atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Jēzus vārds / Mācekļu vārds
Anita_
Iesūtīts: 2011.03.06 11:38:55
Mācekļi teica, darīja daudz ko, kas nebija ne Jēzus pavēle / ne mācība / ne vārds.
Vai kristietim, kurš tic Jēzum, dara Jēzus pavēles /mācības/vārdus to būs darīt?

Piemērm saistošās rakstu vietas:
- Mateja 28:19-20; Jāņa 14:15; t.sk. Mateja 6: ...lūgšanā: svētīts lai top tavs vārds...
- Apustuļu darbi 2:38-47 -par pastāvēšanu apustuļu mācībā; 1 Korintiešiem 7:26; Mateja 16:22-23; Marka 8:33; Atskaitot mācekļu vārdus, kuros minēts: Tā ir Tā Kunga pavēle; Jēzus teica/saka/vārds...
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.06 11:39:25
...
pich_
# Iesūtīts: 2011.03.06 12:25:07
Anita_

Jēzus nemācīja, kā pareizi jāiet uz podu, tā ka... tev nebūs iet uz podu
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.06 14:26:43
Anita_

Protams, ka mācekļiem ir saistoši Dieva Vārds... gan tas kas runāts no Kristus mutes, gan pēcāk caur Sv. Garu no apustuļiem un mācekļiem.

Bet kā saka pat vārds "māceklis" - tas nozīmē - mācīties saprast... un bez Sv. Gara izprast līdz galam Kristus mācību nemaz nevar.
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.06 16:27:26
Jēzus nemācīja, kā pareizi jāiet uz podu, tā ka... tev nebūs iet uz podu
---
Vai Kristietim būs darīt to, ko māceklis teica darīt, bet nebija Jēzus pavēle /mācība/vārds.
Tātad, ja mācekļa teiktais, kas nav Jēzus vārdi/mācība/pavēle, var gan darīt, gan nedarīt?
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.06 16:31:16
Protams, ka mācekļiem ir saistoši Dieva Vārds... gan tas kas runāts no Kristus mutes, gan pēcāk caur Sv. Garu no apustuļiem un mācekļiem.
---
Par Svēto Garu:
Jāņa evanģēlijs 14 nodaļa:
2 6 Bet Aizstāvis, Svētais Gars, ko Tēvs sūtīs Manā Vārdā, Tas jums visu mācīs un atgādinās jums visu, ko Es jums esmu sacījis.
...
Tātad....pēc Jēzus teiktā.....sanāk, ka .......Svētais Gars Tēva atsūtītais pēc Jēzus aiziešanas.......ir tas pats Jēzus vārds, ko Jēzus teica!
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.06 16:32:58
Bet kā saka pat vārds "māceklis" - tas nozīmē - mācīties saprast... un bez Sv. Gara izprast līdz galam Kristus mācību nemaz nevar.
---
....ja Svētais Gars ir tas pats ko Jēzus teica (Jāņa 14:26), tad bez Jēzus vārda Jēzus teikto/mācības/pavēles nevar saprast....
pich_
# Iesūtīts: 2011.03.06 18:06:03
laikam jau kristīgi skaitās jebkas, kas ir no Bībeles- neatkarīgi, vai to teica pats Jēzus, viņa mācekļi, radinieki, ēzeļi vai eņģeļi. jo tas viss taču tā pat skaitoties Dieva vārds.
vismaz man tā sķiet.
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.06 18:40:52
laikam jau kristīgi skaitās jebkas, kas ir no Bībeles- neatkarīgi, vai to teica pats Jēzus, viņa mācekļi, radinieki, ēzeļi vai eņģeļi. jo tas viss taču tā pat skaitoties Dieva vārds.
vismaz man tā sķiet.

---
Piemēram:
Skaidrojošā vārdnīca "Tezaurs":
kristietība -as, s.; parasti vsk.
1. Reliģija, kuras pamatā ir ticība Jēzum Kristum un kura radās Romas impērijā mūsu ēras 1. gadsimtā; kristiānisms.
...
tātad....sanāk, ka
Kristietis ir tas, kurš tic Jēzum.
Jēzus saka:
Marka 16:
16 Kas tic un top kristīts, tas tiks izglābts, bet, kas netic, tiks pazudināts.
Jēzus saka:
Mateja 28:
19 Tāpēc eita un darait par mācekļiem visas tautas, tās kristīdami Tēva, Dēla un Svētā Gara Vārdā,
20 tās mācīdami turēt visu, ko Es jums esmu pavēlējis. Un redzi, Es esmu pie jums ik dienas līdz pasaules galam."
Jēzus saka:
Jāņa 14:15 Ja jūs mīlat Mani, turiet Manas pavēles.
...
Tātad sanāk, ka kristietim, kurš tic Jēzum, Jēzus saka darīt viņa pavēles!
...
Tātad sanāk, ka kristietim ir ok darīt Jēzus pavēles.
...
Jēzus apstiprināja, ka viņš saskaņā ar Jesaja gr, ir tas sūtītais (Lūkas 4), kurā ir Dieva gars (Svētais Gars)
Jēzus teica, ka Svētais Gars, kuru viņš atstāj, atgādinās visu ko Jēzus ir teicis!
Jāņa 14:26 Bet Aizstāvis, Svētais Gars, ko Tēvs sūtīs Manā Vārdā, Tas jums visu mācīs un atgādinās jums visu, ko Es jums esmu sacījis.
...
tātad....sanāk, ka ok kristietim ir darīt Jēzus pavēles (mācības/vārdu/teikto...)
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.07 14:38:02
Vai Kristietim būs darīt to, ko māceklis teica darīt, bet nebija Jēzus pavēle /mācība/vārds.
Tātad, ja mācekļa teiktais, kas nav Jēzus vārdi/mācība/pavēle, var gan darīt, gan nedarīt?


Ja ir lieciiba, ka maaceklju teikto Kristus neatbalsta vai noraida, tad jaa... tas ir anti_piemeers kaadai praksei/maaciibai. Savukaart ja mums nav maaceklju teiktajam nosodiijuma, tad uz kaada pamata tu to noraidiisi? Ibo Kristus aizejot Debesiis atstaaja apustuljus kaa vinja maaciibas taalaakneseejus un skolotaajus...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.07 14:39:43
....ja Svētais Gars ir tas pats ko Jēzus teica (Jāņa 14:26), tad bez Jēzus vārda Jēzus teikto/mācības/pavēles nevar saprast....


Es tak neteoicu, ka NEKO nevar saprast... tas ko es teicu - liidz galam visaa pilniibaa saprast... Ja tev nav Sv. Gars, tad kaa staav rakstiits:
13 To mēs nerunājam ar cilvēcīgas gudrības vārdiem, bet ar vārdiem, ko Gars māca, garīgas lietas garīgi apspriezdami.
14 Miesīgais cilvēks nesatver to, kas nāk no Dieva Gara; jo tas viņam ir ģeķība, viņš to nevar saprast, jo tas ir garīgi apspriežams.
15 Garīgais cilvēks izdibina visas lietas, bet viņu pašu neviens neizdibina.
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.07 18:40:13
Ja ir lieciiba, ka maaceklju teikto Kristus neatbalsta vai noraida, tad jaa... tas ir anti_piemeers kaadai praksei/maaciibai.
---

Ja tas ko mācekļi teikuši, bet nav JĒZUS MĀCĪBA /teiktais/pavēle, tad kāpēc kristietim kurš TIC Jēzum darīt to, ko kāds cits māca, saka, pavēl, ja to nav uzdevis teikt Jēzus!....
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.07 18:44:46
Savukaart ja mums nav maaceklju teiktajam nosodiijuma, tad uz kaada pamata tu to noraidiisi?
---
Cilvēkiem tika atstāts Svētais Gars, kurš atgādināja VISU, KO JĒZUS BIJA TEICIS ! Pie tam Jēzus teica , turēt viņa pavēles /vārdus!.
Jāņa 14:26 Bet Aizstāvis, Svētais Gars, ko Tēvs sūtīs Manā Vārdā, Tas jums visu mācīs un atgādinās jums visu, ko Es jums esmu sacījis.
Jāņa 14:15 Ja jūs mīlat Mani, turiet Manas pavēles.
...
Mācekļi pēc tam, kad tika atstāts Svētais Gars, to pierakstīja. Vai tā?
Tad ja pierakstīja Svēto Garu, tas ir tas ko Jēzus teica, tad ja nav norādes ka to, ko mācekļi teica ir Jēzus vārds-Svētais gars, tad kāpēc kristietim kurš tic Jēzum, darīt mācekļu vārdus/teikto/varbūt kādu pavēli, ja nav tajā Svētā Gara!...
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.07 18:47:10
Ibo Kristus aizejot Debesiis atstaaja apustuljus kaa vinja maaciibas taalaakneseejus un skolotaajus...
---
Jēzus atstāja Svēto Garu, kurš atgādināja visu ko Jēzus teica! (Jāņa 14:26)
Mācītājs (skolotājs) ir tikai Kristus. Citi -brāļi. (Mateja 23:8)
Tā, ka....
Spried pats!....
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.07 18:55:50
Kaapeec Tu vispaar domaa, ka eksistee dievs?
---
Kāpēc es domāju, ka eksistē Dieva TAISNĪBA?
Tāpēc, ka tā darbojas.
Pamēģini, labāk nemēģini, grēkot pa pilnai programmai, kas sanāks, kurp nonāksi?
Nav taču grūti redzēt, kas notiek, kad grēko. Kāpēc ir tā vai šitā neok, tāpēc ka lūk grēciņš (netaisnība) tāda! Nedarīsi netaisnību, būs ok!
Nu nav taču grūti redzēt jau tā pasaulē, kas ir, kad neok Dievaprāt dara, kādi rezultāti......
pich_
# Iesūtīts: 2011.03.07 19:01:46
Anita_

kāda būtu pasaule, ja Dievs uz vienu dienu pazustu?
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.07 19:05:43
Bet tur jau nekaads dievs nav vajadziigs - vienkaarsji, ja greeko , tas ir - riikojas destruktiivi, tad destrukcija arii sanaak.
Dabas likumi parastie.
---
Dievs par kuru pausts Bībelē parāda kas ir ok, kas nav -viņaprāt.
Pie tam vēl pareizi vajag viņu saprast.
Pasaulē izpratne par to, kas ir ok, kas nav bieži vien atškiras no Dieva prāt ok, neok.
Piemēram, tas, kurš tic Dievam un dara Dieva prātu kaut ko ok darīs, citādi domājošam tas ok būs fui! Un tas citādi domājošais teiks varbūt-dabas likums !
Vari iedot Dabas likumu teorētisko grāmatiņu vai rakstus, lai ar tiem varētu iepazīties un piemēram salīdzināt ar Dieva, par kuru pausts Bībelē info!
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.07 19:08:10
ok...
Tēma taču Jēzus vārds /Mācekļu vārds !!!
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.07 19:13:07
Jaa, matematikas un dabas zinaatnju maaciibu graamatas.
---
Un tajās ir pausts, kas ir, ja aizraujās ar kaut ko (tobiš elki), ja neciena tēvu, māti, kas ir; ja zog, kas ir; ja iekāro, kurp nonāk, kas notiek utml....vai uz tādām lietām dabas likumu grāmatiņas arī dod atbildes?...cik tās ir pilnīgas priekš dzīvošanas starp cilvēkiem?...
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.07 19:20:18
Jaa, alkoholisma , narkomaanijas, psihologisko atkariibu mehanismi.
---
Dievs saka "fui" tādām lietām.
Bet citiem takš patīk un tie cilvēki neuzskata to par atkarību bet kaifu un viņiem vienalga kas ar viņiem notiek, citiem, jo nomirs tā vai šitā. Vismaz uz kādu laiku kaifā dzīvot sanāk.
Nu un kas foršš tādai domāšanas, rīcības atšķirībai?
Pie tam, ja kāds narkomāns tev vai tev kādam svarīgam cilvēkam hm, hm sadarīs piemēram, patiks?
Lūk te arī atšķirība: narkomānam kruta! tev šausmas!
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.07 19:23:30
jaa, ir pausts. Attieciigo zinaatnju nozaru graamataas.
---
kurās tieši un vai viņas ir pilnvērtīgas un vai ārstē tikai cilvēka apvalku vai sirds dziļumus tā īsti un patiešām...

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 123 , pavisam kopa bijuši: 10160