atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Lūgšanas un aizlūgšanas
S.R...
Iesūtīts: 2011.07.19 12:33:00
Kāda ir jūsu pieredze, attieksme?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>
AutorsZiņas teksts
S.R...
# Iesūtīts: 2011.07.20 13:17:10
Aivars
a vot es cienu Baznīcas Tradīcijas. galu galā no turienes visam arī kājas aug. kas neatzīst Baznīcu, tas neatzīst arī Kristu, kas to ir dibinājis.
tāds ir mans uzskats.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.07.20 13:25:47
S.R...
Marka 7 ir akurāt šis tas runāts par tradīciju neviennozīmīgo dabu
7 Bet tie Mani velti cienī, mācīdami tādas mācības, kas ir cilvēku pavēles.
8 Jo, Dieva bausli atmetuši, jūs turat cilvēku likumus."
9 Un Viņš tiem sacīja: "Tā jūs atmetat Dieva bausli, lai turētu savu likumu.

Tā ir problēma, kad tradīcijas sāk jaukt ar Dievu un pestīšanu
S.R...
# Labojis S.R...: 2011.07.20 13:43:58
Aivars
būs jāpārlasa, par ko vispār tur ir runa. vai neesi ko aiz matiem , tā teikt, pievilcis. man domāt, vai tik tur neiet runa par burta kalpību Vecajā Derībā. jāpaskatās.
protams, kādas tik māņticības nav redzētas no dažādu sugu tantiņām, viena pat uz līdzenas vietas reiz baznīcā gribēja trilo no rokas zīlēt.
tas ir kas cits un BAZNĪCA par to neatbild, cita lieta, kas ir svēto kults , un kāda ir Baznīcas mācība šajā lietā. vai ne?

phe. tā jau domāju. runa iet par farizejiem un VD.

MARKA EVAŅĢĒLIJS

7. nodaļa

Un pie Viņa sapulcējās farizeji un kādi no rakstu mācītājiem, kas bija atnākuši no Jeruzālemes.
2 Un, redzēdami kādus no Viņa mācekļiem netīrām, tas ir, nemazgātām, rokām maizi ēdam, -
3 jo farizeji un visi jūdi neēd, ja tie rokas nav mazgājuši, vecaju likumus turēdami
4 un, no tirgus nākot, tie neēd, ja tie nav mazgājušies, un vēl ir daudz, ko tie zņēmušies turēt, dzeramu kannu un krūžu un vara trauku mazgāšanu, -
5 tad farizeji un rakstu mācītāji Viņam vaicā: "Kāpēc Tavi mācekļi nedzīvo pēc vecaju likumiem, bet maizi ēd nemazgātām rokām?"
6 Bet Viņš uz tiem sacīja: "Pareizi Jesaja par jums, liekuļiem, ir pravietojis, kā ir rakstīts: šī tauta godā ar lūpām Mani, bet viņu sirds ir tālu no Manis.
7 Bet tie Mani velti cienī, mācīdami tādas mācības, kas ir cilvēku pavēles.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.07.20 13:53:17
S.R...
O jā, svēto kults tā tiešām ļoti bieži ir `aiz matiem pievilkta` negantība. Jāņa Pāvila II laikā pat parādījās kaut kāds diezgan oficiāls atzinums no pašu kūrētāju puses, ka dažs labs `svētais` nekad nav eksistējis, bet izdomāts, lai aizstātu kādu pagānu kultu. Tīrā cūcība!
Aivars
# Iesūtīts: 2011.07.20 13:55:19
nu protams, ka runa ir par varizejiem, bet ideja ir tieši tā pati - izdomātas cilvēku tradīcijas, kas iet pretrunā ar Dieva Vārdu.
Teiksim - Jāņa 16:24 Līdz šim jūs neko neesat lūguši Manā Vārdā; lūdziet, tad jūs dabūsit, ka jūsu prieks būs pilnīgs.
25 To Es jums līdzībās esmu runājis; nāk stunda, kad Es vairs nerunāšu uz jums līdzībās, bet tieši stāstīšu par Tēvu.
26 Tanī dienā jūs lūgsit Manā Vārdā, un Es nesaku, ka Es aizlūgšu Tēva priekšā par jums.
27 Jo pats Tēvs jūs mīl, tāpēc ka jūs Mani esat mīlējuši un esat nākuši pie ticības, ka Es esmu izgājis no Tēva.
S.R...
# Iesūtīts: 2011.07.20 13:56:11
Aivars
redzi, mums(RKB) ir pietiekami daudz pazemības atzīt savas kļūdas.

domāju, ir ko pamācīties. ko arī no sirds novēlu.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.07.20 13:57:31
S.R...
Nu jā, jums to kļūdu ir tik daudz, ka jāmācās cītīgi! Lai nu izdodas!
S.R...
# Iesūtīts: 2011.07.20 14:00:15
Aivars
es protams lūdzu pašu Tēvu, bet Jēzus Vārdā. jo bez Viņa Upura un Krusta būtu mirusi savos grēkos. tāda ir mana izpratne. jo kas ir Tēvs? un kas ir Dēls? vai ne Viens kopā ar Svēto GARU? ko te vispār var nodalīt? domāju, Jēzus to runāja savas zemes dzīves laikā lai apgaismotu uz to, kas nāks vēlāk.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.07.20 14:04:46
S.R...
Nu ja cilvēks lūgšanā griežas tieši pie Trīsvienīgā Dieva, mūsējie jau tikai apsveic un neiebilst. Tad, kad tur ienāk visādas citas, lietas, no iebildēm vairs neizvairīties.
S.R...
# Iesūtīts: 2011.07.20 14:08:12
Aivars

labi,labi. mums jau nav jābāžas jums virsū ar saviem svētajiem. nepatīk, variet nedraudzēties.

ejiet ar mieru, tā teikt.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.07.20 14:09:29
Jums dubultā tur piestaigāt!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.20 17:17:50
kas neatzīst Baznīcu, tas neatzīst arī Kristu, kas to ir dibinājis.

Nu luuk, un taa kaa mees atziistam Kristus iestaadiijumus, mums sirds derdzaas par to, ka dazhi labi grib Kristum virsuu uzbaazt savu biznesu un tradiicijas.

Es gan teiktu, kas Kristu neatziist, tas arii vinja Bazniicu neatziis un meklees cilveeka izgudrotus iestaadiijumus.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.07.20 17:21:45
Man nekad nav bijusi skaidra taa logjika, luugt mirushus cilveekus, ja ir tieshaa draats pie pasha Dieva... Nu nafig pa klusajiem telefoniem staigaat, ja vari netrauceeti iet pie pasha Kunga, pietam ar absoluuti 100% paarlieciibu ka shams to visu dzirdees un jems veeraa... un taa teikt, ja vajadzees, amazones teceejumu preteejaa virzienaa pagrieziis... Ibo Kristus ir apsoliijis, ka shaadas luugshanas tiek uzklausiitas un sadzirdeetas.

A vot kur garantija, ka kaads Marijs vispaar speejiigs zinaat un dzirdeet ko paaris miljardi fruktu shamai vienlaiciigi bubulee... taadas es nekur pie Dieva neatrodu...

Mulders prosto absoluuts slinkjis... nahren man tur ieviest veselu sveeto panteonu un zinaat kursh atbild par skruuveem ar labo viitni un kursh par skruuveem ar kreiso viitni, es visu pa taisno - Dievam ausii, lai vinjsh taalaak organizee glaabshanas darbus...

Nadjozhno, Djoshivo i Praktichno. Pietam es droshi zinu, ka Dievs nepievils... a visaadi mirushi onkulji un tantes... ko vinji var labaak nekaa pats Dievs noorganizeet?

Kaapeec juus RKB taa sharahtaajaties pie Kristus iet... ka pat vinja asinis vakareedienaa nepienjemat?
dafne
# Iesūtīts: 2011.07.21 00:26:06
armilo
vai,paldies to jau es ta ka zinaju..biju domajusu ka ir vel kada "savadaka"

S.R...
domaju,ka tavas lugsanas bez visiem siem pricendaliem ir gana specigas

Ja,nu es praktizeju gan lugsanas,gan aizlugsanas...nu,jaa...svetos es netrauceju...tas gan
Memekija
# Iesūtīts: 2011.07.21 10:49:59
Jošs Mulders Man nekad nav bijusi skaidra taa logjika, luugt mirushus cilveekus, ja ir tieshaa draats pie pasha Dieva
Šitam es piekrītu,tomēr, paldies Dievam, ka ir bijuši tādi svētie, viņu darbus un biogrāfijas palasīt ir tiešām vērtīgi.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.21 11:23:08
Šitam es piekrītu,tomēr, paldies Dievam, ka ir bijuši tādi svētie, viņu darbus un biogrāfijas palasīt ir tiešām vērtīgi.

Tas gan un uz to aicina arii Dievs, veerot sho sveeto dziives nogali...

Tachu tas kas vienmeer cilveekiem ir gaajis shkjeersaam, ka vinji skataas uz tiem Sveetajiem, nevis uz to, uz ko skatiijaas shie Sveetie vai kas shos Sveetos par Sveetiem padara... Ne jau vinju darbi!

Vecaa labaa viena no peedeejaam sarunaam kur Peecis ar Kristu runaa... un Kristus vinjam atbild - Kaada tev dalja, tu seko MAN!

Bet daudzi cilveeki meegjina imiteet Sveeto darbus, nevis Sveeto ticiibu kaa sekas arii shie darbi ir.

Piekam... visi mees esam Sveetie Kristus deelj... paarlasi Paavila veestulju iesaakumus...

Tas ir vecais pagaanisms, kas grib dadzhus cilveekus padariit par "sveetaakiem"... bet Kristuu visi mees esam Dieva Beerni un nav "Sveetie Dieva beerni" un "Nesveetie Dieva beerni" - Visi Dieva beerni ir Sveeti... Ja tu sevi neuzskati par Sveetu, tu apvaino savu kristiibu un to, kas to daavaajis tev.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.07.21 11:37:06
Jošs Mulders
Vienprātības grāmatā gan tiek pieļauts, ka arī šo to no svēto piemēra var mācīties, bet, protams, ka uzsvērt tiek arī tas, ka vispirms jau tur parasti varam redzēt, cik liela ir Dieva žēlastība pret grēciniekiem.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.21 11:48:33
Aivars, manupraat vislabaakais ko no Sveetajiem var maaciities ir tas, ko dariit peec tam, kad esi atgriezies... Tas par ko runaa Jeekaba veestule...

Biezhi jaunajiem kristieshiem ir taads briidis... ka vinjsh ir atgriezies, sveets un visaadaa zinjaa pozitiivs... tachu ir dabiigais jautaajums - A ko tagad?

Luuk tad jaa... var skatiities uz Sveetajiem un mekleet iedvesmu...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.07.21 11:49:56
Jošs Mulders
var skatiities uz Sveetajiem un mekleet iedvesmu
īpaši jau, skatoties uz svētajiem viņu vajadzībās sev līdzās
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.21 11:51:10
Aivars, tjipa tavo...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 73 , pavisam kopa bijuši: 33936