atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Svētā Gara augļi (kristiešu tēma)
Ingars
Iesūtīts: 2010.04.28 09:50:13
Man ir neskaidrs viens jautājums - par Svētā Gara kristību. Izlasīju, ka vasarsvētku draudžu mācība par šo tēmu ir sekojoša - Svētā Gara kristības obligāta pazīme mēlēs runāšana, kas nav tas pats, kas mēļu dāvana un pēc tam tiek atbrīvotas Svētā Gara dāvanas un ir Svētā Gara augļi.

Jautājumi sekojoši
Kas tad ir pirms tam, pirms kristības Svētajā Garā, kāds ir kristieša statuss no jaunpiedzimšanas līdz Svētā Gara kristībai?

Vai pirms Svētā Gara kristības kristietis nevar dzīvot kristīgu dzīvi un nest Svētā Gara augļus - mīlestību, prieku, mieru, pacietību, lēnprātību, laipnību, labprātību utt.?

Ja tā, tad kā tas nāk, ka kristieši, kuri vēl nav saņēmuši Svētā gara kristību ar zīmi mēlēs runāšanu, tomēr parāda savās dzīvēs tāda paša līmeņa Gara augļus un spēj kalpot tādā pat spēkā, kā Svētā Gara kristību saņēmušie? Kāda tad atšķirība?

Kur nonāk cilvēks, kurš tic uz Jēzu kā savu Pestītāju, bet nomirst tā arī nesaņēmis Svētā Gara kristību?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.08 13:22:57
Mirga
Savādi. Pavisam savādi.



Artis
# Iesūtīts: 2010.05.10 09:29:45
Ne jau ūdens kristība nodrošina to, ka tevi dzīvo Svētais Gars! Bet gan Svētais Gars dzīvo:
Tajos, kas mīl Jēzu...

Jāņa 14:23
Jēzus viņam atbildēja: "Kas Mani mīl, tas Manus vārdus turēs, un Mans Tēvs to mīlēs, un mēs nāksim pie Viņa un ņemsim pie Viņa mājas vietu.


Tiem, kas paklausa...
Apustuļu darbi 5:32
Mēs esam šo vārdu liecinieki un arī Svētais Gars, ko Dievs devis tiem, kas Viņam paklausa.

Jāņa 1.vēstule 3:24
Kas Viņa baušļus tur, tas paliek Viņā un Viņš tanī, bet no tā mēs noskārstam, ka Viņš paliek mūsos, proti, no Gara, ko Viņš mums ir devis.


Tiem, kas mīl cits citu...
Jāņa 1.vēstule 4:12
Dievu neviens nekad nav redzējis; ja mēs mīlam cits citu, tad Dievs mājo mūsos, un Viņa mīlestība ir mūsu vidū tapusi pilnīga.

Tiem, kas apliecina, ka Jēzus ir Dieva dēls...

Jāņa 1.vēstule 4:15,16
Kas apliecina, ka Jēzus ir Dieva Dēls, tanī paliek Dievs un viņš Dievā. Mēs esam atzinuši un ticam mīlestībai, kas Dievam ir uz mums. Dievs ir mīlestība, un, kas paliek mīlestībā, tas paliek Dievā un Dievs viņā.
danar
# Iesūtīts: 2010.05.10 10:39:36
Artis
kas/kurs nodrosina to,ka tu mili Jezu Kristu?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.10 10:44:19
danar
Atļaušos atbildēt
Svētais Gars to nodrošina, bet tas izpaužas tā, ka cilvēks meklē Viņa vaigu ikdienas un cenšas dzīvot pēc viņa prāta, citādi kā gan es varu zināt - mīlu Jēzu vai ne?
danar
# Iesūtīts: 2010.05.10 11:36:41
Ingars
Pec Arta rakstita sapratu,ka Sv.Gars ir tajos..kuri ..mil Jezu,paklausa,mil cits citu,kuri apliecina...
Isak sakot,...manas darbibas rezultata,manii dzivo Svetais Gars.
Ta es to sapratu..tapec uzdevu so jautajumu.
jo man skiet,ka ja tu spej milet..tad tas jau ir Sv.Gara darbs tevii..nevis otradi..
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.10 11:40:20
danar

Nē tikai un vienīgi tā, ka tad, kad Svētais Gars tevī mīt, tu patiesi spēj Dievu mīlēt. Bībele mums atklāj skaidri, ka bez Viņa mēs ne nieka nespējam darīt, ne labu gribēt, kur nu vēl mīlēt
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 155 , pavisam kopa bijuši: 2153