atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Korāna dedzināšana - kas var būt adekvātāx par šo!
etaoin shrdlu
Iesūtīts: 2010.09.09 22:04:59
http://tinyurl.com/3yxuton

Ko tauta saka par šo "kristīgās vēsts paraugu"?
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
etaoin shrdlu
# Labojis etaoin shrdlu: 2010.09.09 22:08:38
es pat nezinu, ko teikt - jebkas ir vai nu par stipru, vai par vāju

nevienam, kas noliedz Kristietību, nav jādara pilnīgi nekas, lai to diskreditētu. absolūti nekas - var sūkt margaritu un bumbierus apklaudzināt.

visu izdarīs paši kristieši
Drupie
# Iesūtīts: 2010.09.09 22:25:08
vai tas diskreditē kristietību, nezinu, bet, iespējams, nevaru būt šai jautājumā objektīva.
taču spēlēties ar islāma fundamentālistiem šādi gan nez vai ir prāta darbs
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.09.09 22:33:42
etaoin shrdlu
Saistībā ar 11.09. jau nu gan tas ir pilnīgi neadekvāti, jo musulmaņi tur vispār ņi pri čom.

Taču daudz kristīgāk, fundamentālāk un Evaņģēlijam atbilstošāk būtu izbraukt jūrā un samest tur dzirnakmeņus ar piesietām īsto organizatoru, kuru vārdi droši vien nav plašai sabiedrībai zināmi, simboliskām lellēm.
masiks [159.148.73.94]
# Labojis uzraugs: 2010.09.09 22:49:57
nu, no otras puses.... islāmisti dedzina dajebkuras valsts karogu, kas nav islāmiska, tādu sīkumu kā bībeles dedzināšanu pat nepieminot. Jo ja bībelē nav tas pats, kas korānā - tad tā ir kaitīga grāmata. Ja tur ir tas pats kas korānā - tad tā ir nevajadzīga grāmata(c).
Katrā gadījumā pēc Ļeģājeva sarīkotās latvju pasaku un dainu grāmatu dedzināšanas - man korāna svilināšana, no dažu kristiešu puses, šķiet dabiska notikumu attīstība.
Skaidrs ka tā ir islāmistu kaitināšana. Man grūti teikt- tas ir labi vai slikti. Var būt ka islamistiem beidzot laiks pierast pie plurālisma, un saprast, ka pasaule neiet lecīgu kaušļu pavadiņā?
incognito
# Iesūtīts: 2010.09.09 23:06:40
Ja es būtu kristietis, es citētu J.K. "Tad nu visu, ko jūs gribat, lai cilvēki jums dara, tāpat darait arī jūs viņiem".
Tā kā es neesmu kristietis, tad neteikšu neko.
Papucs
# Iesūtīts: 2010.09.09 23:12:07
Drupie
spēlēties ar islāma fundamentālistiem šādi gan nez vai ir prāta darbs
Varbūt cilvēki grib ātrāk noskaidrot, kas tad īsti viņus sagaida pēc nāves?
Drupie
# Iesūtīts: 2010.09.09 23:16:37
Papucs

Nu, cik lasu un klausos par attiecīgās reliģijas fundamentālistiem, es pat nebrīnītos par svēto karu plašāku teritoriju attīrīšanai, ne tikai pret pašiem dedzinātājiem. To jau droši vien tāpat zini, ka islāmticīgais tikai vienā gadījumā var skaidri zināt, ka dodas uz paradīzi pie Allāha - ja mirst par savu ticību. Tāpēc arī ir teroriti - pašnāvnieki un viņu ģimenes, kas to pēcāk līksmi nosvin.
Papucs
# Iesūtīts: 2010.09.09 23:18:55
Drupie
Vispār tā ir laba tradīcija, kristietībā tas mūsdienās spēcīgi pietrūkst, kaut gan sākumā bija.
Drupie
# Iesūtīts: 2010.09.09 23:31:38
International police organization Interpol warned its 188 member countries that "there will be tragic consequences" and a "strong likelihood" of violent attacks if the burning happens.

http://news.yahoo.com/s/ap/20100909/ap_on_re_as/quran_burn.. ing_reaction
jenocs
# Iesūtīts: 2010.09.10 01:31:48
Anglijaa jau christmas jau taisaas saukt par winter festival,lai neaizskartu musulmanju juutas,un protams ramadaans paliks ramadaans,jo tas jau nevienu neaizskar. telerances debilitaate pilnaa spozhumaa.
esat redzeejushi kaa ziemeljkorejieshi cildina savu vadoni? vai tie pashi musulmanji protestee pret karikatuuraam, un visu citu,kas vinjus aizvaino? nezini smieties vai raudaat , kaadu agresijas un ekstaazes zaaliiti paarpiipeejushies, skats par rubli,taadelj vien vareetu arii taas saataniskaas vaarsmas-koraanu pasvilinaat.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.10 09:46:21
Protesteet pret sliktu muuziku var - to aizliedzot un diskrediteejot... vai arii... radot labu muuziku!

Lamatj ne stroitj
etaoin shrdlu
# Iesūtīts: 2010.09.10 10:16:02
http://tinyurl.com/35nnuqw

nu re, apdomājās... bet tas neatceļ tēmu, vai ne?
indriķis (labs)
# Iesūtīts: 2010.09.10 10:16:54
Kas tad tas korāns ir, ja ne kultiska literatūra. Ja kāds to grāmatiņu svilina - tā viņa darīšana, lai gan, kaut ko dedzināt 21.gs. principā nav labs tonis, . No vienas puses, muslimiem tik pretīmnākošajām valdošajām rietumu aprindām tiešām nebūtu ko satraukties ka kāds nabaga kristietis tādā veidā grib izlādēties vai paust savu protestu pret šādu liekulību. No otras, nekad nevar zināt, kas ir īstie iedvesmotāji šādām akcijām, jo provokatoru vai populistu arī nekad nav trūcis.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.10 12:01:46
jebko graut vienmēr visizdevīgāk bijis no iekšpuses, arī šajā gadījumā īstais iedvesmotājs ir neapbruņotu aci redzams - nu pilnīgi plikiņš tur stāv!
Paulus
# Iesūtīts: 2010.09.10 12:03:21
Pirmkārt, uzskatu to par pilnīgi nevajadzīgu akciju, kas pasliktinātu jau tā saspringtās islāma un rietumu attiecības. Atcerieties, ka pirmie no muslimu atbildes dusmām ciestu Tuvajos Austrumos dzīvojošie kristieši un atkal būtu uzbrukumi koptu kristiešiem Ēģiptē utt.
Otrkārt, manuprāt tā būtu klaja ņirgāšanās par citu cilvēku reliģisko pārliecību, labi zinot, kā muslimi uztver šādu attieksmi pret viņu svētajiem rakstiem. Lai arī es pats islāmu uzskatu par maldu mācību, tomēr man ir respekts un cieņa pret citu cilvēku reliģiskajiem uzskatiem, lai cik man tie nebūtu maldīgi.
Visbeidzot, absurda ir doma pati par sevi - ar Korāna dedzināšanu protestēt pret 11/09
indriķis (labs)
# Labojis indriķis (labs): 2010.09.10 13:09:04
Paulus , es teiktu savādāk, man ir cieņa pret austrumu cilvēkiem kā tādiem, kas , diemžēl, vēsturiski ir nonākuši šī kulta maldos un viņiem ir ticis nolaupīts Evaņģēlijs, ne viņu konkrētajiem reliģiskajiem uzskatiem.
Man sāp sirds, piemēram, ēdot turku ēstuvē un izbaudot viņu laipno apkalpošanu, par viņu dvēselēm.
Paulus
# Iesūtīts: 2010.09.10 13:53:58
indriķis (labs)
Rakstot par cieņu, biju domājis tieši to pašu, ko Tu - ar cieņu izturos pret muslimiem un viņu tiesībām praktizēt savu ticību. Kaut arī uzskatu to par maldiem.
Un lūk, jau pirmā atbilde: http://www.reuters.com/article/idUSTRE68709M20100910
godwit
# Iesūtīts: 2010.09.10 22:10:22
Korāns jau nav slikts, tikai mazliet nepilnīgs. Ja jau jādedzina quran, tad pie reizes arī visu Veco Derību...
indriķis (labs)
# Labojis indriķis (labs): 2010.09.11 09:01:36
Paulus , es izdalu savu cieņu pret arābiem, turkiem ( ne muslimiem kā tādiem) un par viņu tiesībām praktizēt savu ticību nedodu ne pieci.
godwit , nu ja, kā ar korānu, tāpat ir ar Mormona grāmatu, vai ne?
incognito
# Iesūtīts: 2010.09.12 08:35:15
Izlasīju ļoti smieklīgu rakstu par šo Korāna dedzinātāju.
http://www.inopressa.ru/repubblica/2010/09/10/14:00:00/terry
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 128 , pavisam kopa bijuši: 970