atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Brīnumi notiek...
Ingars
Iesūtīts: 2010.03.18 12:19:00
...un cilvēki teik izmainīti - RADIKĀLI. Izlasiet šo liecību un rakstiet, ko par to domājat.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 .
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.23 09:29:54
EzītisMiglā

Anatomiski defekti, kā nepareizi izveidojies skelets. Par redzes problēmām uz nervu pamata kaut kā neesmu dzirdējis, tas var būt tikai anatomisks defekts vai smadzeņu bojājums, tāpat arī dzirdes problēmas, ādas slimības, vēži, paralīzes, bojāta CNS, mirušo augšāmcelšana - acumirklīga izdziedināšanās - par kādu placebo efektu te vēl var būt runa?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.23 09:36:49
Ingars
Ir dokumentāli fiksēti tādi gadījumi? Ka bija tieši miris, nevis komā?
Vēžu remisijas ir zināmas medicīnā, tāpat arī ādas slimību.

Vēl, tas viss notiek arī citās reliģijās, un pat ateistiem pie kāda spēcīga pārdzīvojuma (tiesa, mirušo atdzīvošanās nav). Kā tu to izskaidrosi?
sica. [78.84.154.224]
# Iesūtīts: 2010.03.23 09:37:20
Ingars
redzei bojājums - nervu pamats.(daudzos gadījumos)
ādas slimības - nervu pamats (lielākajā tiesā gadījumu. vari izpētīt mani )
astma - nervu pamats
vēzis - lai kā man negribas piekrist - nervu pamats (vismaz attīstības ietekmē. Lema mamma ar 3 reizi nomira nepilnas nedēļas laikā.... vnk padevās un viss. tb kad 3 reizi uzzināja, ka ir vēzis, viņa padevās. visu laiku kamēr nezināja, bija Ok, tad 4 dienas un nomira)
vispār visas slimības ir no nerviem, izņemot sifilisu, kas no baudas
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.23 10:28:57
EzītisMiglā

Ej pats un redzi, kur vien dzirdi par dziedināšanas dievkalpojumiem. Par vēžu remisijām - tas ir kas pavisam cits, nekā momentāla dziedināšana. Spontāna vēža remisija vēl nenozīmē vēža pilnīgu izzušanu, parasti tas pēc kāda laika parādās atkal. Par ādas slimībām - nu ir arī tāda lieta, kā imūnsistēma. Es piemēram esmu bez medikamentu palīdzības ticis vaļā no iesnām - ja slimība nav smaga, tad imūnsistēma tiek pati galā, slimība vienkārši pāriet

Vēl, tas viss notiek arī citās reliģijās, un pat ateistiem pie kāda spēcīga pārdzīvojuma (tiesa, mirušo atdzīvošanās nav). Kā tu to izskaidrosi?

Par ateistiem - tā būs tā pati spontānā remisija vai arī placebo efekts jeb pašiedvesma. Par citām reliģijām - kristietība nenoliedz, ka okultie spēki var dziedināt

sica. [78.84.154.224]
redzei bojājums - nervu pamats.(daudzos gadījumos)
Bet ne visos un tādi arī ir tikuši dziedināti. Un kāds tad būtu arī tas nervu pamats? Bieži tas ir attiecīgās smadzeņu daļas bojājums vai iedzimts defekts, tāpat iedzimts defekts var būt arī radzenes bojājumi. Daudziem ir bojātas tīklenes, kas nu noteikti nav ar placebo efektu ārstējams

ādas slimības - nervu pamats (lielākajā tiesā gadījumu. vari izpētīt mani )

Un arī ne visos gadījumos

astma - nervu pamats
Un tad, vai ar terapijām no tās visiem ir iespējams 100 % atbrīvoties?

vēzis - lai kā man negribas piekrist - nervu pamats (vismaz attīstības ietekmē. Lema mamma ar 3 reizi nomira nepilnas nedēļas laikā.... vnk padevās un viss. tb kad 3 reizi uzzināja, ka ir vēzis, viņa padevās. visu laiku kamēr nezināja, bija Ok, tad 4 dienas un nomira)

Te nu gan tev daudzi nepiekritīs, jo vēžiem ir daudz un dažādi iemesli, var būt arī radiācija, kancerogēnas vielas utt. Ar vēzi nebūs vis tik vienkārši, ka savedot kārtībā nervu sistēmu vēzis pazudīs - tad jau tā būtu ļoti izplatīta ārstēšana

vispār visas slimības ir no nerviem, izņemot sifilisu, kas no baudas

Jā, jā pseidomediķu folklora šitā ira. Un kā tad ar infekcijām, anatomiskiem defektiem? Tāpēc jau ir atsevišķi likti tā saucamie mesiāniskie brīnumi - kurlo, aklo, tizlo un spitālīgo dziedināšana, kā arī mirušo augšāmcelšana.

Aklie redz
kurlie dzird
tizlie iet un
mirušie ceļas augšā

Ko var darīt ar psihoterapijām, lai aklie ar tīklenes, radzenes vai smadzeņu bojājumiem redzētu? Ko var darīt, lai kurlie ar auss anatomiskām nepilnībām tiktu galā? Ko var darīt, lai paralitiķi, triekas ķerti, neatgriezeniskiem smadzeņu bojājumiem kļūtu 100% veseli? Ko var darīt, lai pazustu vīrusu izraisīta infekcija? Ko var darīt, lai atdzīvinātu cilvēku pēc smadzeņu bioloģiskās nāves iestāšanās?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.23 10:29:20
liepa

Un kādus tad brīnumus viņi taisa?
sica . [78.84.154.224]
# Iesūtīts: 2010.03.23 10:38:48
es protams varētu vēl biku padiskutēt un paapelēt, bet ja godīgi neredzu tam jēgu. tikpat labi es varu parunāt ar savu suni.,... viņa vismaz izliekas, ka klausās
armilo
# Iesūtīts: 2010.03.23 10:52:36
sica, "vispār visas slimības ir no nerviem"
Piekrītu par 99%! Taču arī tas nav slimības cēlonis. Jāskatās, kapēc kļūst slimi nervi?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.23 10:56:26
sica . [78.84.154.224]

Ko tu vari apelēt pie anatomiskiem defektiem?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.23 10:56:52
Ingars
Tāpēc jau ir atsevišķi likti tā saucamie mesiāniskie brīnumi - kurlo, aklo, tizlo un spitālīgo dziedināšana, kā arī mirušo augšāmcelšana.

Aklie redz
kurlie dzird
tizlie iet un
mirušie ceļas augšā


A ko? Tas ir 100%? A ko tad jamie neiet uz slimnīcām un nepatriec to liekēžus un šarlatānus -ārstus? Nafig cilvēkus ārstē, ja jau pietiek ar baznīcas dziednieciskajām spējām? (kuras nav placebo, bet Dieva brīnumi natūrā).

Placebo jau ir tāds figovijs paņēmiens - vienreiz strādā, citreiz nestrādā, vai nostrādā ļoti švaki.... pilnīgi atkarīgs nevis no materiāla/metodes bet gan no pacienta uztveres un ticības materiālam... atkārtojamība subjektīva....
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.23 11:10:40
masiks [212.93.96.2]

turpini vien meklēt attaisnojumus savai neticībai. Redz, Dieva vārds vienmēr strādā, tikai tas strādā pēc Dieva prāta
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.23 11:17:39
Ingars
tavuprāt, ārsti slimnīcā nodaarbojas ar to, ka cīnās pret Dieva prātu?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.23 11:18:24
masiks [212.93.96.2]

Dieva prāts darbojas arī caur medicīnu
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.23 11:21:14
Ingars
Medicīna spēj izāstēt arī to, ko baznīca nevar. Vai tas nozīmē, ka Dievs caur baznīcu tā īsti nemaz nestrādā?
Ingars
# Labojis Ingars: 2010.03.23 11:28:44
masiks [212.93.96.2]

Baznīca neko nevar izārstēt, tikai Jēzus Kristus. Ko medicīna var tādu, ko nevarētu darīt Jēzus?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.23 11:38:30
Ingars
Ko medicīna var tādu, ko nevarētu darīt Jēzus?
Piešūt nozāģētu pirxtu, roku. Izveidot 21 pirxtu tur, kur viņa nekad nav bijis, tb - nomainīt cilvēka dzimumu.

Baznīca neko nevar izārstēt, tikai Jēzus Kristus.
tad jau arī mesiānisko brīnumu nav. Tikai veikla mānīšanās un placebo.... ko arī tev visu laiku mēģina paskaidrot.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.23 11:50:42
masiks [212.93.96.2]

Piešūt nozāģētu pirxtu, roku. Izveidot 21 pirxtu tur, kur viņa nekad nav bijis, tb - nomainīt cilvēka dzimumu.

Par dzimuma maiņu labāk nerunāsim, bet piešūt norautu pirkstu - tik vien? Un izdarīt tā, itkā nekas nebūtu bijis - vai tā var? Jēzus to var

tad jau arī mesiānisko brīnumu nav. Tikai veikla mānīšanās un placebo.... ko arī tev visu laiku mēģina paskaidrot.

Nu kā ta nav - Jēzus Vārdā notiek šie brīnumi - aklie redz, kurli dzird, tizli staigā, spitālīgi top veseli un mirušie tiek atdzīvināti.

Saki man - vai placebo efekts var panākt anatomiska skeleta defekta kopš dzimšanas izlabošanos?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.23 12:03:44
Ingars
bet piešūt norautu pirkstu - tik vien? Un izdarīt tā, itkā nekas nebūtu bijis - vai tā var? Jēzus to var
Vari uzskaitīt - cik norauto pirxtu Jēzus ir piešuvis? Norādot vietu evanģēlijā un citātu, ja iespējams!

Nu kā ta nav - Jēzus Vārdā notiek šie brīnumi - aklie redz, kurli dzird, tizli staigā, spitālīgi top veseli un mirušie tiek atdzīvināti.
Tad kautkā opreģeļis - baznīca ārstē vai neārstē?

Saki man - vai placebo efekts var panākt anatomiska skeleta defekta kopš dzimšanas izlabošanos?

Jā, var. Mans fāterītis strādāja 66 vidussoklā - tur mācās bērni ar skoliozi. Agrāk uzskatīja, ka mugurkaula deformācija ir fiziskās slodzes ietekmē... taču skoliozi atrada arī zivīm - viņām mehāniskā slodze neir... atlika viens secinājms - skolioze ir saistīta ar nervu iekaisumu... un to jau nu var ārstēt gan medikamntozi, gan ar placebo.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.23 12:23:21
masiks [212.93.96.2]

Vari uzskaitīt - cik norauto pirxtu Jēzus ir piešuvis? Norādot vietu evanģēlijā un citātu, ja iespējams!

Nav jau tikai bībelē vien tie gadījumi un arī tei paši ne visi ir aprakstīti, jo Jāņa 20:30 Vēl daudz citu zīmju Jēzus darīja Savu mācekļu priekšā, kas nav aprakstītas šinī grāmatā.

Tad kautkā opreģeļis - baznīca ārstē vai neārstē?

Jēzus ārstē, nevis baznīca.

Jā, var. Mans fāterītis strādāja 66 vidussoklā - tur mācās bērni ar skoliozi. Agrāk uzskatīja, ka mugurkaula deformācija ir fiziskās slodzes ietekmē... taču skoliozi atrada arī zivīm - viņām mehāniskā slodze neir... atlika viens secinājms - skolioze ir saistīta ar nervu iekaisumu... un to jau nu var ārstēt gan medikamntozi, gan ar placebo.

Ir kāds piemērs ar placebo efektu? Skolioze, neskatoties uz cēloņiem ir anatomisks defekts un anatomiskus defektus nevar bez mehāniskas iedarbības. Jā, var medikamentozi panākt nervu iekaisuma ārstēšanu, iespējams pat placebo palīdzēs, bet vai tas izlabos anatomiskās sekas? Turklā runa ir par acumirklīgu dziedināšanu. Ir arī iedzimtās skoliozes, kas nu tiešām ir jau gatavi kaulu ģeometriski defekti - ko tur var ar placebo izdarīt? Ko ar placebo var panākt, ja kauli ir jau mātes miesās saauguši nepareizi, nepareizi to izmēri un savstarpējais novietojums.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 81 , pavisam kopa bijuši: 272