atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Klusuma meditācija un dēmoni
Merlins
Iesūtīts: 2010.05.28 19:20:50
Palaikam ir dzirdētas bažas, ka meditēšana rada briesmas nonākt dēmonu varā. Lasīju par to interesantu spriedumu pie Tomasa Kītinga:
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars lapsans [91.200.64.51]
# Iesūtīts: 2012.05.29 14:06:53
MULders
izklausaas peec smalki un ljoti labi pashkonstrueeta Jeezus... un ja kaads pasaka, ka tu esi galvu durviis iespiedis... atbilde vienkaarsha - klausi tikai Jeezu (to pashizdomaato) un pantu vienmeer var piemekleet...

Lapshaan beidz nu izlikties par cukurgailiiti, pac zini kam ko rakstiijis esi... un nu nepiechakareesi tu nedz Jeezu nedz kristieshus ar to cukuru.

Tavam domāšanas līmenim atbilstoši vārdi.
Bet Mārtiņš domā ar sirdi , tad viņa sirdij rakstīju savu kristieša pieredzi un Bībliskās zināšanas. Esmu praktiķis , ne svētulis atšķirībā no Tavas teo - teroriostiskā dzīves veida. Tev skauž , tāpat kā sātanam un kā vienmēr Tu visu sačakarē.
Bet Mārtiņš malacis, prot saredzēt sātana ragus liekuļu copēs

Aivars lapsans [91.200.64.51]
# Iesūtīts: 2012.05.29 14:09:26
MULDERS
izklausaas peec smalki un ljoti labi pashkonstrueeta Jeezus... un ja kaads pasaka, ka tu esi galvu durviis iespiedis... atbilde vienkaarsha - klausi tikai Jeezu (to pashizdomaato) un pantu vienmeer var piemekleet...

Lapshaan beidz nu izlikties par cukurgailiiti, pac zini kam ko rakstiijis esi... un nu nepiechakareesi tu nedz Jeezu nedz kristieshus ar to cukuru.


Mulder!Tavam domāšanas līmenim atbilstoši vārdi.
Bet Mārtiņš domā ar sirdi , tad viņa sirdij rakstīju savu kristieša pieredzi un Bībliskās zināšanas. Esmu praktiķis , ne svētulis atšķirībā no Tavas teo - teroriostiskā dzīves veida. Tev skauž , tāpat kā sātanam un kā vienmēr Tu visu sačakarē.
Bet Mārtiņš malacis, prot saredzēt sātana ragus liekuļu copēs
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2012.05.29 14:33:01
ALapshaans, perfekti paraadi tieshi to domu ko es pateicu

Pashpaaugstinaashanaas! Klasika. Un vislabaak ir... saliidzinaaties ar sveetuliigajiem teoreetikjiem... citaadi taads mazinjsh un nemanaams izskaties. Ij ja veel oponentu ar Saatanu saliidzina... tad kas gan vareetu apshaubiit Lapshaana Dievishkjaas autoritaates vaardus...
Aivars
# Labojis Aivars: 2012.05.29 14:44:06
Iet viens priesteris (varbūt arī slavēšanas grupas vadītājs) pa ielu, un ierauga dažus sektantus (t.i. nepareizos kristiešus, varbūt pat konfesionālos luterāņus) un pie sevis nodomā: "Kur jums te jāvazājas pa pasauli, vella bērni." "Labvakar, tēvs!" - pretimnācēji šo sveicina.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.05.30 09:23:44
bitukas
Nevis brālis, bet guru? Izredzētais ar ekskluzīvu pieredzi?

Mācītājs, kas sniedz pastorālo padomu - nav taču katrs, ko mēs mīļi saucam par brāli, vai ne?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.05.30 09:25:42
Aivars lapsans [91.200.64.51]
Nesaslavē mani, ka netopu iedomīgs
Aivars lapsans [46.109.111.60]
# Iesūtīts: 2012.05.30 10:04:35
Mārtiņš

Ne jau slavēju , bet atbalstu Tavu lietu kārtību sirds kambaros....

Dievs Tevi mīl , es arī !
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2012.05.30 10:22:04
... un sirds kambarus vinjsh redz
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2012.05.30 10:24:59
Var redzēt kā Mulderam skauž kristiešu pamācības

Var redzeet kaa Soksim nepatiik, kad vinja vainas uzraada

Redzi... man arii var viskautkas reegoties... un es arii maaku projiceet pashiedomaatas lietas uz realitaati. Kristieshu no sektantiem atshkjir tas, ka Kristieshiem ar reality check parasti viss ir ok... bet sektantiem velni un deemoni reegojas pa lab pa kreisi, Dievu vinji saskata tikai pashos sevii un tajos, kas vinju murdzinjiem piekriit...

Nu man vismaz nav jaaizliekaas citu priekshaa par puukainu un rozaa... kaads es esmu taads esmu, un kaads es kaadam reegojos, taa jau ir nu katra personiigaas uztveres un brillju probleema... ibo taa stulbi sanaak, ka taa tiesa ir Dieva ne Lapshaanveidiigu pravieshu rokaas...
bitukas
# Iesūtīts: 2012.05.30 10:59:09
Mārtiņš
es esmu brālis. "mācītājs" - tas lai varētu atšķirt kad vajag. Ak vai, aizmirsu, jums taču izpratne par šo cita. Es varētu jebkuru brāli no draudzes droši laist sludināt dievkalpojumā. Dažam labam neordinētam būtu ko vairāk un labāk pateikt kā man.
bitukas
# Iesūtīts: 2012.05.30 11:00:16
Jošs Mulders
Bet Lapšāns tak tavējais, ne jau sektants!?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.05.30 11:17:00
bitukas

Ne jau par sludināšanu es rakstīju, un ne jau sludināšana ir vienīgais "garīgā" amata (vai brāļa, ja tā labāk teikt) pienākums vai iespēja darboties draudzē.
bitukas
# Iesūtīts: 2012.05.30 11:18:25
Mārtiņš
A kas, mācītāja uzdevums ir vadīt meditācijā?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.05.30 11:22:20
bitukas
Ko nu iespringi par tām meditācijām?
Tak tavā stilā var piečakarēties pie jebkuras darbības un izpausmēm un saukt tās par sātaniskām, zaimojošām, velnišķām vai kā nu iepatīkas.
bitukas
# Labojis bitukas: 2012.05.30 11:24:40
Mārtiņš
saukt tās par sātaniskām, zaimojošām, velnišķām vai kā nu iepatīkas.
TU TO SAKI!!!
nepiedēvē man to, ko neesmu teicis, precīzāk stilu...
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.05.30 11:39:50
bitukas
Atvaino, ja šauju pār strīpu, bet es tiešām nesaprotu tavu piekasīšanos (un atminos izteikti negatīvo viedokli par kristīgajām meditācijām).
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2012.05.30 12:43:45
Maartinjsh, nu bet kaaa... kas tad tik kaitiigs notika ar vara chuusku, kuru Dievs bij paveeleejis izgatavot un uz to luukoties, lai dziedinaatos... bet veelaak tas pats Dievs lika to salauzt un izniicinaat... nu absuubeejums ir indiigs, tak diez vai shamo buchoja
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2012.05.30 12:44:05
bitukas, nu ar shitaadiem "saveejiem" arii `vinjeejie` vairs nav vajadziigi
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.05.30 14:30:49
Jošs Mulders
Un kādā sakarā tu piesauc vara čūsku? Kur te analoģija manis rakstīto?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2012.05.30 15:31:39
Maartinjsh, tajaa... ka jebko labu var sachakareet.. Meditaacija var buut ij laba ij kaartiigi shkjuunja vaarti pa kuriem visaadi ragaini frukti staigaa iekshaa un aaraa...

Ai labi, man guleet gribas...
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 154 , pavisam kopa bijuši: 4623