atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Bērni, disciplīna un Bībele
Zaurs
Iesūtīts: 2007.10.17 19:23:57
Diskusijā par nicinošajiem apzīmējumiem pavīdēja doma par dažādām disciplīnas metodēm bērnu audzināšanā.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 .
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.08 13:43:22
Ctulhu Paldies par ieteikumu
Adonika
# Iesūtīts: 2009.12.08 13:43:46
Kad daudz maz ko sajēgt sāk...
pag - Tu tak par neapzināto vecumu runā: kā tas ar apjēgšanu savienojams?

ja ir izdevies ar bērnu audžināšanu.
Maniem ir tikai +/- 3 gadi.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.08 13:44:16
Rom. 11:22 Redzi šeit kopā: Dieva laipnību un bardzību! Bardzību pret tiem, kas krituši, laipnību pret tevi, ja tu tikai paliksi uzticīgs šai laipnībai; citādi arī tevi izcirtīs!
Adonika
# Iesūtīts: 2009.12.08 13:44:33
nedaargi.
nemaz tik lēti nav. Svētajam gan būtu lētāk kā sievietei, bet savi simti tur salasās.
Adonika
# Iesūtīts: 2009.12.08 13:45:52
paliksi uzticīgs šai laipnībai; citādi arī tevi izcirtīs!
Mīļš beznosacījuma mīlestības piemērs.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.08 13:45:55
Adonika Labi, izteikšos konkrētāk. Ja esi zīdainis miesassodus uzskatu, ka nedrikst piemērot. Ja jau staigā, tad domāju, ka drīkst, līdz nopietnam azpinātam vecumam, kurš ir pēc manām domām kādi no 8-12 gadi, kad iesākas. Pēc tam uzskatu, ka nedrīkst piemērot.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.08 13:47:13
Dievs ir mīlestība. Dievs ir arī uguns, kas iznīcina. To ir grūti savietot cilvēkam, kas nav atjaunojis savu prātu Jēzū Kristū.
Adonika
# Iesūtīts: 2009.12.08 13:50:08
Ja jau staigā, tad domāju, ka drīkst, līdz nopietnam azpinātam vecumam, kurš ir pēc manām domām kādi no 8-12 gadi, kad iesākas
dažs labs staigāt sāk jau 8 mēnešu vecumā. Pag - bet tad sanāk ka apzinātā vecuma pazīme ir staigātprasme?
Adonika
# Iesūtīts: 2009.12.08 13:51:20
Dievs ir mīlestība. Dievs ir arī uguns, kas iznīcina. To ir grūti savietot cilvēkam, kas nav atjaunojis savu prātu Jēzū Kristū.
bērnu audzināšanas apsektā man to ar nesaprast - kā mīlošais tēvs iznīcina savu bērnu, kurš kaut ko ne pa prātam izdarījis.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.08 13:51:25
Ctulhu Rom. 12:19 Neatriebieties paši, mīļie, bet atstājiet vietu Dieva dusmībai, jo ir rakstīts: Man pieder atriebšana, Es atmaksāšu, saka Tas Kungs.


Ebr. 10:30 Jo mēs pazīstam To, kas ir sacījis: Man pieder atriebšana, Es atmaksāšu, un atkal: Tas Kungs tiesās Savu tautu. -

Nepareizi dara tie, kas paši grib kaut ko iztiesāt. Dievs mīl beznosacījuma, bet šajā piemērā ir piemērs par kristieti, kuram ir jāpaliek ticībā tam, ko Dievs ir viņa labā paveicis. Dievs savu beznosacījuma mīlestību ir izpaudis savā dēlā Jēzū Kristū.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.08 13:54:14
Adonika Mīlošais tēvs aicina tevi dzīvot ticībā. Visu laiku ir tavā pusē, par tevi un atbalsta tevi. Tāpat vajadzētu tam būt ar laicīgo bērnu. Tas ir brīdinājums tiem, kas veļas izmantot viņa bezgalīgo žēlastību un labvēlību un ļaunprātīgi izmanto to. Tas ir konteksts, kāpēc minēju raksut vietas. Paralēles ir tam, ka tu audzini savu bērnu nepieļaudams visatļautību, lai bērns nepļauj pēc tam pats sevis iedēstītā sekas.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.08 13:57:26
Rom2:4 Jeb tu pārproti Viņa neizsmeļamo laipnību, pacietību un lēnību, nesajēgdams, ka Dieva laipnība tevi vada uz atgriešanos?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.08 14:04:08
Adonika Nezinu kā vēl to izteikt. uzskatu , ka ir divas pakapes. viena kurā bērns pilnīgi neko neapzinās, tajā nav jāsoda ar miesasodiem. otrā, kurā vins sak kaut ko apzināties, tad tie ir piemerojami, un tresais, kad vins sak apzinaties jau kad dara sliktu vai labu, kurā tev ir jāmāca un jastasta ar vardiem par to. Katram vecumam savas prasibas. Līdzīga kā bija bausklioba musu audzinataja lidz kristum, kad naca kristus, tad vairs nav bausibai varas par mums.

Piemesrs. mans mazs berns iet pari ielai, ar mani kopā, es vinu macu skatities pa labi un pa kreisi. kad sak berns iet skola es vinu lidz tam esmu macijis. reiz ieraugu, ka mans berns parskrien pari ielai neskatoties ne uz vienu pusi. paveicaas, ka nav masinas. es vinu saraju un saodu pa dibenu, teikdmas tev ir jaksatas apkart, jo tevi var notriekt masina. Berns nakamreiz bailes no soda saktas vai ir vai nav masinas un veiksmigi pariet. jo neapzinas ,kas var notikt, ja vinu notriec masina. berns bistoties ( atceroties)no soda, vienmer apskatas vai nav masinas.pienak vidusskolas laiks. berns skatas pa labi un pakreizi ne tapec ka bistas no soda( lai gan bija iemacits pamatojoties uz os motivaciju) , bet tapec, lai neciestu, jo ir jau saprasana.
Adonika
# Iesūtīts: 2009.12.08 22:28:21
otrā, kurā vins sak kaut ko apzināties, tad tie ir piemerojami, un tresais, kad vins sak apzinaties jau kad dara sliktu vai labu, kurā tev ir jāmāca un jastasta ar vardiem par to.
Pag - ja reiz otrajā pakāpē bērns kaut ko apzinās, tad kāpēc audzināt ar sāpju refleksiem, bet ja neapzinās, tad jau pielīdzināms pirmajai pakāpei. Vai Tu spēj iedomāties, ka Tev lai kaut ko saprastu vajadzētu saņemt fiziskus sitienus?

berns bistoties ( atceroties)no soda, vienmer apskatas vai nav masinas.
Ārkārtīgi tipiski ir, ka bērni, baidoties no fiziskiem sodiem, ir paklausīgi tikai vecāku klātbūtnē, bet bez vecākiem atslābinās un izdarās pa savam. +viņiem izstrādājas labas slikto nodarījumu slēpšanas iemaņas. Vēl fakts, ka praktiski līdz 8 gadu vecumam bērns nevar nonākt situācijā, kad viņam vienam pašam ir jāšķērso iela - tas vienkārši ir nepieļaujami.

Interesanti, ka Tev pozitīva šķiet doma, ka bērns Tev paklausa nevis tāpēc, ka mīl un grib izdabāt, bet tāpēc, ka baidās. Īstenībā tā ir briesmīga dzīve baidoties...
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.08 22:34:45
ehh labi, man nav ko teikt šajā sakarā. Nav jau tā, ka bērnam jābaidās, un tāpēc jāklausa.to es neteicu, un ta ar nedomaju. Berns vnk lidz zinamam vecumam man skiet, ka saprot šo miesassodu valodu. bet es iespējams rupji kludos un maldos.
Adonika
# Iesūtīts: 2009.12.08 22:44:44
Berns vnk lidz zinamam vecumam man skiet, ka saprot šo miesassodu valodu.
Visi jau to saprot. Tik es domāju, ka bērni ir gana saprātīgi, lai saprastu ko citu, kas neatstāj tādas negatīvās emocionālās sekas. Ja nu vien tiem ir īpašas vajadzības - bet tad vēl mazāk var runāt par pēršanu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 14 , pavisam kopa bijuši: 1890