atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Vīriešu atbildība
Sieviete
Iesūtīts: 2007.10.27 18:21:09
Pārsvarā vīrieši (vairāki ateisti) citās tēmās jau labu brīdi diskutē gan par abortiem, gan dzemdību sāpēm, gan par sievietes (topošās mātes) tiesībām izlemt sava nedzimušā bērna likteni. Vai nevajadzētu pārrunāt vīriešu atbildību gan par sava dzimušā, gan nedzimušā bērna likteni?
Par vīrieša kā ģimenes galvas atbildību pret savu sievu un bērniem? Par daudzajām vientuļajām mātēm, kas vienas audzina savus bērnus?
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 18 . 19 . >>
AutorsZiņas teksts
Sieviete
# Iesūtīts: 2007.10.27 18:26:11
Vai vīrieši vēl atminas savu atbildību ne tikai par ģimenes materiālo nodrošinājumu (to viņi atceras un cenšas pildīt visbiežāk), bet arī par savas ģimenes garīgo veselību un izaugsmi? Par garīgo barību bērniem? Par viņiem veltīto laiku un uzmanību? Vai mācītāji spēj to savienot ar savu aicinājumu?
Janis Diekonts
# Labojis Janis Diekonts: 2007.10.27 20:48:20
Sieviete Téma vietà. Ja vìrietis uznemtos pilnu atbildìbu par dzìvìbu,ko rada,mums bùtu daudz daudz mazàk abortu. Ja vìrieshi turétos pie laulìbas gultas skìstuma,mums bùtu pavisam maz par ko runàt. Ja vìri gjimenés pildìtu savus gjimenes galvas pienàkumus,kurus tiem uzlicis Kungs,tad bùtu daudz vairàk stipru gjimenju. Tomér tà nenotiek vienmér. Gréks biezhi njem virsroku pàr vìriem un tas rada visu to postu,ko més tagad redzam.
Andis Atvars [87.110.102.23]
# Iesūtīts: 2007.10.27 21:10:05
O sievietes arī ir labās- pasaule bez vīriešiem būtu ja ne paradīze, tad tuvu tai... ar zobiem un nagiem cīnās par ģimenes galvas vietu un tad pašas brīnās, ka tā ģimene tāda šķība, greiza sanākusi, ka dēliem trūkst atbildības sajūtas, bet kur lai viņi to iemācās, ja ne ģimenē. Nu palūkojieties apkārt un retu ģimeni ieraudzīsiet, kur tā nav...
klusētājs [81.198.7.58]
# Iesūtīts: 2007.10.27 22:12:10
Sieviete manuprāt, par atbildību attiecībās nevar runāt dalīti, respektīvi: bibliski siev./vīr. ir viens veselums. un nevajag dalīt - lūk šitik tālu, un šitais ir siev. pārziņā, a šitais -vīr......tad jau uzstādījums ir greizs, jo neiet runa par vienotu veselumu, un līdz ar to nevar funkcionēt D dotie principi attiecībām..
drīzāk jautājums man būtu, kāpēc attiecībās/ģimenē partneri nejūtas vienoti, viens otru papildinoši, viens otru aizstāvoši, pateicīgi par to, ka ir kopā?

Par daudzajām vientuļajām mātēm, kas vienas audzina savus bērnus .....droši vien, tas izklausīsies ciniski, bet, pagaidām jau tikai sievietei ir nepieciešamais ekipējums , lai iznēsātu bērnu ....līdz ar to arī atbilstoši statistikas dati, kas pēc būtības neko par labu vienam vai otram dzimumam neizsaka
Briinumsons
# Iesūtīts: 2007.10.27 22:33:28
Ģimene nav savu savtīgo vēlmju apmierināšana
Sevis pierādīšana ,
Vēlme pēc keksa ,
bēgšana no vientulības.

Ģimene ir radīta kā kalpošana , kas domāta cilvēkiem ar īpašu aicinājumu!
Janis Diekonts
# Iesūtīts: 2007.10.28 10:49:11
Apskatìsim Rakstu vietas par vìru atbildìbu:
1.kor. 14:35 patìk daudziem vìrieshiem,bet shì Rakstu vieta arì noràda,ka vìram bùs bùt kompetentam atbildèt un paskaidrot.
1.Tim.2:8 vìru pienàkums ir lùgt par savàm gjimeném.
Tit.2:2 paràda labu raksturojumu tam,kà cienìjamam vìram jàuzvedas un kàdam jàbùt.
Tàlàk par attiecìbàm ar sievu:
Ef.5:25-28 iestàda varenu uzdevumu-mìlét sievu tà,kà Kristus mìléjis draudzi. Tas skaidri un gaishi noràda,ka vìram ir jàizprot Kristus mìlestìba.
Kol.3:19 noràda vél ko- neesiet skarbi (sarùgtinàti) pret vinjàm.
Un 1.Pét.3:7 noràda pavisam nopietni-mìli un godà sievu, sadzìvo ar vinju njemot vérà Dieva zhélastibu, lai tavas lùgshanas netiktu traucétas (pàrtrauktas).
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.28 15:14:49
Sarežģīta tēma, jo bieži šo "atbildību" sievietes izdomā pašas, ko vīrieši nemaz nav parakstījušies... Tas ir par to, kad sievietes "mans, es" putro ar "mūsu, mēs"

A vispār, jā vīrieši Rietumu civilizācijā, pateicoties feminismam ir kļuvuši "vārgāki". Jeb pareizāk sakot, labi adaptējušies, jo ja jau jūs - sievietes - tādas krutas, visu pašas varat un esat tik pašpietiekamas, tad ko no mums prasāt? Tas attiecas uz feministisko daļU!

Atzīstu, no tā cieš tradicionālais patriarhālais modelis kāds tas iestādīts no Dieva.
klusētājs [78.84.187.179]
# Iesūtīts: 2007.10.28 16:26:23
Mulders ....piedod, bet tavs komentārs... A vispār, jā vīrieši Rietumu civilizācijā, pateicoties feminismam ir kļuvuši "vārgāki". .......tas līdzinās....nu tās sieviete pie visa vainīgas: "sieva, ko Tu man devi, lai viņa būtu ar mani, tā man deva no tā koka, un es ēdu"
Briinumsons
# Iesūtīts: 2007.10.28 18:21:51

Par daudzajām vientuļajām mātēm, kas vienas audzina savus bērnus?
Kāda te atbildība un no kā? No neesošā vīra? Nu tāda arī ir - neesoša...
Es
Varētu morāli palīdzēt vietuļām mātēm!
Varētu izklaidēt bāreņus!
Balss
# Iesūtīts: 2007.10.28 22:27:56
a_masiks
Kāda te atbildība un no kā? No neesošā vīra?
Tad kur šis vīrietis ir?! Kāpēc viņš nedomā, ka arī viņam ir jāpiedalās sava bērna audzināšanā?
tad ir jānosaka - pret kuru pilna atbildība: pret sievas bērnu vai pret mīļākās?
Cinisks jautājums... kas normāli nevarētu rasties kristiešiem. Taču atbildība vīrietim būtu jāuzņemas par katru savu bērnu, tikai nevis tā - noglaudīt galviņu katram bērnam, kas nāk pretī - a ja nu manējais...
devīze " laulības gultas sīkstums " liek domāt
Vai tiešām tu nezini vārdu šķīstums? Ka tev šī vārda jēga ir sveša, to varu iedomāties... bet ka tu to vispār dzirdējis neesi un nesaproti, ko tas nozīmē... it kā inteliģents cilvēks, lai arī fizmats...
Balss
# Iesūtīts: 2007.10.28 23:41:20
a_masiks
Tad kur šis vīrietis ir?! ... šis jautājums ir adresējams tai pašai vietuļajai mātei!
Nebut ne, bet gan tiem virieshiem, kas jautaa, vai viniem butu jauznemas atbildiba ari par miiljakaas bernu!
Atzistos, ka nezinu, kas ir "Dienesta romāns", bet varu nojaust. Lai gan par tevi rodas iespaids, ka tik tiesham esi diezgan tipisks musdienu virietis, lai ari varbut inteligentaks neka vidusmeersa postpadomju perioda virietis.

Briinumsons
# Iesūtīts: 2007.10.29 00:13:09

a_masiks

1. pieteikšos bēnumnamam par brīvprātigo palīgu, ja tādi tur vajadzīgi, ja nav

2. no vientuļajām mātēm labāk turēties tālāk - nav tur ko,
Palīdzēt tām histēriķēm tāpat nevar , tikai sakompromitēšos

3. Par Valsts vai Ministru prezidentu kļūt ir grūti , bet ja dzimtenei to vajadzēs , tad piekritīšu !

Briinumsons
# Iesūtīts: 2007.10.29 00:36:09
ja vīrs ir kritis karā , tiek turēts gāustā,
gājis bojā no slimības vai negdījumā ārpus mājas , tikai tad sievu automātiski nesaukšu par histērķi !!!
Briinumsons
# Iesūtīts: 2007.10.29 13:32:28
a_masiks
tevis pieminētais virtuālais tēls bieži lamāja mani , citus , apsaukāja mani un citus , bet ko ko īsti man vajadzēja atcerēties?

Labi, laibi, morāles problēmas nerisināšu , bet vajadzētu gan !
Balss
# Iesūtīts: 2007.10.29 14:25:40
a_masiks
Ne daudzsievību, bet, ja reiz esi kļuvis par tēvu, tad iespēju robežās tas arī esi savam bērnam! Ar savu laiku, rūpēm, arī finansēm, protams. Vīrieši visbiežāk, ja vispār, dod finanses. Bet bērnam svarīgākais ir TĒVS!
Ctulhu
Taadus viiriesus, kas pamet staavoklii esosas sievietes un neruupeejas par vinjaam, pozitiiva paternitaates testa gadiijumaa vajadzeetu sterilizeet
Tu tāds radikāls esi savā pieejā! Nez, vai ateists - fundamentālists?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.29 15:34:41
Ctulhu, bet paša racionālisma pamats - loģika - ir irracionāla, jo nebalstās nekādā racionālā lielumā. Beidzot iecērt to kaut kur sev uz deguna!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.29 15:54:50
Ctulhu! Urā! Beidzot mēs esam uz viena peidža!
Šitais jāiet nosvinēt!

Par to tev žetons, jo varam tagad runāt kā līdzvērtīgs ar līdzvērtīgu, katrs stāvot uz savas filosofijas bāzes. Tas jau paliek pavisam interesanti!
Sieviete
# Iesūtīts: 2007.10.29 16:22:35
Vai šite nav par vīriešu atbildību pret saviem bērniem, sievieti?...
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.29 16:42:13
Sieviete, virskrakst "Vīriešu atbildība" Pret dajebko!
Jautājums ir arī par Sieviešu atbildību, piemēram, dzīvojot kopā ar pļēguru, bērnu sitēju?
Sieviete
# Iesūtīts: 2007.10.29 18:55:44
Mulders nu, tad atver jaunu temu - par sievietes atbildibu! es te cepos par lupatveidigajiem, taurinjveidigajiem virieshiem, kam tikai keksu, bet berns lai paliek sievietei!
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 18 . 19 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 50 , pavisam kopa bijuši: 2828