atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Personas cieņa
S.R.(katole)
Iesūtīts: 2010.03.29 11:24:32
Kā jūs to saprotat? lūdzu kādu pamatojumu. piemēru, kā var pārkāpt personas cieņu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
sica . [78.84.154.224]
# Iesūtīts: 2010.03.29 15:23:32
incognito
aga


Mimī
vispār nevar jau teikt... bet jā..... tā tiešām ir sava tukšuma aizpildīšana ar bērnu. mana jaiiegūtā radiniece, savu 1,5 gadus veco atvasi ar pašlaik moka un sp`[idzina vadājot uzz bibleni, attīstības centriem un ik dienas stundām mācot runāt latviski un angliski.... a protams, pašai darīt nav ko, tāpēc viņa ģēniju audzina.
nez ko 1,5 gadus vecs bērns var darīt biblenē????????
piiich
# Labojis piiich: 2010.03.29 15:28:22
sica Mimī

protams, ja tas viss aiziet līdz absurdam vecumam, tad jāmeklē psihologs. bet pirmos mēnešus- kāpēc ne? ja jaunā māmiņa tā jūtas ērtāk, tad kur ir problēma? galvenais, ka bērnam nekas slikts no tā nenotiek, tieši otrādi- varbūt māmiņa emocionāli ir tuvāk.
Sniegpulkstenītes balss
# Labojis Sniegpulkstenītes balss: 2010.03.29 15:29:30
piiich
Es gan ar saviem bērniem kopā autiņos nekakāju! Un pienu no viņu pudelītes vai pati no sava pupa arī nezīdu. Tā ka es nekad neesmu mūsojusies un mani tiešām kaitina, kad kādreiz kādā oficiālā iestādījumā mani uzrunā ar "mēs".
Uz jautājumu: Nu, kā tad mēs šodien jūtamies? Man gribas atbildēt - Es nezinu, kā jūtaties jūs. Es jūtos labi.

Es jau nenosodu tās māmiņas, kam tā mūsošana silda sirdi un veido saiti ar bērniņu, kura jau nemaz tā automātiski neeksistē. Tās arī ir attiecības, kam jāveidojas.
sica . [78.84.154.224]
# Iesūtīts: 2010.03.29 15:30:41
Mimī
man jau liekas, ka tā ir viena cilvēka vēlme paspīdēt ar to, ka bērns ir krutāks nekā citiem

piiich
nezinu, man bērnu nav, bet man tas liekas slimi..... jo vienalga tie ir 2 cilvēki, nevis viens.....
piiich
# Iesūtīts: 2010.03.29 15:32:03
Sniegpulkstenītes balss
bet visi tā pat saprot, ar ko tas "mēs" ir domāts- ne jau kopā kakāšanu
nez- man kaut kā jautājums "kā mēs jūtamies" šķiet mīļāks par "kā viņš jūtas"
piiich
# Iesūtīts: 2010.03.29 15:34:10
Trilobīte

uh... šķiet, ka kāds tev ar to "mēs" ir pamatīgi uzbraucis
sica . [78.84.154.224]
# Iesūtīts: 2010.03.29 15:35:05
piiich
kāpēc kā viņš jūtas ir nemīlīgi?????
ja jautājums ir par VIŅU? Nu viņš jūtas! vai viņi.

Sniegpulkstenītes balss
# Iesūtīts: 2010.03.29 15:35:28
piiich
Nu tā tāda uķuķuķu runa. Zīdainītim , lai jau tiek. Bet ja šito runu neatmet, tad tā uķuķuķu runa aiziet līdz pieaugušam vecumam, kad nabassaite netiek pārgriezta līdz kapa malai, kamēr nāvīte to nepārpļauj..
piiich
# Labojis piiich: 2010.03.29 15:38:21
Sniegpulkstenītes balss
es jau arī uzsveru, ka pirmos mēnešus, pēc manām domām, ir ok. ja ilgāk, tad piekrītu- ir par traku
piiich
# Iesūtīts: 2010.03.29 15:41:11
Trilobīte
bez mammas/tēta viņš neko nevar izdarīt. varbūt no tā arī ir radies tas "mēs"
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.29 15:41:45
Es tomēr necienīšu iedomīgu tipu, kaut arī viņš būtu Nobeļa prēmijas laureāts. Jā, uzskatīšu viņu par sabiedrībai vērtīgu, bet necienīšu.
sica . [78.84.154.224]
# Iesūtīts: 2010.03.29 15:44:36
EzītisMiglā
k`āda man pazistama sieviete, reiz izteica, ka bērni jaaudzina tā, lai tie nav - apgrūtinājumi sabiedrībai. ļoti gudri, bet iedomīgi un neciešami tipi, laikam ir šie apgrūtinājumi sabiedrībai..... tos var iemācīties paciest, bet cienīt tiešām nevar
sica . [78.84.154.224]
# Iesūtīts: 2010.03.29 15:48:01
Ctulhu
nezinu... man laikam ir alerģija pret ļoti gudriem un ļoti iedomīgiem.... jeb precīzāk ļoti iedomīgiem, kas uzskata sevi par ļoti gudriem
bet jo vecāka palieku, jo vairāk iemācos viņus it kā klausīties un it kā pieklājīgi smaidīt.... bet ne cienīt un atbalstīt...

Ps - ar viņie diskutēt grūti, jo viņi jau uzskata, ka ir ļooooti gudri, tāpēc par pilnu ņem tikai savu..... īpašo viedokli
sica . [78.84.154.224]
# Iesūtīts: 2010.03.29 15:51:49
Ctulhu
piekrītu ir razņicas, bet....... ļoti iedomīgs un neciešams to nefiltrē Protams, arī te forumā mēs redzam piemērus par to, ka iedomība un neciešamība dominē pār gudrību un to kādas ir sekas - diskusiju kvalitāte
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.29 16:44:32
Ctulhu
varbuut tomeer labaak ljoti gudrs, bet iedomiigs un neciesams - ar vinju vismaz pastriideeties interesanti...
Ja tevi pazemo pie katra teikuma, tad nav vairs tik interesanti.
Nu, apmēram kā sīkajam kaut ko vajadzētu no par trīs kalsēm lielāka, bet tas sīko visādi velk uz zoba un ņirgājas par viņa nezināšanu un nespēšanu saprast.
Nu, necienītu es tādu, kaut arī viņš var būt derīgs.
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2010.03.29 16:50:31
Ctulhu
Kāpēc pretinieks? Viņš jau necīnās pretī, viņš dod informāciju. Tikai pie reizes paņirgājas. Viņam tas patīk, viņš neko neslēpj.

Ar rupjībām un pazemojumiem cieņu izpelnīties nevar.
Vērtību - var. Piemēram, trenēt gribasspēku, būt uzmanīgākam un vairāk piedomāt pie tā, ko saki, utt.
Bet ne cieņa.
Vērotājs
# Iesūtīts: 2010.03.29 17:16:42
Mēs esam bagāta tauta, jo daudz esam saņēmuši mantojumā. Mēs esam skaista tauta, jo mantojums ir ticis gadu simtos un tūkstošos sijāts un vētīts. Ir tikai tas, kas par labu ticis atzīts. Arī mums ir savas sprieduma tiesības un spējas, mums ir tā izdevība un pienākums atsijāt no pāgātnes to, kas mums derīgs, kas mums lieti noder, kas mūsu sirdīm patīk. Pagātne ir mums, lai mēs izvēlētos, kā viņu pārņemt, kā viņu pieņemt, kā viņu padarīt par savu.
Rīga ir mūsu pagātne, Rīga ir mūsu mantojums, Rīga arī ir mūsu nākotnes uzdevums. 800 gadu Rīgai – tie nav tikai sveši iekarotāji. 800 gadu Rīga - tā ir pilsēta, kas radusies pirms dažas labas citas galavaspilsētas mūsu Eiropas kontinentā.
Mums Rīga ir galvaspilsēta, bet savos 800 gados šogad ir pirmā reize, kad Rīga svin savu simtgadi brīvā Latvijā zem sarkanbaltsarkana karoga. 800 gados Rīga pirmo reizi svin savu jubileju kā neatkarīgas Latvijas galvaspilsēta.
Mūsu Rīga nav gatava. Mūsu Rīga nekad nedrīkst būt gatava. Mūsu Latvija vēl nav gatava. Mēs viņu vēl veidojam un ceļam. Latvija arī nekad nedrīkst būt gatava. Mēs strādāsim pie savas valsts, lai varētu būt par savu valsti tikpat lepni kā par savu tautu.
Mēs esam stipra tauta! Sakiet, lūdzu, visi kopā – mēs esam stipri! Mēs esam diženi! Mēs esam raženi! Mēs esam skaisti! Mēs zinām, ko mēs gribam! Un ko mēs gribam, to mēs varam ! Ko mēs varam, to mēs darām!
Mēs iesim un darīsim visi, lai Latvija būtu skaista, lai Latvija būtu dižena, lai Latvija būtu varena, un ne tikai tauta, bet arī valsts! Un ne tikai hokeja spēlēs, bet varbūt arī Dziesmu svētkos mēs varētu teikt: Latvija, Latvija, Latvija!


Nabas saite?
Donatella
# Iesūtīts: 2010.03.29 17:21:25
Vērotājs
nea. neirolingvistiskaa programmeeshana
Vērotājs
# Iesūtīts: 2010.03.29 17:37:34
Donatella
Sīkie arī nav jāpaprogrammē ar `mēs` kādā vecumposmā?
Donatella
# Iesūtīts: 2010.03.29 17:43:40
Vērotājs
Neko par tadu metodi neesmu dzirdeejusi.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 26 , pavisam kopa bijuši: 2268