atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Klusuma meditācija un dēmoni
Merlins
Iesūtīts: 2010.05.28 19:20:50
Palaikam ir dzirdētas bažas, ka meditēšana rada briesmas nonākt dēmonu varā. Lasīju par to interesantu spriedumu pie Tomasa Kītinga:
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 .
AutorsZiņas teksts
Aivars lapsans [46.109.111.60]
# Iesūtīts: 2012.05.30 15:48:39
AIVARS

Kāpēc Muldera netaktiskie komentāri netiek dzēsti? Kādas viņam privilēģijas?





Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.05.30 16:02:04
Jošs Mulders
Varbūt tiešām izgulies, jau gana aplamības esi sarakstījis.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2012.05.30 16:08:54
Aivars, jo Mulders ir skaists gudrs un pazemiigs

Maartinjsh, izguleesies ar jums te...
Aivars
# Iesūtīts: 2012.05.30 18:22:35
Aivars lapsans [46.109.111.60]
Arī Tavus netaktiskos komentārus taču nedzēš, vai ne? Viena Tēva dēli vien esat, gan jau ar laiku sapratīsities
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2012.05.31 00:31:14
bitukas
Es varētu jebkuru brāli no draudzes droši laist sludināt dievkalpojumā.
Tev ir tik maz brāļu?

Dažam labam neordinētam būtu ko vairāk un labāk pateikt kā man.
Tad jau būt neordinētam ir liels gods, ne?
Tas reizē glaimo un pazemo, un neviens no tiem nav kristīgs tikums.
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2012.05.31 00:44:36
Merlins
Viņi [Eņģeļi un velni] var zināt tikai to, kas ir tavā iztēlē vai atmiņā un piemest malku šīm tavām spējām.
Bet dziļā, iekšējā klusuma pieredze taču paliek atmiņā. Tad iznāk, ka eņģeļi un velni var uzzināt arī to. Vai tad atmiņa ir pielīdzināma pateiktam vārdam?

Un ko nozīmē kad tu esi dziļā, iekšējā klusumā, tas, kas tur notiek, ir Dieva noslēpums.? Ja tu tur esi klāt, tad tas taču nevar būt tikai Dieva noslēpums, bet arī tavs?
bitukas
# Iesūtīts: 2012.05.31 17:39:37
Ēvalds Bērziņš
Tu, par savējiem neesi pārliecināts?
Brāļu man tiešām maz, bet par katru es zinu, ka viņš ir nožēlojis grēkus un kristījies Tēva, Dēla un Svētā Gara vārdā, tātad viņu domas ir svarīgas un draudzei apspriežamas.

a par tikumiem nepiekasies - kas bez grēka, lai.....

Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2012.05.31 20:29:29
bitukas
Tu, par savējiem neesi pārliecināts?
Nu mums ir visādi. Publisku sludināšanu (+vēl citus garīgā amata pienākumus) mēs uzskatām par īpašu aicinājumu. Bet savā starpā, liecību kontekstā daudziem būtu ko teikt.

viņš ir nožēlojis grēkus un kristījies Tēva, Dēla un Svētā Gara vārdā, tātad viņu domas ir svarīgas un draudzei apspriežamas.
Mūsējie arī nožēlo, kristās utt. Bet ne jau tūlīt tāpēc viņu domas ir draudzei apspriežamas

a par tikumiem nepiekasies - kas bez grēka, lai..... .....lai tik grēko, ne?
Aivars lapsans [95.68.10.54]
# Iesūtīts: 2012.06.01 01:34:07
Aivars

Es tiešām būtu priecīgs ja Tu izdzēstu manus netaktiskos komentārus. Protams arī Muldera. Paliktu tikai mana Mīlestība un Viņa Vārds Mārtiņam. Paliktu LELB misija cilvēkiem. Es nekad neesmu sācis pirmais. Tu to zini. Arī Jēzus ļoti asi reaģēja uz svešām mācībām un garīgajām kaujām. Neatstāj Debesīs savu neslavu , Aivar ! To lieku kārtējo reizi Tev pie sirds. Šis portāls lai kalpo cilvēkiem , ne skau`ģiem un sāncenšiem pie Bibliskajām izpratnēm. Diemžēl tikai par mūziku ar Tevi var runāt koleģiāli. Kristietībā diemžēl Tu esi .....nepraša. piedod, brāl.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.06.01 09:19:38
Aivars lapsans [95.68.10.54]
Atbildi vien pats par saviem vārdiem
vai nodarbojies ar klusuma meditāciju, lai izpaliek vārdi, par ko uzņemties atbildību
Kviesis [212.3.195.76]
# Iesūtīts: 2018.10.03 13:09:17
Palasot šo diskusiju izskatās pēc sarunas par viduslaiku strīdiem par to, cik enģeļi var satilpt uz vienas adatas. Meditācijas pieredze un saruna ar Dievu katram ir sava. Svētie raksti ir kā ceļa rādītājs, lai palīdzētu sasniegt svēto augstumus, bet lielais darbs ir katram jāizdara pašam. Labi, pāris teikumos ir uzrakstīts joga.lv -
"Kad Tu runā ar kādu, vai nav normāli arī gribēt dzirdēt viņa atbildi? Pēc Dieva lūgšanas un dziedāšanas, kādēļ nepaklausīties viņa atbildi savā dvēselē? Meditācija ir klausīšanās process. Meditācija ir sevis padarīšana jūtīgāku pret Viņa kluso iedvesmu sevī iekšā. Jogas esence ir klusums un jūtīgums, ko tehnikas praktizēšana rada prātā." Aizvietojiet pēdējā rindā vārdu joga ar meditācija un viss taps skaidrs.
incognito
# Labojis incognito: 2018.10.17 18:10:59
Īstenībā te prasītos ne tik daudz citāti no joga.lv kā kristiešu pieredzes stāsti, kā viņiem ir veicies, meditējot ilgāku laiku. Iebildumi pret meditāciju galvenokārt ir bijuši teorētiski, cik atceros, nu tur - Tālberga kungs pieļāva iespēju, ka meditētāju var pārņemt dažādi ļauni gari, uzskatot, ka meditācija ir "prāta atslēgšana". Ja tā būtu, tad jau droši vien ap šo laiku kāds no Latvijas meditācijas kopienas būtu ar to saskāries. Ja neskaita to, ka, iespējams, meditācijas rezultātā mācītājs Rubenis atskārta, ka negrib būt mācītājs, citus šīs nodarbes efektus publiskajā telpā neesmu manījis.
dafne
# Iesūtīts: 2018.10.25 20:30:22
incognitoman tā meditācijas pieredze tāda"banāla"par un ap Dieva Vārdu un bez prāta atslēgšanas vai skatīšanos uz nabu.Parasti lasu,vairākas reizes pārlasu kādu pantu.Pārdomāju.Ja konkrēti uzrunā kādas lietas..lūdzu par to.Dazreiz pierakstu savas domas,dazreiz kadus pantus.
incognito
# Labojis incognito: 2018.10.28 21:15:19
Es savukārt dažas reizes apmeklēju Torņakalna baznīcā priekšlasījumus ar meditācijas divdesmitminūti pēc tiem. Māc. Paiča priekšlasījumi par dažādām tēmām bija dikti interesanti; meditācija mani neizbrīnīja, jo biju ar līdzīgu praksi saskāries jau laikā, kad biju aizrāvies ar budismu. Tur pēc priekšlasījuma bija tāds īss vingrinājums ar mēģinājumu palikt klusumā kādu laiciņu, protams, kā tikai prāts puslīdz nomierinājās, sāka niezēt deguns vai pa ielu garām brauca auto ar ieslēgtām sirēnām un tūlīt sāka domāties, kur gan tas auto brauc un tamlīdzīgi. Kopumā mana pieredze bija par īsu, lai es spētu izdarīt kādus secinājumus un man tā paliek tikai tīri laba metode, kā iegūt iemaņas, lai nomierinātu prātu.
ufabet [223.205.228.137]
# Iesūtīts: 2024.02.08 10:32:31
continuously i used to read smaller articles that also clear their motive, and that is also happening with this article which I am reading here. ยูฟ่า168
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 82 , pavisam kopa bijuši: 3986