atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Ko Jūs saprotat ar terminu jeb definīciju svēts cilvēks?
Svētais
Iesūtīts: 2010.10.22 20:24:08
Vai tas ir kāds kas ir svētāks par citiem, mazāk grēko utml.? Vai tas ir kāds kas ir vairāk ko izdarījis citu labā, nekā citi?

Dievs saka, ka sevi mērot ar sevi pašu, proti, savā starpā salīdzināties nav pareizi, un Viņš mūs sauc par svētiem, mīļotiem, pieņemtiem - vai tas ir nepareizi no Dieva puses? Sakiet, ja Dieva viedoklis par mums ir tāds, vai tā nav augstprātība no mūsu puses, ja mēs to pazeminam jeb noniecinam?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2010.10.24 21:16:59
Papucs
Dieva Vārdu tu vari uzstādīt sirdspaziņai kā standartu. Un tas nebūs slikti. Bet filtrē tu to caur atklāsmi ( sirdi un prātu) , nevis caur sirdspaziņu.
Papucs
# Iesūtīts: 2010.10.24 21:17:54
Svētais
Kardināls Pujats teica, RKB uzskata, ka ir, un es esmu sapratis tieši to pašu.
Varu izskaidrot domu dziļāk, bet tas tik tiešām saskan ar Rakstiem.
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.10.24 21:19:00
Svētais
filtrē tu to caur atklāsmi ( sirdi un prātu)
Un kas tad ir sirds un prāts kopā, ja ne sirdsapziņa?
Nu, labi, lai būtu sirds bez prāta.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.10.24 21:19:29
Papucs
nu labi es nestrīdos ar tevi. es to saprotu citādāk.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.10.24 21:21:12
Papucs
Sirds ir gara komponents, prāts ir d`veseles komponents. Kaut kādā mērā tie pārklajas protams. Sirdsapziņa ir dvēseles jeb prāta apsvēruma standarts, kam savukārt paklausa sirds. Nu labi tā tiešām ir dziļa tēma.
Papucs
# Iesūtīts: 2010.10.24 21:22:40
Svētais
Pareizi, prasās pēc psihoanalīzes - kas un no kurienes ceļas mūsu domas un mūsu sajūtas?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.10.24 21:25:54
Papucs
Domas no apkārtējās info , ko uzņemam dažādos ceļos. Tas nenozīmē, ka Dievs nevar runāt caur tām, Viņš var un runā, ja mūsu prāts un sirds ir noskaņota uz Dieva Vārdu. Sajūtas ceļas no mūsu domu apsvērumiem. Teiksim, ja es tev paziņotu, ka tev ir miris kāds no tuvieniekiem, un tie būtu meli. Taču tu izjustu skumjas, varbūt dusmas uz Dievu , varbūt vēl kādas citas sajūtas un emocijas, taču šīs sajūtas nebūtu balstītas uz realitāti un patiesību, jo tie ir meli. Tā sajūtas vienmēr seko mūsu domu gaitai un gājumam.
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.10.24 21:30:45
Svētais
Paņemsim Pavļiku Morozovu.
Kas (viņa paša iekšienē) vadīja viņu nodot savu ģimeni antikristīgam režīmam?
Sirdsapziņa? Prāts? Sajūtas?

P.S. Pēc leģendas ģimene viņu nosita kā traku suni. Tā mēdz darīt ar trakiem suņiem...

Svētais
# Iesūtīts: 2010.10.24 21:35:48
Papucs
Tā varēja būt padomju propaganda... Lai gan tur minēts, ka stāsts varēja būt arī izdomāts.. Tomēr es tiešām nevaru atbildēt kādas motivācijas kurus cilvēkus vada kādos apstākļos.
Papucs
# Iesūtīts: 2010.10.24 21:38:34
Svētais
Redzi, saskaņā ar RKB, Pavļika sirdsapziņa kaut kur dziļi un klusi bet pilnīgi noteikti čukstēja, ka nodot ģimeni sātanistiem nav labi, bet Pavļiks tomēr paklausīja kaut kādai citai apziņai.
Jo sirdsapziņa ir Sv.Gara balss, bet visas citas apziņas gan ir buļļa mēsli.
Tajā skaitā apziņa, ka Saeimas vēlēšanās obligāti jāiet balsot...
Svētais
# Iesūtīts: 2010.10.25 10:00:45
Papucs
Pat ja taa, tad sirdsapzinas standarts arii sajaa gadiijumaa nav noteicosais un vel mazak ir Sv.G. balss. Jo, piem., noziedzniekiem, ari ir savi sirdsapzinas standarti kaa drikst cilvekus spidzinat un kaa nedrikst. kaa drikst nogalinat un kaa nedrikst. kur drikst mazliet zagt un kur nedrikst.teiksim mafijai ari ir savi sirdsapzinas principi kurus ta neprakapj, un taa talak un ta joprojam...
danar
# Iesūtīts: 2010.10.25 10:06:15
Svētais
Ne,es domaju,ka ta nav..mums tiesi ir jaredz savas nepilnibas nevis jaizliekas,ka to nav..un tas nebut nenozime,ka nevaram tuvoties Dievam...luteraniem ir greksudze,Vakarediens...ja kads nav gadijuma parliecinats vai Dievs vinu pienems...tad Jezus miesa un asinis ir tas,kuras mazga mus un atjaunina ticibaa.
Augstpratiba no musu puses ir izlikties labakiem neka patiesiba esam,liekuliba un daudzas ariskigas lietas,kuras Dievam nav vajadzigas.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.10.25 10:17:49
danar
Tas, ka mes redzam savas nepilnibas, tas ir labi un pareizi, jo cilvekam ir sevi jaizmeklee. es tieši par to ari runaju, ka neskatoties uz musu nepilnibam mes varam drosi bez bailem tuvoties Dievam katra laika zinadami, ka Dievs ir mus Jezus del pienemis jau samksadams vienu reizi par visam reizem ar vienu upuri daridams mus pilnigus garaa un palavigus Dieva prieksaa. Ja sagrekojam, tad lai tas nebutu no musu puses skerslis to nozelojam, bet lieta tada, ka no Dieva puses skerslu muums vairs nav, lai mes varetu ieiet vissvetakaja vieta Dieva klatbunte bez bailem par musu grekiem, jo greka problema ir atrisinata.
danar
# Iesūtīts: 2010.10.25 10:34:42
Svētais
ko tu saproti ar vardiem "vissvetaka vieta,Dieva klatbutne"?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.10.25 10:36:27
danar
Bez nosodijuma sajutas ej Dieva prieksaa un vina klatbutne, jo tiem , kas ir Jezuu nav vairs nekada nosodijuma.
danar
# Labojis danar: 2010.10.25 10:54:25
Svētais
bet kam ir domats Evangelijs?
tikai tiem,kuri nav Kristu?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.10.25 10:57:23
danar
Abiem.









danar
# Iesūtīts: 2010.10.25 11:05:07
Tad..kads bij temas jautajums?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.10.25 11:08:34
danar
Tads, ka ja esam Kristuu, tad esam sveti, jo to saka Dievs. Mums nav tiesibu to noniecinat jeb pazeminat ar paša bezvertiguma sajutu vai tml. un vienalga vai jutamies vai nejutamies taa. tam nav nozimes, galvenais ko ticam par to, un ko par to saka Dievs.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.10.25 11:13:36
Jaa, un veel...mees esam spejigi uztvert un novertet tikai to no Dieva attieksmes, atkariba no taa, kaa mees domaajam par Viņu. Ja mes domajam, ka vins dusmigs, tad uztversim uz sevi verstas dusmas, ja domajam, ka mil un velas attiecibas, tad uztversim to. Un tas bus subjektivi izejot no taa ko mees ticam par Viņu. Tas nebus pamatots realitaatte, ja ticam nepareizi.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 28 , pavisam kopa bijuši: 7340