atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Pilna māja Budām...
Madāma
Iesūtīts: 2010.09.14 12:55:38
Sveiki, gudrie prāti!

Mana situācija - es kristiete, vīrs budists (vai nu vismaz gribētu tāds būt...). Viņš daudz ceļo pa austrumu zemēm un no katra ceļojuma pārved kaudzi ar dāvanām. Un lūk - mūsu mājā rindojas Budas galva, nu jau arī Ganešs, dažādi Tibetas sakrālie trauki, staulītes no cilvēku kauliem (Indija!!!).
Pēkšņi es tos ieraugu ar citām acīm!!! Man liekas, šie priekšmeti mani traucē, iespaido. Vai tās ir tikai manas iedomās? Vai šādiem priekšmetiem reāli ir kāds spēks, aura....?
Nu, novācu un saliku plauktā. Pretī dabūju milzīgu konfliktu un apzīmējumu - sektante, nav ko brīnīties, kristieši ir visagresīvākā reliģija Pasaulē utt...
Ko darīt?
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.09.15 07:58:01
Madāma Mans pieticīgais viedoklis...kamēr vīra aizraušanās tevī izraisīs šādas emocijas, tikmēr viņam ir rezons ar to nodarboties.
vilks
# Iesūtīts: 2010.09.15 08:20:23
Džonijs
kamēr vīra aizraušanās tevī izraisīs šādas emocijas, tikmēr viņam ir rezons ar to nodarboties.
hmm, vai tas ir normāli, ka vīri un sievas nodarbojas ar savstarpēju viens otra kaitināšanu un tīšām darīšanu tā, lai otram sliktāk?

man tas diez kā neizklausās pēc normālām laulāto attiecībām.

es drīzāk piekristu tiem, kas saka, ka ir svarīgi par šo lietu vispirms lūgt (un vīram nemaz nav jāstāsta, ka lūdz) un jautāt Dievam gudrību un risinājumu.
otrs - vēlams mēģināt runāt un saprast, kāpēc katrs no jums rīkojas tā, kā rīkojas. Nu, vīram tie ir suvenīri, bet ja tev tādi nepatīk, tad kāpēc tādi nepieciešami? Vai viņam ir konkrēta vēlme ieriebt vai arī jūsu attiecībās ir kas neizrunāts? vai varbūt tu tiešām agresīvi reaģē un viņš ir sajuties aizvainots kādā brīdī, jo viņam tie suvenīri ir mīļi un viņš aizrādījumus par tiem ir kaut kādā ziņā uztvēris kā uzbrukumu viņam pašam?

visādā ziņā, lai dzīvotu kopā cilvēki ar atšķirīgu reliģisko pārliecību, ir ļoti nepieciešama liela savstarpēja cieņa un ieklausīšanās vienam otrā. un ar kareivīgumu neko panākt nav iespējams.
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.09.15 08:25:58
vilksNu re...tu pati smuki izanalizēji...to arī es gribēju pateikt
Madama [109.110.10.158]
# Iesūtīts: 2010.09.15 10:01:20
Paldies visiem!
Redz, interesanti, jo konflikts par šīm figuriņām sākās brīdī, kad es un mana māsīca norunājām iestāties aizlūgšanās par sevi un mūsu ģimenēm! Mums abām vienlaicīgi uzrādījās, ka šīs lietas traucē!
Un tā ir vienmēr - tikko sāku intensīvi aizlūgt par kaut ko- tā BAMS! Sākas konflikti, apsaukāšanās utt. Lai gan aizlūdzu pa dienu, kad neviena nav mājās, kad tas nevienam pat nevar traucēt, neviens to pat nezina!
Laikam jāpiekrīt- tas jādara vīram nezinot, nav ko plātīties!

Man nudien negribas krista otrā galējībā un sākt stiept uz māju krustus, Jēzus bistes utt. Tikai - laikam tomēr tas būs vajadzīgs. Jo - te jau nedzīvo tikai budisti vien, te arī kristieši mājo
Vakar mēģinājām vienoties par divām dažādām vietām mūsu mājās - viņam savs budistu stūris, man varētu būt savs - ar Kristus bildi, sveci , nu kaut ko tādu....
Ak, jā- laulāti baznīcā neesam, sava mācītāja arī nav. Esmu
Madama [109.110.10.158]
# Iesūtīts: 2010.09.15 10:02:13
esmu "pa draudzēm staigātāja"
pich_
# Iesūtīts: 2010.09.15 10:08:32
Madama [109.110.10.158]

droši vien vienīgais variants arī būtu katram iekārtot savu stūrīti, kur kolekcionēt suvenīriņus...
ja vienoties neizdodās, tad jūsu attiecībām ir diezgan smags raksturs.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.15 10:18:12
Madama [109.110.10.158] tikko sāku intensīvi aizlūgt par kaut ko- tā BAMS! Sākas konflikti, apsaukāšanās utt. Lai gan aizlūdzu pa dienu, kad neviena nav mājās, kad tas nevienam pat nevar traucēt, neviens to pat nezina!

hā... zina gan, garu pasaules priekšā mēs esam nolasāmi kā mazie ezīši! (līdz zināmai robežai gan) , un visi šie gari ļoti pat labi zin, kas notiek, un kas šiem draud ja notiks tālāk
turpini tik lūgt un aizlūgt, neaizmirsti māju arvien no jauna nosvētīt, un vispār uzskati to kā savu kristietes pārbaudījumu.
danar
# Iesūtīts: 2010.09.15 10:22:10
Madama [109.110.10.158]
Tad tev atliek viena draudze"nosesties"
Lai tu varetu versties konkreta draudze,kur par tevi un tavu gimeni aizludz..un bus ari savs macitajs pie kura versties ar dazadiem jautajumiem.... viens nav karotajs
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.09.15 10:23:06
-Jona-
vai tavi padomi gadījumā stipri nevelk uz parastu buršanos un pesteļošanu? Tb - burvestību izdzen ar līdzīgu, tikai pretēji vērstu burvestību?
Memekija
# Iesūtīts: 2010.09.15 10:27:00
Madama [109.110.10.158]
Cieni sava vīra pārliecību un viņš cienīs tavējo.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.09.15 10:33:51
masiks [212.93.96.2]

nea, mani padomi velk, ka Kungs vienmēr ir stiprāks par jebkuru elku jebkurā vietā

ielikšu vēlreiz šo , forma smieklīga, bet tā ir tīra patiesība
http://www.youtube.com/watch?v=YghnurXmTKs
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.09.15 10:46:19
-Jona-
nea, mani padomi velk, ka Kungs vienmēr ir stiprāks par jebkuru elku jebkurā vietā

un? tjipa tavas burvestības ir stiprākas? Un kā tas noliedz manis teikto?
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.15 10:58:06
masiks [212.93.96.2]

kristietības kontekstā tml. vārdus gan nelieto, un tev taču tā tīk pa tezauru meklēties..
Madama [109.110.10.158]
# Iesūtīts: 2010.09.15 10:59:46
Memekija - labs padoms, paldies!
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.09.15 11:12:31
-Jona-
kristietības kontekstā tml. vārdus gan nelieto
un? no tā ka politkorekti nelieto paši kristieši - no tā kaut kas būtiski mainās?
vasara
# Iesūtīts: 2010.09.15 11:27:17
Jo lielāka pretestība būs no Tavas puses, jo lielāka arī no viņa puses. Tādēļ es teiktu, ka jāļauj viņam šos "priekus" izbaudīt. Un jāļauj šiem suvenīru krāmiem apaugt ar putekļiem. Tad arī to laiks beigsies jūsu mājā, jo kurš gan katru nedēļu gribēs tos visus pārkrāmēt, lai no tiem slaucītu putekļus?
pich_
# Iesūtīts: 2010.09.15 12:30:29
Ctulhu

tu kļūdies. tieši eksperimentāli var pierādīt, ka ticīgam cilvēkam šīs figūriņas var izraisīt galvas sāpes.
ja cilvēks netic, ka figūriņas viņu var ietekmēt, tad tās arī neko ļaunu (vai labu) nenodarīs
pich_
# Labojis pich_: 2010.09.15 12:35:08
Gnidrologs

nosacīti. ja vīrs stieptu mājās figūriņas un teiktu sievai- tev tagad dēļ viņām sāpēs galva, un, ja sievai tiešām sāk sāpēt galva, tad tas ir placebo efekts.
šajā gadījumā sieva pati sev rada placebo.
pich_
# Iesūtīts: 2010.09.15 13:26:12
Gnidrologs

jā, arī tā.
bet kristieši neatzīs, ka budas figūriņām ir placebo efekts... savādāk vēl nāksies aizdomāties, vai tiem pašiem krustiņiem arī nav "tās pašas spējas". vieglāk ir ielikt velnu tajās figūriņās
Alfrēds [85.15.232.34]
# Iesūtīts: 2010.09.15 13:51:33
Pich
"savādāk vēl nāksies aizdomāties, vai tiem pašiem krustiņiem arī nav "tās pašas spējas"."
Viņi jau arī pat nedrīkst to uzskatīt, un te ir tas paradokss. Ik pa brīdim kāds kristietis pasmejas par kādas mumba-jumba cilts iezemiešu totēmu pielūgšanu, atminas par Vecās derības zelta teļu, uzbrauc pagānu svētbirzīm un akmeņiem, un tradīcijai vilkt bluķi, bet tajā pašā laikā ne vārda par krustiņu fetišu, ikonām un svēto statujām baznīcu nišās. Par vispasaules braucieniem ar svēto relikvijām un pīšļiem es nemaz nerunāju. Atkal jau vecais jautājums par skabargu un baļķi.
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 54 , pavisam kopa bijuši: 2565