atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas visiem Foruma lietotajiem vai redaktoram ir taisnība?
S.R...
Iesūtīts: 2009.02.05 11:47:09
vēlētos uzklausīt jūsu domas par šo:
1. vai esat pret sevi izjutuši "vienkāršu knābāšanu" forumā?
2. vai esat kādu "vienkārši knābājis"?
3. vai šo vietu uzskatāt par sava brīvā laika "nosišanas`līdzekli?
4. ko esat guvis no piedalīšanās forunā?
4.1. kaut ko pozitīvu guvis savas ticības izaugsmei?
4.2. kaut ko citu pozitīvu?
iepriekšpateicos par atbildēm.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
PAT MULDERU [159.148.230.6]
# Iesūtīts: 2009.02.06 11:15:56

Šoreiz es Merlina textiem piekrītu... Un tiešām, kāpēc cilvēki ir tik dedzīgi citus mācīt par Rakstiem, bet nekad neļaujas pašiem būt mācītiem no tiem, kas šos Rakstus dzīvoja un par to vārdiem mira mocekļu nāvēs tur tālajos gadsimtos?

Ja cilvēks var pateikt tā brīvi - "Lai Kipriāns iet pupās" - tad nekas netraucē arī mums pateikt - "Lai Lapšāns iet pupās"
PAT MULDERU [159.148.230.6]
# Iesūtīts: 2009.02.06 11:16:25

Nure... šitos "pravietīšus" nemaz nevajag īpaši atmaskot, viņi paši atmaskojas un paši atklāti aiziet pa pieskari... Kas interesanti, šito "pravietīšu" un "21 gadsimta baznīctēvu" dedzīgums iet roku rokā ar kaut kādu ļoti izteiktu šaurpierību un selektīvu skatījumu uz Baznīcas Vēsturi - man aizdomas, ka tas izriet nevis no Baznīcas Vēstures pārzināšanas, bet no tieši pretējā...

Mulders atmet ar roku, šiten viss skaidrs... baznīctēvi viņam 21 gadsimtā... Pareizi Vilx teica - parādi vienu tādu un mēs viņu pārbaudīsim! Vismaz droši var teikt, ka Lapšāna kungam līdz "Baznīctēvam" tik pat tālu kā zaporožecam līdz saulei!

Sorry... bet pateikšu skaļi - Muļķis ar iniciatīvu!
PAT MULDERU [159.148.230.6]
# Iesūtīts: 2009.02.06 11:21:47
vilks
vAI TU UZSKATI , KA ŠITĀ VAR ĶENGĀTIES?
rainars
# Iesūtīts: 2009.02.06 11:24:28
PAT MULDERU [159.148.230.6]vilks neteikšu ka neesmu nekad skali ko pateicis ,bet Muldera visatļaušanās ir gan jāredz.Tā ir tālu tautā izskanejusi un runata.
p.l.dassy - dzelsslēdija :)
# Iesūtīts: 2009.02.06 11:26:37
Kāds lietotājs nevar pēkšņi vairs atrast tēmu, ko pats aizsācis, un, lūk - puse lapas jau bezjēdzīgi pierunāta, skaidrojot, kurš ko kur nolicis un kāpēc. Varbūt izdzēsīsiet savus komentārus, ja jau reiz tie vairs nav vajadzīgi, lai šī tēma paliktu puslīdz lasāma?
nekas tāds nenotiktu, ja es pati būtu aizslēgusi tēmu
Amēlija
# Iesūtīts: 2009.02.06 11:30:29
man ir priekšlikums - varbūt vecas diskusijas no ikdienu sarunas sadaļas var vienkārši dzēst ārā lai vietu neaizņem. nu tas, kas vecāk par 3 mēnēšiem vismaz..
p.l.dassy - dzelsslēdija :)
# Labojis p.l.dassy - dzelsslēdija :): 2009.02.06 11:30:41
ai labi.. te tiek veidota diktatūra! kārtību jau var ieviest arī savādāk!!! bet kas kuram tuvāks
sicilia
# Iesūtīts: 2009.02.06 11:31:23
saulei labs ieteikums. var arī vēl vecākas.... neko megasvārīgu jau neapspriežam, bet ja bijis viens otram var pārjautāt
rainars
# Iesūtīts: 2009.02.06 11:33:30
rainars tjipa Mulders to nedara .Vai patiešam tas izriet no ta ka kads kadu pazīst un sakas problēmas ka kads ko var atļauties-jo pazīstams arī ārpus virtuālās pasaules.Tadu pierādījumu šodienas dikusijās varam saskatīt.
Problēmas ir tadas reizēm ka viņs ieklausas tikkai sevī un negrib paskatīties dziļak cita pateiktajā ,jo cit jau to pauz tikkai savādāka veidā.
rainars
# Iesūtīts: 2009.02.06 11:53:15
Ja nu viena pagale nedeg un viena iedegās atrak otra velāk,cita iemetas pa virsu.Lekas tiesam šajā forumā gaiss ir bēdīgs.
Balss
# Iesūtīts: 2009.02.06 11:58:52
rainars
Domāju, ka forumam būtībā nav ne vainas. Ja tu palasītu delfos, tad nu gan tev mati celtos stāvus.
Uzlabot var un vajag, bet nievājams tas nav.
rainars
# Iesūtīts: 2009.02.06 12:06:39
Ticīgam cilvekam ja visas lietas nak par labu.Nezinu Delfus un nezinu vai gribu zinat.Bet ja jau religiskas organizācijas forums tad par lietam kas ceļ un stiprina draudzi ar iecietību pret cita sacīto un ja kas tad lēnprātība pamacīt.Gribas paprasīt cik biezi te ir vērojama lēnprātība un neparcelsanas par pārējiem visas lietās im vietās.
Balss
# Iesūtīts: 2009.02.06 12:09:25
rainars
Lēnprātība un pazemība mums, protams, visiem jāmācās visu mūžu...
Ave Sandra
# Iesūtīts: 2009.02.06 12:09:48
rainars
bet manuprāt salīdzinoši ar agrākiem laikiem ir vērojama izaugsme. arī mulders kļuvis daudz sakarīgāks
panesīsim viens otra vājības nevis ņaudēsim par tām, tur patiešām ir nepieciešama pazemība. bet vispirms jau mīlestība. ja tās nav, tad nekā....
vasara
# Iesūtīts: 2009.02.06 12:09:49
Piekrītu vilkam .
Viss atkarīgs no mums pašiem, vai izmantojam katru mirkli, lai otram ieknābtu kad vien viņš nesaka to, kas mums patiktu, jeb mazliet norimstot emocijām atbildam par tēmu un bez liekiem apvainojumiem.
rainars
# Iesūtīts: 2009.02.06 12:12:14
Jā arī no tā cik adekveti mums ir dots saprast par kadas diskusijas tēmu neiebraucot bez-tēmē un kur mēs mēdzam iemaisīties kādā dialogā.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.02.06 12:50:17
Bet par stridiem Jusu ka dalibnieku starpa - ja nevaresim dzivot kada no diskusijam kristiga sadraudziba, ta tiks slegta pilniba. Tapec palidzesim viens otram ar atbalstu un labu, korektu vardu


Nesaprotu, kā es varētu kristīgi un korekti atbalstīt kādu, kas piemēram, nelūgts nāk manā tēmā un vēl nogāna grāmatu/liecību, ko acīs nav redzējis...? Un kāpēc vainīga tēma, es jau agrāk ierosināju vienkāršāku variantu - katram pašam noteikt, ar ko viņš vēlas sarunāties - tā, kā normāli cilvēki parasti dara, klātienē satiekoties.
Ja nespēju atrast kopsaucēju ar vienu cilēku, kāpēc man interesējošu tēmu es nedrīkstētu apspriest ar visiem citiem ?

Tas tik grūti? Prasa nez kādus kapitālieguldījumus vai ko?
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.02.06 13:49:36
Nu es šajā forumā parādos ne sistemātiski. Gribās jau reizēm šo to paspriest. Bet te gan ir daži savādnieki. Tiklīdz es ko uzrakstu , tā MUlders, Viks, Balss tut kak tut. Es tikai navaru saprast kā cilvēki gadiem var sēdēt LELB lapas forumā. Šie manis nosauktie arī ir tie , kuri ir visnetaktiskākie.
Jau runāju ar redakcijas cilvēkiem. Mana doma ir tāda , ka šajā forumā vajadzētu reģistrēties ar vārdu un uzvārdu , un draudze , kurai piederi. Ja kāds samelosies , to ātri atšifrēs. Tie , kuri nav LELB locekļi, tie varētu reģistrēties ar simbolu, kas parādītos , ka viņš nav LELB loceklis.
Ieteicu Mulderu uz laiku diskvalificēt, ja cilvēks nesaprot ko var , ko nevar. Viņš jau ir brīdināts vairākkārt. Domāju , ka Balss un Vilks arī lai pārdomā savu uzvedību šajā forumā. Jūs parasti pieslēdzaties strīdam. Tas nav taktiski. Vislabāk būtu , ja divu cilvēku sarunā viss notiktu bez netaktiskas iejaukšanās. Protams , ka var citi piedalīties sarunā , bet tikai ar taktu.
Ar cieņu . Publiski atvainojos visiem , kurus esmu sāpinājis. Centīšos to turpmāk nedarīt.
||||| [81.198.233.21]
# Iesūtīts: 2009.02.06 13:54:26
Aivars Lapšāns Bet te gan ir daži savādnieki. Tiklīdz es ko uzrakstu , tā Mulders, Vilks, Balss tut kak tut. ||||| gan šķiet, ka šajā forumā ir sastopami vēl lielāki dīvaiņi , bet kas būtu pasaule, ja tajā būtu vienas vienīgas vidusmēra pelēcības .....
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.02.06 13:59:00
||||| [81.198.233.21]

Jēzus arī bija dīvainis. Vai ne....!?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 113 , pavisam kopa bijuši: 9678