atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi G. Gurdžijeva zinātne par idiotiem
S.R...
Iesūtīts: 2011.06.02 13:54:51
idiots ir cilvēks, kurš ir tas, kas viņš ir "pats savs" - ko arī nozīmē sengrieķu vārds - idios., no kura cēlies vārds idiots.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
neielog. [90.130.167.86]
# Iesūtīts: 2011.06.02 16:26:38
S.R, tu man esi tik pat anonīma, cik es tev. Relax, neuztver tik asi, ka atļaujos tevi slīdzināt ar vidējo cilvēku, kas ekstrēmās situācijās rīkojas ekstremāli. Savas unikalitātes ilūziju nedrīkst zaudēt ne mirkli.

p.s pašapziņa vai nu ir, vai nu nav. Nekādiem mākslīgiem paņēmieniem to nevar iemantot, mānīt sevi ar kaut kāda "patiesā es" meklējumiem, mēģinājumiem "kļūt labākam", utt. Imo.
S.R...
# Iesūtīts: 2011.06.02 16:38:07
neielog. [90.130.167.86]
tu man esi tik pat anonīma, cik es tev. Relax, neuztver tik asi, ka atļaujos tevi slīdzināt ar vidējo cilvēku, kas ekstrēmās situācijās rīkojas ekstremāli. Savas unikalitātes ilūziju nedrīkst zaudēt ne mirkli.

ok. tas labi. tu mani vari salīdzināt, pielīdzināt, un vēl nezin ko - tam visam nav absolūti nekādas vērtības, jo tev nav bāzes informācijas, lai vispār ko tādu varētu paveikt. tā teikt - runā par neko ar neko.
tas nekas, tā gadās.

p.s pašapziņa vai nu ir, vai nu nav. Nekādiem mākslīgiem paņēmieniem to nevar iemantot, mānīt sevi ar kaut kāda "patiesā es" meklējumiem, mēģinājumiem "kļūt labākam", utt. Imo.

kas ir pašapziņa? vai ne tā pati *****isma pakāpes noteikšana?
S.R...
# Iesūtīts: 2011.06.02 16:39:30
Ctulhu
tas noziimeetu absoluutaas zinaasanas.

laikam gan tas tieši to arī nozīmē.
S.R...
# Iesūtīts: 2011.06.02 16:47:29
Ctulhu
par to mēs varam parunāt sīkāk citā reizē. ar garā nabagie domāti šķiet tie, kas slāpst pēc kā vairāk, nekā tiem ir. garīgā jomā protams.
ai,bet tur ir tik daudz nianses, netiecieties pāri pār jums nolikto - tipa, neesiet lepni. arī par ģeķību, kura liks kaunā pasaules gudros u.tt. plaša tēma.
neielog. [90.130.174.13]
# Iesūtīts: 2011.06.02 16:49:03
Relax vēlreiz, nesaprotu par ko tā šūmējies.

(c)kas ir pašapziņa? vai ne tā pati *****isma pakāpes noteikšana?

Pašapziņa ir neiespringšana uz jebkādas savas pakāpes noteikšanu, jo cilvēks sev patīk tāds kā ir. Tas imo ir svarīgak nekā visādas zaparas, lai atbilstu nez kādiem ideāliem.
S.R...
# Iesūtīts: 2011.06.02 16:54:15
neielog. [90.130.174.13]nu tad patīci sev tāds, kāds esi. man nav iebildumu. sēdi kaut kokā un grauz banānus.
ar tādu attieksmi nebūs progresa, nu labi, man arī reizēm uznāk varena pašpietiekamības sajūta, īpaši pēc labi paēstām vakariņām. bet tā nav ilgstoša. galu galā, katram savs vērtību mērs.
neielog. [90.130.174.13]
# Iesūtīts: 2011.06.02 16:59:44
...no kurienes tāda nepatika pret cilvēkiem, kas sev patīk tādi kadi ir? Kāpēc tādas indīgas piezīmes? Un, kas nosodāms ir sēdēšanā kokā un banānu grauzšanā?
S.R...
# Labojis S.R...: 2011.06.02 17:03:36
neielog. [90.130.174.13]oi,nu es atvainojos, ja mani izteikumi nebija glaimojoši,uzmundrinoši vai kā citādi patīkami. es tikai paudu savus uzskatus. nekas personisks ne pret tevi, ne kādu citu, kas sēž kokā un grauž banānus.
laižos mājās. bija interesanti aprunāties.

a tu davai ielogojies, lai var tevi atpazīt.
neielog. [90.130.174.13]
# Iesūtīts: 2011.06.02 17:31:34
Cth, nesapratu, kas ir "noliktais"?

S.R...
# Labojis S.R...: 2011.06.03 09:00:26
Ctulhu
ar netiekties pāri noliktajam es saprotu tā - katram cilvēkam, visās jomās, ir kāda savu iespēju robeža. piem. pirmklasniekam nevajadzētu sākt mācīties augstāko matemātiku. nekas labs tur nesanāks. tāpat ar garīgām lietām, visam ir sava secība, robežas. acīmredzot arī cilvēkam kā tādam, ne tikai atsevišķam indivīdam, ir savas iespēju robežas.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.03 11:22:56
Cik saprotams, Pareizticīgo Baznīca šo Gurdžijevu ir pasludinājuši par okultistu. Diskusijas nosaukums, diemžēl, maldina lasītājus, runājot par `zinātni`.
Vārda `idiots` etimoloģijas apspēlēšana gan ir lingvistiski iespējama, bet diemžēl šobrīd šis vārds jau ir aizņemts psihiatrijā, kā garīgas atpalicības apzīmējums. Nez vai ir pareizi forumiešus aicināt sevi saukt par idiotiem, tāpat, kā nebūs lāgā autovadītājus dēvēt par autistiem, pat, ja arī tur saknē ir viens un tas pats grieķu vārds
Ierosinu diskusiju vienkārši slēgt, jo arī minētā teozofijas pārstāvja popularizēšana neatbilst LELB uzdevumam - pasludināt Dieva Vārdu Latvijas ļaudīm.
<< . 1 . 2 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 196 , pavisam kopa bijuši: 1402