atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi homeopātija
S.R...
Iesūtīts: 2008.04.22 08:25:57
vai kristietis drīkst ārstēties ar šīm metodēm?
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 49 . 50 . >>
AutorsZiņas teksts
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.22 08:26:22
ļoti gribētos dzirdēt pamatotus viedokļus.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.22 08:32:22
Nedrīkst, jo homeopātijas pamatprincips ir "līdzīgo ārstē ar līdzīgu", t.i. velnu ar velnu izdzen.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.22 08:47:14
*Duksis
tā,tā - "Similia similibus curentur". ko tad tas īsti nozīmē? kādas mācības ietekmē radās šis galvenais homeopātijas postulāts?
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.22 08:55:01
S.R...

Ej un palasies:
http://www.janabaznica.lv/node/1926
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.22 08:57:19
paldies, ir lasīts. stipri virspusēji un nepārliecinoši. domāju- varbūt kāds šeit zin ko vairāk - ir citas domas u.tt.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.22 08:59:03
a_masiks
nu ja, vēl drīkst dzert "parastās"zāles.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.22 08:59:27
a_masiks Labāk ar Jēzu būt slimam, nekā bez Jēzus - veselam!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.22 09:02:34
*Duksis
laikam jau Tu un masiks nebūsiet īstie sarunu biedri par to, bet tad ir jautājums - vai tad Jēzus teica kādam slimniekam, tas nekas ka Tu esi kurls, mēms vai tizls - galvenais, velcies man pakaļ!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.22 09:05:01
a_masiks
A kas ir "parastās" zāles? Ir kāds Romas Papa apstiprināts kristīgi atļauto zāļu saraksts? Moš aptiekās tādas vajag pārdot iepakojumos ar attiecīgo krustiņu virsū? Nu, lai zinātu kurai konfesijai dotās zāles ir apstiprinātas lietošanai....
O! tā ir ideja - iedomājies, kāda lobēšana? kāda nauda! cik tur baznīcas nevarētu sacelt!
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.04.22 09:13:13
kāds homeopātijai ir sakars ar okultismu, maģiju utt.

izvēle starp homeopātiskajām tabletēm (tēju) vai sintētiskajām tabletēm priekš manis ir tas pats kas izvēle starp kokvilnas T-kreklu vai sintētikas sporta kreklu
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.22 09:16:41
Rausītis
ja sapratu pareizi, Tu homeopātiskās zāles atzīsti par labām? esi tik mīļa, izlasi *Dukša doto rakstu. vai arī tad tavas domas paliks iepriekšējās?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.22 09:24:41
Par kauč kādu tur "dzīvības spēku" homeopātija runā.
Homeopathy is a vitalist philosophy in that it regards diseases and sickness to be caused by disturbances in a hypothetical vital force or life force in humans and that these disturbances manifest themselves as unique symptoms.
Tā ka aizdomīgi ... kristiešiem drošības pēc būtu ieteicams izvairīties. :-)
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.22 09:29:46
Gandriz katram ir zinams, ka homeopatiskas zales ir ļoti "vājas", jo tiek gatavotas lielos atšķaidījumos. Homeopati tomer ta nedoma. Preteji loģikai, viņi uzskata, ka, jo vairak kada viela tiek atskaidita, jo stiprak ta iedarbojas. Tadeļ arī homeopati neruna par atškaidījumiem, bet par potencem; jo lielaks atskaidijums, jo augstaka potence. Un sīs potences tiešām ir loti augstas. Labakas saprotamibas dēļ iepazisimies ar daziem konkretiem piemeriem.
Homeopati savus atšķaidijumus gatavo attieciba 1:10 vai 1:100 un to apzime ar D(decimalpotence) vai C(centesimalpotence). Lai pagatavotu "D" tipa atšķaidījumu (to sastop biezak) ir jāņem 1 g vielas un jāšķīdina 9g udens vai spirta, ta iegūstot Dl potenci. Lai dabūtu D2, nem 1g no Dl un atšķaida ar 9g šķīdinātāja utt.
Pirmaja bridī liekas, ka te nav nekas dīvains vai nesaprotams. Aina tomēr kļūst mazliet citada, ja iepazistamies, ar kadam potencem homeopati rīkojas. Apskatot dazus rupnieciski razotus homeopatiskos preparatus, redzams ka D6 un D10 nav nekads retums. Esmu redzejis preparatus, kuros kada sastavdala ir D200, tatad divsimta (!) potence. Ja kads lasitajs grib, var izrekinat, kas tas ir par atskaidijumu.
Es to nepulesos darit, jo domaju, ka pietiks noradīt, ka jau D6 ir atšķaidījums 1: 1 000 000, resp. 1 g vielas izskidinats 1 000 l ūdens.
Situaciju vel labak paskaidro t.s. Losmita konstante, kura parada, ka atskaidījumos virs D19 nav vairs pat viena molekula (!) sakotnējās substances un atskaidisanas process ir tikai kratisanas rituals. Seit tad nu rodas tira energija! D200 nebūt nav galeja robeza. Esmu sastapis literatura ari D1000.
Par homeopatisko zalu "netradicionalo" iedarbibu liecina vel kads fakts. Homeopatisko lidzeklu arsenala ietilpst arī tadas vielas, kuras ik dienas nonak organisma ar uzturu un dzeramo udeni. Ka gan varetu iedarboties, piemeram, 10 pilieni 0,01 % varamas sals skiduma, kas satur apmeram 0,05mg NaCI, ja cilveks ar uzturu sanem ap 5g varamas sals diena (tatad 1 00 000 reizes vairak)?
>>>>
ja tā - kas tad tās par zālēm? sakratīts ūdentiņš?
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.04.22 09:32:09
un kas ir Latvijas melnais balzāms?

S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.22 09:33:40
Rausītis
mīļumiņ, lūdzu izlasi rakstu. vismaz pēdējā mana komenta citātu no tā.
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.04.22 09:47:39
ja tā - kas tad tās par zālēm? sakratīts ūdentiņš?
vienīgais ļaunums ko no tava komentētā citāta spēju "izkost"`ir vienkārša mānīšanās no homeopātu puses, pārdodot sakratītu ūdentiņu
savukārt, ja tas kādam "palīdz", tad neko vairāk kā placebo efektu tajā visā nesaskatu.
Redz, var jau saskatīt "sakarības krasta koku galotnēs", bet ja ar to nenodarbojas, tad sirdzapziņa ir mierīga. Es jau teicu, ka uztveru homeopātiju kā kokvilas kreklu, jo neviens nevar noliegt, ka upeņu tēja sviedrē, bērzu pumpuru tējai ir diruētisks effekts. esmu taisījusi piparmētru un diļļu + šņabja )brrr) uzlējumu, lai demonstrētu, ka šādu uzlējumu cilvēki senos laikos izmantoja mutes dobuma skalošanai, bet manuprāt, tas ļoti labi noder dezinficēšanai. un nekāda abrakadabra tur nav.

Ja man kāds centīsies pārdot pudelīti ar piparmētru tēju un teiks, ka tajā ir apslēptas "potences un enerģijas", kas pārsniedz pirarmētru tējas robežas, tad es to, protams, nepirkšu, galvenokārt, lai neapgrēcinātu to cilvēku, kurš nabags, ir apmaldījies vai ticis maldināts.

Rakstu izlasīju. Jāsaka, ka bilde ir ļoti melna, un no tām lietām, kas tur ir aprakstītas ir jāvairās. Tikai nezinu vai tas attiecas uz vārda homeopātisks izpratni, kāds tā ir lielākajā daļā sab-bas. Nu pat, kad pirku acu pielienus aptiekā man jautāja, kādus es gribu homeopātiskus uz dabīgu augu bāzes vai sintētiskus. Ja man būtu nopietns iekaisums, tad efektīvāki ir sintētiskie līdzekļi. Tieši tāpat kā kosmētikā visiedarbīgākie ir tieši sintētiski, nevis dabīgie produkti.
Mana formula ir vienkārša, ja man šķiet aizdomīgi, ka man grib iebarot "enerģijas", tad es to ignorēju, bet ja pirms pirts es dzeru aveņu tēju, lai labāk svīstu, tad viss ir kārtībā.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.22 09:53:50
S.R...
Ja jau tik niecīgs atšķaidījums, tad padomā, ka ūdens nekad nav ideāli destilēts, un sazin kādas vielas tur ir bijušas klāt pavisam niecīgos daudzumos!
Vai arī te ir svarīgi, ka homeopāts ar nolūku atšķaida, bet, ja dabā pats atšķaidās, tad neskaitās?

Tas atgādina metodi, kur istabas stūros jāiedzen pa naglai un vēl viena nagla griestos, tad izveidojas piramīda nu labvēlīgāki apstākļi dzīvošanai. Tak to, ka grīda un griesti parasti ir pilni ar naglām un skrūvēm, nez kāpēc neviens neņem vērā. :-)
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.04.22 10:02:13
a-masiks AR NOLŪKU
pilnīga taisnība ... un ar tādu NOLŪKU var ellē nonākt
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.22 10:05:26
Rausītis
vai upeņu tēju var nosaukt par homeopātiskām zālēm, līdzekli? domāju ka nee.
tātad nonākam pie secinājuma - ja homeopātiskās zāles principā ir "enerģētiski uzlādēts"ūdentiņš - tām nav nekāds sakars ar mūsu prasto izpratni par zālēm - vienalga, ķīmiskām vai no dabas ņemtām vielām, augiem.
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.04.22 10:09:28
Rausītis var nezko teikt, bet šitās ir stipri efektīvas zāles.
okei, okei, es tak neesmu ķīmiķis .... , ikdienā ar "sprāgstošu" homeopātiju neoperēju, galvenais, lai jūs manu domu saprastu

a-masik Neviens dzenot naglas tur nav nonācis
vai tad es teicu, ka naglu dzīšanas dēļ ... nē es teicu nolūka dēļ
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 49 . 50 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 142 , pavisam kopa bijuši: 33014