atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Diskusija par Jepsenas atkāpšanos. Turpinājums.
indriķis
Iesūtīts: 2010.07.18 00:23:05
Providences melnais humors,
homosvētītāja aiziet dēļ pedofilijas skandāla.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Pirtniece
# Labojis Pirtniece: 2010.07.19 13:22:01
Aivars nesapratu kur te kas dveš un ko es tiesāju, es tikai brīnos par vācu sabiedr;ibas reakciju, kas viņu pēc atkāpšanās godina gandrīz vai kā izcilu ticības varoni
neaostrīdu ka viņa ir stipra un interesanta personība ar spilgtu, loģisku izteiksmes veidu
Aivars
# Iesūtīts: 2010.07.19 13:25:05
Pirtniece
Nu kur paliek svētais prieks par grēkus nožēlojošo Dieva meitu? Kāpēc tāds sašutums, ka citi pamana nožēlu, un nebaksta vairs ar pirkstu degunā, ka šī reiz ir bijusi bezatbildīga žūpa un potenciāla slepkava pie stūres?
Pirtniece
# Iesūtīts: 2010.07.19 13:26:25
Aivars laikam esi akls uz vienu aci. es runāju par vienu, tu par ko citu
Merlins
# Labojis Merlins: 2010.07.19 13:42:13
Pirtniece

Es domāju, ka publikai patīk trīs veida garīdznieki. Pirmais - gudrs intelektuālis, jo pret to ir respekts un tas saista prātu. Otrais - vienkāršais un mīļais, jo tas atgādina laipnu vectētiņu, kā varbūt dzīvē ir trūcis. Trešais - Gēsta Berlings, mācītājs "pilns kaislību un bēdu", jo ar to ir vieglāk identificēties un secināt, ka īstenībā nav starpības, esi vai neesi reliģisks. Varbūt vācu liberālās sabiedrības sajūsma par Kesmani pēc drinkendraiva ir pieaugusi tādēļ, ka viņā ierauga tādu Gēstu Berlingu?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.07.19 13:43:14
Pirtniece

Nu nez. Manas acis redz to ko tās redz. - mani pārsteidz tas ka viņas loģiskā atkāpšanās tiek tik augsti cildināta, ka aizēno un padara par gandrīz vai nebijušu nodarījumu kura dāļ viņa atkāpā

Merlins
# Iesūtīts: 2010.07.19 13:52:16
Ctulhu

Nu Tu jau arī neesi caurmēra iedzīvotājs.
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.19 13:59:22
Aivar, kur tu redzi grēku nožēlu? Baznīcpolitiķe atkāpuses.
Nožēlot tai vajadzētu ļoti daudz ko saistībā ar savu "kalpošanu".
Pirtniece, es par vācu sabiedrību sen nebrīnos.
Vācu vēsturiskais morālisms un ideālisms daudzos jautājumos, īpaši saistībā ar baznīcu, pateicoties tādām kā Kāzemane, Jepsena, un protams, arī vienam otram nedaiļā dzimuma pārstāvim, ir reducējušies līdz absurdam, vai kā tur bija tas filozofiskais jēdziens.
------------------------
Man stāstīja, ka pat SELKD viens otrs izrunājoties par labu SO un HS.
Alfrēds [85.15.232.34]
# Iesūtīts: 2010.07.19 14:21:02
Kaut kāda galigi ne-kristietīga attieksme jaušama Pirtnieces un Indriķa komentāros. Ļauns prieks par citu klupieniem, un prasta aprunāšana. Vai tik jūs paši ar tādu rīcību sev nebruģējat ceļu uz turieni, kurp domājat dodamies neticīgos?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.07.19 14:35:13
Šodien beidzot sagaidīju Brennana Manninga `The Ragamuffin Gospel". Izskatās laba, jo jau 24. lpp atrodams piemērots teksts pat šai vāciešu `iepēršanas` diskusijai, saistībā ar kļūmīgiem soļiem un Evaņģēliju.
Mannings raksta: "Aristotelis teica, ka esmu domājošs dzīvnieks; es saku, ka esmu eņģelis ar neticamu kapacitāti patērēt alu."
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.19 14:41:22
Aivars... taa ir "Chelovek - eto zvuchit gordo"
Pirtniece
# Iesūtīts: 2010.07.19 15:37:15
Merlins ja varu uzdrošināties tā klasificēt tad teiktu ka Kesmane drīzāk ir intelektuāļa un Gēsta Berlinga tipa kombinācija

Alfrēds [85.15.232.34],Aivars es netiesāju Kesmani bet brīnos par vācu reliģiozās publikas vienas daļas neparasto sajūsmu par viņas rīcību
nez kā jums abiem tur bija ar to baļķi manā acī? kuru tiesājat jūs?
Haw-wa [84.237.224.16]
# Iesūtīts: 2010.07.19 15:43:31
Kaut kāds esības vieglums ir tajā spējā atteikties no pirmās ordinētās luterāņu bīskapes amata.
Viņa ir un paliks vēsturiska, unikāla personība luteriskās baznīcas vēsture, nozīmīga daudzām un daudziem ordinētajiem visā luteriskajā pasaulē, neatkarīgi no tā vai tas patīk indrikiem un pirtniecem, vai, ne.
Viņa bija patiesa BĪSKAPE - garīga personība, ar asu prātu un stingru mugurkaulu, un reizē spēju just un dzirdēt. Maza, smalka būtne, bet ar savu īpašu piegājienu lietām.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.07.19 15:51:04
Haw-wa nu tu jau taa kaa nekrologaa izrunaajies... tante diez vai pazudiis no teologjijas apvaarshnjiem vispaar tuvaakaa dekaadee.
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.19 17:03:45
Haw-wa, bija viņa viss kas, bet ne patiesa BĪSKAPE un tāda viņa paliks - luterāņu apostāzes simbols, protams, ja neatgriezīsies.
(Ārijs un viņa mācība arī cilvēkiem patika, un kas par to.)
Alfrēd , ko gan tu zini no kristietības, spriežot pēc taviem tekstiem?
Nezinu, vai uzreiz ļauns, bet prieks ( ne liels, jo vēl tik daudz ziepju šādas Jepsenas kristietībā savārīs ) man ir, tas tiesa. Es kā kristietis jūtos brīvs to paust.
Vismazāk es vēlos būt liekulis un izpatikt tādiem kā tu.
joske [80.229.84.170]
# Iesūtīts: 2010.07.19 17:45:58
Prātā nāk Tenis no Mērnieku laikiem, kā smejies, uz cita nelaimi izstiepies, uz savu saraujies...
jafets [212.93.100.153]
# Iesūtīts: 2010.07.19 18:52:34
Lasot Joskes un līdzīgo spriedelējumus, nāk prātā Pietuka Krustiņš.
Vai viņai liela nelaime atkāpšanās, ņemot vērā sociālo aizsardzību Vācijā?
Alfrēds [81.198.138.50]
# Iesūtīts: 2010.07.19 18:55:33
Indriķim
Ne jau par mani tev jāuztraucas, bet par to, kam tu sakies ticam. Nav jābūt 5zvaigžņu teologam, lai saprastu, ka tava rīcība šajā situācija neatbilst tādai, kas būtu patiesa kristieša cienīga.
indriķis
# Iesūtīts: 2010.07.19 19:04:14
Alfrēd , es esmu iemācījies nesaspringt, ja kāds mani apzināti pārprot. Un kā jau teicu, arī neiespringt par tādiem epitetiem kā- patiesa kristieša cienīgi.
Patiesa kristieša cienīgi ir - domāt brīvi, nevis atkārtot klišejiskas, vēlams, ar ideālistisku smeķi, frāzes, ko parasti sagaida no kristieša.
Man šī kundzes publiskā darbošanās iemieso ne to labāko kristietībā un mana sirdsapziņa ir brīva to paust.
Personīgi lai Dievs viņu svētī un apžēlo.
Uztraucies par sevi un savu vietu mūžībā, ne kristiešiem. Gan Kungs zinās, ko iesākt ar saviem vergiem.
Alfrēds [85.15.232.34]
# Iesūtīts: 2010.07.20 10:29:44
Indriķis teica:
"Gan Kungs zinās, ko iesākt ar saviem vergiem."
Interesanta vārdu izvēle. Vai kristiešiem pie tā nekas nav piebilstams? Kāda ir sajūta vergojot Tam Kungam?
indriķis (labs)
# Iesūtīts: 2010.07.20 10:37:53
Vai tad Gnidrologam par to spriest?
Alfrēd, un kāda ir sajūta vergojot šīs pasaules lietās?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 149 , pavisam kopa bijuši: 2391