atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Jautājums.
S.R...
Iesūtīts: 2008.05.22 11:14:42
vai kristieši drīkst neticīgos mācīt dzīvot?
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.22 11:15:32
kādā vaidā šī mācība varētu izpausties, vārdos, darbos, piemērā?
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.22 11:16:12
Neviens nevienu nedriikst maaciit dziivot.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.22 11:23:31
kāpēc ne? tas nemitīgi notiek, labākā vai sliktāka izpildījumā...
Donachka
# Labojis Donachka: 2008.05.22 11:26:55
kapeec pieaudzis cilveks ir jaamaaca dziivot?
Nu varbutu ar darbiem var radiit piemeeru....bet gudrrunji, kuri zina, kaa CITIEM pareizi jaadziivo ir viskaitinoshaakie frukti un nedomaaju, ka kaads vinjos klausaas.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.05.22 11:30:20
Kā Jēzus mums pavēlēja - ejiet un dariet par Maniem mācekļiem visas tautas, tās kristīdami un MĀCĪDAMI
Ingars
# Iesūtīts: 2008.05.22 11:31:25
palasiet Salamanu un sapratīsit, ka tie, kuri ļaujas pamācit sevi ir gudri, bet nelgas un neprašas neņem vērā nekādu pamācību, bet pašgudri būdami paši sev nodara pāri
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.22 11:33:34
Drīxt un vajag... Mīlestība implicē arī iejaukšanos, ja tavs mīlestības objekts taisās ieberzties!
Protams... mācīt un pamācīt var tikai ar Vārdu un svu piemēru, tu nedrīxti viņam izlauzt rokas... tas tā ikdienā. Extrēmos gadījumos, drīxti izlaut rokas... ja šis iedomājies zem vilciena lēkt! Drīxti rupji saplēšot drēbes paraut no ceļa, ja šis iedomājies ka pie sarkanās gaismas var pār ceļu iet un tur autobuiss nāk!
Pamācībai ir jēga, ja to var pēc tam izmantot.. tādējādi... dažkārt laba pamācība ir arī neiejaukšanās... ja sekas nav fatālas!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.22 11:34:29
mācīt arī ir jāmāk - cilvēkam pašam ir jānonāk pie atziņas, skolotājs tikai tur lukturi un rāda ceļu. iemācīt domāt - jeb pareizāk sakot, veicināt to, lai cilvēks sāktu domāt ir pats labākais ko kāds var iemācīt.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.22 11:34:57
Mulders
Ekstremaalos gadiijumos driikst pamaaciit...taa pat nav pamaaciishana, bet glaabshana. Un veel var dot kaadu padomu, ja tev to luudz. Bet ja neluudz, tad nav jaabaazhas virsuu ar saviem padomiem.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.22 11:37:32
a_masiks
A ko? Esi kādu noskatījusi?
Varbutu tevi?
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.22 11:41:13
Donachka
Neviens nevienu nedriikst maaciit dziivot.
Khmm... Brīnumsonu te (un arī citur) māca biezā slānī
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.22 11:44:18
a_masiks
Resursi gan parasti izbraakjee Briinumu
Tas jau jauki, ka tu taads - iistenus kristieshus nebaida gruutiibas

Sheksna
Vai ta vinju kaads maaca? Tikai iesaka
Ingars
# Iesūtīts: 2008.05.22 11:45:54
Donachka
šeit vairāk domāts attiecībā uz garīgajām lietām, nu nejau ka gluži jāuzbāžas, bet katram ar īpašu pieeju jādod kāda mācība. Kas būs gudrs, tas atsauksies, bet galugalā ne jau mēs tie pamācītāji, bet Svētais Gars, kas caur mums darbojas
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.22 11:49:50
Ingars
Es uzskatu,ka Kristu nedriikst padariti par tirgus preci. Nav jaameklee nekadi fokusi, lai cilveekam iestaastiitu, ka vinjam ir vajadziigs Dievs. Par Dievu jaastaasta tam un tikai tam, kursh Vinu meklee.
sicilia
# Iesūtīts: 2008.05.22 11:51:49
brrr nu es izteikšu savu viedokli un vēlos palikt dzīva
Tātad es uzskatu, ka kristietrim nav tiesība suzmākties neticīgajam. OK vienreiz parunāt, bet ja jūtama pretestība šitie izlēcieni nu tu nesaproti, tev jāiepazīst Dievs utt. man nav pieņemami ibo man pašai riebj, ka daži kristieši sevi uzskata par ūberkrutiem un uzskata, ka viņiem ir tiesības citus pamācīt un regulēt, lai gan bieži vien pašu dzīve nebūt neliecina par to, ka viņi seko Jēzum
Ingars
# Iesūtīts: 2008.05.22 11:52:56
Es uzskatu ka jādara tā, kā pats Kristus mums to pavēlējis darīt - uzstājies laikā un nelaikā, vietā un nevietā
Arī kā caur Pāvilu Viņš atklāja, kā mums jāsludina - visiem esmu tapis viss, tev jāpielāgojas katram cilvēkam un tici man - neviens pats no sevis Dievu nemeklē, tieši otrādi - visi cilvēki pretojas Dievam un negrib Viņu, bet Svētais Gars caur to sludināšanu tad arī dod jaunu gribu un veiksmi meklēt Dievu un atrast
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.22 11:56:53
Ingars
Es tev nepiekriitu. Laikaa un nelaikaa maaciija uzstaties Paavils, nevis Jeezus.
Man personiigi riebjas shitie laikaa un nelaikaa sludinaataaji. Domaaju, ka vinji padara Kristus veesti par letu preci.
Nu zheel, ka tev ir tikai tada pieredze, ka cilveeks aizdomas par Dievu tikai, ja vinjam piealeluujo pilnas ausis.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.05.22 11:57:09
sicilia
Tāpēc ka vot nevajag tā darīt, kā jau teicu - visiem esmu tapis viss. Tu jau tā lieta, ka tieši vajag izdomāt visādus pigorus, kā cilvēku pārliecināt un pamācīt un rezultātus atstāt Svētā Gara ziņā, un Viņš jau arī ir tas, kas mums iedvesmo lieliskas idejas kā katram cilvēkam piekļūt, kā viņu uzrunāt.

tie kas sevi uzskata par ūberkrutiem ir tā saucamie "konveijera sludinātāji" Viņiem patiesībā vairāk rūp ķeksīša pēc sakrātie labie darbi, savas pārliecības uzspiešana, nekā dvēseļu pestīšana. Viņi uztver cilvēkus kā evaņģelizācijas objektus, bet kā darīja Kristus un Viņa apustuļi? Viņi ar mīlestību un palīdzību gāja pie cilvēkiem un vienkārši stāstīja, bez liekas uzbāzības
Ingars
# Labojis Ingars: 2008.05.22 11:58:52
Donachka
Nestrīdies ar mani, jo es to neizdomāju - tā Dievs ir atklājis un nevis Pāvils, nedz arī es to izdomāju, Pāvils tik pierakstīja Dieva atklāsmi un viss. Ja tev kādas pretenzijas - vērsies ar tām pie bīebeles Autora.

Turklāt neviens jau neteica ka tā ir vienīgā sludināšanas forma. Dievs Pats sludina arī caur notikumiem un apstākļiem, kas liek cilvēkam par šo to aizdomāties, taču tikai tad, kad viņš uzzinās pateisību, aizdomāsies pareizā virzienā, citādi tā aizdomāšanās tā arī beigsies bez rezultātiem
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.22 12:02:14
Man nav pretenziju pret Biibeles autoru. Man ir pretenzijas pret nepareizu interpretaaciju, kas izpauzhas kaa hariku trulaa bljaustiishanaas.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 12 , pavisam kopa bijuši: 265