atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Svētā Gara augļi (kristiešu tēma)
Ingars
Iesūtīts: 2010.04.28 09:50:13
Man ir neskaidrs viens jautājums - par Svētā Gara kristību. Izlasīju, ka vasarsvētku draudžu mācība par šo tēmu ir sekojoša - Svētā Gara kristības obligāta pazīme mēlēs runāšana, kas nav tas pats, kas mēļu dāvana un pēc tam tiek atbrīvotas Svētā Gara dāvanas un ir Svētā Gara augļi.

Jautājumi sekojoši
Kas tad ir pirms tam, pirms kristības Svētajā Garā, kāds ir kristieša statuss no jaunpiedzimšanas līdz Svētā Gara kristībai?

Vai pirms Svētā Gara kristības kristietis nevar dzīvot kristīgu dzīvi un nest Svētā Gara augļus - mīlestību, prieku, mieru, pacietību, lēnprātību, laipnību, labprātību utt.?

Ja tā, tad kā tas nāk, ka kristieši, kuri vēl nav saņēmuši Svētā gara kristību ar zīmi mēlēs runāšanu, tomēr parāda savās dzīvēs tāda paša līmeņa Gara augļus un spēj kalpot tādā pat spēkā, kā Svētā Gara kristību saņēmušie? Kāda tad atšķirība?

Kur nonāk cilvēks, kurš tic uz Jēzu kā savu Pestītāju, bet nomirst tā arī nesaņēmis Svētā Gara kristību?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.28 13:05:22
Svētais

Ir rakstīts - tev būs Dievu savu Kungu pielūgt, runa ir par trīsvienīgo Dievu kopā - Tēvu, Dēlu un Svēto Garu. Ja mēs vienu Personu izdalam, tad jau tā ir Dieva sadalīšana, kas velk uz mācību par trim Dieviem, bet nu labi, gan tu to ar laiku sapratīsi, Dievs ir labs skolotājs
Svētais
# Labojis Svētais: 2010.04.28 13:06:54
Ingars
Lai nu tā būtu , mēs visi mācamies . Teiksim tā : Tehniski es ticu , ka Dievs ir trīsvienīgs un katra persona atsevišķi ir Dievs. Taču praktiski es pielūdzu Dievu Tēvu un Jēzu Kristu.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.28 13:12:15
Svētais

Es tā nonācu pie secinājuma, ka to "dievišķo tehnoloģiju" vispār nevar saprast, tāpēc lai nu paliek, jo nepilnīga ir mūsu atziņa, bet jebkurā gadījumā - ir atšķirība starp Svētā Gara klātbūtni pirms un pēc Svētā Gara kristības. No paša vārda "kristība" var saprast, ka viena lieta ir, ka Svētais Gars ir pie mums un mājo mūsos, bet pavisam cita lieta ir būt pagremdētam Garā jeb būt Gara pārņemtam
Bargā Doroteja
# Iesūtīts: 2010.04.28 13:13:13
Jošs Mulders
Jums tajaa teologjijaa ir bardaks... tu skaisti maaki atgremot iemaaciitas fraazes, bet to jeegu un saturu tu nemaz neizproti, taapeec pat v upor nespeej ieraudziit taas pretrunas kuraas dziivo, un tas manupraat ir iipashs mentaaalais staavoklis, kad tu speej noblokjeet shiis pretrunas... Tachu ilglaiciigi tu taas nevareesi nosleept... agri vai veelu izliidiis tas iilens... Luudz Dievu, ka tad, kad tas notiks, lai tava ticiiba nesahsaubaas..
Zini, man liekas, ka ir tadi tipaazhi, kuri speej to blokjet ilglaiciigi aiz ta iemesla, ka liidz laikam, kad nonaaca shaada tipa draudzee nekad ar domaashanu nav aizraavushies. Liidz ar ko shii ir ljoti pateiciiga vide shaadiem ibo viss tiek pasniegts pacinju zupas veidaa, pasham bietes riiveet nav jaapiepuulas. tas, kursh pirms kljuushanas par hariku taas bietes buus riiveejis, tam ar pacinjzupaam ilgi nepietiks, bet tas, kursh nav - tas norij visu, juutas laimiigs un veel censhas citiem iestaastiit, ka vieniigais gardais eediens uz zemes ir pacinjzupa.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.28 13:14:53
Bargā Doroteja

Ir arī tāda galējība, bet savukārt ortodoksajās draudzēs galējība ir, kad cilvēka prāta spriedumus stāda augstāk par Svētā Gara atklāsmēm
Bargā Doroteja
# Labojis Bargā Doroteja: 2010.04.28 13:16:54
Ingars
kad cilvēka prāta spriedumus stāda augstāk par Svētā Gara atklāsmēm
Tieshi harizmaatu draudzees to dara! Tipa - katra privata atklaasme tike pienjemta par pilnu monetu, par Sveeetaa gara atklaasmi, ja tik to stasta kaada eksalteta buutne piesarkushiem vaigiem.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.28 13:19:20
Bargā Doroteja

Ir arī tādas galējības, bet otra galējība ir noslāpēt arī patiesu Gara izpausmi vai pilnībā noliegt
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.28 13:22:19
Ingars
No paša vārda "kristība" var saprast, ka viena lieta ir, ka Svētais Gars ir pie mums un mājo mūsos, bet pavisam cita lieta ir būt pagremdētam Garā jeb būt Gara pārņemtam

Piekrītu.
Bargā Doroteja
# Iesūtīts: 2010.04.28 13:25:45
Ingars
esmu bijusi 2 veidu draudzees - antropocentriskajaa jeb hariku un teocentriskajaa luteraanju. Manuprat, hariku draudze domaa tikai un vieniigi par cilveeka vajadziibaam, neko neatshkjirdamaas no pasaules, ja nu vieniigi ar tukshvaardiigu Biibeles pantu skandeeshanu. Taa kaa kur gars tiek vairak apbeedinats ir ljoti striidiigs jautaajusm, kaut gan man personiigi tas ir skaidrs.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.28 13:30:39
Bargā Doroteja

Es arī esmu bijis gan luterāņu, gan harizmātu draudzes apmeklējis, bet nevaru šādus secinājumus izteikt. Esmu novērojis, ka viss atkarīgs no pašiem cilvēkiem, nevis no konfesijas
Bargā Doroteja
# Iesūtīts: 2010.04.28 13:43:26
Ingars
es gan varu izteikt, jo lai tiktu ar visu to putru galaa, gaaju pastudet luterisko teologjiju.
Palikt pie harizmatiem + palikt vel ar savu viedokli un speeju spriest logjiski un izprast pareizi bibliskaas patiesiibas - tur ir jaabuut ljoti stipram un gudram cilveekam. Man pat liekas, ka es vienu tadu cilvekeu paziistu. bet tas ir arii viss. Paareejie ir Sveetaa kloni.
sicilia
# Labojis sicilia: 2010.04.28 14:01:00
atvainojos par iejaukšanos, bet JP līderis Ļedjajevs ir atzinis, ka viņa sekta ir bizness - viņš sniedz to ko cilvēki vēlas un kā vēla sun saņem pretī naudu jūtrūbā ir šī viņa intervija. tad man jautājums, kur šais Sv. Gara atklāsmēs, brīvībā utt ir Dievs.....? Dievs izskatās pēc preces
Bargā Doroteja
# Iesūtīts: 2010.04.28 14:06:43
sicilia
antropocentriskas draudzes vienmeer ir bizness.
Vardarbe
# Iesūtīts: 2010.04.28 14:47:23
Ingars
A kā tu domā no kāda gara cilvēks saņem ticību uz Jēzu kā savu Pestītāju? Vai gadījumā ne no Svētā Gara?

Jo trīs ir, kas dod liecību debesīs: Tēvs, Vārds un Svētais Gars, un šie trīs ir viens. Un trīs ir, kas liecina virs zemes: Gars, ūdens un asinis, un šie trīs ir kopā. /1 Jāņa 5:7-8/
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.28 15:27:30
Bargā Doroteja

antropocentriskas draudzes vienmeer ir bizness.
Nav taisnība, piemēram, draudzē "Dieva māja" par ziedojumiem nerunā vairāk kā jebkurā luterāņu draudzē
sica . [78.84.131.173]
# Iesūtīts: 2010.04.28 15:50:09
ak Dievs... a draudzes Kreisās kājas čība vēl nav?
Vardarbe
# Iesūtīts: 2010.04.28 15:54:53
Es ieskatījos šīs draudzes mājas lapā un man radās jautājums -ko nozīmē PILNĀ EVAŅĢĒLIJA DRAUDZE??
Atis Grīnbergs
# Labojis Atis Grīnbergs: 2010.04.28 16:21:04
Bargā Doroteja
kursh pirms kljuushanas par hariku

"hariku" - LOL !!!
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.28 16:24:48
Vardarbe

Īsti neesmu pārliecināts par šī termina pareizību, bet tikpat labi var pateikt - ko nozīmē "luteriska draudze" Vai tad Kristus ir dalīts, vai tad Luters par jums ir miris? Ko nozīmē "katoliska draudze". Vai pārējos jūs pasludinat ārpus vispārējās (katoliskās) Kristus miesas? Ko nozīmē "pareizticīgā draudze"? Pārējie ir "nepareizticīgie" štoļi?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.28 18:30:40
Ingars
Te ir ļoti labs, manā skatījumā, materiāls, kas palīdzētu tev gūt dziļāku ieskatu par Kristību Svētajā Garā. Tas sastāv no divām daļām. Tēmas nosaukums ir Svētais Gars, un 1.daļas nosaukums ir "Kristība Svētajā Garā". 2.daļa ir "Runāšana mēlēs", bet tā pagaidām ir pieejama tikai angļu valodā.

http://media.christinfo.lv/Audio/A_W/Kristibas_Svetaja_Gara.htm
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 176 , pavisam kopa bijuši: 1862