atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Suteneru un narkodīleru ANO?
Aivars
Iesūtīts: 2012.07.27 08:25:15
Kādiem `ekspertiem` prātā ienākusi `gaiša` doma - izrādās, lai apkarotus AIDS izplatību, vajagot veicināt prostitūciju un narkomāniju. Plašāk te

150 lpp garais ziņojums pilnā apjomā ir te

Ko par to domājam?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2012.07.30 12:49:47
Mārtiņš
Tam, kas Dievam patiešām ir svarīgs, Draudze, diemžēl, ir paskrējusi garām, proti – Dieva godības un mīlestības izpausmei caur Kristus Miesu (Draudzi). Katrs tagad noņemts ar rūpēm par savu sektu, katrs rūpējas tikai par savu namu, savu mazo impēriju, bet Dieva Nams tiek atstāts novārtā. Draudze ir pazaudējusi Kristus liecību, ko nest pasaulei, jo tā tikai ar lūpām liecina par Viņa mīlestību, bet praksē to noliedz. Jā, patiesi – kādu liecību tad Draudze šodien nes pasaulei? Mums ir simtiem dažādu sektu, bet nevienas vietējās draudzes, taču Jēzus lūdza Tēvam, lai ticīgie būtu kā viens, lai pasaule Viņam ticētu. Šodien mums ir grūti mantot dvēseles Dievam, jo mēs vairs neesam visi kā viens un Kristus mīlestības arī nav mūsu starpā tik daudz, kā vajadzētu (kāds mazums jau ir, bet tas ir daudz par maz). Tad nu izeja tiek meklēta grandiozos evaņģelizācijas pasākumos un mākslīgā ekumēnijas demonstrēšanā. Tomēr tas ekumēnisms nav gluži izjukušās Ģimenes apvienošana, bet drīzāk gan rokas pasniegšana kaimiņam pāri sētai, pat nedomājot par sētas un katram sava mājokļa nojaukšanu, lai būvētu vienu kopīgu namu, kur dzīvot visiem kopā kā vienai ģimenei.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.07.30 13:54:33
Ingars
Mums ir simtiem dažādu sektu, bet nevienas vietējās draudze
Jūtu jums līdzi. Tīri vai žēl sametās, kā jums neiet. Ak jūs nabadziņi!
Tikai vai nebūtu Tev laiks pārvarēt savu nicinājumu un riebumu pret dzīvo Kristus Baznīcu, ko Viņš pulcē šodien realitātē, un nevemstīt žulti visās tēmās, fantazējot par `ideālo` Ingara unificēto baznīcu, kas eksistē vienīgi iedomu pasaulītē, un, paldies Dievam, nekad nekļūs realitāte
Ingars
# Iesūtīts: 2012.07.30 16:27:44
Aivars
Ar vārdu „mums”, es domāju visus ticīgos visā pasaulē. Jau tādas runas vien ticīgo starpā, kā „jūsējie” un „mūsējie” ir sektantisma pazīme. Dieva valstībā visi ir „mūsējie” jeb „savējie” un nav nekādu vēl „jūsējie” vai „viņējie”.

Man nav nicinājums un riebums pret Kristus Draudzi, bet gan pret institucionālo Baznīcu, kas piesavinājusies sev Draudzes identitāti, lai gan tā tāda nemaz nav. Kas tad ir dzīvā Kristus Draudze? Vai tā nav visu ticīgo kopiena visā universā un lokāli katrā apdzīvotā vietā? Es neko nefantazēju, bet norādu uz to, kas atklāts Svētajos Rakstos attiecībā uz Draudzi. Tā nav nekāda vis „Ingara”, bet gan Kristus Draudze. Esi uzmanīgs, par ko tu priecājies, jo tu tagad esi priecīgs par to, ka eksistē simtiem sektu, ka Draudze ir sašķelta, Svētā Gara vadības vietā ir cilvēku izstrādātas programmas un tradīcijas, Kristus vietu ieņēmusi garīdzniecība, bet Svētā Gara iestādīto kalpošanu (apustuļu, praviešu un mācītāju) vietā ir kaut kādas cilvēku izdomātas kārtas un amati. Un vēl tēv nepietiek kauna pateikt, ka „paldies, Dievam, ka Bībelē aprakstītā Draudze nekad nekļūs realitāte”.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.07.30 16:40:52
Ingars
aha, aha, tas no sērijas, ka es mīlu visus cilvēkus, bet Ingars un vēl citi ir nicināmi mūdži, kas piesavinājies cilvēka identitāti
baju, baju skazočņik!
Bet nevajag melot, čalīt! „paldies, Dievam, ka Bībelē aprakstītā Draudze nekad nekļūs realitāte” - šito tekstiņu tev mīļais melu tēvs laikam iečukstēja, vai ne?
Ieteiktu tev netiekties pāri pār nolikto un atradināties no savām pāvesta ambīcijām. Runā vien pats savā un ne mūsu vārdā!
Un, ja vēl var lūgt, beidz tukši tarkšķēt par mīlēšanu katra teikuma galā, ja pats nupat skaidri un gaiši atzini, ka nicinājums un riebums tev ir pret REĀLO KRISTUS DRAUDZI, kas sastāv no konkrētiem dzīviem cilvēkiem, ko neskatoties uz viņu nepilnībām pats Kristus ir aicinājis!
Ingars
# Iesūtīts: 2012.07.30 17:10:36
Aivars
Viss, par ko es runāju ir tā Draudze, kas aprakstīta Bībelē – palasi vēlreiz. Viena Kristus Miesa, kas ietver visus ticīgos, kas katrā apdzīvotā vietā tiek pārstāvēta kā viena vietējā draudze. Nekur Bībelē nav minēts, ka vienā apdzīvotā vietā būtu vairāk kā viena vietējā draudze, nedz vispār ka pasaulē būtu dažāda veida apvienības un ticīgo grupas. Vai tad tā ir draudze, kas ik svētdienas sapulcējas atsevišķi no pārējiem ticīgajiem vietējā apkārtnē un vēl, kuras sapluces nemaz neatgādina to, par ko Pāvils rakstīja korintiešiem? Kur ir visu ticīgo priesterība, kur savstarpēja kalpošana, kur vairāku praviešu un mācītāju runāšana pēc kārtas draudzes sapulcē, kur apustuļu iecelti vietējās draudzes bīskapi, kur ir paši apustuļi? Palasi vien un pālrliecinies, ka es rakstīju par Draudzi kā par Kristus Miesu, kurā ietverti VISI ticīgie, bet tu par to teici „paldies, Dievam, ka tas nekad nekļūs par realitāti”.

Lūdzu parādi man, kur parādās mans riebums pret REĀLO KRISTUS DRAUDZI? Es tieši iestājos PAR Kristus Draudzi, kurā ietilpst visi ticīgie ar visām savām vājībām un nepilnībām. Tas pret ko es uzstājos ir elitāra nodalīšanās no citiem brāļiem dēļ viņu nepilnībām – tā ir institucionālā Baznīca, kas atstumj to vājo brāli, kuru Kristus, neskatoties uz viņa vājību, ir tomēr pieņēmis.

Jā, diemžēl, sanāk jau tā, ka institucionālajā Baznīcā ir ieslodzīta Kristus Draudze, tādēļ visi dubļi, kas pienākas Bābeliskajai Baznīcai, diemžēl ķer arī Kristus Draudzi. Tāpēc skan aicinājums Draudzei – izeita ārā no Bābeles, lai jums nebūtu dalības viņas grēkos un jūs neķertu viņas mocības.
dafne
# Iesūtīts: 2012.07.30 17:29:34
Ingarsnekur nav ari rakstits,ka nevaŗ būt vairākas draudzes viena apdzivota vieta
Raimonds
# Iesūtīts: 2012.07.30 17:33:36
pa fikso [87.246.165.252]
Vai nezini šo pazemības veidu: neko neredzu, nezinu, nedomāju un ne par ko neatbildu t.i. ļaujiet man dzīvot svētu dzīvi? neticu, ka neesi nevienu dzirdējis tā sakām: es par to nedomāju un iesaku tev tāpat, esi pazemīgs! Nedaudz ar citiem vārdiem, bet ko trāpīgi pateica Uldis, vai tad nav lielākas problēmas, kā ķēpāties ar šiem mēsliem!
Raimonds
# Iesūtīts: 2012.07.30 17:54:25
Ingars
Labāk ir pašam dot, nekā visu laiku gaidīt no citiem; nevis gaidīt, lai tevi mīl, bet mīlēt; nevis citus sasiet, bet palīdzēt atbrīvot. To taču Jēzus vēlējās? Vai ne?
Ingars
# Labojis Ingars: 2012.07.30 18:50:32
dafne
Uz kāda pamata, tavuprāt, vienā apdzīvotā vietā varētu būt vairāk kā viena draudze? Kur kaut vienā vietā Bībelē ir minēts, ka kādā vietējā apkārtnē butu vairāk kā viena sadraudzība? Vai neesi lasījusi, ko Pāvils rakstīja korintiešiem? Vai neesi lasījusi Jēzus lūgšanu Tēvam par to, lai visi būtu kā viens? Vienmēr, kad tiek runāts ar ticīgajiem tajā vai citā apkārtnē, tiek minēta tikai viena draudze tādā un tādā pilsētā vai tādā un tādā ciemā. Bībelē nav nevienas norādes par to, ka ticīgie sadalītos atsevišķās sadraudzībās, kā tikai un vienīgi uz ģeogrāfiski teritoriālā pamata. Citādi kāds tev attaisnojums un kādas tiesības nodalīties no ticīgajiem vietējā apkārtnē?

Raimonds
Tad nu lai garīdznieki dod ķeizaram, kas ķeizaram pieder un Dievam, kas Dievam pieder. Lai viņi reiz ļauj ikvienam kalpot draudzes sapulcēs un ārpus tām, lai ļauj Svētajam Garam izpausties caur dāvanām brīvi caur visiem draudzes locekļiem.
dafne
# Labojis dafne: 2012.07.30 19:25:40
Ingarsa uz kāda pamata nevar?Tik davaj atver jaunu tēmu...pastudēsim kā tur ir..var vai nevaŗ,lai nav visas tēmas jāaizber.
Raimonds
# Iesūtīts: 2012.07.30 19:26:08
Ingars
Tu esi mēģinājis? Kā sanāca, kas nesanāca?
Ingars
# Iesūtīts: 2012.07.30 19:35:05
dafne
Draudze ir Kristus Miesa, apustuļu darbos ir ļoti uzskatāms piemērs, kā vietējai draudzei jādzīvo:
32 Ticīgo pulks bija viena sirds un viena dvēsele, neviens neko no savas mantas nesauca par savu, bet viņiem viss bija kopīgs.
33 Apustuļi ar lielu spēku apliecināja Kunga Jēzus augšāmcelšanos, un liela žēlastība bija ar viņiem visiem.
34 Viņu starpā arī nebija neviena, kam kā trūktu; jo tie, kam bija tīrumi vai nami, tos pārdeva un atnesa maksu par pārdoto
35 un nolika apustuļiem pie kājām; un katram tika izdalīts, kā kuram vajadzēja.

Kur tas ir šodien??? Šodien ticīgie norobežojas katrs grupējums savā organizācijā, bet par pārējiem neliekas ne zinis vai, labākajā gadījumā, uztur formālas ekumēniskas attiecības.

Raimonds
Šodienas Draudzē varu uzurpējuši klerikāļi, kas ne dzirdēt negrib par to sapulču kārtību, kāda bija 1. gadsimta Draudzē, turklāt tas tikai izraisītu liekus strīdus. Ir jāmeklē Dieva griba jautājumā ko darīt, lai atjaunotu Draudzi
Juris Saivars
# Iesūtīts: 2012.07.30 19:48:53
Ingars klerikāļi, kas ne dzirdēt negrib par to sapulču kārtību, kāda bija 1. gadsimta Draudzē

Es gribu, pastāsti lūdzu! Tikai, lūdzu, atver jaunu tēmu - par kārtību runājot, kārtība jāievēro.
dafne
# Iesūtīts: 2012.07.30 19:49:30
Ingarsbet tur nav teikts,ka nevar.
Ingars
# Iesūtīts: 2012.07.30 20:16:14
dafne
Ja ir teikts, ka jābūt vienotiem, tātad savādāk nevar. Jebšu paskaidro man, kā tu iedomājies vienotību vienā pilsētā, ja ticīgie sadalījušies grupējumos? Kā tev šķiet - ja ticīgie mīl viens otru, vai tad viņi tomēr sadalīsies atsevišķos grupējumos? Mīlestība savā starpā aizliedz ticīgajiem šķelties.

Juris Saivars
Mjā, sanāca novirzīties no pamattēmas, tomēr kaut kāds sakars ar Draudzes vienotību šīm problēmām ar prostitūciju un narkomāniju varētu būt...
rainars
# Iesūtīts: 2012.07.30 20:18:52
Liekas salmu kulšana vien ir. Ja neesam autorizēti lai kāds ņjemtu vērā izteiktās domas par dievkalpojuma kārtību tad arī nemainīsies . Tjipa izmācies par teologu un taisi izmaiņas.

Ir liecības no mācītājiem ka tā arī darījuši un to alkuši gan 1, gan 2.kursā , bet pēc tam , cik es saprotu, aprīti tai lielajā mašinērijā un dzied tik līdzi pārejiem , jo savādāk jau draudzes gana vietu neredzēt. Tā ir īpaši paklausīgajiem.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.07.30 20:24:00
Ingars
nu sanāk gan tev novirzīties... hm.. nebiju iedomājies, ka tam ir sakars ar narkomāniju...

bet vispār, čalīt, labāk ej Dievu lūgt, lai nav jāmuld tik daudz. Pļerksti kā tāds nevarīgs kazanova par to mīlēšanu, ko nespēj pats, bet citos noniecini. Labāk ļauj citiem mīlēt kristiešus institucionālās baznīcās un beidz kūdīt uz šķelšanos, pat ja pašam gribās atšķelties no pārējiem, sektant tu mūsu
Raimonds
# Iesūtīts: 2012.07.30 20:29:17
Ingars
Ir "ģēlas" un "padarīšanas", ko parasti dara vienatnē vai pa divi, nevar jau visus tagad savietot vienā angārā un lai visu kopā dara ar allelujāā. Nau jau obligāti visu un visiem darīt kopā, lai justu dievišķo mīlestību. Citreiz jau pietiek atrast kaut vienu, ko mīlēt un manīsies visa pasaule. Jap?
Juris Saivars
# Labojis Juris Saivars: 2012.07.30 20:49:25
Ingars

par prostitūciju un narkomāniju raksti šeit, bet par "to sapulču kārtību, kāda bija 1. gadsimta Draudzē" - jaunā tēmā, labi?

Par Baznīcas vienību tavs viedoklis atšķiras no Jēzus norādījuma ... bet ne nu tu pirmais -
Mk. 9:38-40 Jānis Viņam sacīja: "Mācītāj, mēs kādu redzējām Tavā Vārdā izdzenam ļaunus garus. Tas neturas pie mums, un mēs tam to esam lieguši, tāpēc ka tas neturas pie mums."
Bet Jēzus sacīja: "Neliedziet viņam, jo neviens nedara brīnumu Manā Vārdā, kas tūdaļ par Mani varētu runāt ļaunu. Jo, kas nav pret mums, tas ir ar mums."
Uldis
# Iesūtīts: 2012.07.30 20:55:22
Juris Saivars

Starp citu, ļoti labu atsauci tu esi ieliecis.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 186 , pavisam kopa bijuši: 7846