atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Vēlreiz par Sv. Gara dāvanām
S.R.(katole)
Iesūtīts: 2010.06.13 09:07:03
nesen svinējām Vasarsvētkus.
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
rainars
# Iesūtīts: 2010.06.13 22:48:29
Miers ar tevi. Tad lasi Bībelē un topi dziedināta. Piemēram Jes 53.
Uz tici es Dievam ne cilvēkam kurš tikkai nes to vēsti.
Pieņem vēsti un nešaubies.
Bet lai viņš lūdz ticībā, nemaz nešaubīdamies, jo, kas šaubās, līdzinās vēja dzītam un mētātam jūras vilnim. Jēk.
vilks
# Iesūtīts: 2010.06.13 22:51:15
rainars
tas īsti neatbild uz manu jautājumu.

vai arī tas nozīmē, ka vajag vairāk ticības?
rainars
# Iesūtīts: 2010.06.13 22:52:38
Tu jau ar nevari palīdzēt ,tikkai Dievs caur tevi, tev lietojot vārdus iedvešot cilvēkā ticību un paļāvību uz Dievu. Nu es tā saprotu.
Bībele saka ka nekas kas ir miesa lai nelielās un pārpilnību kas nāk no Dieva ,lai glabājam trauslos māla traukos.
rainars
# Iesūtīts: 2010.06.13 22:58:50
nesen uzrunāja man vārds no Hozeja 4.nod:1 Klausaities Tā Kunga vārdu jūs, Israēla bērni! Jo Tam Kungam ir pamats norāt zemes iedzīvotājus, tāpēc ka zemē nav uzticības, nav mīlestības un nav Dieva atziņas.
2 Toties ik uz soļa dzirdama Dieva zaimošana, skan nepareizi zvēresti, tiek pausti meli, notiek slepkavības, zādzības, laulības pārkāpšanas, un viens asiņains noziegums seko otram.
3 Tādēļ zemes stāvoklis būs nožēlojams, un visiem tās iedzīvotājiem klāsies ļauni; iznīcība skars pat zvērus laukā, putnus apakš debess un pat zivis jūrā!
4 Tomēr nebūs sūdzēties, nedz arī kādu nosodīt, jo visa tava tauta jau ir kā priesteri, ar kuriem tā pati ir pastāvīgi nemierā.
5 Tāpēc tu, priesteri, kritīsi gaišā laikā, un līdzās tev kritīs pravietis naktī; tā Es iznīcināšu tavu māti, visu tautu.
6 Un Mana tauta iznīkst kopā ar viņiem aiz atziņas trūkuma, un tā negrib neko mācīties. Ja tu, priesteri, esi atmetis Dieva vārdu, tad Es atmetīšu arī tevi, ka tu vairs nekalposi kā Mans priesteris. Tu aizmirsīsi sava Dieva baušļus, tāpēc Es aizmirsīšu tavus bērnus.
7 Jo vairāk viņu top, jo vairāk viņi grēko pret Mani, tāpēc Es pārvērtīšu viņu godu kaunā.
danar
# Labojis danar: 2010.06.14 12:20:42
vilks
Mums draudze vairakus gadus ludza par kadu mazu meitenii,kura bija slima ar vezi...vina tapa dziedinata un pie Dieva atgriezas visa gimene
Musu draudze ari nav si dziedinasanas davana(t.i.kadam vienam cilvekam)

Ja par Sv.Gara davanam,tad ar laikam ticiba,pacietiba...vairak gribetos.
Man tik skiet,ka ticiba tiek stiprinata izejot cauri kadiem parbaudijumiem...un tiri cilvecigi..ne vinmer tie parbaudijumi gribas
pich_
# Iesūtīts: 2010.06.14 14:36:14
danar
Mums draudze vairakus gadus ludza par kadu mazu meitenii,kura bija slima ar vezi...vina tapa dziedinata

vari par šo gadījumu vairāk pastāstīt?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.06.14 14:38:40
pich_
Par personu datu aizsardzību neko neesi dzirdējis?
pich_
# Labojis pich_: 2010.06.14 14:40:13
Aivars

es taču neprasu vārdu, uzvārdu un personas kodu


ja ar lūgšanām tika izārstēts vēzis, tad tas ir kaut kas fenomenāls, par ko es labprāt vairāk uzzinātu
danar
# Iesūtīts: 2010.06.14 14:57:31
pich_
Ko tu vairak gribi uzzinat?
Personigi pati nepazistu ne meiteniti...ne vecakus.Tik zinu,ka par viniem tika lugts katru svetdienu lielaja draudzes lugsana.Nu,un pavasari uzzinaju,ka si meitenite ir vesela un vecaki atgriezusies pie Dieva.
Ja velies ko vairak uzzinat...pacentisos noskaidot.
Baznica notiek loti daudz fenomenalu lietu
pich_
# Iesūtīts: 2010.06.14 14:59:57
danar

meitenīte paralēli gāja arī uz starošanām un ķīmijām, vai arī izveseļošanās bija tikai pateicoties lūgšanām? ir zināms, kādā stadijā bija vēzis?
varbūt par šo ir kaut kur rakstīts (piemēram- draudzes interneta lapā vai kur citur)?
par kādām vēl fenomenālām lietām vari pastāstīt?
danar
# Iesūtīts: 2010.06.14 15:42:10
pich_
Ne,nav rakstits un uzskatu,ka ta ir katras gimenes darisana...ja vini gribes to darit zinamu plasakai sabiedribai,tad to daris,ja ne,tad ne
Ja,tika darits viss..no medicinas puses..cik nu vareja un paraleli tika lugts.
Par stadiju nezinu.
pich_
# Iesūtīts: 2010.06.14 15:46:32
danar

ok
Anette
# Iesūtīts: 2010.06.14 16:03:07
pich_

Es arī esmu dzirdējusi stāstus par brīnumainām dziedināšanām.Kad mediķi tik noplāta rokas un neko nesola. Bet kopīgi lūdzoties notiek brīnums- cilvēks ir vesels.
Un lūdz ne tikai vienā draudzē māsas un brāļi,bet lūdz visi,kuri vēlas palīdzēt konkrētajam cilvēkam. Vienlaicīgi lūdzot arī lūgšanas spēks lielāks.
pich_
# Iesūtīts: 2010.06.14 16:06:49
Anette

es ticu, ka tad, kad pats cilvēks lūdzās- tad ir iespējama izveseļošanās. to ir viegli izskaidrot.
bet ja par cilvēku aizlūdz vesels bars cilvēku, tad ir dziļāk jāpapēta. šajā gadījumā ir ļoti būtiski, vai slimais cilvēks ir informēts, ka par viņu aizlūdz.
ja nav informēts, un viņš izveseļojās no slimības, kuru ārsti nespēj izārstēt- tas ir kaut kas fenomenāls, par ko vajadzētu iegūt papildus informāciju.
Anette
# Iesūtīts: 2010.06.14 16:14:47
pich_
Konkrētajā gadījumā par cilvēku lūdza visi viņa draugi un draugu draugi visā pasaulē.Saprotu,ka viņš par to bija informēts.Laikam
Un slimība bij ārstiem ar aparātiem redzama- laikam kas līdzīgs asinsizplūdumam smadzenēs.Bija paredzēta smaga operācija ar neparedzamām beigām.Bet vēlreiz pārbaudot pirms operācijas neko neatrada... Operāciju atcēla,jo nebija ko operēt
Par šo gadījumu stāstīja paziņa.Un viss notika LV
pich_
# Iesūtīts: 2010.06.14 16:18:59
Anette

interesanti. tagad viss ir ok?
Anette
# Iesūtīts: 2010.06.14 16:21:01
pich_
Cik zinu,jā...
Svētais
# Labojis Svētais: 2010.06.15 11:04:54
Es gribu to, ko Dievs man grib dot, jo tā nav patvaļīga izvēle! Katrā situācijā var būt nepieciešama tā vai cita gara dāvana, bet tas ir pec Gara prāta, un ne pēc manējā.

1.Kor.12:7 Bet ikvienam ir dota Gara izpausme, lai nestu svētību.
8 Citam Gars dod gudrības runu, citam atziņas runu, tas pats Gars.
9 Citam dota ticība tai pašā Garā; citam dāvanas dziedināt tai pašā vienā Garā;
10 citam spēki brīnumus darīt, citam pravietot, citam garu pazīšana, citam dažādas mēles un citam mēļu tulkošana.
:11 Visu to padara viens un tas pats Gars, piešķirdams katram savu tiesu, kā gribēdams.

Turklāt katram ir jau dota šī gara izpausme, lai citiem būt par svētību, tikai jāiemācās plūst tajā, to pielietot un pareizi izmantot. Tā nav domāta personiskai lietošanai, bet lai citiem būtu par svētību, līdz ar to ticības dāvana nav saprotama tajā kontekstā, ko daži šeit ir pieminējuši.

1.Kor.12:7 Bet ikvienam ir dota Gara izpausme, lai nestu svētību .
Adonika
# Iesūtīts: 2010.06.22 10:33:57
Pārsteidz, ka daudzi ticību min kā dāvanu, ko gribētu saņemt - tā taču nav dāvana, bet, pirmkārt, izvēle (ne velti tā tiek pieprasīta zināmā mērā un pārmests trūkums) un, otrkārt, kā te jau minēja, tā nāk no sludināšanas līdz ar to no paša cilvēka atkarīgs, kā tajā pieaug.

Es gribētu to, par ko ir teikts, lai visvairāk iekāro - pravietošanu, kas manā izpratnē ietver to, ka garīgā dimesija kļūst fiziski reāla - tb redz enģeļus, staigā pa debesīm utt. Tb atvērtas debesis. Jā, tas ir tas ko es iekāroju un ticu, ka manā dzīvē tas atvērsies daudz vairāk kā ir šobrīd.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.22 10:48:24
Pārsteidz, ka daudzi ticību min kā dāvanu, ko gribētu saņemt - tā taču nav dāvana, bet, pirmkārt, izvēle (ne velti tā tiek pieprasīta zināmā mērā un pārmests trūkums) un, otrkārt, kā te jau minēja, tā nāk no sludināšanas līdz ar to no paša cilvēka atkarīgs, kā tajā pieaug.

Ticiiba ir daavana! Tu nevari izveeleeties ticeet... to neviens nevar... Tava izveele ir atkariiga no tavas ticiibas nevis otraadi!


Es gribētu to, par ko ir teikts, lai visvairāk iekāro - pravietošanu, kas manā izpratnē ietver to, ka garīgā dimesija kļūst fiziski reāla - tb redz enģeļus, staigā pa debesīm utt. Tb atvērtas debesis. Jā, tas ir tas ko es iekāroju un ticu, ka manā dzīvē tas atvērsies daudz vairāk kā ir šobrīd.


Pravietis vienkaarshi interpretee Dieva Vaardu... gan rakstos gan pasaulee... Jaanis Kristiitaajs vispaar nekaadus "fokusus" netaisiija, bet vinjsh bij Vecaas Deriibas vislielaakais pravietis... ar to vien, ka Kristum celju sagatavoja un par vinju liecinaaja, ko dariijushi ir visi pravieshi, bet Jaanis visvairaak!
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 144 , pavisam kopa bijuši: 34761