , pavisam kopa bijuši: 2292