atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Par piedošanas robežām
Aivars
Iesūtīts: 2010.10.22 23:42:11
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
KPax.
# Labojis KPax.: 2011.02.12 10:26:32
-Jona-

Viņš pie krusta ir izcietis vislielākas mokas - pie tam ne tik daudz fiziskās (ko mēs vēl puslīdz tā kā spētu apjēgt), bet visvairāk garīgās - par Savu bērnu milzīgo nepateicību un neskaitāmajām nodevībām..

Domāju, Tev taisnība, arī man šķiet, ka teikt "dievs ir ziedojis savu vienpiedzimušo dēlu, lai..." ir ne visai pamatoti, jo, tāpat kā Jēzus nepārprotami zina, kas ar viņu notiks, arī dievs (un tātad arī Jēzus) zina, ka pēc trim dienām Jēzus celsies augšā un dosies, kur nu tam jādodās. Tā, ka no "ziedojumiem" mums atliek tas, ko Tu raksti.

Tikai - kāpēc gan Tu domā, ka cilvēkiem ir grūtības saprast, ko nozīmē garīgās mokas?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.02.12 10:36:28
KPax.
Klau, var jau būt, ka Tev šis jautājums tiešām interesē, tad paskaties kādas vecākas sarunas šai sakarā gan par kenosis ideju, gan daudz ko citu krusta sakarā. Jona te arī ir no lidoņiem, kā uzskatus vairāk formējuši dažādi reliģiski sapņotāji, bet pašos Sv. Rakstos Jēzus krustā redzam izpaužamies ciešanu pārdzīvojumu ne tik daudz par cilvēku atraidījumu, cik par atšķirtību no Tēva, ieņemot to grēcinieka vietu izolētībā un nāvē.
KPax.
# Iesūtīts: 2011.02.12 10:58:08
O.k., Aivar, mājiens skaidrs, te gan runa, šķiet, ir par vienkāršu semantiku, ko mēs saprotam ar vārdu `ziedot` vai ar vārdu `mokas`.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.02.12 11:02:53
KPax.
Savukārt tēma nav par semantiku.
masiks iesmiin [95.154.230.254]
# Iesūtīts: 2011.02.13 00:36:47
Aivars
es tev piedodu. cerams, ka tavs Dievs to arii pratiisies.
Papucs
# Labojis Papucs: 2011.02.20 15:43:40
Jā, un par popkornu...
Man jau sen likās, ka popkorns kinoteātrī stāv ārpus piedošanas robežām, un ka ir daudz cilvēku, kuri neapzinās riskējam ar savu veselību, un kā izrādījās - pat ar savu dzīvību.
Es nopietni.
Bet vai nav vainīga pati sistēma? Kādreiz padomju laikos varēja mierīgi pažēloties, ja kāds seansā trokšņoja, un milicija bija klāt kā likts. Tagad tik daudz kas tiek atļauts, ka tas jau sen iet pāri citu cilvēku tiesību pārkāpumiem, bet nevienu jau neinteresē.............

Pats savā dzīvē esmu vairākkārt uzprasījies uz smagām nepatikšanām, ne jau tikai graužot seansā popkornu, bet Dievs mani vairākkārt ir brīnumaini izvedis ārā no nepatikšanām, iespējams, ka esat piedzīvojuši ko līdzīgu. Droši vien abiem cilvēkiem bija slikts noskaņojums, man žēl tā cilvēka, kuram nepaveicās, taču cerams, ka šis notikums turpmāk kļūs par brīdinājumu visiem neapdomīgajiem popkorna grauzējiem.
masiks [74.63.112.138]
# Iesūtīts: 2011.02.20 17:32:37
Papucs
kas tev teica, ka tika nošauts tieši popcorna grauzējs, nevis tas, kurš uzkāpa uz nerva ar savu piekasīgo aizrādījumu?
Tjipa - ņefig traucēt atpūsties ar savu piekasīšanos, ibo par seansu un popcornu + cola - ira samaksāts.
Papucs
# Iesūtīts: 2011.02.20 17:52:13
masiks [74.63.112.138]
Tādā gadījumā Pasaules Gals ir tuvu klāt, varbūt jau šogad - ja nedrīkst aizrādīt popkorna grauzējiem, tad tālāk grimt pasaulei nav vairs kur...
Rosalie
# Iesūtīts: 2011.02.20 21:39:28
Papucs - driixt driixt aizraadiit Tik baidoos, ka shaut ar tieshi taadaam pat tiesiibaam driixt ... Vinjsh iztiesaas
Rosalie
# Iesūtīts: 2011.02.20 21:42:08
kakji ar rozaa auseem - KS bija dzilji ticiigs kristietis. Ja kas ... Lasi veel.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.02.20 22:15:29
Rosalie
driixt driixt aizraadiit Tik baidoos, ka shaut ar tieshi taadaam pat tiesiibaam driixt ... Vinjsh iztiesaas

Vai aizrādīšana būtu pielīdzināma šaušanai? Toč pasaules gals tuvu klāt ...
masiks [74.63.112.141]
# Iesūtīts: 2011.02.21 00:09:44
Papucs
Pasaules gals diezvai ir tuvu, taču tiešām (pēc mēdiju ziņām) nošauts esot aizrādītājs.
http://www.kriminal.lv/news/ubiistvo-v-kino-deboshir-zastrelil-otca-devochki

Kārtējais gadījums, kas mums liks dienas steigā apstāties un mazliet padomāt... varbūt...

Visticamāk - "varoņa" ideja par šaujamieroču bezproblēmu legalizāciju - nomirs kopā ar tās autoru.
Rosalie
# Iesūtīts: 2011.02.21 16:02:16
tak provoceeju, puishi ... pusapzinaati laikam ... iistena liepaajnieka geens, shkjiet, ij Aafrikaa, ij uz Marsa cauri sitiisies.

kaut gan ... subjekta x briiviiba/demokraatija beidzas pie sybjekta y degungala neatkariigi no izpausmes formas ... vai tomeer ne?
... un noshautais jau ir mieraa pie Teeva ... vai tomeer ne?
Tēvs Indriķis
# Iesūtīts: 2011.02.21 16:16:54
Ja nošautais ir kristietis, tad pie Tēva.
Rosalie
# Iesūtīts: 2011.02.21 16:51:09
ljausim Vinjam to izshkjirt vai tomeer pashi gudri?
Papucs
# Labojis Papucs: 2011.02.21 23:31:09
masiks [74.63.112.141]
mmmjāā...
un es cerēju... cūcība...

Bet jāpiekrīt policijai - par slimajiem lai atbildību uzņemas ārsti.
sabio
# Iesūtīts: 2011.02.26 12:20:45
par to legalizāciju.....

un kā ta Šveicē- paskatitieties wikipediā
Gun politics in Switzerland
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.04 10:22:57
Jēzus saka:
Marka evanģēlijs 11 nodaļa:
24 Tāpēc Es jums saku: visu, ko jūs lūgdami lūgsit, ticiet, ka jūs dabūsit, tad tas jums notiks.
25 Un, kad jūs stāvat, Dievu lūgdami, tad piedodiet, ja jums kas ir pret kādu, lai arī jūsu Tēvs, kas debesīs, jums piedod jūsu pārkāpumus,
26 bet, ja jūs nepiedodat, tad arī jūsu Tēvs debesīs jūsu pārkāpumus nepiedos.
viena diena [212.93.97.146]
# Iesūtīts: 2011.03.29 19:37:23
Piedot var tikai Dieva spēkā. Un piedošanai nav robežu, tāpat kā Dievam. Es kādreiz tā nedomāju. Bet esmu pati to piedzīvojusi, ka lūdzot tu vari saņemt no Dieva spēku piedot pat visbriesmīgākās lietas. Jo Svētais Gars atklāj to it kā no Dieva viedokļa un tu ieraugi, ka tas/tie cilvēki arī ir Dieva bērni, kas diemžēl ir nonākuši velna varā. Tikai piedodot var atkal tapt brīvs, mīlošs un dzīvs. Un tas ļauj Dievam tālāk darboties gan ar to situāciju, gan ar tiem cilvēkiem. Ja man agrāk kāds to teiktu, es neticētu, bet tagad esmu piedzīvojusi Dieva žēlastību un piedevusi.
Nepiedošana jau noziegumu neadara par nebijušu. Nekas nemainās uz labo pusi. Velns jau grib, lai cilvēki nepiedotu, novērstos no Dieva, sāktu Viņu tiesāt, ielaistu sevī tumsu un skumjas. Ir tikai 2 ceļi - piedot vai nepiedot. Trešā nav.
e bingo online [210.213.74.143]
# Iesūtīts: 2024.02.15 06:02:13
I’ll probably keep it short and sweet and link to this instead if that`s cool. Thanks how to play bingo online

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 57 , pavisam kopa bijuši: 3961