atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Nepilnības kalpošanā
vilks
Iesūtīts: 2008.02.06 13:41:41
Pāvils 1.Kor.13 raksta-`nepilnīga ir mūsu atziņa un nepilnīga mūsu mācība.` Vienas citas diskusijas ietvaros man radās jautājums-kā rīkoties,kad sastopamies ar kļūdām. Te,LELB.lv forumā,mēs nekautrējamies palaikam vairāk vai mazāk asi norādīt uz to,ko,mūsuprāt,kādi dara nepareizi. Bet kā vajadzētu darīt,ja es redzu lietas,kas man šķiet aplamas? Zinu gan tekstus par runāšanu ar brāli personīgi un draudzes priekšā,gan to,ka draudzē par visu atbild mācītājs un Baznīcā attiecīgi prāvesti,bīskapi u.tml. Bet kā tas ir praktiski? Vai kristīgajā pazemībā vajadzētu klusēt par lietām,kuras atbildīgajiem cilvēkiem nešķiet būtiskas vai risināmas,vai arī vajag kaut kādā veidā runāt? Un,ja jā,tad kā?
Ateistus lūdzu atturēties no viszinīgu padomu došanas un komentāriem,izņemot gadījumus,ja jums tiešām sakāms kas tāds,ko Baznīcā būtu adekvāti pielietot.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
AutorsZiņas teksts
vilks
# Iesūtīts: 2008.03.30 00:42:45
lēnprātīgais
Paldies! Īsi un saprotami.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 105 , pavisam kopa bijuši: 36629