atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Bērnu kristīgā audzināšana
vilks
Iesūtīts: 2011.07.30 21:25:31
Ko svarīgu savu bērnu audzināšanai esat ieguvuši no Bībeles un kristietības (kristīgās mācības)? Kā izmantojat to praksē?

Lasu pašlaik Baikovu grāmatu par bērniem un domāju par šādiem jautājumiem, priecātos uzzināt, ko citi labu ir izdomājuši un īstenojuši dzīvē.

Diskusija kristiešiem, kas audzina bērnus (vecākiem, kas ir kristieši).
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
AutorsZiņas teksts
vilks
# Iesūtīts: 2011.08.19 19:50:30
biča
jebkurā gadījumā - tas, ko šeit raksti, vairs noteikti neietilpst tēmā par bērnu audzināšanu. Ja tev ir vēlēšanās, varam turpināt runāt par tev svarīgo citur, bet te es gribētu atstāt vietu sarunām tieši par audzināšanu.
skudra [217.24.66.237]
# Iesūtīts: 2017.04.20 11:35:20
kā palīdzēt bērniem nonākušiem krīzes centrā? Kā palīdzēt viņiem ieraudzīt labo?
sabio
# Iesūtīts: 2017.05.06 19:22:49
Vispār jau ar "bērniem" saprot gan zīdaiņus, gan pusaudžus. Pēdējos var aizsūtīt eksursijā uz Tezē , lai redz, ka izklaidēties un priecīgi cilvēki var būt arī bez alkohola (nenoliedzu, protams, ka ir indivīdi, kas pa stūriem tur to lieto). Un, ka kristietība ir kautkas visas pasaules JAUNIEŠIEM, nevis tantiņu tusiņš. Savukārt, par bērnudārzniekiem runājot.... Es pat nezinu, ko viņiem tur svētdienas skolā stāsta.Bet nu , ja tur vai mājās ģimenē ir kompetenti cilvēki, kas var atbildēt plus mīnus piecgadnieka n-tajiem jautājumiem par to, kas ir kristības, trīsvienība, dvēsele, augšāmcelšanās, ticība....
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 120 , pavisam kopa bijuši: 4589