atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Laime
S.R...
Iesūtīts: 2008.05.20 10:57:08
drošvien tā ir tēma, kura jau izrunāta no viena gala līdz otram.
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
sicilia
# Iesūtīts: 2008.05.26 08:00:37
Vispār laime ir tad, kad var darīt ko grib, būt kopā ar mīļajiem un vienkārši smaidīt...
Un vēl laime ir gulēt cik gribas un peldēties
Un vēl laime, ka rīt beidzot atkal iešu vingrot
Amelija
# Iesūtīts: 2008.05.26 09:13:49
jā, tik tiešām laime ir tad ka var izgulēties, atpūsties un arī iet elpot svaigu gaisu.
vo pēc pāris nedēļām man būs tāda laime
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.26 09:17:19
a_masiks
nez kurš ir iedomu autors kaķenei?
Kaut kādi hormoni, kas parasti izstrādājas pie īstās grūtniecības? Vai tiem līdzīgas vielas?
Balss
# Iesūtīts: 2008.05.26 11:19:29
a_masiks
Labi, labi, man termins nebija precīzs - tulkoju to no svešvalodas. Bet salīdzinājuma būtību tas nemaina.
sicilia
# Iesūtīts: 2008.05.26 12:48:56
a_masiks

Liec tu man mieru manām kucēm viltus grūtniecība nav bijusi bet vispār viltus grūtniecība ir ilgstoša un var iedzīt saimniekus kapā (i biznesu alkstošos, i tādus kā es.... kas uztraucas par savu kuci vēl trakāk nekā par sevi:D)
Balss
# Iesūtīts: 2008.05.26 14:16:56
a_masiks
Un kāds labums no ilgstoša dulluma, no kura nav rezultāta?
Tu sapņo, ka esi uzbūvējis māju un iztēlē tajā jau dzīvo. Bet, kad izstiep roku, to nolaiza klaiņojošs suns...
Īstā, uzbūvētā mājā to laizītu tavs paša suns! Ir starpība?
(Nebūs gan īstais piemērs...)
Balss
# Iesūtīts: 2008.05.26 21:13:58
a_masiks
te tev autora atbilde:
To, kas ir īsta, paliekoša laime, piedzīvoju tikai pēc sastapšanās ar Kristu .
Ko tad nu vēl?..........................
TU šo laimi nepazīsti un apgalvo, ka tādas nav!
Mēs zinām - ka IR! Jo piedzīvojam to.
Kristine [81.198.237.37]
# Iesūtīts: 2009.01.28 14:24:56
man laime ir vienkārši būt. mīlēt. un laime sastāv no mazām laimītēm
Eserīte
# Iesūtīts: 2009.01.28 16:03:20
apsveicu! esi vienmēr laimīga!
Eserīte
# Iesūtīts: 2009.01.28 16:07:00
Dona Eriksone
labi, tad esi ilgstoši apmierināta!
vilks
# Iesūtīts: 2009.01.28 20:18:03
man tas savulaik bija viens no iemesliem, kāpēc es ieinteresējos par kristietību - proti, man šķita, ka kristieši ir daudz laimīgāki par nekristiešiem. vispār man tā šķiet arī šobrīd, lai gan nu jau esmu iemācījusies, ka ir iespējams būt kristietim un justies arī dziļi nelaimīgam..

bet vispār jau Artos ir taisnība - Dievs ir tas, kurš dara laimīgu arī pie ļoti dažādiem ārējiem apstākļiem.

Olita
daļa no šiem aspektiem gan man nešķiet obligāti nepieciešami, piemēram, materiālā labklājība patiešām nepieciesama tikai visai pieticīgā līmenī (par to gan ar rakstīts Tavā komentārā, mazliet augstāk). Jābūt pārliecībai, ka cilvēks pats ir savas laimes kalējs vietā es gan teiktu - jājūt, ka pats var ietekmēt to, kas notiek dzīvē. Jo kristietis tikai visai nosacīti ir savas laimes kalējs, kristietim laimi dāvina Dievs (iespējams, ka arī visiem citiem, bet kristiešiem noteikti).
vilks
# Iesūtīts: 2009.01.28 20:29:43
Olita
Laime man šķiet tāds absolūti labs stāvoklis, kad ir ļoti labi un vairāk neko negribas.
Jāizdomā tik, kuros brīžos tā ir un tos var nosaukt par laimīgiem brīžiem.
Grēciniece
# Labojis Grēciniece: 2009.01.28 20:32:49
Man prātā neizdzēšami palikuši I.Ziedoņa vārdi no sensenajiem skolas gadiem: "Laime ir visu lietu kārtība". Tas ir tiešām tiesa. Sakārtotība attiecībās ar Dievu, ar citiem, sevī un visapkārt. Kas var būt labāks par to? Tikai Debesis!
vilks
# Iesūtīts: 2009.01.28 20:40:51
Olita
Man gan ar tādu bezsvara stāvokli šai rajonā asociējas satraukums, nevis laime.. Laime man asociējas drīzāk ar mieru.
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.01.28 20:55:12
Tādas konkrētas laimes nemaz nav...ir tikai daudz mazu laimju
vasara
# Iesūtīts: 2009.01.30 15:10:32
Olita, miers ir tad, kad nav satraukums. Kad nav satraukums, tad ir laime. Arī vētrainumā un garlaicībā var būt laime. Laime manuprāt mazliet stāv pāri ikdienas garlaicībai,nu tā ir apziņa, ka viss ir kārtībā. Kad ir kārtībā, tad ir miers dvēselē. Miers nav sinonīms garlaicībai.
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 129 , pavisam kopa bijuši: 12232