atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Pepijprinči, pirātprinceses un liberastu sērga
Aivars
Iesūtīts: 2012.09.26 20:22:09
Eku, šeku, lieliska iespēja beigt gauži nopūsties un gānīties par zviedriem un somiem, bet kaut ko reāli darīt ar liberastu ambrazūru. http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/95245/pieprasa-lai-ministre-vinkele-demisione-bernu-gramatinas-del
Vai grāmatiņa redzēta? Vai tā šķiet kristīga/nekristīga? Kādus soļus būtu jāsper Baznīcai, un kādus Tu kā kristietis esi gatavs spert?
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . >>
AutorsZiņas teksts
aivars.lapsans [83.187.154.92]
# Iesūtīts: 2013.04.30 23:06:38
Kā ar to praidu, ja "Elerte tiek Ušakova vietā. Vai "Elerte nav lezbiete?
skolnieks.
# Iesūtīts: 2013.05.01 10:38:00
aivars.lapsans [83.187.154.92]
Varbūt viņa jānošauj?
Aivars
# Iesūtīts: 2013.05.01 10:56:33
aivars.lapsans [83.187.154.92]
Tu tomēr esi slims. Ceru, ka drīz nemauksi nagus savai sievai aizdomās par homoseksuālismu.
Būdams arī pats viens no precētiem normāli orientētiem ļaudīm, kam tu te jau paspēji homoseksuālismu piešūt, esmu sācis domāt, ka tieši tādu, kā tu, dēļ ir nepieciešams likumā ierakstīt pantu par naida runu, lai piespiestu tādus padomāt pirms muti brūķē.
Labāk būtu māllēpes lasījis. Kam jāpraido, nopraidos arī bez tevis, vienalga ar Ēlerti vai Ušakovu
aivars.lapsans [83.187.153.243]
# Iesūtīts: 2013.05.02 12:08:27
skolnieks.

Kāpēc jānošauj? - vienkārši nevajadzētu rīdziniekiem vēlēt "Elerti , ja viņa ir lezbiete. Jāvēl tomēr kristīgai pasaulei lojāli cilvēki. Kad "Elerte v adīja Dienu , ne par velti to dēvēja par zilo dienu...
Tie agresīvie homoseksuālisti pastāvīgi meklē nišas kaut kādās ietekmes sfērās. "Elerte tomēr ir politiķe, vienā brandžā ar agresīvo homoseksuālistu atbalstītāju Viņķeli.
aivars.lapsans [83.187.153.243]
# Iesūtīts: 2013.05.02 12:10:50
Aivars

Tu taču zini kam Dievs nedod gudrību izprast lietas
Aivars
# Iesūtīts: 2013.05.02 17:11:19
Taču jau lapšānam. Bet es te negribētu vainot Dievu, un ieteiktu arī Tev VIŅA vārdu nevalkāt nevietā, savu aprobežotību aizbildinot. Biežāk paklusēsi, kas zi` gudrs izskatīsies, ij neviens nenojautīs par to, kā ceri katrā cilvēkā homofīli ieraudzīt.
Confrater
# Iesūtīts: 2013.05.02 20:33:12
Aivars, brōl, šķiet, ka par daudz Tu apkaro to Lapšanu.
Nu cīnās "krusta karā" ar šamajiem, brīžam nemākulīgi, lai taču cīnās. Vispār, kur esi redzējis sterili pareizu kristietību?

Un vai tad katrā cilvēkā nemīt tuvākā pie iespējas izmantotājs,
kā kādā krievu sakāmajā - poimej bļižņevo svojevo, ibo poimev ķebja on vozradujetsa?
Arī ja no pirmās daļas "padoma" esi izvairījies, no otrā pieredzes diezin vai.
aivars.lapsans [83.187.154.39]
# Iesūtīts: 2013.05.02 21:47:11
AivarsConfrater

Dievs nav mazais bērns, neļaujas piesmieties. Neaizmirstiet, ka to agresīvo homoseksuālistu grāmatu prezentēja Viņķele un Ķīlis. Ar šodienu tas vīrs vairs nav ministrs, kurš sacēlies bija pret Dieva svētumiem.
Par to cīnīšanos. Es dzīvoju laukos, tālu no Rīgas. Lielie cīnītāji ,kristieši pārsvarā dzīvo Rīgā. Pārāk lielu godu jūs man atvēlat. Tie cilvēki par Dievu ir sēdējuši cietumā, viņi ir mani draugi. Tā kā šāda tipa apvainojumi , Aivar, ir ļoti netaktiski, nekompetenti . Nelien tur , kur Tu esi nekompetents. Man, kā pilsonim ir tiesības uzrunāt kristiešus pirms vēlēšanām, lai viņi nebalso par tādiem homoseksuālistiem , kuri atbalsta agresīvos homoseksuālistus. Tas arī viss un viņu politiku. Tad jau teiksim , pēc Aivara vērtējuma kristīgais radio ir sātana pekle. Tur visu laku notiek šādas diskusijas. Man par Tevi , Aivar, ir jābrīnās, kur Tu dzīvo , kur audzis , ar ko ,,
aivars.lapsans [83.187.154.39]
# Iesūtīts: 2013.05.02 21:48:24
,,barots,,
Aivars
# Iesūtīts: 2013.05.02 21:57:23
Confrater
Nezinu, kādas perversijas Tu saproti zem `poimej`, bet neredzu iemeslu aizbildināt vārdabrāļa marazmus. Man nav nekādu politisku simpātiju nedz pret viņķeli, nedz pret ēlerti, un negrasos aizbildināt viņu politiskos, sociālos un pārējos grēkus. Taču nav nekāds noslēpums, ka viņas ir mammas. Kādam gan mīkstajam jābūt, lai katrā otrajā cilvēkā saskatītu homofīli! Vai tevi nemaz neuztrauc, ka Lapšāns sava aklā naida un citu grēku dēļ varētu iet pazušanā, un Tu viņu uzlūko vien kā marioneti, ko uzrīdīt homofīļiem?
aivars.lapsans [83.187.154.39]
# Iesūtīts: 2013.05.02 22:36:31
Aivars

Pazušana , Aivar, sākas tad , kad kristietis zākājas, pa labi un pa kresi. Ļaunprātīgi ,,pārprot,, otra rakstīto. Runa iet par tautā saucamās zilās dienas redaktori. Un , ne kā Tu raksti , ka Lapšāns saskata katrā otrajā homoseksuālistu. Es neko nesaskatu. Dievs man māca cilvēkus mīlēt, bet , teiksim , ne Tavu , Aivar, zākāšanos, kas ir Tevī ļoti sevišķi agresīvā veidā. Es , tāpat , kā citi kristieši brīdinu tautu par cilvēkiem , kuri politikā var atbalstīt sātanismu. Tu mani nonievā. apmelojot. Tā gan ir pazušana un kalpība sātanam, jo Tu pie reizes arī apsauc Jeremiju, Jāni Kristītāju , Jēzu . Dieva gudrības |Tev, brāl , nav. Tev ir naids pret kristiešu politiskajām tradīcijām. To sauc par svešu mācību sektās, lai cilvēkus pataisītu par kalpiem vienam vadonim. Pastāsti , Aivar, ar ko Tu nodarbojies?
Vadi kādu katoļu sektu?
aivars.lapsans [83.187.154.39]
# Iesūtīts: 2013.05.02 22:55:59
Tā kā ķīļa vietā tagad būs Vjačeslavs Dombrovskis....interesanti, vai viņš ieklausīsies nevalstisko organizāciju un kristīgo konfesiju prasībā par agresīvo homoseksuālistu mācību materiālu neizplatīšanu bērnu dārzos un skolās.
Jācer.
dafne
# Iesūtīts: 2013.05.02 23:14:29
aivars.lapsans [83.187.154.39]
interesanti vai vieniga sape kristiesiem ir homoseksualji..laika kad valsts tiek brutali izlaupita,kad tavi nodokli aiziet miljonaru pakalju piesegšanai..tevi tas nesatrauc?
aivars.lapsans [83.187.153.29]
# Iesūtīts: 2013.05.03 00:28:18
dafne

Mani daudz kas satrauc. Piemēram, mans raksts kreditņēmēju mājas lapā ir visvairāk apmeklētākais. Esmu ,,Krustpunkta,, interviju sniedzis par Creditreform un līdzīgām naudas izspiešanas firmām, kuras grauj valsts ekonomiku un apmelo iedzīvotājus. Par tādu Latviju es 80. gados necīnījos. Diemžēl arī ne par tādu baznīcu. piedod, viss iet diezgan nožēlojami. Dievs tautu soda par atkrišanu. Kristīgiem līderiem nedod gudrību , jo viņi ,,gana sevi,, ( ECehiēls) Tas ir mūsu kopējs pagrimums.
rainars
# Iesūtīts: 2013.05.03 08:01:20
Jo ne pret miesu un asinīm mums jācīnās, bet pret valdībām un varām, šīs tumsības pasaules valdniekiem un pret ļaunajiem gariem pasaules telpā.

Kas pārkāpis Mozus bauslību , tas mirst bez žēlošanas, diviem vai trīs lieciniekiem liecinot. (Caur Kristu tak esam izpirkti no bauslības lāsta) Cik gan smagāku sodu, jūs domājat, pelnīs tas, kas Dieva Dēlu minis kājām un derības asinis, ar ko viņš svētīts, turējis par nesvētām un žēlastības Garu nievājis . Jo mēs pazīstam To, kas ir sacījis: Man pieder atriebšana, Es atmaksāšu, un atkal: Tas Kungs tiesās Savu tautu. - Briesmīgi ir krist dzīvā Dieva rokā! Bet atcerieties iepriekšējās dienas , kurās jūs, gaismu saņēmuši, esat izcietuši smagu ciešanu cīņu , gan zaimos un mokās paši nodoti atklātam izsmieklam, gan arī kļuvuši par tādā veidā piemeklēto līdzdalībniekiem. Jo jūs esat cietumniekiem līdzi cietuši un ar prieku uzņēmuši savas mantas nolaupīšanu, zinādami, ka jums ir labāka un paliekama manta. Neatmetiet tāpēc savu cerības drosmi, tai ir liela alga! Jo jums vajag pacietības, lai, Dieva prātu darījuši, iemantotu apsolījumu. "Jo vēl mazs brīdis, un Tas, kam jānāk, nāks un nekavēsies. Bet Mans taisnais no ticības dzīvos, bet uz to, kas atkāpjas, Manai dvēselei nav labs prāts." Bet mēs neesam tie, kas atkāpjas uz pazušanu, bet kas tic un iemanto dzīvību. (Ebr.10)
Ecehiēla 22 nodaļa ar uzsvaru uz 30 pantu.
aivars lapsans [83.187.153.215]
# Iesūtīts: 2013.05.03 09:32:07
rainars

Jā, Ainār, Jēzus mums ir iedevis jaunu bausli - Mīliet viens otru ! Mīlestība nozīmē arī brāļu vienotību. Loģiskas sarunas, atbalsts tiem ,kuri reizēm pakļauti lielākai uzmanībai , nievām , jo pasludina sabiedrībā kristīgās vērtības. Visos laikos harizmātiska kristiešu iejaukšanās sabiedrības negatīvajos procesos ir izsaukusi nievas no varas puses. Cik tas nožēlojami arī nebūtu, bet vēsture, gan Bībele māca , ka sabiedrībai ir pieslējušies nodevīgi liekuļi, kuri iegājuši baznīcā un ieņēmuši varu, pataisīdami savu kristīgo apvienību par sektu. Nu , teiksim , tas pats Diotrefs. Mūsdienās tas ir Aivars, ja , teiksim viņš ir kādas draudzes, vai konfesijas vadītājs. Tādiem cilvēkiem nāk palīgā pats apmelošanas tēvs ar viesiem ordeņiem.
Aivars
# Iesūtīts: 2013.05.03 10:11:46
aivars lapsans [83.187.153.215]
ak tu pazudusī liekulīgā un apmātā paštaisnā dvēsele, ko vada naids un meli! Ja tā tu izproti `mīlestību`, ka vienkārši tev netīkamas sievietes tu automātiski saukā par lezbēm, tu neesi kristīgs vīrs, bet nožēlojams jampampiņš. Skaidrs, ka tu pašu Jēzu par diotrefu nosauktu, kad Viņš izjauktu laulības pārkāpējas nosišanu. Atliek vien aizlūgt, lai, ja reiz prātā neņemies, lai vismaz nesastrādā neko pārāk postošu.
Aivars
# Iesūtīts: 2013.05.03 10:15:06
Vērojot diskusijas kopējo gaitu, secinu, ka diemžēl kristieši ir izmantoti lētā politiskā teātrī, kam ar morāli un kristīgiem tikumiem nav nekāda sakara. Acīmredzot, laiks diskusiju slēgt.
Confrater
# Labojis Confrater: 2013.05.04 14:06:26
Aivars tā dīvaini sanāk, cīnies pret nabaga Lapšānu par labu kaut kādiem nekriškāniem...

Kristīgs viņš ir tāpēc, ka kristīts un tic Kristum.

Nosauktu viņš tās dāmītes nevis par lezbām, bet par stervozām maitām, kas no tā mainītos?

Interesanti, kāpēc kristīgajā pasaulē izveidojās masonu brālība, kas rezultātā nodarīja lielu skādi.
Vai ne tāpēc, ka kristietībā no reālas brālības maz kas palicis pāri ( protams, izņemot to augstā stilā teoloģiskos tekstos aprakstīto ), viens otru apkaro par garīgāko, pareizāko un labāko. Skaidrs, ka savā apmātībā Lapšāns dara to pašu. Un tu viņam.

Tāpat skaidrs, ka Lapšāns ir vājš teologs, bet kristīgi sociāls aktīvists viņš ir. Tu tomēr esi garīdznieks, piedod viņam viņa dozēto saprašanu.

Nu nebūs viņš valsts un baznīcas reprezentācijas pasākumos mīļš un gaidīts viesis, tur būs citi, kam patīk tērzēt par neko...
dafne
# Labojis dafne: 2013.05.04 19:12:21
Confrater,kas butu ta reala braliba kristietibaa?
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 30 , pavisam kopa bijuši: 5783