atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mūsu attiecībām ar tautiešiem ārzemēs aicinājums valdībai
padre
Iesūtīts: 2011.08.29 16:24:21
124 vēlēšanu iecirkņi 11.Saeimas ārkārtas vēlēšanās varētu strādāt līdz 22 nevis 20.00, to paredz grozījumi vēlēšanu likumā, kurus šodien atbalstīja Saeimas Juridiskā komisija.

Par divām stundām pagarinās viena vēlēšanu iecirkņa darba laiku visās Latvijas pilsētas un novados. Liepājā un Daugavpilī ilgāk strādās divi vēlēšanu iecirkņi, bet Rīgā - četri.

Vēlēšanu iecirkņu darba laika pagarināšana par divām stundām izmaksās 14 tūkstošus latu. Par grozījumiem likumos varētu lemt Saeimas ārkārtas sēdē, 8.septembrī.

Ar ierosinājumu pagarināt vēlēšanu darba laiku klajā nākusi Latvijas ebreju kopiena. Tā iemesls ir sabats, kas noslēdzas vēlēšanu dienā pulksten 20.36.

Man būtu cits ierosinājusm. Ierobežot veikalu, tirdzniecības centru u.c. darbības laiku svētdienās. Kas piekrīt?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.29 17:01:45
reptiilis
neko tu nezini! Tur, kur mācītājs un ko dzīvojas, tur arī Kristus ir viņu vidū (Pats teicis)
Sicilia
# Labojis Sicilia: 2011.08.29 17:03:19
Aivars
nezinu gan tas bij jau ctulhu pieminētais Vallmarts

var jau uzskatīt par ņerkstēšanu, bet man arī ir bijis, kad braucot no lielveikala es iebraucu veikalā nopirkt maizi un desu, jo zin ne katru sestdienu gribas speciāli tērēt laiku un benzīnu un braukt iepirkties, jo manā miestā veikalu nav (tie, kas ir... nu es neriskēju tur pirkt pārtiku dēļ veikalā esošās smakas vien. jā esmu izlepusi, smirdošas bodes mani nesaista)

+ katram savi paradumi.,, nu negaršo man reizi nedēļā iegādāta maize, kas svaiguma pēc, vēl tiek turēta ledusskapī vai saldēta paika...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.29 17:06:11
Sicilia
Hm, tu tiešām tici, ka Maksimā tas piens ir no rīta slaukts un āboli rīta lasā lasīti, pirms mazgātajos salātos iejaukti?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.29 17:09:47
Ctulhu
nez vai masiktusā kāds pulcējies Kristus Vārdā ir, tā kā atkal tevi pieviļ tava ignorance
Bible reader [81.198.225.31]
# Iesūtīts: 2011.08.29 17:09:50
Tajā pašā Vācijā 90-gadu sākumā bija problēmas kaut ko 6-dienā nopirkt - tikai benzīntankos un stacijā varēja nopirkt. Ar laiku parādās maximas tipa veikali, kas pakāpeniski sestdienās palielināja darba laiku (nu jau līdz 22 strādā atsevišķas veikalu ķēdes). kāda problēma? nekāda. Tāpat ir redzēti vācu pensionāri iepērkamies, kuri no rīta baudīja ārpuspilsētas izbraucienu. paredzu ka nākamā Vācijas paaudze arī atļaus strādāt arī lielveikaliem svētdienās.
Problēmas kristiešiem strādāt svētdienās? vieta jau tukša nepaliks. strādās musulmaņi, ebreji vai ateisti......
Sicilia
# Iesūtīts: 2011.08.29 17:10:24
Aivars
es pienu nepērku... tā kā man vienalga, kad tas slaukts jā es ceru, ka nedēļu jau tas tur nemētājās
bet abolus es salasu dārzā.
es par maizoi runāju, desu, gaļu (oK gaļu es arī maksimā nepērku. suņiem vistu tikai)
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.29 17:12:00
Bible reader [81.198.225.31]
Bet atceries, ka bija diennakts veikali? Protams, ka pierada pie tiem. Pats esmu pusdivos naktī gājis želatīnu pirkt, jo pie kaut kādas konservēšanas laikam pietrūka.
Aizliedz šņabi tik vēlu tirgot, ij pazuda diennaktnieki. Aprada taču cilvēki!
Apradīs arī, ka svētdienās bodes ir slēgtas
Sicilia
# Labojis Sicilia: 2011.08.29 17:14:24
Aivars
pieradīs jau pieradīs, tikai diez vai tirgotāji pie tā pieradīs kā jau readers teica - ja kristieši atteiksies strādāt (nedomāju, ka tur tik daudz kristieši strādā), strādās citi, kuriem vienalga
un lēmumu pieņem valdība. nedomāju, ka tāds lēmums tiks pieņemts šai valstī
reptiilis
# Iesūtīts: 2011.08.29 17:14:26
jā , bet aizliegti tie nav.
Uz Maskavas ielas vēl viens Mego ir
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.29 17:14:29
Sicilia
Esi kādreiz aprunājusies ar kādu pārdevēju, kā desu letē `atjaunot`? Tā gaļa jau arī nav nupat kauta. Un maizīti visticamāk arī pirms stundas necepa. Visi salāti, paprikas, marokas tomāti un citrusaugi utt... vismaz ledusskapi noteikti ir redzējuši
Nu neticu tam `svaigo produktu` mītam.
Sicilia
# Iesūtīts: 2011.08.29 17:16:32
Aivars
ak šausmas. nu grauz savu ledusskapī mēnesi glabāto maizi vesels. Nu kas tev traucē. man tāda negaršo, es pirkšu veikalā no rīta vesto (ak jā lielveikalos var nopirkt uz vietas cepto maizi starp citu )
Bible reader [81.198.225.31]
# Iesūtīts: 2011.08.29 17:16:37
Aivars 90 gadu sākumu bums ar 24/7 veikaliem bija noplacis vēl pirms alkohola tirdzniecības aizliegšanas. elementāri - manā apkārtnē bija 4 veikali, kas bija atvērti 24/7. Vienkārši nav tik daudz cilvēku, kas blandītos pa nakti apkārt, veicot lielus pirkumus - tīri finansiāli nav izdevīgi turēt atvērtus šos veikalus. OK, vēl vienu veikalu mēģināja aplaupīt pa nakti....
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.29 17:17:49
Sicilia
Nu tad vajadzētu izgrūst cauri likumu, ka svētdienās nevar šņabi tirgot! Un bodes pašas aizvērsies
Sicilia
# Iesūtīts: 2011.08.29 17:20:57
Aivars
nu pret alko tirdzniecības aizliegumu man nav pretenziju. bet baidos, ka to ar neviens cauri neizgrūdīs.... Ok naktī netirgot viens, bet brīvdienās, jau ir lielās peļņas dienas (vismaz rīgā un pierīgā tas novērots.... lai gan kas darās lielveikalos 21.30 - 22.00 ir vienkārši šoks... aizej pavēro... es reiz hmm iegāju maizi nopirkt (no teātra braucu zinies sestdienā)... nu man palika neērti pie kases par savu pirkumu
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.29 17:23:18
Sicilia
Nu tad arī ar to jāsāk. Esmu pārliecināts, ka izrādīsies, ka svētdienas rītā nemaz tik daudzi neskrien maizi pirkt, un jautājums atrisināsies pats no sevis
Sicilia
# Iesūtīts: 2011.08.29 17:25:31
Aivars
nu kā to ņemmmmmmm svētdienas rītā daudziem vajag citu maizzziiii he he he un diez vai tirgotāji no peļņas atteiksies
Sicilia
# Iesūtīts: 2011.08.29 17:27:43
Ctulhu
nē Ok... ja kas tāds izies cauri OK. bet es nedomāju viss
nu savāciet 10 štukas p[arakstus un mēģiniet ierosināt
Bible reader [81.198.225.31]
# Iesūtīts: 2011.08.29 17:32:11
Man pašam nav nekas pretī, ka svētdienās veikali vērtos vaļā, piemēram, tikai ap kādiem 14. tomēr daudzi Latvijas iedzīvotāji (kam viena dzīvesvieta ir Rīga, bet otra - ārpus tās) mēdz nedēļas nogales pavadīt ārpus Rīgas un pārtikas krājumus jaunās nedēļas sākumam iepērk svētdienas vakarā.
garām ejot [66.232.100.247]
# Iesūtīts: 2011.08.29 17:32:58
Ctulhu, Aivars, Ctulhu

jūs esat oftopikā. Bija jau ASV tāds likums. Šī likuma traģiskās sekas vajā ASV vēl šodien...

a padre var ieskrieties ar saviem priekšlikumiem. Ja viņš nespēj pats organizēt SEV brīvas svētdienas - lai meklē sev darbu, kas atļauj gurķoties viņa īpašajās dienās. Nevis pieprasa lai visi valsts pilsoņi nēsā roku/kāju protēzes, jo redz, viņam tādas esot vajadzīgas!
garām ejot [66.232.100.247]
# Iesūtīts: 2011.08.29 17:39:26
he he he un diez vai tirgotāji no peļņas atteiksies

ja būs izdevīgi tirgoties svētdienā - tad tādi padres to dūšīgi arī darīs, vai bankrotēs.
Par tirgošanos aizliegumu svētdienā vēl var pazoboties, atceroties, ka baznīcās mēdza tirgoties ar bībelēm un citām grāmatiņām... fanīgi būs ja to ar likumu svētdienās aizliegs darīt. Likums ta visiem viens.... jeb cienītie te tā neuzskata?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 95 , pavisam kopa bijuši: 7580