atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Par ticīgā laulības šķiršanu.
dafne
Iesūtīts: 2013.11.14 10:08:25
"...kas šķirtu prec,tas pārkāpj laulību"(Mt.5:32)
..un katrs,kas prec šķirtu no cita vīra,arī parkāpj laulību"(Lk.16:18)
"Ja nu neticīgais šķiras,lai šķiras,šādā gadījumā ticīgais vīrs vai sieva nav saistīti,jo Dievs jūs aicinajis mieram."(1.Kor.7:13)

Jautājums.
Ko nozīmē "ja neticīgais šķiras,ticīgais vīrs vai sieva nav saistīti "?
Vai ticīgais var precēties otro reizi,ja viņu atstājis neticīgais?Vai arī tadā gadījumā otra puse pārkāpj laulību,ja prec šķirteni.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 .
AutorsZiņas teksts
skatījums [46.109.251.77]
# Iesūtīts: 2014.02.17 08:57:51
Nu tādiem vajag pateikt, ja viņi negodās sievietes kā žēlastībā dotās dzīvības līdzmantinieces, tad viņu attiecībās ar Dievu būs šķērslis, un lūgšanas traucētas ( pa daļai uzklausītas, pa daļai ne)
rainars
# Iesūtīts: 2014.02.17 12:22:08
Bet raksti ir it visu saslēguši grēkā, lai apsolījums taptu dots ticīgiem ticībā uz Jēzu Kristu. Bet, pirms nāca ticība, mēs bijām turēti ieslēgti bauslības važās, līdz parādītos ticība, kurai bija jānāk. Tātad bauslība līdz Kristum ir bijusi mūsu audzinātāja, lai mēs ticībā kļūtu taisnoti. Bet, kad ticība ir nākusi, tad audzinātājai nav vairs varas pār mums. (gal.3)
Nekas nav noturams nekādos likumos likuma pēc........
Katrs gadījums ir universāls.
sabio
# Iesūtīts: 2014.02.17 12:32:13
tos vārdus godāt un cienīt jau katrs saprot vairāk vai mazāk savādāk... Pateiksi- cieni, cilvēks atbildēs, ka ciena Pa savam. Šāda veida attiecībās- sieva tiek pataisīta par vienīgo, kas neciena, ja, piemēram, tur pietiekami labi neapkalpo vīriņu (jo bērniem pirmajiem pievēršas), kādreiz uzdrošinās vīram nepiekrist, palūdz ko palīdzēt, tā viņu "traucējot" utt.
Cilvēkiem, kam nav paškritikas,kam patīk kultivēt savu pārākuma izjūtu un , kas vienmēr saskata vainu tikai citos, diez vai jēga kaut ko teikt, ka jāmaina. Es pat te nerunāju par kādiem ekstrēmiem sociopātiem...
skatījums [46.109.251.77]
# Iesūtīts: 2014.02.17 13:16:30
nu ja ar nožēlu un skumjām tam jāpiekrīt. Vispār vīriem jāmīl sievas tā kā Kristus mīlēja draudzi un jānododas viņu labā...
rainars
# Iesūtīts: 2014.02.17 13:21:25
3 Tad nu es ieteicu ikvienam starp jums tās žēlastības vārdā, kas man dota: netiekties pāri noliktam, bet censties sevi apvaldīt saskaņā ar to ticības mēru, ko Dievs katram piešķīris.
4 Jo, kā mums vienā miesā ir daudz locekļu, bet ne visiem locekļiem ir vienāds uzdevums,
5 tāpat mēs daudzi kopā esam viena miesa Kristū, bet savā starpā visi esam locekļi.
6 Kad nu mums, pēc mums piešķirtās žēlastības, ir dažādas dāvanas, tad lai tās, ja tās ir pravieša spējas, izpaužas saskaņā ar ticības mēru,

Būsim dabīgi ........
missy [90.139.70.60]
# Iesūtīts: 2023.09.19 11:00:11
Pateicoties Visuma DIEVAM Tas bija brīnums, kad Adu templis palīdzēja man septiņu dienu laikā samierināt manu izjukušo laulību, šeit ir viņa informācija. (solution.temple@mail.com) Viņš spēj atrisināt jebkuru dzīves problēmu.
missy [90.139.70.60]
# Iesūtīts: 2023.09.19 11:07:19
Pateicoties Visuma DIEVAM Tas bija brīnums, kad Adu templis palīdzēja man septiņu dienu laikā samierināt manu izjukušo laulību, šeit ir viņa informācija. (solution.temple@mail.com) Viņš spēj atrisināt jebkuru dzīves problēmu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 150 , pavisam kopa bijuši: 10660