atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Meli
S.R...
Iesūtīts: 2011.06.01 09:55:21
cik bieži jūs melojat? cik bieži citi melo jums? un kāda ir savstarpējā saistība?
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
armilo
# Iesūtīts: 2011.06.01 15:08:25
Ctulhu

Mūsu sistēmā par grēku sauc jebkādu ļaunuma izpausmi. Ja apturēsi agresīvu uzbrucēju, būsi godinājis 5. bausli.
S.R...
# Iesūtīts: 2011.06.01 15:08:56
Jošs Mulders
paldies. palasīšu.
S.R...
# Iesūtīts: 2011.06.01 15:25:26
Ctulhu
treneejam sabiedriibaa agapes algoritmus attieciibaa uz vinju

vai agapi var uztrennēt un kādam nolūkam tā ir nepieciešama racionālai sabiedrībai?
vai tad vērtību nenosaka kopējais labums? nepilnvērtīgs rada tikai ciešanas un nelietderīgu resursu patēriņu.
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.06.01 17:15:36
gadās sameloties. dažādos veidos.
man arī mēdz melot. es cenšos melus atpazīt un atšifrēt.
citas sakarības īpaši nav novērotas. Tas ir - ja man melo, tas nekādi nenozīmē ka es tieku motivēts melot pretīm. Tieši otrādi -es tieku motivēts melus izvilkt gaismā.
Visbiežāk sanāk melot pašam sev. bet te ir problēma, lai arī es izliekos pats sev noticam, es diemžēl labi apzinos kad un ko es sev meloju. Tb - melot ta varu, bet apmānīt nevaru...


globāli skatoties - nu, valsts izliekas ka maksās mums pensijas, mēs kā atbildi tam - izliekamies ka maksājam nodokļus.... man tāda melošanas "apļa poruka" nekādi nesimpatizē. bet tā tomēr notiekas...
sica smejas [78.84.97.210]
# Iesūtīts: 2011.06.01 17:19:43
nu vispār speciālisti apgalvo, ka katrs melo un tas, kas saka, ka nemelo - melo Rīgā v iens profesors tieši pēta cilvēku melus baigi gribējās šo nointervēt, bet mūsu laiki nesakrita un nekā.....
nu kādam meloju, sev pameloju, kādreiz noklusēju, bet man`;a dabā nav noklusēt bet teikt ko domāju
sica smejas [78.84.97.210]
# Iesūtīts: 2011.06.01 17:20:47
un nevajag jau lielus grandiozus melus... melojam mēs par sīkām it kā nevainīgām lietiņām....
(OK citi to vēl dažreiz sauc par glaimiem, otra pažēlošanu un coitādi attaisno savus melus )
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.06.01 17:22:26
S.R...

vai ir racionāli uzturēt nepilnvērtīgu sabiedrības locekli? ja viss virzās uz sabiedrības labumu, tad kāds sabiedrībai labums no nepilnvērtīga locekļa?

jā, viennozīmīgi ir racionāli. Iemesli tie paši, kapēc kaujas laukā cīņu biedri neatstāj savus ievainotos biedrus lai ienaidnieks tos savāc. Ievainotie biedri tuvākajā laikā vai arī vispār nespēs karot. bez rokas vai kājas nav karotājs. It kā ir bezjēdzīgi tādu glābt, taču atstāt šo cīņu biedru būtu nodevība pret viņu. Un cilvēks māk vispārināt, ij attiecināt visu pret sevi. Tb - jebkurš cīņu biedrs var iedomāties sevi ievainotā vietā. Tieši tas pats ir ar jebkuru nepilnvērtīgo sabiedrības locekli. Ja negribi lai tevi nodod un pamet likteņa varā - pats nenodod citus un nepamet. elementāra sabiedrības funkcionēšanas likumsakarība. Ja tā netiek ievērota - sabiedrība pati sevi sagrauj, kā jau Cth teica.
S.R...
# Iesūtīts: 2011.06.01 19:20:12
Ctulhu
plusaa mums ir jaunas zinaasjanas - kaa vinju aarasteet + jaunas iemanjas

skaidrs, tāds kā izmēģinājuma trusītis, ja?
blackjack online [210.213.74.143]
# Iesūtīts: 2024.02.15 05:59:47
Thanks for your post. I’ve been thinking about writing a very comparable post over the last couple of weeks, I’ll probably keep it short and sweet and link to this instead if that`s cool. Thanks free online blackjack with other players

bubble shooter [62.197.146.35]
# Iesūtīts: 2024.02.15 08:53:36
Šeit komentāros ir diezgan daudz pētījumu. Tās visas ir diezgan interesantas pozitīvas atbildes bubble shooter
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 22 , pavisam kopa bijuši: 35318